L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 107 |
i
|
Mathilde Gautier | 1:00:43 | ||
Real t.: 01:00:43 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:05:41 Cat:F Category place: 1 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:09 min/km Club: fra Nat: 0:10:39 Hour Nat : 09:15:37 Place Nat : 6 - Tr1: 0:11:55 Hour Tr1 : 09:16:53 Place Tr1 : 5 X 1 place Bike: 0:42:08 Hour Bike : 09:47:06 Place Bike : 2 X 3 places Tr2: 0:42:47 Hour Tr2 : 09:47:45 Place Tr2 : 1 X 1 place Finish line: 1:00:43 Finish hour: 10:05:41 Finish place : 1 Z
215710
1:02:21
01:00:43
0:59:05
i
Anna Godoy Contreras
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Michelle Flipo
01:00:56 (Tr: 1:00:56)
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21) |
|||||||
2 | 2 | 101 |
i
|
Anna Godoy Contreras | 1:00:43 | ||
Real t.: 01:00:43 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:05:41 Cat:F Category place: 2 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:09 min/km Club: esp Nat: 0:10:38 Hour Nat : 09:15:36 Place Nat : 4 - Tr1: 0:11:54 Hour Tr1 : 09:16:52 Place Tr1 : 2 X 2 places Bike: 0:42:10 Hour Bike : 09:47:08 Place Bike : 3 Y 1 place Tr2: 0:42:50 Hour Tr2 : 09:47:48 Place Tr2 : 3 Z Finish line: 1:00:43 Finish hour: 10:05:41 Finish place : 2 X 1 place
215600
1:02:21
01:00:43
0:59:05
i
Mathilde Gautier
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Michelle Flipo
01:00:56 (Tr: 1:00:56)
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21) |
|||||||
3 | 3 | 105 |
i
|
Michelle Flipo | 1:00:56 | ||
Real t.: 01:00:56 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:05:54 Cat:F Category place: 3 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:12 min/km Club: mex Nat: 0:10:38 Hour Nat : 09:15:36 Place Nat : 5 - Tr1: 0:11:54 Hour Tr1 : 09:16:52 Place Tr1 : 3 X 2 places Bike: 0:42:07 Hour Bike : 09:47:05 Place Bike : 1 X 2 places Tr2: 0:42:49 Hour Tr2 : 09:47:47 Place Tr2 : 2 Y 1 place Finish line: 1:00:56 Finish hour: 10:05:54 Finish place : 3 Y 1 place
188430
1:02:21
01:00:56
0:59:30
i
Mathilde Gautier
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Anna Godoy Contreras
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21) |
|||||||
4 | 4 | 102 |
i
|
Natalie Van Coevorden | 1:01:26 | ||
Real t.: 01:01:26 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:06:24 Cat:F Category place: 4 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:18 min/km Club: aus Nat: 0:10:35 Hour Nat : 09:15:33 Place Nat : 1 - Tr1: 0:11:55 Hour Tr1 : 09:16:53 Place Tr1 : 4 Y 3 places Bike: 0:42:11 Hour Bike : 09:47:09 Place Bike : 5 Y 1 place Tr2: 0:42:52 Hour Tr2 : 09:47:50 Place Tr2 : 4 X 1 place Finish line: 1:01:26 Finish hour: 10:06:24 Finish place : 4 Z
120780
1:02:21
01:01:26
1:00:31
i
Mathilde Gautier
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Anna Godoy Contreras
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Michelle Flipo
01:00:56 (Tr: 1:00:56)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21) |
|||||||
5 | 5 | 106 |
i
|
Sara Perez Sala | 1:01:31 | ||
Real t.: 01:01:31 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:06:29 Cat:F Category place: 5 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:19 min/km Club: esp Nat: 0:10:36 Hour Nat : 09:15:34 Place Nat : 2 - Tr1: 0:11:52 Hour Tr1 : 09:16:50 Place Tr1 : 1 X 1 place Bike: 0:42:10 Hour Bike : 09:47:08 Place Bike : 4 Y 3 places Tr2: 0:42:53 Hour Tr2 : 09:47:51 Place Tr2 : 5 Y 1 place Finish line: 1:01:31 Finish hour: 10:06:29 Finish place : 5 Z
139590
1:02:34
01:01:31
1:00:27
i
Mathilde Gautier
