L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 3 |
i
|
Kristian Blummenfelt | 0:53:53 | ||
Real t.: 00:53:53 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:24:52 Cat:M Category place: 1 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:47 min/km Club: nor Nat: 0:09:42 Hour Nat : 10:40:41 Place Nat : 7 - Tr1: 0:10:51 Hour Tr1 : 10:41:50 Place Tr1 : 6 X 1 place Bike: 0:37:37 Hour Bike : 11:08:36 Place Bike : 1 X 5 places Tr2: 0:38:22 Hour Tr2 : 11:09:21 Place Tr2 : 2 Y 1 place Finish line: 0:53:53 Finish hour: 11:24:52 Finish place : 1 X 1 place
Split Times
136180
0:54:55
00:53:53
0:52:51
i
Javier Gomez Noya
00:54:06 (Tr: 0:54:06)
i
Gustav Iden
00:54:26 (Tr: 0:54:26)
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55) |
|||||||
2 | 2 | 2 |
i
|
Javier Gomez Noya | 0:54:06 | ||
Real t.: 00:54:06 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:05 Cat:M Category place: 2 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:50 min/km Club: esp Nat: 0:09:40 Hour Nat : 10:40:39 Place Nat : 5 - Tr1: 0:10:47 Hour Tr1 : 10:41:46 Place Tr1 : 4 X 1 place Bike: 0:37:39 Hour Bike : 11:08:38 Place Bike : 2 X 2 places Tr2: 0:38:22 Hour Tr2 : 11:09:21 Place Tr2 : 1 X 1 place Finish line: 0:54:06 Finish hour: 11:25:05 Finish place : 2 Y 1 place
Split Times
108680
0:54:55
00:54:06
0:53:16
i
Kristian Blummenfelt
00:53:53 (Tr: 0:53:53)
i
Gustav Iden
00:54:26 (Tr: 0:54:26)
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55) |
|||||||
3 | 3 | 1 |
i
|
Gustav Iden | 0:54:26 | ||
Real t.: 00:54:26 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:25 Cat:M Category place: 3 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:54 min/km Club: nor Nat: 0:09:56 Hour Nat : 10:40:55 Place Nat : 24 - Tr1: 0:11:08 Hour Tr1 : 10:42:07 Place Tr1 : 17 X 7 places Bike: 0:38:25 Hour Bike : 11:09:24 Place Bike : 7 X 10 places Tr2: 0:39:09 Hour Tr2 : 11:10:08 Place Tr2 : 11 Y 4 places Finish line: 0:54:26 Finish hour: 11:25:25 Finish place : 3 X 8 places
Split Times
72820
0:55:00
00:54:26
0:53:53
i
Kristian Blummenfelt
00:53:53 (Tr: 0:53:53)
i
Javier Gomez Noya
00:54:06 (Tr: 0:54:06)
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55) |
|||||||
4 | 4 | 7 |
i
|
Genis Grau | 0:54:30 | ||
Real t.: 00:54:30 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:29 Cat:M Category place: 4 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:54 min/km Club: esp Nat: 0:09:53 Hour Nat : 10:40:52 Place Nat : 18 - Tr1: 0:11:03 Hour Tr1 : 10:42:02 Place Tr1 : 13 X 5 places Bike: 0:38:24 Hour Bike : 11:09:23 Place Bike : 5 X 8 places Tr2: 0:39:03 Hour Tr2 : 11:10:02 Place Tr2 : 3 X 2 places Finish line: 0:54:30 Finish hour: 11:25:29 Finish place : 4 Y 1 place
Split Times
79640
0:55:06
00:54:30
0:53:53
i
Kristian Blummenfelt
00:53:53 (Tr: 0:53:53)
i
Javier Gomez Noya
00:54:06 (Tr: 0:54:06)
i
Gustav Iden
00:54:26 (Tr: 0:54:26)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02) |
|||||||
5 | 5 | 10 |
i
|
Roberto Sanchez Mantecon | 0:54:33 | ||
