L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | 259 | 278 | Miguel Omedes Gomez | 1:38:16 (tr 1:38:12) | |||
T. real: 01:38:12 T. oficial: 01:38:16 Inici real: 09:35:54 Hora meta: 11:14:05 Cat:MA Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: uat k5: 0:45:58 Hora k5 : 10:21:51 Pos k5 : 253 - k10: 1:09:12 Hora k10 : 10:45:05 Pos k10 : 258 Y 5 posicions Meta: 1:38:12 Hora meta: 11:14:05 Pos meta : 271 Y 13 posicions
Split Times
17050
1:38:24
01:38:16
1:38:08
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15) |
|||||||
272 | 260 | 1241 |
i
|
Stalin Muñoz López | 1:38:16 (tr 1:38:02) | ||
T. real: 01:38:02 T. oficial: 01:38:16 Inici real: 09:36:04 Hora meta: 11:14:05 Cat:MC Pos. categoria: 160 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: k5: 0:47:49 Hora k5 : 10:23:53 Pos k5 : 343 - k10: 1:10:52 Hora k10 : 10:46:55 Pos k10 : 304 X 39 posicions Meta: 1:38:02 Hora meta: 11:14:05 Pos meta : 272 X 32 posicions
Split Times
16500
1:38:24
01:38:16
1:38:09
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15) |
|||||||
273 | 261 | 495 |
i
|
Sergio Expósito Martínez | 1:38:17 (tr 1:38:16) | ||
T. real: 01:38:16 T. oficial: 01:38:17 Inici real: 09:35:51 Hora meta: 11:14:06 Cat:MC Pos. categoria: 161 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: california sports k5: 0:49:56 Hora k5 : 10:25:46 Pos k5 : 441 - k10: 1:14:15 Hora k10 : 10:50:05 Pos k10 : 412 X 29 posicions Meta: 1:38:16 Hora meta: 11:14:06 Pos meta : 273 X 139 posicions
Split Times
15400
1:38:24
01:38:17
1:38:10
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15) |
|||||||
274 | 262 | 671 | Natxo Segura Alarcos | 1:38:18 (tr 1:37:38) | |||
T. real: 01:37:38 T. oficial: 01:38:18 Inici real: 09:36:29 Hora meta: 11:14:07 Cat:MC Pos. categoria: 162 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: cagant llets canet de mar k5: 0:45:34 Hora k5 : 10:22:03 Pos k5 : 258 - k10: 1:08:56 Hora k10 : 10:45:25 Pos k10 : 267 Y 9 posicions Meta: 1:37:38 Hora meta: 11:14:07 Pos meta : 274 Y 7 posicions
Split Times
13417
1:38:24
01:38:18
1:38:12
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15) |
|||||||
275 | 263 | 56 | David Miralpeix Bayo | 1:38:19 (tr 1:38:17) | |||
T. real: 01:38:17 T. oficial: 01:38:19 Inici real: 09:35:52 Hora meta: 11:14:08 Cat:MB Pos. categoria: 68 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: ge forces_ forts i ferms k5: 0:44:47 Hora k5 : 10:20:38 Pos k5 : 191 - k10: 1:08:30 Hora k10 : 10:44:21 Pos k10 : 223 Y 32 posicions Meta: 1:38:17 Hora meta: 11:14:08 Pos meta : 275 Y 52 posicions
Split Times
11550
1:38:24
01:38:19
1:38:13
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15)
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16) |
|||||||
276 | 264 | 210 | Albert Mir Brosa | 1:38:21 (tr 1:37:37) | |||
T. real: 01:37:37 T. oficial: 01:38:21 Inici real: 09:36:33 Hora meta: 11:14:10 Cat:MC Pos. categoria: 163 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: k5: 0:47:36 Hora k5 : 10:24:09 Pos k5 : 353 - k10: 1:11:07 Hora k10 : 10:47:40 Pos k10 : 330 X 23 posicions Meta: 1:37:37 Hora meta: 11:14:10 Pos meta : 276 X 54 posicions
Split Times
27830
1:38:34
01:38:21