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Anna Godoy Contreras
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Michelle Flipo
01:00:56 (Tr: 1:00:56)
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34) |
|||||||
6 | 6 | 114 |
i
|
Marta Pintanel Raymundo | 1:02:17 | ||
Real t.: 01:02:17 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:15 Cat:F Category place: 6 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:28 min/km Club: esp Nat: 0:11:01 Hour Nat : 09:15:59 Place Nat : 16 - Tr1: 0:12:18 Hour Tr1 : 09:17:16 Place Tr1 : 14 X 2 places Bike: 0:43:25 Hour Bike : 09:48:23 Place Bike : 11 X 3 places Tr2: 0:44:04 Hour Tr2 : 09:49:02 Place Tr2 : 8 X 3 places Finish line: 1:02:17 Finish hour: 10:07:15 Finish place : 6 X 2 places
178200
1:03:38
01:02:17
1:00:56
i
Michelle Flipo
01:00:56 (Tr: 1:00:56)
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
7 | 7 | 108 |
i
|
Cecilia Santamaria Surroca | 1:02:21 | ||
Real t.: 01:02:21 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:19 Cat:F Category place: 7 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:29 min/km Club: esp Nat: 0:11:02 Hour Nat : 09:16:00 Place Nat : 17 - Tr1: 0:12:23 Hour Tr1 : 09:17:21 Place Tr1 : 18 Y 1 place Bike: 0:43:24 Hour Bike : 09:48:22 Place Bike : 8 X 10 places Tr2: 0:43:58 Hour Tr2 : 09:48:56 Place Tr2 : 6 X 2 places Finish line: 1:02:21 Finish hour: 10:07:19 Finish place : 7 Y 1 place
120780
1:03:16
01:02:21
1:01:26
i
Natalie Van Coevorden
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
8 | 8 | 104 |
i
|
Xisca Tous | 1:02:34 | ||
Real t.: 01:02:34 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:32 Cat:F Category place: 8 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:31 min/km Club: esp Nat: 0:10:52 Hour Nat : 09:15:50 Place Nat : 9 - Tr1: 0:12:06 Hour Tr1 : 09:17:04 Place Tr1 : 8 X 1 place Bike: 0:43:27 Hour Bike : 09:48:25 Place Bike : 13 Y 5 places Tr2: 0:44:06 Hour Tr2 : 09:49:04 Place Tr2 : 14 Y 1 place Finish line: 1:02:34 Finish hour: 10:07:32 Finish place : 8 X 6 places
139590
1:03:38
01:02:34
1:01:31
i
Sara Perez Sala
01:01:31 (Tr: 1:01:31)
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
9 | 9 | 109 |
i
|
Sara Guerrero Manso | 1:02:38 | ||
Real t.: 01:02:38 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:36 Cat:F Category place: 9 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:32 min/km Club: esp Nat: 0:10:57 Hour Nat : 09:15:55 Place Nat : 12 - Tr1: 0:12:14 Hour Tr1 : 09:17:12 Place Tr1 : 12 Z Bike: 0:43:26 Hour Bike : 09:48:24 Place Bike : 12 Z Tr2: 0:44:05 Hour Tr2 : 09:49:03 Place Tr2 : 10 X 2 places Finish line: 1:02:38 Finish hour: 10:07:36 Finish place : 9 X 1 place
46420
1:02:59
01:02:38
1:02:17
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58) |
|||||||
10 | 10 | 118 |
i
|
Zuzana Michalickova | 1:02:48 | ||
Real t.: 01:02:48 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:46 Cat:F Category place: 10 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:34 min/km Club: svk Nat: 0:11:06 Hour Nat : 09:16:04 Place Nat : 20 - Tr1: 0:12:22 Hour Tr1 : 09:17:20 Place Tr1 : 17 X 3 places Bike: 0:43:27 Hour Bike : 09:48:25 Place Bike : 15 X 2 places Tr2: 0:44:05 Hour Tr2 : 09:49:03 Place Tr2 : 12 X 3 places Finish line: 1:02:48 Finish hour: 10:07:46 Finish place : 10 X 2 places
58850
1:03:15
01:02:48
1:02:21
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
11 | 11 | 103 |
i
|
Gillian Sanders | 1:02:53 | ||