Real t.: 00:54:33 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:32 Cat:M Category place: 5 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:55 min/km Club: esp Nat: 0:10:02 Hour Nat : 10:41:01 Place Nat : 42 - Tr1: 0:11:16 Hour Tr1 : 10:42:15 Place Tr1 : 36 X 6 places Bike: 0:38:24 Hour Bike : 11:09:23 Place Bike : 4 X 32 places Tr2: 0:39:03 Hour Tr2 : 11:10:02 Place Tr2 : 4 Z Finish line: 0:54:33 Finish hour: 11:25:32 Finish place : 5 Y 1 place
Split Times
64790
0:55:02
00:54:33
0:54:04
i
Javier Gomez Noya
00:54:06 (Tr: 0:54:06)
i
Gustav Iden
00:54:26 (Tr: 0:54:26)
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02) |
|||||||
6 | 6 | 28 |
i
|
Leon Pauger | 0:54:39 | ||
Real t.: 00:54:39 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:38 Cat:M Category place: 6 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:56 min/km Club: aut Nat: 0:09:53 Hour Nat : 10:40:52 Place Nat : 17 - Tr1: 0:11:05 Hour Tr1 : 10:42:04 Place Tr1 : 15 X 2 places Bike: 0:38:23 Hour Bike : 11:09:22 Place Bike : 3 X 12 places Tr2: 0:39:05 Hour Tr2 : 11:10:04 Place Tr2 : 5 Y 2 places Finish line: 0:54:39 Finish hour: 11:25:38 Finish place : 6 Y 1 place
Split Times
63140
0:55:08
00:54:39
0:54:10
i
Gustav Iden
00:54:26 (Tr: 0:54:26)
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08) |
|||||||
7 | 7 | 18 |
i
|
David Castro Fajardo | 0:54:55 | ||
Real t.: 00:54:55 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:25:54 Cat:M Category place: 7 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 10:59 min/km Club: esp Nat: 0:09:44 Hour Nat : 10:40:43 Place Nat : 8 - Tr1: 0:10:58 Hour Tr1 : 10:41:57 Place Tr1 : 10 Y 2 places Bike: 0:38:28 Hour Bike : 11:09:27 Place Bike : 13 Y 3 places Tr2: 0:39:10 Hour Tr2 : 11:10:09 Place Tr2 : 15 Y 2 places Finish line: 0:54:55 Finish hour: 11:25:54 Finish place : 7 X 8 places
Split Times
56540
0:55:21
00:54:55
0:54:30
i
Genis Grau
00:54:30 (Tr: 0:54:30)
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17) |
|||||||
8 | 8 | 4 |
i
|
Felix Duchampt | 0:55:02 | ||
Real t.: 00:55:02 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:01 Cat:M Category place: 8 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:01 min/km Club: rou Nat: 0:10:05 Hour Nat : 10:41:04 Place Nat : 43 - Tr1: 0:11:11 Hour Tr1 : 10:42:10 Place Tr1 : 25 X 18 places Bike: 0:38:32 Hour Bike : 11:09:31 Place Bike : 29 Y 4 places Tr2: 0:39:11 Hour Tr2 : 11:10:10 Place Tr2 : 17 X 12 places Finish line: 0:55:02 Finish hour: 11:26:01 Finish place : 8 X 9 places
Split Times
64790
0:55:32
00:55:02
0:54:33
i
Roberto Sanchez Mantecon
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28) |
|||||||
9 | 9 | 25 |
i
|
Jamie Riddle | 0:55:08 | ||
Real t.: 00:55:08 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:07 Cat:M Category place: 9 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:02 min/km Club: rsa Nat: 0:09:36 Hour Nat : 10:40:35 Place Nat : 2 - Tr1: 0:10:46 Hour Tr1 : 10:41:45 Place Tr1 : 2 Z Bike: 0:38:25 Hour Bike : 11:09:24 Place Bike : 8 Y 6 places Tr2: 0:39:11 Hour Tr2 : 11:10:10 Place Tr2 : 18 Y 10 places Finish line: 0:55:08 Finish hour: 11:26:07 Finish place : 9 X 9 places
Split Times
63140
0:55:36
00:55:08
0:54:39
i
Leon Pauger
00:54:39 (Tr: 0:54:39)
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
10 | 10 | 11 |
i
|
Gaspar Riveros | 0:55:09 | ||
