L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 289 | 387 |
i
|
Isma Aguayos Macarulla | 0:51:51 (tr 0:51:41) | ||
T. real: 00:51:41 T. oficial: 00:51:51 Inici real: 10:00:05 Hora meta: 10:51:46 Cat:SenM Pos. categoria: 163 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:11 min/km Club: k5: 0:12:48 Hora k5 : 10:12:53 Pos k5 : 313 - Meta: 0:51:41 Hora meta: 10:51:46 Pos meta : 301 X 12 posicions
Split Times
62037
0:52:19
00:51:51
0:51:22
i
Laura Matas Lalueza
00:51:55 (Tr: 0:51:48)
Santiago Arencibia Chicano
00:51:59 (Tr: 0:51:47)
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48) |
|||||||
302 | 13 | 207 |
i
|
Laura Matas Lalueza | 0:51:55 (tr 0:51:48) | ||
T. real: 00:51:48 T. oficial: 00:51:55 Inici real: 10:00:03 Hora meta: 10:51:50 Cat:SenF Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:11 min/km Club: k5: 0:12:38 Hora k5 : 10:12:41 Pos k5 : 293 - Meta: 0:51:48 Hora meta: 10:51:50 Pos meta : 302 Y 9 posicions
Split Times
51700
0:52:19
00:51:55
0:51:32
i
Isma Aguayos Macarulla
00:51:51 (Tr: 0:51:41)
Santiago Arencibia Chicano
00:51:59 (Tr: 0:51:47)
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48) |
|||||||
303 | 290 | 340 | Santiago Arencibia Chicano | 0:51:59 (tr 0:51:47) | |||
T. real: 00:51:47 T. oficial: 00:51:59 Inici real: 10:00:07 Hora meta: 10:51:54 Cat:SenM Pos. categoria: 164 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:11 min/km Club: u. a. rubi k5: 0:12:56 Hora k5 : 10:13:02 Pos k5 : 325 - Meta: 0:51:47 Hora meta: 10:51:54 Pos meta : 303 X 22 posicions
Split Times
43557
0:52:19
00:51:59
0:51:39
i
Isma Aguayos Macarulla
00:51:51 (Tr: 0:51:41)
i
Laura Matas Lalueza
00:51:55 (Tr: 0:51:48)
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48) |
|||||||
304 | 14 | 454 | Alba Caballe I Rivera | 0:52:04 (tr 0:51:54) | |||
T. real: 00:51:54 T. oficial: 00:52:04 Inici real: 10:00:05 Hora meta: 10:51:59 Cat:VetF Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:12 min/km Club: k5: 0:12:16 Hora k5 : 10:12:20 Pos k5 : 254 - Meta: 0:51:54 Hora meta: 10:51:59 Pos meta : 304 Y 50 posicions
Split Times
33107
0:52:19
00:52:04
0:51:49
i
Isma Aguayos Macarulla
00:51:51 (Tr: 0:51:41)
i
Laura Matas Lalueza
00:51:55 (Tr: 0:51:48)
Santiago Arencibia Chicano
00:51:59 (Tr: 0:51:47)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48) |
|||||||
305 | 15 | 375 | Mar Ortuño Rodriguez | 0:52:05 (tr 0:51:38) | |||
T. real: 00:51:38 T. oficial: 00:52:05 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 10:52:00 Cat:SenF Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:10 min/km Club: k5: 0:13:07 Hora k5 : 10:13:28 Pos k5 : 353 - Meta: 0:51:38 Hora meta: 10:52:00 Pos meta : 305 X 48 posicions
Split Times
42792
0:52:24
00:52:05
0:51:45
i
Isma Aguayos Macarulla
00:51:51 (Tr: 0:51:41)
i
Laura Matas Lalueza
00:51:55 (Tr: 0:51:48)
Santiago Arencibia Chicano
00:51:59 (Tr: 0:51:47)
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48)
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20) |
|||||||
306 | 291 | 309 | Carles Gibert Muñoz | 0:52:12 (tr 0:52:01) | |||
T. real: 00:52:01 T. oficial: 00:52:12 Inici real: 10:00:07 Hora meta: 10:52:07 Cat:VetM Pos. categoria: 96 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: k5: 0:12:46 Hora k5 : 10:12:52 Pos k5 : 308 - Meta: 0:52:01 Hora meta: 10:52:07 Pos meta : 306 X 2 posicions
Split Times