Real t.: 01:02:53 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:51 Cat:F Category place: 11 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:35 min/km Club: rsa Nat: 0:10:56 Hour Nat : 09:15:54 Place Nat : 11 - Tr1: 0:12:17 Hour Tr1 : 09:17:15 Place Tr1 : 13 Y 2 places Bike: 0:43:28 Hour Bike : 09:48:26 Place Bike : 17 Y 4 places Tr2: 0:44:08 Hour Tr2 : 09:49:06 Place Tr2 : 16 X 1 place Finish line: 1:02:53 Finish hour: 10:07:51 Finish place : 11 X 5 places
112310
1:03:44
01:02:53
1:02:02
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44) |
|||||||
12 | 12 | 121 |
i
|
Sofía Aguayo Mauri | 1:02:58 | ||
Real t.: 01:02:58 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:07:56 Cat:F Category place: 12 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:36 min/km Club: esp Nat: 0:10:59 Hour Nat : 09:15:57 Place Nat : 13 - Tr1: 0:12:14 Hour Tr1 : 09:17:12 Place Tr1 : 11 X 2 places Bike: 0:43:25 Hour Bike : 09:48:23 Place Bike : 10 X 1 place Tr2: 0:44:06 Hour Tr2 : 09:49:04 Place Tr2 : 15 Y 5 places Finish line: 1:02:58 Finish hour: 10:07:56 Finish place : 12 X 3 places
126280
1:03:56
01:02:58
1:02:01
i
Marta Pintanel Raymundo
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56) |
|||||||
13 | 13 | 117 |
i
|
Helena Moragas Molina | 1:03:11 | ||
Real t.: 01:03:11 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:08:09 Cat:F Category place: 13 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:39 min/km Club: esp Nat: 0:11:04 Hour Nat : 09:16:02 Place Nat : 19 - Tr1: 0:12:21 Hour Tr1 : 09:17:19 Place Tr1 : 16 X 3 places Bike: 0:43:24 Hour Bike : 09:48:22 Place Bike : 7 X 9 places Tr2: 0:44:05 Hour Tr2 : 09:49:03 Place Tr2 : 11 Y 4 places Finish line: 1:03:11 Finish hour: 10:08:09 Finish place : 13 Y 2 places
118250
1:04:05
01:03:11
1:02:18
i
Cecilia Santamaria Surroca
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Xisca Tous
01:02:34 (Tr: 1:02:34)
i
Sara Guerrero Manso
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Zuzana Michalickova
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05) |
|||||||
14 | 14 | 112 |
i
|
Stine Dale | 1:03:44 | ||
Real t.: 01:03:44 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:08:42 Cat:F Category place: 14 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:45 min/km Club: nor Nat: 0:11:03 Hour Nat : 09:16:01 Place Nat : 18 - Tr1: 0:12:20 Hour Tr1 : 09:17:18 Place Tr1 : 15 X 3 places Bike: 0:43:27 Hour Bike : 09:48:25 Place Bike : 14 X 1 place Tr2: 0:44:12 Hour Tr2 : 09:49:10 Place Tr2 : 17 Y 3 places Finish line: 1:03:44 Finish hour: 10:08:42 Finish place : 14 X 3 places
112310
1:04:35
01:03:44
1:02:53
i
Gillian Sanders
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24) |
|||||||
15 | 15 | 110 |
i
|
Gina Sereno | 1:03:56 | ||
Real t.: 01:03:56 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:08:54 Cat:F Category place: 15 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:48 min/km Club: usa Nat: 0:11:14 Hour Nat : 09:16:12 Place Nat : 23 - Tr1: 0:12:33 Hour Tr1 : 09:17:31 Place Tr1 : 23 Z Bike: 0:44:48 Hour Bike : 09:49:46 Place Bike : 22 X 1 place Tr2: 0:45:36 Hour Tr2 : 09:50:34 Place Tr2 : 23 Y 1 place Finish line: 1:03:56 Finish hour: 10:08:54 Finish place : 15 X 8 places
126280
1:04:53
01:03:56
1:02:58
i
Sofía Aguayo Mauri
01:02:58 (Tr: 1:02:58)
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24) |
|||||||
16 | 16 | 123 |
i
|
María Casals Mojica | 1:04:05 | ||
Real t.: 01:04:05 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:09:03 Cat:F Category place: 16 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:49 min/km Club: esp Nat: 0:11:15 Hour Nat : 09:16:13 Place Nat : 25 - Tr1: 0:12:30 Hour Tr1 : 09:17:28 Place Tr1 : 22 X 3 places Bike: 0:44:45 Hour Bike : 09:49:43 Place Bike : 19 X 3 places Tr2: 0:45:32 Hour Tr2 : 09:50:30 Place Tr2 : 21 Y 2 places Finish line: 1:04:05 Finish hour: 10:09:03 Finish place : 16 X 5 places