Real t.: 00:55:09 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:08 Cat:M Category place: 10 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:02 min/km Club: chi Nat: 0:09:54 Hour Nat : 10:40:53 Place Nat : 20 - Tr1: 0:11:04 Hour Tr1 : 10:42:03 Place Tr1 : 14 X 6 places Bike: 0:38:27 Hour Bike : 11:09:26 Place Bike : 10 X 4 places Tr2: 0:39:08 Hour Tr2 : 11:10:07 Place Tr2 : 10 Z Finish line: 0:55:09 Finish hour: 11:26:08 Finish place : 10 Z
Split Times
30800
0:55:23
00:55:09
0:54:55
i
David Castro Fajardo
00:54:55 (Tr: 0:54:55)
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21) |
|||||||
11 | 11 | 31 |
i
|
Sergio Baxter Cabrera | 0:55:14 | ||
Real t.: 00:55:14 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:13 Cat:M Category place: 11 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:03 min/km Club: esp Nat: 0:09:56 Hour Nat : 10:40:55 Place Nat : 25 - Tr1: 0:11:16 Hour Tr1 : 10:42:15 Place Tr1 : 35 Y 10 places Bike: 0:38:27 Hour Bike : 11:09:26 Place Bike : 12 X 23 places Tr2: 0:39:11 Hour Tr2 : 11:10:10 Place Tr2 : 19 Y 7 places Finish line: 0:55:14 Finish hour: 11:26:13 Finish place : 11 X 8 places
Split Times
31570
0:55:28
00:55:14
0:54:59
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28) |
|||||||
12 | 12 | 17 |
i
|
Austin Hindman | 0:55:17 | ||
Real t.: 00:55:17 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:16 Cat:M Category place: 12 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:04 min/km Club: usa Nat: 0:09:56 Hour Nat : 10:40:55 Place Nat : 23 - Tr1: 0:11:08 Hour Tr1 : 10:42:07 Place Tr1 : 18 X 5 places Bike: 0:38:31 Hour Bike : 11:09:30 Place Bike : 22 Y 4 places Tr2: 0:39:10 Hour Tr2 : 11:10:09 Place Tr2 : 14 X 8 places Finish line: 0:55:17 Finish hour: 11:26:16 Finish place : 12 X 2 places
Split Times
38610
0:55:34
00:55:17
0:54:59
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
13 | 13 | 15 |
i
|
Vetle bergsvik Thorn | 0:55:21 | ||
Real t.: 00:55:21 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:20 Cat:M Category place: 13 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:05 min/km Club: nor Nat: 0:09:41 Hour Nat : 10:40:40 Place Nat : 6 - Tr1: 0:10:50 Hour Tr1 : 10:41:49 Place Tr1 : 5 X 1 place Bike: 0:38:29 Hour Bike : 11:09:28 Place Bike : 15 Y 10 places Tr2: 0:39:15 Hour Tr2 : 11:10:14 Place Tr2 : 27 Y 12 places Finish line: 0:55:21 Finish hour: 11:26:20 Finish place : 13 X 14 places
Split Times
44880
0:55:42
00:55:21
0:55:01
i
Felix Duchampt
00:55:02 (Tr: 0:55:02)
i
Jamie Riddle
00:55:08 (Tr: 0:55:08)
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42) |
|||||||
14 | 14 | 20 |
i
|
Kevin tarek Viñuela Gonzalez | 0:55:28 | ||
Real t.: 00:55:28 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:27 Cat:M Category place: 14 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:06 min/km Club: esp Nat: 0:09:39 Hour Nat : 10:40:38 Place Nat : 4 - Tr1: 0:10:47 Hour Tr1 : 10:41:46 Place Tr1 : 3 X 1 place Bike: 0:38:26 Hour Bike : 11:09:25 Place Bike : 9 Y 6 places Tr2: 0:39:14 Hour Tr2 : 11:10:13 Place Tr2 : 25 Y 16 places Finish line: 0:55:28 Finish hour: 11:26:27 Finish place : 14 X 11 places
Split Times
41470
0:55:47
00:55:28
0:55:09
i
Gaspar Riveros
00:55:09 (Tr: 0:55:09)