28380
0:52:25
00:52:12
0:51:59
Santiago Arencibia Chicano
00:51:59 (Tr: 0:51:47)
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48)
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20)
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10) |
|||||||
307 | 292 | 70 |
i
|
Diego Ocón Fernández | 0:52:19 (tr 0:51:48) | ||
T. real: 00:51:48 T. oficial: 00:52:19 Inici real: 10:00:26 Hora meta: 10:52:14 Cat:SenM Pos. categoria: 165 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:11 min/km Club: k5: 0:13:53 Hora k5 : 10:14:19 Pos k5 : 402 - Meta: 0:51:48 Hora meta: 10:52:14 Pos meta : 307 X 95 posicions
Split Times
33107
0:52:34
00:52:19
0:52:04
Alba Caballe I Rivera
00:52:04 (Tr: 0:51:54)
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20)
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06) |
|||||||
308 | 16 | 283 |
i
|
Mª cinta Perez Moline | 0:52:24 (tr 0:52:20) | ||
T. real: 00:52:20 T. oficial: 00:52:24 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 10:52:19 Cat:VetF Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:14 min/km Club: cem el papiol k5: 0:12:20 Hora k5 : 10:12:19 Pos k5 : 252 - Meta: 0:52:20 Hora meta: 10:52:19 Pos meta : 308 Y 56 posicions
Split Times
42792
0:52:44
00:52:24
0:52:05
Mar Ortuño Rodriguez
00:52:05 (Tr: 0:51:38)
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48)
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37) |
|||||||
309 | 17 | 5 |
i
|
Mª eugenia López Domínguez | 0:52:25 (tr 0:52:14) | ||
T. real: 00:52:14 T. oficial: 00:52:25 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 10:52:20 Cat:VetF Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:14 min/km Club: sant boi k5: 0:12:46 Hora k5 : 10:12:51 Pos k5 : 307 - Meta: 0:52:14 Hora meta: 10:52:20 Pos meta : 309 Y 2 posicions
Split Times
28380
0:52:37
00:52:25
0:52:12
Carles Gibert Muñoz
00:52:12 (Tr: 0:52:01)
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48)
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33) |
|||||||
310 | 293 | 576 | Jordi Gimenez Consuegra | 0:52:25 (tr 0:52:10) | |||
T. real: 00:52:10 T. oficial: 00:52:25 Inici real: 10:00:10 Hora meta: 10:52:20 Cat:VetM Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: inirva sport k5: 0:12:23 Hora k5 : 10:12:32 Pos k5 : 275 - Meta: 0:52:10 Hora meta: 10:52:20 Pos meta : 310 Y 35 posicions
Split Times
13642
0:52:31
00:52:25
0:52:18
i
Diego Ocón Fernández
00:52:19 (Tr: 0:51:48)
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09) |
|||||||
311 | 294 | 232 |
i
|
Juan Rodriguez Hidalgo | 0:52:26 (tr 0:52:15) | ||
T. real: 00:52:15 T. oficial: 00:52:26 Inici real: 10:00:07 Hora meta: 10:52:21 Cat:VetM Pos. categoria: 98 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club: sant boi k5: 0:12:46 Hora k5 : 10:12:52 Pos k5 : 309 - Meta: 0:52:15 Hora meta: 10:52:21 Pos meta : 311 Y 2 posicions
Split Times
14187
0:52:33
00:52:26
0:52:20
i
Mª cinta Perez Moline
00:52:24 (Tr: 0:52:20)
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
312 | 295 | 212 |
i
|
David Del Pino Migallon | 0:52:29 (tr 0:52:24) | ||
T. real: 00:52:24 T. oficial: 00:52:29 Inici real: 10:00:01 Hora meta: 10:52:24 Cat:SenM Pos. categoria: 166 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: k5: 0:12:29 Hora k5 : 10:12:29 Pos k5 : 265 - Meta: 0:52:24 Hora meta: 10:52:24 Pos meta : 312 Y 47 posicions