132330
1:05:05
01:04:05
1:03:05
i
Helena Moragas Molina
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05) |
|||||||
17 | 17 | 131 |
i
|
Claudia Perez Pay | 1:04:15 | ||
Real t.: 01:04:15 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:09:13 Cat:F Category place: 17 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:51 min/km Club: esp Nat: 0:10:40 Hour Nat : 09:15:38 Place Nat : 7 - Tr1: 0:11:59 Hour Tr1 : 09:16:57 Place Tr1 : 7 Z Bike: 0:43:27 Hour Bike : 09:48:25 Place Bike : 16 Y 9 places Tr2: 0:44:04 Hour Tr2 : 09:49:02 Place Tr2 : 9 X 7 places Finish line: 1:04:15 Finish hour: 10:09:13 Finish place : 17 Y 8 places
122430
1:05:10
01:04:15
1:03:19
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10) |
|||||||
18 | 18 | 122 |
i
|
Iratxe Arenal Arribas | 1:04:24 | ||
Real t.: 01:04:24 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:09:22 Cat:F Category place: 18 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 12:53 min/km Club: esp Nat: 0:10:55 Hour Nat : 09:15:53 Place Nat : 10 - Tr1: 0:12:06 Hour Tr1 : 09:17:04 Place Tr1 : 9 X 1 place Bike: 0:43:24 Hour Bike : 09:48:22 Place Bike : 9 Z Tr2: 0:44:02 Hour Tr2 : 09:49:00 Place Tr2 : 7 X 2 places Finish line: 1:04:24 Finish hour: 10:09:22 Finish place : 18 Y 11 places
108570
1:05:14
01:04:24
1:03:35
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14) |
|||||||
19 | 19 | 111 |
i
|
Dorka Putnóczki | 1:05:05 | ||
Real t.: 01:05:05 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:03 Cat:F Category place: 19 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:01 min/km Club: hun Nat: 0:10:36 Hour Nat : 09:15:34 Place Nat : 3 - Tr1: 0:11:57 Hour Tr1 : 09:16:55 Place Tr1 : 6 Y 3 places Bike: 0:43:23 Hour Bike : 09:48:21 Place Bike : 6 Z Tr2: 0:44:05 Hour Tr2 : 09:49:03 Place Tr2 : 13 Y 7 places Finish line: 1:05:05 Finish hour: 10:10:03 Finish place : 19 Y 6 places
132330
1:06:05
01:05:05
1:04:05
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59) |
|||||||
20 | 20 | 115 |
i
|
Camila Alonso Aradas | 1:05:10 | ||
Real t.: 01:05:10 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:08 Cat:F Category place: 20 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:02 min/km Club: esp Nat: 0:11:13 Hour Nat : 09:16:11 Place Nat : 22 - Tr1: 0:12:29 Hour Tr1 : 09:17:27 Place Tr1 : 21 X 1 place Bike: 0:44:45 Hour Bike : 09:49:43 Place Bike : 18 X 3 places Tr2: 0:45:24 Hour Tr2 : 09:50:22 Place Tr2 : 19 Y 1 place Finish line: 1:05:10 Finish hour: 10:10:08 Finish place : 20 Y 1 place
122430
1:06:06
01:05:10
1:04:15
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59) |
|||||||
21 | 21 | 120 |
i
|
Natalia Hidalgo Martínez | 1:05:14 | ||
Real t.: 01:05:14 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:12 Cat:F Category place: 21 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:03 min/km Club: esp Nat: 0:11:11 Hour Nat : 09:16:09 Place Nat : 21 - Tr1: 0:12:25 Hour Tr1 : 09:17:23 Place Tr1 : 19 X 2 places Bike: 0:44:46 Hour Bike : 09:49:44 Place Bike : 20 Y 1 place Tr2: 0:45:20 Hour Tr2 : 09:50:18 Place Tr2 : 18 X 2 places Finish line: 1:05:14 Finish hour: 10:10:12 Finish place : 21 Y 3 places
108570
1:06:03
01:05:14
1:04:24
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59) |
|||||||
22 | 22 | 127 |
i
|
Paula Herrero Aguirre | 1:05:19 | ||