i
Sergio Baxter Cabrera
00:55:14 (Tr: 0:55:14)
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42)
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47) |
|||||||
15 | 15 | 22 |
i
|
Peter Denteneer | 0:55:34 | ||
Real t.: 00:55:34 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:33 Cat:M Category place: 15 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:07 min/km Club: bel Nat: 0:09:53 Hour Nat : 10:40:52 Place Nat : 19 - Tr1: 0:11:06 Hour Tr1 : 10:42:05 Place Tr1 : 16 X 3 places Bike: 0:38:25 Hour Bike : 11:09:24 Place Bike : 6 X 10 places Tr2: 0:39:07 Hour Tr2 : 11:10:06 Place Tr2 : 9 Y 3 places Finish line: 0:55:34 Finish hour: 11:26:33 Finish place : 15 Y 6 places
Split Times
38610
0:55:52
00:55:34
0:55:17
i
Austin Hindman
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42)
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47)
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49) |
|||||||
16 | 16 | 46 |
i
|
Igor Bellido Mikhailova | 0:55:42 | ||
Real t.: 00:55:42 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:41 Cat:M Category place: 16 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:09 min/km Club: esp Nat: 0:10:00 Hour Nat : 10:40:59 Place Nat : 37 - Tr1: 0:11:12 Hour Tr1 : 10:42:11 Place Tr1 : 28 X 9 places Bike: 0:38:29 Hour Bike : 11:09:28 Place Bike : 17 X 11 places Tr2: 0:39:07 Hour Tr2 : 11:10:06 Place Tr2 : 7 X 10 places Finish line: 0:55:42 Finish hour: 11:26:41 Finish place : 16 Y 9 places
Split Times
44880
0:56:02
00:55:42
0:55:21
i
Vetle bergsvik Thorn
00:55:21 (Tr: 0:55:21)
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47)
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
17 | 17 | 36 |
i
|
Ander Noain Lacamara | 0:55:47 | ||
Real t.: 00:55:47 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:46 Cat:M Category place: 17 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:10 min/km Club: esp Nat: 0:09:51 Hour Nat : 10:40:50 Place Nat : 15 - Tr1: 0:11:14 Hour Tr1 : 10:42:13 Place Tr1 : 32 Y 17 places Bike: 0:38:34 Hour Bike : 11:09:33 Place Bike : 33 Y 1 place Tr2: 0:39:16 Hour Tr2 : 11:10:15 Place Tr2 : 30 X 3 places Finish line: 0:55:47 Finish hour: 11:26:46 Finish place : 17 X 13 places
Split Times
41470
0:56:06
00:55:47
0:55:28
i
Kevin tarek Viñuela Gonzalez
00:55:28 (Tr: 0:55:28)
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42)
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05) |
|||||||
18 | 18 | 21 |
i
|
Bence Lehmann | 0:55:49 | ||
Real t.: 00:55:49 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:48 Cat:M Category place: 18 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:10 min/km Club: hun Nat: 0:09:46 Hour Nat : 10:40:45 Place Nat : 11 - Tr1: 0:10:58 Hour Tr1 : 10:41:57 Place Tr1 : 9 X 2 places Bike: 0:38:28 Hour Bike : 11:09:27 Place Bike : 14 Y 5 places Tr2: 0:39:09 Hour Tr2 : 11:10:08 Place Tr2 : 12 X 2 places Finish line: 0:55:49 Finish hour: 11:26:48 Finish place : 18 Y 6 places
Split Times
31790
0:56:03
00:55:49
0:55:34
i
Peter Denteneer
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42)
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
19 | 19 | 12 |
i
|
Marcel Walkington | 0:55:53 | ||
