L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexo | sDorsal | iNombre | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 27 |
i
|
Eduard Mannanov | 0:59:10 | ||
T. real: 00:59:10 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:36:08 Cat:M Pos. categoría: 1 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 71.0 segons/100Metres Club: c.n. metropole
412060
1:02:18
00:59:10
0:56:03
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18) |
|||||||
2 | 2 | 26 |
i
|
Antonio luis López Díaz | 1:02:10 | ||
T. real: 01:02:10 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:08 Cat:M Pos. categoría: 2 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.59 segons/100Metres Club: c.d. gredos san diego
395120
1:05:10
01:02:10
0:59:10
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30) |
|||||||
3 | 3 | 5 |
i
|
Marc Roura Clemente | 1:02:11 | ||
T. real: 01:02:11 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:09 Cat:M Pos. categoría: 3 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.62 segons/100Metres Club: fed. cat. natació
398200
1:05:12
01:02:11
0:59:10
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30) |
|||||||
4 | 4 | 7 |
i
|
Unai Alvarez Gonzalez | 1:02:12 | ||
T. real: 01:02:12 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:10 Cat:M Pos. categoría: 4 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.64 segons/100Metres Club: c.d. gredos san diego
399960
1:05:14
01:02:12
0:59:10
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30) |
|||||||
5 | 5 | 2 |
i
|
Eloi Riera Canelada | 1:02:13 | ||
T. real: 01:02:13 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:11 Cat:M Pos. categoría: 5 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.65 segons/100Metres Club: fed. cat. natació
12210
1:02:18
01:02:13
1:02:07
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18) |
|||||||
6 | 6 | 4 |
i
|
Nil Ibañez Pina | 1:02:17 | ||
T. real: 01:02:17 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:15 Cat:M Pos. categoría: 6 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.73 segons/100Metres Club: fed. cat. natació
12100
1:02:22
01:02:17
1:02:11
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21) |
|||||||
7 | 7 | 8 |
i
|
Albert Cabezuelo Arevalo | 1:02:18 | ||
T. real: 01:02:18 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:16 Cat:M Pos. categoría: 7 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.75 segons/100Metres Club: c.n. granollers
27060
1:02:30
01:02:18
1:02:05
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30) |
|||||||
8 | 8 | 3 |
i
|
Joel Farré Cortada | 1:02:18 | ||
T. real: 01:02:18 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:16 Cat:M Pos. categoría: 8 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.76 segons/100Metres Club: fed. cat. natació
572330
1:06:38
01:02:18
0:57:58
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30)
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38) |
|||||||
9 | 9 | 6 |
i
|
Biel Gasol Gutierrez | 1:02:21 | ||
T. real: 01:02:21 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:19 Cat:M Pos. categoría: 9 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.81 segons/100Metres Club: fed. cat. natació
656700
1:07:20
01:02:21
0:57:23
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30)
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20) |
|||||||
10 | 10 | 1 |
i
|
Pau Elies Vazquez | 1:02:30 | ||
T. real: 01:02:30 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:39:28 Cat:M Pos. categoría: 10 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 74.99 segons/100Metres Club: c.n. atlètic-barceloneta
641410
1:07:22
01:02:30
0:57:38
i
Eduard Mannanov
00:59:10 (Tr: 0:59:10)
i
Antonio luis López Díaz
01:02:10 (Tr: 1:02:10)
i
Marc Roura Clemente
01:02:11 (Tr: 1:02:11)
i
Unai Alvarez Gonzalez
01:02:12 (Tr: 1:02:12)
i
Eloi Riera Canelada
01:02:13 (Tr: 1:02:13)
i
Nil Ibañez Pina
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22) |
|||||||
11 | 11 | 41 |
i
|
Nemo antonio Remesar Aguilar | 1:06:38 | ||
T. real: 01:06:38 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:43:36 Cat:M Pos. categoría: 11 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 79.96 segons/100Metres Club: c.n. atlètic-barceloneta
572330
1:10:59
01:06:38
1:02:18
i
Joel Farré Cortada
01:02:18 (Tr: 1:02:18)
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58) |
|||||||
12 | 12 | 45 |
i
|
Mikele Orru | 1:07:20 | ||
T. real: 01:07:20 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:44:18 Cat:M Pos. categoría: 12 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 80.78 segons/100Metres Club: c.n. atlètic-barceloneta
656700
1:12:18
01:07:20
1:02:21