Split Times
10782
0:52:34
00:52:29
0:52:25
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05) |
|||||||
313 | 18 | 285 |
i
|
Veronica Jimenez Perello | 0:52:31 (tr 0:52:09) | ||
T. real: 00:52:09 T. oficial: 00:52:31 Inici real: 10:00:18 Hora meta: 10:52:26 Cat:SenF Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:13 min/km Club: runbaix k5: 0:12:39 Hora k5 : 10:12:56 Pos k5 : 319 - Meta: 0:52:09 Hora meta: 10:52:26 Pos meta : 313 X 6 posicions
Split Times
13642
0:52:37
00:52:31
0:52:25
i
Mª eugenia López Domínguez
00:52:25 (Tr: 0:52:14)
Jordi Gimenez Consuegra
00:52:25 (Tr: 0:52:10)
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33) |
|||||||
314 | 296 | 73 |
i
|
Eudal Tomas Esmel | 0:52:33 (tr 0:52:04) | ||
T. real: 00:52:04 T. oficial: 00:52:33 Inici real: 10:00:24 Hora meta: 10:52:28 Cat:SenM Pos. categoria: 167 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: k5: 0:13:30 Hora k5 : 10:13:53 Pos k5 : 386 - Meta: 0:52:04 Hora meta: 10:52:28 Pos meta : 314 X 72 posicions
Split Times
14187
0:52:39
00:52:33
0:52:26
i
Juan Rodriguez Hidalgo
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13) |
|||||||
315 | 297 | 74 |
i
|
Jorge Rodríguez Neira | 0:52:34 (tr 0:52:06) | ||
T. real: 00:52:06 T. oficial: 00:52:34 Inici real: 10:00:23 Hora meta: 10:52:29 Cat:SenM Pos. categoria: 168 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: k5: 0:13:31 Hora k5 : 10:13:53 Pos k5 : 384 - Meta: 0:52:06 Hora meta: 10:52:29 Pos meta : 315 X 69 posicions
Split Times
8910
0:52:38
00:52:34
0:52:29
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33) |
|||||||
316 | 298 | 72 |
i
|
Rafael Mila Palmero | 0:52:34 (tr 0:52:05) | ||
T. real: 00:52:05 T. oficial: 00:52:34 Inici real: 10:00:24 Hora meta: 10:52:29 Cat:SenM Pos. categoria: 169 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: k5: 0:13:28 Hora k5 : 10:13:52 Pos k5 : 382 - Meta: 0:52:05 Hora meta: 10:52:29 Pos meta : 316 X 66 posicions
Split Times
10780
0:52:39
00:52:34
0:52:29
i
David Del Pino Migallon
00:52:29 (Tr: 0:52:24)
i
Veronica Jimenez Perello
00:52:31 (Tr: 0:52:09)
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18) |
|||||||
317 | 299 | 327 |
i
|
Martí Nebleza Soler | 0:52:35 (tr 0:52:25) | ||
T. real: 00:52:25 T. oficial: 00:52:35 Inici real: 10:00:05 Hora meta: 10:52:30 Cat:SenM Pos. categoria: 170 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: la cabreta k5: 0:12:17 Hora k5 : 10:12:22 Pos k5 : 259 - Meta: 0:52:25 Hora meta: 10:52:30 Pos meta : 317 Y 58 posicions
Split Times
8362
0:52:39
00:52:35
0:52:32
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13) |
|||||||
318 | 300 | 57 |
i
|
Javier De La Torre Ruiz | 0:52:36 (tr 0:52:33) | ||
T. real: 00:52:33 T. oficial: 00:52:36 Inici real: 09:59:59 Hora meta: 10:52:31 Cat:SenM Pos. categoria: 171 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: k5: 0:11:56 Hora k5 : 10:11:54 Pos k5 : 207 - Meta: 0:52:33 Hora meta: 10:52:31 Pos meta : 318 Y 111 posicions
Split Times
8912
0:52:40
00:52:36
0:52:32
i
Eudal Tomas Esmel
00:52:33 (Tr: 0:52:04)
i
Jorge Rodríguez Neira
00:52:34 (Tr: 0:52:06)
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32) |
|||||||
319 | 301 | 325 | Raul Loma Lopez | 0:52:39 (tr 0:52:18) | |||