Real t.: 00:55:53 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:52 Cat:M Category place: 19 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:11 min/km Club: aus Nat: 0:09:45 Hour Nat : 10:40:44 Place Nat : 9 - Tr1: 0:11:00 Hour Tr1 : 10:41:59 Place Tr1 : 11 Y 2 places Bike: 0:38:27 Hour Bike : 11:09:26 Place Bike : 11 Z Tr2: 0:39:07 Hour Tr2 : 11:10:06 Place Tr2 : 8 X 3 places Finish line: 0:55:53 Finish hour: 11:26:52 Finish place : 19 Y 11 places
Split Times
25520
0:56:05
00:55:53
0:55:42
i
Igor Bellido Mikhailova
00:55:42 (Tr: 0:55:42)
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47)
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
20 | 20 | 9 |
i
|
Darr Smith | 0:55:57 | ||
Real t.: 00:55:57 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:26:56 Cat:M Category place: 20 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:12 min/km Club: usa Nat: 0:09:48 Hour Nat : 10:40:47 Place Nat : 12 - Tr1: 0:11:11 Hour Tr1 : 10:42:10 Place Tr1 : 26 Y 14 places Bike: 0:38:32 Hour Bike : 11:09:31 Place Bike : 26 Z Tr2: 0:39:15 Hour Tr2 : 11:10:14 Place Tr2 : 26 Z Finish line: 0:55:57 Finish hour: 11:26:56 Finish place : 20 X 6 places
Split Times
21890
0:56:07
00:55:57
0:55:47
i
Ander Noain Lacamara
00:55:47 (Tr: 0:55:47)
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05) |
|||||||
21 | 21 | 23 |
i
|
Tyler Smith | 0:56:01 | ||
Real t.: 00:56:01 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:00 Cat:M Category place: 21 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:13 min/km Club: ber Nat: 0:09:50 Hour Nat : 10:40:49 Place Nat : 13 - Tr1: 0:11:08 Hour Tr1 : 10:42:07 Place Tr1 : 19 Y 6 places Bike: 0:38:31 Hour Bike : 11:09:30 Place Bike : 23 Y 4 places Tr2: 0:39:18 Hour Tr2 : 11:10:17 Place Tr2 : 32 Y 9 places Finish line: 0:56:01 Finish hour: 11:27:00 Finish place : 21 X 11 places
Split Times
26620
0:56:13
00:56:01
0:55:49
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05)
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07) |
|||||||
22 | 22 | 44 |
i
|
Ruben Pereira | 0:56:01 | ||
Real t.: 00:56:01 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:00 Cat:M Category place: 22 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:13 min/km Club: esp Nat: 0:10:00 Hour Nat : 10:40:59 Place Nat : 34 - Tr1: 0:11:13 Hour Tr1 : 10:42:12 Place Tr1 : 31 X 3 places Bike: 0:38:34 Hour Bike : 11:09:33 Place Bike : 32 Y 1 place Tr2: 0:39:19 Hour Tr2 : 11:10:18 Place Tr2 : 33 Y 1 place Finish line: 0:56:01 Finish hour: 11:27:00 Finish place : 22 X 11 places
Split Times
27500
0:56:14
00:56:01
0:55:49
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05)
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07)
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14) |
|||||||
23 | 23 | 16 |
i
|
Jordi García Gracia | 0:56:05 | ||
Real t.: 00:56:05 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:04 Cat:M Category place: 23 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:13 min/km Club: esp Nat: 0:09:46 Hour Nat : 10:40:45 Place Nat : 10 - Tr1: 0:10:52 Hour Tr1 : 10:41:51 Place Tr1 : 8 X 2 places Bike: 0:38:32 Hour Bike : 11:09:31 Place Bike : 27 Y 19 places Tr2: 0:39:17 Hour Tr2 : 11:10:16 Place Tr2 : 31 Y 4 places Finish line: 0:56:05 Finish hour: 11:27:04 Finish place : 23 X 8 places