i
Biel Gasol Gutierrez
01:02:21 (Tr: 1:02:21)
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30)
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00) |
|||||||
13 | 13 | 35 |
i
|
Mario Guillen Martinez | 1:07:22 | ||
T. real: 01:07:22 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:44:20 Cat:M Pos. categoría: 13 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 80.82 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
641410
1:12:13
01:07:22
1:02:30
i
Pau Elies Vazquez
01:02:30 (Tr: 1:02:30)
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00) |
|||||||
14 | 14 | 37 |
i
|
Jordi Sanchis Domenech | 1:08:22 | ||
T. real: 01:08:22 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:45:20 Cat:M Pos. categoría: 14 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 82.03 segons/100Metres Club: c.n. master torrijos
228140
1:10:06
01:08:22
1:06:38
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15) |
|||||||
15 | 15 | 10 |
i
|
Mikel Arteaga Garcia | 1:09:08 | ||
T. real: 01:09:08 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:46:06 Cat:M Pos. categoría: 15 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 82.96 segons/100Metres Club: c.n. master torrijos
241010
1:10:58
01:09:08
1:07:19
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58) |
|||||||
16 | 16 | 9 |
i
|
George Savescu | 1:09:11 | ||
T. real: 01:09:11 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:46:09 Cat:M Pos. categoría: 16 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 83.0 segons/100Metres Club: c.d. jerez natacion master
241340
1:11:00
01:09:11
1:07:21
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00) |
|||||||
17 | 17 | 13 |
i
|
Jordi Corominas Jodar | 1:09:15 | ||
T. real: 01:09:15 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:46:13 Cat:M Pos. categoría: 17 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 83.09 segons/100Metres Club: c.n. farners
567050
1:13:33
01:09:15
1:04:57
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33) |
|||||||
18 | 18 | 31 |
i
|
Nicolas Oliver Beerens | 1:10:58 | ||
T. real: 01:10:58 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:47:56 Cat:M Pos. categoría: 18 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 85.15 segons/100Metres Club: c.n. felanitx
348370
1:13:36
01:10:58
1:08:19
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36) |
|||||||
19 | 19 | 48 |
i
|
Robert Casin Sanchez | 1:11:00 | ||
T. real: 01:11:00 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:47:58 Cat:M Pos. categoría: 19 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 85.2 segons/100Metres Club: u.e. horta
344190
1:13:37
01:11:00
1:08:24
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36)
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37) |
|||||||
20 | 20 | 43 |
i
|
Pau Roure Grigelmo | 1:13:33 | ||
T. real: 01:13:33 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:50:31 Cat:M Pos. categoría: 20 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 88.24 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
567050
1:17:50
01:13:33
1:09:15
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36)
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37)
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58) |
|||||||
21 | 21 | 12 |
i
|
Maximo Carbajo Rueda | 1:13:36 | ||
T. real: 01:13:36 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:50:34 Cat:M Pos. categoría: 21 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 88.31 segons/100Metres Club: c.n. máster madrid
443960
1:16:58
01:13:36
1:10:14
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37)
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58) |
|||||||
22 | 22 | 47 |
i
|
Antonio Roldan Gomez | 1:13:37 | ||
T. real: 01:13:37 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:50:35 Cat:M Pos. categoría: 22 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 88.33 segons/100Metres Club: c.n. premià
981090
1:21:03
01:13:37
1:06:11
i
Nemo antonio Remesar Aguilar
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mikele Orru
01:07:20 (Tr: 1:07:20)
i
Mario Guillen Martinez
01:07:22 (Tr: 1:07:22)
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36)
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58)
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03) |
|||||||
23 | 23 | 96 |
i
|
Genis Sans Giol | 1:15:28 | ||
T. real: 01:15:28 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:52:26 Cat:M Pos. categoría: 23 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 90.54 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
936540
1:22:33
01:15:28
1:08:22
i
Jordi Sanchis Domenech
01:08:22 (Tr: 1:08:22)
i
Mikel Arteaga Garcia