T. real: 00:52:18 T. oficial: 00:52:39 Inici real: 10:00:16 Hora meta: 10:52:34 Cat:SenM Pos. categoria: 172 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club: tresjuncos runners k5: 0:13:09 Hora k5 : 10:13:25 Pos k5 : 345 - Meta: 0:52:18 Hora meta: 10:52:34 Pos meta : 319 X 26 posicions
Split Times
10780
0:52:44
00:52:39
0:52:34
i
Rafael Mila Palmero
00:52:34 (Tr: 0:52:05)
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37) |
|||||||
320 | 302 | 79 |
i
|
Manuel Monge Gordillo | 0:52:39 (tr 0:52:13) | ||
T. real: 00:52:13 T. oficial: 00:52:39 Inici real: 10:00:21 Hora meta: 10:52:34 Cat:SenM Pos. categoria: 173 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club: k5: 0:12:48 Hora k5 : 10:13:09 Pos k5 : 331 - Meta: 0:52:13 Hora meta: 10:52:34 Pos meta : 320 X 11 posicions
Split Times
8362
0:52:43
00:52:39
0:52:35
i
Martí Nebleza Soler
00:52:35 (Tr: 0:52:25)
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37) |
|||||||
321 | 303 | 588 | Francisco Aparicio Chao | 0:52:40 (tr 0:52:32) | |||
T. real: 00:52:32 T. oficial: 00:52:40 Inici real: 10:00:04 Hora meta: 10:52:35 Cat:SenM Pos. categoria: 174 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: k5: 0:12:27 Hora k5 : 10:12:31 Pos k5 : 272 - Meta: 0:52:32 Hora meta: 10:52:35 Pos meta : 321 Y 49 posicions
Split Times
8912
0:52:45
00:52:40
0:52:36
i
Javier De La Torre Ruiz
00:52:36 (Tr: 0:52:33)
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37) |
|||||||
322 | 19 | 511 | Celia García Moreno | 0:52:43 (tr 0:52:35) | |||
T. real: 00:52:35 T. oficial: 00:52:43 Inici real: 10:00:03 Hora meta: 10:52:38 Cat:SenF Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:16 min/km Club: club fondistes sant feliu k5: 0:13:14 Hora k5 : 10:13:17 Pos k5 : 340 - Meta: 0:52:35 Hora meta: 10:52:38 Pos meta : 322 X 18 posicions
Split Times
8250
0:52:46
00:52:43
0:52:39
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37)
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44) |
|||||||
323 | 20 | 350 | Yolanda Lucia Jimenez | 0:52:43 (tr 0:52:37) | |||
T. real: 00:52:37 T. oficial: 00:52:43 Inici real: 10:00:02 Hora meta: 10:52:38 Cat:SenF Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:16 min/km Club: c.m.sigueme k5: 0:13:32 Hora k5 : 10:13:33 Pos k5 : 362 - Meta: 0:52:37 Hora meta: 10:52:38 Pos meta : 323 X 39 posicions
Split Times
8357
0:52:47
00:52:43
0:52:39
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37)
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44) |
|||||||
324 | 304 | 12 |
i
|
Josep Badosa Sagrista | 0:52:44 (tr 0:52:37) | ||
T. real: 00:52:37 T. oficial: 00:52:44 Inici real: 10:00:02 Hora meta: 10:52:39 Cat:MasM Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: k5: 0:12:59 Hora k5 : 10:13:01 Pos k5 : 323 - Meta: 0:52:37 Hora meta: 10:52:39 Pos meta : 324 Y 1 posició
Split Times
10777
0:52:48
00:52:44
0:52:39
Raul Loma Lopez
00:52:39 (Tr: 0:52:18)
i
Manuel Monge Gordillo
00:52:39 (Tr: 0:52:13)
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44)
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31) |
|||||||
325 | 305 | 466 | Rafael Llergo Gallardo | 0:52:45 (tr 0:52:30) | |||
T. real: 00:52:30 T. oficial: 00:52:45 Inici real: 10:00:11 Hora meta: 10:52:40 Cat:MasM Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: olimpic manlleu k5: 0:13:06 Hora k5 : 10:13:16 Pos k5 : 338 - Meta: 0:52:30 Hora meta: 10:52:40 Pos meta : 325 X 13 posicions
Split Times
11110
0:52:50
00:52:45
0:52:40