1:38:08
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15)
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16)
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28) |
|||||||
277 | 13 | 1148 |
i
|
Mariana Morales Melguizo | 1:38:24 (tr 1:38:15) | ||
T. real: 01:38:15 T. oficial: 01:38:24 Inici real: 09:35:58 Hora meta: 11:14:13 Cat:FJ Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:35:49 Sexe:F Ritme: 4:40 min/km Club: l'aire k5: 0:46:45 Hora k5 : 10:22:43 Pos k5 : 290 - k10: 1:10:06 Hora k10 : 10:46:03 Pos k10 : 279 X 11 posicions Meta: 1:38:15 Hora meta: 11:14:13 Pos meta : 277 X 2 posicions
Split Times
23212
1:38:34
01:38:24
1:38:13
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16)
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29) |
|||||||
278 | 265 | 380 |
i
|
Agustin Jimenez Bueno | 1:38:24 (tr 1:38:16) | ||
T. real: 01:38:16 T. oficial: 01:38:24 Inici real: 09:35:58 Hora meta: 11:14:13 Cat:MD Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: l'aire k5: 0:46:45 Hora k5 : 10:22:42 Pos k5 : 288 - k10: 1:10:06 Hora k10 : 10:46:03 Pos k10 : 278 X 10 posicions Meta: 1:38:16 Hora meta: 11:14:13 Pos meta : 278 Z
Split Times
23762
1:38:35
01:38:24
1:38:13
Miguel Omedes Gomez
01:38:16 (Tr: 1:38:12)
i
Stalin Muñoz López
01:38:16 (Tr: 1:38:02)
i
Sergio Expósito Martínez
01:38:17 (Tr: 1:38:16)
Natxo Segura Alarcos
01:38:18 (Tr: 1:37:38)
David Miralpeix Bayo
01:38:19 (Tr: 1:38:17)
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15)
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25) |
|||||||
279 | 266 | 1370 |
i
|
Ignacio Hernandez | 1:38:34 (tr 1:38:28) | ||
T. real: 01:38:28 T. oficial: 01:38:34 Inici real: 09:35:55 Hora meta: 11:14:23 Cat:MC Pos. categoria: 164 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: k5: 0:45:38 Hora k5 : 10:21:33 Pos k5 : 245 - k10: 1:09:05 Hora k10 : 10:45:00 Pos k10 : 253 Y 8 posicions Meta: 1:38:28 Hora meta: 11:14:23 Pos meta : 279 Y 26 posicions
Split Times
27830
1:38:46
01:38:34
1:38:21
Albert Mir Brosa
01:38:21 (Tr: 1:37:37)
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15)
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45) |
|||||||
280 | 267 | 575 | Juan carlos López Martos | 1:38:34 (tr 1:38:29) | |||
T. real: 01:38:29 T. oficial: 01:38:34 Inici real: 09:35:55 Hora meta: 11:14:23 Cat:MD Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: la sansi k5: 0:46:18 Hora k5 : 10:22:12 Pos k5 : 270 - k10: 1:10:26 Hora k10 : 10:46:20 Pos k10 : 288 Y 18 posicions Meta: 1:38:29 Hora meta: 11:14:23 Pos meta : 280 X 8 posicions
Split Times
23212
1:38:45
01:38:34
1:38:24
i
Mariana Morales Melguizo
01:38:24 (Tr: 1:38:15)
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16)
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30) |
|||||||
281 | 268 | 134 | Alejandro Seijo Lopez | 1:38:35 (tr 1:38:25) | |||
T. real: 01:38:25 T. oficial: 01:38:35 Inici real: 09:35:59 Hora meta: 11:14:24 Cat:MB Pos. categoria: 69 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: team calella triathlon k5: 0:47:32 Hora k5 : 10:23:31 Pos k5 : 328 - k10: 1:11:18 Hora k10 : 10:47:17 Pos k10 : 314 X 14 posicions Meta: 1:38:25 Hora meta: 11:14:24 Pos meta : 281 X 33 posicions