Real t.: 01:05:19 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:17 Cat:F Category place: 22 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:04 min/km Club: esp Nat: 0:11:33 Hour Nat : 09:16:31 Place Nat : 29 - Tr1: 0:13:00 Hour Tr1 : 09:17:58 Place Tr1 : 29 Z Bike: 0:46:19 Hour Bike : 09:51:17 Place Bike : 28 X 1 place Tr2: 0:47:04 Hour Tr2 : 09:52:02 Place Tr2 : 27 X 1 place Finish line: 1:05:19 Finish hour: 10:10:17 Finish place : 22 X 5 places
219010
1:06:58
01:05:19
1:03:39
i
Stine Dale
01:03:44 (Tr: 1:03:44)
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59)
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58) |
|||||||
23 | 23 | 116 |
i
|
Laura Duran Morote | 1:05:55 | ||
Real t.: 01:05:55 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:53 Cat:F Category place: 23 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:11 min/km Club: esp Nat: 0:11:17 Hour Nat : 09:16:15 Place Nat : 26 - Tr1: 0:12:33 Hour Tr1 : 09:17:31 Place Tr1 : 24 X 2 places Bike: 0:44:56 Hour Bike : 09:49:54 Place Bike : 24 Z Tr2: 0:45:35 Hour Tr2 : 09:50:33 Place Tr2 : 22 X 2 places Finish line: 1:05:55 Finish hour: 10:10:53 Finish place : 23 Y 1 place
181830
1:07:18
01:05:55
1:04:32
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59)
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18) |
|||||||
24 | 24 | 129 |
i
|
Sonia Ruiz Melguizo | 1:05:59 | ||
Real t.: 01:05:59 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:10:57 Cat:F Category place: 24 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:12 min/km Club: esp Nat: 0:10:51 Hour Nat : 09:15:49 Place Nat : 8 - Tr1: 0:12:09 Hour Tr1 : 09:17:07 Place Tr1 : 10 Y 2 places Bike: 0:44:46 Hour Bike : 09:49:44 Place Bike : 21 Y 11 places Tr2: 0:45:28 Hour Tr2 : 09:50:26 Place Tr2 : 20 X 1 place Finish line: 1:05:59 Finish hour: 10:10:57 Finish place : 24 Y 4 places
233090
1:07:45
01:05:59
1:04:13
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18)
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45) |
|||||||
25 | 25 | 125 |
i
|
Sara Alemany Seguer | 1:06:58 | ||
Real t.: 01:06:58 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:11:56 Cat:F Category place: 25 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:24 min/km Club: esp Nat: 0:11:30 Hour Nat : 09:16:28 Place Nat : 28 - Tr1: 0:12:56 Hour Tr1 : 09:17:54 Place Tr1 : 28 Z Bike: 0:46:18 Hour Bike : 09:51:16 Place Bike : 27 X 1 place Tr2: 0:46:58 Hour Tr2 : 09:51:56 Place Tr2 : 25 X 2 places Finish line: 1:06:58 Finish hour: 10:11:56 Finish place : 25 Z
234960
1:08:45
01:06:58
1:05:11
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59)
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18)
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45)
i
Laura Rodríguez Salinas
01:08:45 (Tr: 1:08:45) |
|||||||
26 | 26 | 124 |
i
|
Anna Flaquer | 1:07:18 | ||
Real t.: 01:07:18 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:12:16 Cat:F Category place: 26 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:28 min/km Club: esp Nat: 0:11:19 Hour Nat : 09:16:17 Place Nat : 27 - Tr1: 0:12:41 Hour Tr1 : 09:17:39 Place Tr1 : 27 Z Bike: 0:46:21 Hour Bike : 09:51:19 Place Bike : 29 Y 2 places Tr2: 0:47:08 Hour Tr2 : 09:52:06 Place Tr2 : 28 X 1 place Finish line: 1:07:18 Finish hour: 10:12:16 Finish place : 26 X 2 places
456390
1:10:45
01:07:18
1:03:50
i
Gina Sereno
01:03:56 (Tr: 1:03:56)
i
María Casals Mojica
01:04:05 (Tr: 1:04:05)
i
Claudia Perez Pay
01:04:15 (Tr: 1:04:15)
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59)
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45)
i
Laura Rodríguez Salinas
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
i
Yaiza Saiz Serrano
01:10:45 (Tr: 1:10:45) |
|||||||