Split Times
25190
0:56:17
00:56:05
0:55:54
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07)
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14)
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17) |
|||||||
24 | 24 | 35 |
i
|
Adrian Saez San Antonio | 0:56:07 | ||
Real t.: 00:56:07 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:06 Cat:M Category place: 24 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:14 min/km Club: esp Nat: 0:09:59 Hour Nat : 10:40:58 Place Nat : 33 - Tr1: 0:11:11 Hour Tr1 : 10:42:10 Place Tr1 : 27 X 6 places Bike: 0:38:32 Hour Bike : 11:09:31 Place Bike : 28 Y 1 place Tr2: 0:39:14 Hour Tr2 : 11:10:13 Place Tr2 : 24 X 4 places Finish line: 0:56:07 Finish hour: 11:27:06 Finish place : 24 Z
Split Times
44220
0:56:27
00:56:07
0:55:47
i
Bence Lehmann
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05)
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14)
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17)
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27) |
|||||||
25 | 25 | 60 |
i
|
Jaime Rodado Gonzalez | 0:56:14 | ||
Real t.: 00:56:14 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:13 Cat:M Category place: 25 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:15 min/km Club: esp Nat: 0:09:50 Hour Nat : 10:40:49 Place Nat : 14 - Tr1: 0:11:02 Hour Tr1 : 10:42:01 Place Tr1 : 12 X 2 places Bike: 0:38:29 Hour Bike : 11:09:28 Place Bike : 16 Y 4 places Tr2: 0:39:11 Hour Tr2 : 11:10:10 Place Tr2 : 20 Y 4 places Finish line: 0:56:14 Finish hour: 11:27:13 Finish place : 25 Y 5 places
Split Times
52140
0:56:38
00:56:14
0:55:50
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05)
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07)
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17)
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27)
i
Maciej Bruzdziak
00:56:38 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
26 | 26 | 41 |
i
|
Andrew Shellenberger | 0:56:17 | ||
Real t.: 00:56:17 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:16 Cat:M Category place: 26 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:16 min/km Club: usa Nat: 0:09:57 Hour Nat : 10:40:56 Place Nat : 27 - Tr1: 0:11:10 Hour Tr1 : 10:42:09 Place Tr1 : 24 X 3 places Bike: 0:38:33 Hour Bike : 11:09:32 Place Bike : 30 Y 6 places Tr2: 0:39:13 Hour Tr2 : 11:10:12 Place Tr2 : 23 X 7 places Finish line: 0:56:17 Finish hour: 11:27:16 Finish place : 26 Y 3 places
Split Times
56760
0:56:43
00:56:17
0:55:51
i
Marcel Walkington
00:55:53 (Tr: 0:55:53)
i
Darr Smith
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Tyler Smith
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Ruben Pereira
00:56:01 (Tr: 0:56:01)
i
Jordi García Gracia
00:56:05 (Tr: 0:56:05)
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07)
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14)
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27)
i
Maciej Bruzdziak
00:56:38 (Tr: 0:56:38)
i
Guillem Montiel Moreno
00:56:43 (Tr: 0:56:43) |
|||||||
27 | 27 | 49 |
i
|
Ivan Raña Fuentes | 0:56:27 | ||