Split Times
23762
1:38:46
01:38:35
1:38:24
i
Agustin Jimenez Bueno
01:38:24 (Tr: 1:38:16)
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45) |
|||||||
282 | 269 | 1315 |
i
|
Marc Alemany Santos | 1:38:36 (tr 1:38:12) | ||
T. real: 01:38:12 T. oficial: 01:38:36 Inici real: 09:36:13 Hora meta: 11:14:25 Cat:MC Pos. categoria: 165 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: k5: 0:48:13 Hora k5 : 10:24:25 Pos k5 : 358 - k10: 1:10:37 Hora k10 : 10:46:50 Pos k10 : 303 X 55 posicions Meta: 1:38:12 Hora meta: 11:14:25 Pos meta : 282 X 21 posicions
Split Times
11220
1:38:41
01:38:36
1:38:31
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59) |
|||||||
283 | 270 | 770 | Oriol Delblanch Soler | 1:38:38 (tr 1:38:33) | |||
T. real: 01:38:33 T. oficial: 01:38:38 Inici real: 09:35:54 Hora meta: 11:14:27 Cat:MB Pos. categoria: 70 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: makrobike k5: 0:45:18 Hora k5 : 10:21:12 Pos k5 : 216 - k10: 1:08:39 Hora k10 : 10:44:33 Pos k10 : 230 Y 14 posicions Meta: 1:38:33 Hora meta: 11:14:27 Pos meta : 283 Y 53 posicions
Split Times
15622
1:38:45
01:38:38
1:38:31
i
Ignacio Hernandez
01:38:34 (Tr: 1:38:28)
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30) |
|||||||
284 | 271 | 18 |
i
|
Joan Vilchez Martinez | 1:38:41 (tr 1:38:33) | ||
T. real: 01:38:33 T. oficial: 01:38:41 Inici real: 09:35:57 Hora meta: 11:14:30 Cat:MC Pos. categoria: 166 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: slop runners sabadell k5: 0:45:26 Hora k5 : 10:21:23 Pos k5 : 229 - k10: 1:08:46 Hora k10 : 10:44:42 Pos k10 : 241 Y 12 posicions Meta: 1:38:33 Hora meta: 11:14:30 Pos meta : 284 Y 43 posicions
Split Times
13087
1:38:47
01:38:41
1:38:35
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45) |
|||||||
285 | 272 | 773 |
i
|
Josep Danot Pineda | 1:38:41 (tr 1:37:59) | ||
T. real: 01:37:59 T. oficial: 01:38:41 Inici real: 09:36:31 Hora meta: 11:14:30 Cat:MD Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: club b.t.t tri-bikeforners k5: 0:46:37 Hora k5 : 10:23:08 Pos k5 : 302 - k10: 1:09:57 Hora k10 : 10:46:28 Pos k10 : 293 X 9 posicions Meta: 1:37:59 Hora meta: 11:14:30 Pos meta : 285 X 8 posicions
Split Times
15510
1:38:48
01:38:41
1:38:34
Juan carlos López Martos
01:38:34 (Tr: 1:38:29)
Alejandro Seijo Lopez
01:38:35 (Tr: 1:38:25)
i
Marc Alemany Santos
01:38:36 (Tr: 1:38:12)
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40) |
|||||||
286 | 273 | 504 |
i
|
Victor Padilla Pulido | 1:38:45 (tr 1:38:30) | ||
T. real: 01:38:30 T. oficial: 01:38:45 Inici real: 09:36:05 Hora meta: 11:14:34 Cat:MB Pos. categoria: 71 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: tmf team k5: 0:47:25 Hora k5 : 10:23:29 Pos k5 : 324 - k10: 1:10:55 Hora k10 : 10:46:59 Pos k10 : 307 X 17 posicions Meta: 1:38:30 Hora meta: 11:14:34 Pos meta : 286 X 21 posicions
Split Times
15622
1:38:52
01:38:45
1:38:38
Oriol Delblanch Soler
01:38:38 (Tr: 1:38:33)
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41) |
|||||||
287 | 274 | 72 |
i
|
Santiago Macip Esteller | 1:38:45 (tr 1:38:45) | ||