Francisco Aparicio Chao
00:52:40 (Tr: 0:52:32)
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44)
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31)
i
Pac Cebrian
00:52:50 (Tr: 0:52:31) |
|||||||
326 | 306 | 595 |
i
|
Lluis Castellano Escamilla | 0:52:45 (tr 0:52:44) | ||
T. real: 00:52:44 T. oficial: 00:52:45 Inici real: 09:59:57 Hora meta: 10:52:40 Cat:MasM Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club: corredors cesv k5: 0:12:36 Hora k5 : 10:12:33 Pos k5 : 278 - Meta: 0:52:44 Hora meta: 10:52:40 Pos meta : 326 Y 48 posicions
Split Times
10337
0:52:50
00:52:45
0:52:41
Celia García Moreno
00:52:43 (Tr: 0:52:35)
Yolanda Lucia Jimenez
00:52:43 (Tr: 0:52:37)
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37)
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31)
i
Pac Cebrian
00:52:50 (Tr: 0:52:31)
i
Manuel González González
00:52:50 (Tr: 0:52:42) |
|||||||
327 | 21 | 416 |
i
|
Maite Sánchez Olmos | 0:52:48 (tr 0:52:31) | ||
T. real: 00:52:31 T. oficial: 00:52:48 Inici real: 10:00:13 Hora meta: 10:52:43 Cat:SenF Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:59:55 Sexe:F Ritme: 5:16 min/km Club: k5: 0:13:04 Hora k5 : 10:13:16 Pos k5 : 339 - Meta: 0:52:31 Hora meta: 10:52:43 Pos meta : 327 X 12 posicions
Split Times
10777
0:52:53
00:52:48
0:52:44
i
Josep Badosa Sagrista
00:52:44 (Tr: 0:52:37)
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44)
i
Pac Cebrian
00:52:50 (Tr: 0:52:31)
i
Manuel González González
00:52:50 (Tr: 0:52:42)
i
Gerard Roca Garriga
00:52:51 (Tr: 0:52:38) |
|||||||
328 | 307 | 381 |
i
|
Pac Cebrian | 0:52:50 (tr 0:52:31) | ||
T. real: 00:52:31 T. oficial: 00:52:50 Inici real: 10:00:15 Hora meta: 10:52:45 Cat:VetM Pos. categoria: 99 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: fisiologic.com k5: 0:13:16 Hora k5 : 10:13:31 Pos k5 : 359 - Meta: 0:52:31 Hora meta: 10:52:45 Pos meta : 328 X 31 posicions
Split Times
11110
0:52:55
00:52:50
0:52:45
Rafael Llergo Gallardo
00:52:45 (Tr: 0:52:30)
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44)
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31)
i
Manuel González González
00:52:50 (Tr: 0:52:42)
i
Gerard Roca Garriga
00:52:51 (Tr: 0:52:38) |
|||||||
329 | 308 | 581 |
i
|
Manuel González González | 0:52:50 (tr 0:52:42) | ||
T. real: 00:52:42 T. oficial: 00:52:50 Inici real: 10:00:04 Hora meta: 10:52:45 Cat:VetM Pos. categoria: 100 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club: k5: 0:12:33 Hora k5 : 10:12:36 Pos k5 : 285 - Meta: 0:52:42 Hora meta: 10:52:45 Pos meta : 329 Y 44 posicions
Split Times
10337
0:52:55
00:52:50
0:52:45
i
Lluis Castellano Escamilla
00:52:45 (Tr: 0:52:44)
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31)
i
Pac Cebrian
00:52:50 (Tr: 0:52:31)
i
Gerard Roca Garriga
00:52:51 (Tr: 0:52:38) |
|||||||
330 | 309 | 512 |
i
|
Gerard Roca Garriga | 0:52:51 (tr 0:52:38) | ||
T. real: 00:52:38 T. oficial: 00:52:51 Inici real: 10:00:08 Hora meta: 10:52:46 Cat:SenM Pos. categoria: 175 Inici cursa:9:59:55 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: k5: 0:12:24 Hora k5 : 10:12:31 Pos k5 : 274 - Meta: 0:52:38 Hora meta: 10:52:46 Pos meta : 330 Y 56 posicions
Split Times
5942
0:52:54
00:52:51
0:52:48
i
Maite Sánchez Olmos
00:52:48 (Tr: 0:52:31)
i
Pac Cebrian
00:52:50 (Tr: 0:52:31)
i
Manuel González González
00:52:50 (Tr: 0:52:42) |
|||||||