01:09:08 (Tr: 1:09:08)
i
George Savescu
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Corominas Jodar
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36)
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58)
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03)
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33) |
|||||||
24 | 24 | 30 |
i
|
Alejandro Meneses Medero | 1:16:58 | ||
T. real: 01:16:58 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:53:56 Cat:M Pos. categoría: 24 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 92.35 segons/100Metres Club: a.d. santa cruz
802780
1:23:03
01:16:58
1:10:53
i
Nicolas Oliver Beerens
01:10:58 (Tr: 1:10:58)
i
Robert Casin Sanchez
01:11:00 (Tr: 1:11:00)
i
Pau Roure Grigelmo
01:13:33 (Tr: 1:13:33)
i
Maximo Carbajo Rueda
01:13:36 (Tr: 1:13:36)
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37)
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03)
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33)
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03) |
|||||||
25 | 25 | 46 |
i
|
Jordi Burgueño Barraso | 1:21:03 | ||
T. real: 01:21:03 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:58:01 Cat:M Pos. categoría: 25 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 97.25 segons/100Metres Club: c.n. aquamasters
981090
1:28:29
01:21:03
1:13:37
i
Antonio Roldan Gomez
01:13:37 (Tr: 1:13:37)
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58)
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33)
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Marcos Lossius Millet
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Abel Gago Carbajal
01:23:58 (Tr: 1:23:58)
i
Jose maria Lopez Sanchez
01:24:20 (Tr: 1:24:20) |
|||||||
26 | 26 | 25 |
i
|
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro | 1:22:33 | ||
T. real: 01:22:33 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 09:59:31 Cat:M Pos. categoría: 26 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 99.06 segons/100Metres Club: c.n. master murcia
936540
1:29:39
01:22:33
1:15:28
i
Genis Sans Giol
01:15:28 (Tr: 1:15:28)
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58)
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03)
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Marcos Lossius Millet
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Abel Gago Carbajal
01:23:58 (Tr: 1:23:58)
i
Jose maria Lopez Sanchez
01:24:20 (Tr: 1:24:20) |
|||||||
27 | 27 | 16 |
i
|
Alberto Fernandez Fernandez | 1:23:03 | ||
T. real: 01:23:03 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 10:00:01 Cat:M Pos. categoría: 27 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 99.65 segons/100Metres Club: c.d. halegatos
802780
1:29:08
01:23:03
1:16:58
i
Alejandro Meneses Medero
01:16:58 (Tr: 1:16:58)
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03)
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33)
i
Marcos Lossius Millet
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Abel Gago Carbajal
01:23:58 (Tr: 1:23:58)
i
Jose maria Lopez Sanchez
01:24:20 (Tr: 1:24:20) |
|||||||
28 | 28 | 39 |
i
|
Marcos Lossius Millet | 1:23:42 | ||
T. real: 01:23:42 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 10:00:40 Cat:M Pos. categoría: 28 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 100.43 segons/100Metres Club: c.n. atlètic-barceloneta
350460
1:26:21
01:23:42
1:21:03
i
Jordi Burgueño Barraso
01:21:03 (Tr: 1:21:03)
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33)
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Abel Gago Carbajal
01:23:58 (Tr: 1:23:58)
i
Jose maria Lopez Sanchez
01:24:20 (Tr: 1:24:20) |
|||||||
29 | 29 | 42 |
i
|
Abel Gago Carbajal | 1:23:58 | ||
T. real: 01:23:58 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 10:00:56 Cat:M Pos. categoría: 29 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 100.74 segons/100Metres Club: c.n. badalona
185350
1:25:22
01:23:58
1:22:33
i
Eulogio Lopez-fuensalida Navarro
01:22:33 (Tr: 1:22:33)
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Marcos Lossius Millet
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Jose maria Lopez Sanchez
01:24:20 (Tr: 1:24:20) |
|||||||
30 | 30 | 24 |
i
|
Jose maria Lopez Sanchez | 1:24:20 | ||
T. real: 01:24:20 Comienzo real: 08:36:58 Hora meta: 10:01:18 Cat:M Pos. categoría: 30 Comienzo carrera:8:36:58 Sexo:M Ritmo: 101.2 segons/100Metres Club: c.n. master torrijos
170390
1:25:38
01:24:20
1:23:03
i
Alberto Fernandez Fernandez
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Marcos Lossius Millet
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Abel Gago Carbajal
01:23:58 (Tr: 1:23:58) |
|||||||