T. real: 01:38:45 T. oficial: 01:38:45 Inici real: 09:35:49 Hora meta: 11:14:34 Cat:MD Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: grup fondistes pineda k5: No data Hora k5: No data Pos k5 : - - k10: No data Hora k10: No data Pos k10 : - - Meta: 1:38:45 Hora meta: 11:14:34 Pos meta : 287 -
Split Times
17160
1:38:53
01:38:45
1:38:38
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38) |
|||||||
288 | 275 | 627 | Manu Navarro Gerez | 1:38:48 (tr 1:38:40) | |||
T. real: 01:38:40 T. oficial: 01:38:48 Inici real: 09:35:57 Hora meta: 11:14:37 Cat:MC Pos. categoria: 167 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: k5: 0:46:42 Hora k5 : 10:22:39 Pos k5 : 286 - k10: 1:10:09 Hora k10 : 10:46:06 Pos k10 : 281 X 5 posicions Meta: 1:38:40 Hora meta: 11:14:37 Pos meta : 288 Y 7 posicions
Split Times
17600
1:38:56
01:38:48
1:38:40
i
Joan Vilchez Martinez
01:38:41 (Tr: 1:38:33)
i
Josep Danot Pineda
01:38:41 (Tr: 1:37:59)
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52) |
|||||||
289 | 276 | 320 | Jose manuel Llamas Luna | 1:38:51 (tr 1:38:41) | |||
T. real: 01:38:41 T. oficial: 01:38:51 Inici real: 09:36:00 Hora meta: 11:14:40 Cat:MC Pos. categoria: 168 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: c. m. sigueme k5: 0:47:15 Hora k5 : 10:23:15 Pos k5 : 304 - k10: 1:10:46 Hora k10 : 10:46:45 Pos k10 : 299 X 5 posicions Meta: 1:38:41 Hora meta: 11:14:40 Pos meta : 289 X 10 posicions
Split Times
21120
1:39:01
01:38:51
1:38:41
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35) |
|||||||
290 | 277 | 684 | Jose a. Garcia Garcia | 1:38:53 (tr 1:38:38) | |||
T. real: 01:38:38 T. oficial: 01:38:53 Inici real: 09:36:05 Hora meta: 11:14:42 Cat:MC Pos. categoria: 169 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: k5: 0:45:07 Hora k5 : 10:21:11 Pos k5 : 213 - k10: 1:09:11 Hora k10 : 10:45:16 Pos k10 : 261 Y 48 posicions Meta: 1:38:38 Hora meta: 11:14:42 Pos meta : 290 Y 29 posicions
Split Times
17160
1:39:01
01:38:53
1:38:45
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35)
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39) |
|||||||
291 | 14 | 42 | Lara Carapeto Pacheco | 1:38:56 (tr 1:38:52) | |||
T. real: 01:38:52 T. oficial: 01:38:56 Inici real: 09:35:54 Hora meta: 11:14:45 Cat:FH Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:35:49 Sexe:F Ritme: 4:42 min/km Club: corredors.cat k5: 0:45:15 Hora k5 : 10:21:08 Pos k5 : 208 - k10: 1:09:01 Hora k10 : 10:44:54 Pos k10 : 247 Y 39 posicions Meta: 1:38:52 Hora meta: 11:14:45 Pos meta : 291 Y 44 posicions
Split Times
26070
1:39:08
01:38:56
1:38:44
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35)
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39)
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42) |
|||||||
292 | 278 | 610 |
i
|
Rafael Navarro Clavijo | 1:39:01 (tr 1:38:35) | ||
T. real: 01:38:35 T. oficial: 01:39:01 Inici real: 09:36:15 Hora meta: 11:14:50 Cat:MC Pos. categoria: 170 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: k5: 0:46:02 Hora k5 : 10:22:16 Pos k5 : 276 - k10: 1:09:33 Hora k10 : 10:45:48 Pos k10 : 272 X 4 posicions Meta: 1:38:35 Hora meta: 11:14:50 Pos meta : 292 Y 20 posicions
Split Times