27 | 27 | 128 |
i
|
Clara Aulinas Prat | 1:07:45 | ||
Real t.: 01:07:45 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:12:43 Cat:F Category place: 27 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:33 min/km Club: esp Nat: 0:11:00 Hour Nat : 09:15:58 Place Nat : 14 - Tr1: 0:12:26 Hour Tr1 : 09:17:24 Place Tr1 : 20 Y 6 places Bike: 0:44:48 Hour Bike : 09:49:46 Place Bike : 23 Y 3 places Tr2: 0:45:36 Hour Tr2 : 09:50:34 Place Tr2 : 24 Y 1 place Finish line: 1:07:45 Finish hour: 10:12:43 Finish place : 27 Y 3 places
462440
1:11:15
01:07:45
1:04:15
i
Iratxe Arenal Arribas
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Dorka Putnóczki
01:05:05 (Tr: 1:05:05)
i
Camila Alonso Aradas
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Natalia Hidalgo Martínez
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Paula Herrero Aguirre
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Laura Duran Morote
01:05:55 (Tr: 1:05:55)
i
Sonia Ruiz Melguizo
01:05:59 (Tr: 1:05:59)
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18)
i
Laura Rodríguez Salinas
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
i
Yaiza Saiz Serrano
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
María josé Mojica Baquero
01:11:15 (Tr: 1:11:15) |
|||||||
28 | 28 | 130 |
i
|
Laura Rodríguez Salinas | 1:08:45 | ||
Real t.: 01:08:45 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:13:43 Cat:F Category place: 28 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 13:45 min/km Club: esp Nat: 0:11:14 Hour Nat : 09:16:12 Place Nat : 24 - Tr1: 0:12:40 Hour Tr1 : 09:17:38 Place Tr1 : 26 Y 2 places Bike: 0:46:16 Hour Bike : 09:51:14 Place Bike : 25 X 1 place Tr2: 0:47:04 Hour Tr2 : 09:52:02 Place Tr2 : 26 Y 1 place Finish line: 1:08:45 Finish hour: 10:13:43 Finish place : 28 Y 2 places
331320
1:11:15
01:08:45
1:06:14
i
Sara Alemany Seguer
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18)
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45)
i
Yaiza Saiz Serrano
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
María josé Mojica Baquero
01:11:15 (Tr: 1:11:15) |
|||||||
29 | 29 | 119 |
i
|
Yaiza Saiz Serrano | 1:10:45 | ||
Real t.: 01:10:45 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:15:43 Cat:F Category place: 29 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 14:09 min/km Club: esp Nat: 0:12:26 Hour Nat : 09:17:24 Place Nat : 30 - Tr1: 0:13:51 Hour Tr1 : 09:18:49 Place Tr1 : 30 Z Bike: 0:49:26 Hour Bike : 09:54:24 Place Bike : 30 Z Tr2: 0:50:12 Hour Tr2 : 09:55:10 Place Tr2 : 30 Z Finish line: 1:10:45 Finish hour: 10:15:43 Finish place : 29 X 1 place
456390
1:14:13
01:10:45
1:07:18
i
Anna Flaquer
01:07:18 (Tr: 1:07:18)
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45)
i
Laura Rodríguez Salinas
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
i
María josé Mojica Baquero
01:11:15 (Tr: 1:11:15) |
|||||||
30 | 30 | 126 |
i
|
María josé Mojica Baquero | 1:11:15 | ||
Real t.: 01:11:15 Real start: 09:04:58 Finish hour: 10:16:13 Cat:F Category place: 30 Race start:9:04:58 Gender:F Pace: 14:15 min/km Club: esp Nat: 0:11:01 Hour Nat : 09:15:59 Place Nat : 15 - Tr1: 0:12:39 Hour Tr1 : 09:17:37 Place Tr1 : 25 Y 10 places Bike: 0:46:17 Hour Bike : 09:51:15 Place Bike : 26 Y 1 place Tr2: 0:47:10 Hour Tr2 : 09:52:08 Place Tr2 : 29 Y 3 places Finish line: 1:11:15 Finish hour: 10:16:13 Finish place : 30 Y 1 place
462440
1:14:46
01:11:15
1:07:45
i
Clara Aulinas Prat
01:07:45 (Tr: 1:07:45)
i
Laura Rodríguez Salinas
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
i
Yaiza Saiz Serrano
01:10:45 (Tr: 1:10:45) |
|||||||