Real t.: 00:56:27 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:26 Cat:M Category place: 27 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:18 min/km Club: esp Nat: 0:10:02 Hour Nat : 10:41:01 Place Nat : 41 - Tr1: 0:11:15 Hour Tr1 : 10:42:14 Place Tr1 : 33 X 8 places Bike: 0:38:31 Hour Bike : 11:09:30 Place Bike : 20 X 13 places Tr2: 0:39:13 Hour Tr2 : 11:10:12 Place Tr2 : 22 Y 2 places Finish line: 0:56:27 Finish hour: 11:27:26 Finish place : 27 Y 5 places
Split Times
44220
0:56:47
00:56:27
0:56:07
i
Adrian Saez San Antonio
00:56:07 (Tr: 0:56:07)
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14)
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17)
i
Maciej Bruzdziak
00:56:38 (Tr: 0:56:38)
i
Guillem Montiel Moreno
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
i
Mohamad Alsabbagh
00:56:45 (Tr: 0:56:45) |
|||||||
28 | 28 | 37 |
i
|
Maciej Bruzdziak | 0:56:38 | ||
Real t.: 00:56:38 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:37 Cat:M Category place: 28 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:20 min/km Club: pol Nat: 0:09:37 Hour Nat : 10:40:36 Place Nat : 3 - Tr1: 0:10:51 Hour Tr1 : 10:41:50 Place Tr1 : 7 Y 4 places Bike: 0:38:30 Hour Bike : 11:09:29 Place Bike : 19 Y 12 places Tr2: 0:39:11 Hour Tr2 : 11:10:10 Place Tr2 : 16 X 3 places Finish line: 0:56:38 Finish hour: 11:27:37 Finish place : 28 Y 12 places
Split Times
52140
0:57:01
00:56:38
0:56:14
i
Jaime Rodado Gonzalez
00:56:14 (Tr: 0:56:14)
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17)
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27)
i
Guillem Montiel Moreno
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
i
Mohamad Alsabbagh
00:56:45 (Tr: 0:56:45) |
|||||||
29 | 29 | 29 |
i
|
Guillem Montiel Moreno | 0:56:43 | ||
Real t.: 00:56:43 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:42 Cat:M Category place: 29 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:21 min/km Club: esp Nat: 0:09:59 Hour Nat : 10:40:58 Place Nat : 30 - Tr1: 0:11:09 Hour Tr1 : 10:42:08 Place Tr1 : 21 X 9 places Bike: 0:38:33 Hour Bike : 11:09:32 Place Bike : 31 Y 10 places Tr2: 0:39:15 Hour Tr2 : 11:10:14 Place Tr2 : 28 X 3 places Finish line: 0:56:43 Finish hour: 11:27:42 Finish place : 29 Y 1 place
Split Times
56760
0:57:08
00:56:43
0:56:17
i
Andrew Shellenberger
00:56:17 (Tr: 0:56:17)
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27)
i
Maciej Bruzdziak
00:56:38 (Tr: 0:56:38)
i
Mohamad Alsabbagh
00:56:45 (Tr: 0:56:45) |
|||||||
30 | 30 | 14 |
i
|
Mohamad Alsabbagh | 0:56:45 | ||
Real t.: 00:56:45 Real start: 10:30:59 Finish hour: 11:27:44 Cat:M Category place: 30 Race start:10:30:59 Gender:M Pace: 11:21 min/km Club: syr Nat: 0:09:55 Hour Nat : 10:40:54 Place Nat : 22 - Tr1: 0:11:12 Hour Tr1 : 10:42:11 Place Tr1 : 29 Y 7 places Bike: 0:38:32 Hour Bike : 11:09:31 Place Bike : 25 X 4 places Tr2: 0:39:20 Hour Tr2 : 11:10:19 Place Tr2 : 34 Y 9 places Finish line: 0:56:45 Finish hour: 11:27:44 Finish place : 30 X 4 places
Split Times
39820
0:57:04
00:56:45
0:56:27
i
Ivan Raña Fuentes
00:56:27 (Tr: 0:56:27)
i
Maciej Bruzdziak
00:56:38 (Tr: 0:56:38)
i
Guillem Montiel Moreno
00:56:43 (Tr: 0:56:43) |
|||||||