21120
1:39:10
01:39:01
1:38:51
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39)
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42)
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56) |
|||||||
293 | 279 | 562 |
i
|
Albert Sanchez Rodriguez | 1:39:01 (tr 1:38:39) | ||
T. real: 01:38:39 T. oficial: 01:39:01 Inici real: 09:36:11 Hora meta: 11:14:50 Cat:MC Pos. categoria: 171 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: maimakansu k5: 0:47:08 Hora k5 : 10:23:18 Pos k5 : 307 - k10: 1:10:46 Hora k10 : 10:46:57 Pos k10 : 306 X 1 posició Meta: 1:38:39 Hora meta: 11:14:50 Pos meta : 293 X 13 posicions
Split Times
42350
1:39:20
01:39:01
1:38:42
i
Victor Padilla Pulido
01:38:45 (Tr: 1:38:30)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Manu Navarro Gerez
01:38:48 (Tr: 1:38:40)
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35)
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42)
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56)
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05) |
|||||||
294 | 280 | 348 |
i
|
Ivan Perez Iniesta | 1:39:08 (tr 1:38:42) | ||
T. real: 01:38:42 T. oficial: 01:39:08 Inici real: 09:36:15 Hora meta: 11:14:57 Cat:MB Pos. categoria: 72 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: ríos running team k5: 0:47:22 Hora k5 : 10:23:37 Pos k5 : 333 - k10: 1:11:03 Hora k10 : 10:47:18 Pos k10 : 317 X 16 posicions Meta: 1:38:42 Hora meta: 11:14:57 Pos meta : 294 X 23 posicions
Split Times
40257
1:39:26
01:39:08
1:38:49
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35)
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39)
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56)
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05)
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20) |
|||||||
295 | 281 | 85 | Alfred Lieury Boher | 1:39:08 (tr 1:38:56) | |||
T. real: 01:38:56 T. oficial: 01:39:08 Inici real: 09:36:02 Hora meta: 11:14:57 Cat:MC Pos. categoria: 172 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: team calella triathlon k5: 0:47:54 Hora k5 : 10:23:55 Pos k5 : 344 - k10: 1:11:41 Hora k10 : 10:47:42 Pos k10 : 334 X 10 posicions Meta: 1:38:56 Hora meta: 11:14:57 Pos meta : 295 X 39 posicions
Split Times
41030
1:39:27
01:39:08
1:38:49
Jose manuel Llamas Luna
01:38:51 (Tr: 1:38:41)
Jose a. Garcia Garcia
01:38:53 (Tr: 1:38:38)
Lara Carapeto Pacheco
01:38:56 (Tr: 1:38:52)
i
Rafael Navarro Clavijo
01:39:01 (Tr: 1:38:35)
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39)
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42)
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05)
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20)
Ramón Aznar Sangüesa
01:39:27 (Tr: 1:39:06) |
|||||||
296 | 282 | 446 |
i
|
Josep Montane Navarro | 1:39:20 (tr 1:39:05) | ||
T. real: 01:39:05 T. oficial: 01:39:20 Inici real: 09:36:05 Hora meta: 11:15:09 Cat:MC Pos. categoria: 173 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: malasios-bala de salt k5: 0:45:30 Hora k5 : 10:21:35 Pos k5 : 247 - k10: 1:08:50 Hora k10 : 10:44:55 Pos k10 : 248 Y 1 posició Meta: 1:39:05 Hora meta: 11:15:09 Pos meta : 296 Y 48 posicions
Split Times
42350
1:39:39
01:39:20
1:39:01
i
Albert Sanchez Rodriguez
01:39:01 (Tr: 1:38:39)
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42)
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56)
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20)
Ramón Aznar Sangüesa
01:39:27 (Tr: 1:39:06)
i
Marc Guevara Vilardell
01:39:27 (Tr: 1:39:01)
i
Angel Martínez San José
01:39:30 (Tr: 1:39:12) |
|||||||
297 | 283 | 866 |
i
|
Marc Arque Gutierrez | 1:39:26 (tr 1:39:20) | ||
T. real: 01:39:20 T. oficial: 01:39:26 Inici real: 09:35:55 Hora meta: 11:15:15 Cat:MC Pos. categoria: 174 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club: k5: 0:46:36 Hora k5 : 10:22:31 Pos k5 : 283 - k10: 1:10:23 Hora k10 : 10:46:18 Pos k10 : 287 Y 4 posicions Meta: 1:39:20 Hora meta: 11:15:15 Pos meta : 297 Y 10 posicions
Split Times
40257
1:39:44
01:39:26
1:39:08
i
Ivan Perez Iniesta
01:39:08 (Tr: 1:38:42)
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56)
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05)
Ramón Aznar Sangüesa
01:39:27 (Tr: 1:39:06)
i
Marc Guevara Vilardell
01:39:27 (Tr: 1:39:01)
i
Angel Martínez San José
01:39:30 (Tr: 1:39:12) |
|||||||
298 | 284 | 318 | Ramón Aznar Sangüesa | 1:39:27 (tr 1:39:06) | |||
T. real: 01:39:06 T. oficial: 01:39:27 Inici real: 09:36:10 Hora meta: 11:15:16 Cat:MC Pos. categoria: 175 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: k5: 0:46:43 Hora k5 : 10:22:53 Pos k5 : 296 - k10: 1:10:21 Hora k10 : 10:46:30 Pos k10 : 295 X 1 posició Meta: 1:39:06 Hora meta: 11:15:16 Pos meta : 298 Y 3 posicions
Split Times
41030
1:39:45
01:39:27
1:39:08
Alfred Lieury Boher
01:39:08 (Tr: 1:38:56)
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05)
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20)
i
Marc Guevara Vilardell
01:39:27 (Tr: 1:39:01)
i
Angel Martínez San José
01:39:30 (Tr: 1:39:12) |
|||||||
299 | 285 | 1246 |
i
|
Marc Guevara Vilardell | 1:39:27 (tr 1:39:01) | ||
T. real: 01:39:01 T. oficial: 01:39:27 Inici real: 09:36:15 Hora meta: 11:15:16 Cat:MB Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: k5: 0:47:28 Hora k5 : 10:23:42 Pos k5 : 338 - k10: 1:10:59 Hora k10 : 10:47:14 Pos k10 : 311 X 27 posicions Meta: 1:39:01 Hora meta: 11:15:16 Pos meta : 299 X 12 posicions
Split Times
14300
1:39:33
01:39:27
1:39:20
i
Josep Montane Navarro
01:39:20 (Tr: 1:39:05)
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20)
Ramón Aznar Sangüesa
01:39:27 (Tr: 1:39:06)
i
Angel Martínez San José
01:39:30 (Tr: 1:39:12) |
|||||||
300 | 286 | 250 |
i
|
Angel Martínez San José | 1:39:30 (tr 1:39:12) | ||
T. real: 01:39:12 T. oficial: 01:39:30 Inici real: 09:36:08 Hora meta: 11:15:19 Cat:MC Pos. categoria: 176 Inici cursa:9:35:49 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club: k5: 0:46:35 Hora k5 : 10:22:42 Pos k5 : 289 - k10: 1:09:57 Hora k10 : 10:46:04 Pos k10 : 280 X 9 posicions Meta: 1:39:12 Hora meta: 11:15:19 Pos meta : 300 Y 20 posicions
Split Times
9900
1:39:35
01:39:30
1:39:26
i
Marc Arque Gutierrez
01:39:26 (Tr: 1:39:20)
Ramón Aznar Sangüesa
01:39:27 (Tr: 1:39:06)
i
Marc Guevara Vilardell
01:39:27 (Tr: 1:39:01) |
|||||||