L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | 232 | 784 |
i
|
Tomas Diaz | 1:04:22 (tr 1:04:13) | ||
T. real: 01:04:13 T. oficial: 01:04:22 Inici real: 10:00:20 Hora meta: 11:04:33 Cat:M3 Pos. categoria: 110 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club: atletic calderi
18150
1:04:30
01:04:22
1:04:13
i
Aitor Ramirez Arseda
01:04:22 (Tr: 1:04:11)
i
Ramon Vazquez
01:04:23 (Tr: 1:04:05)
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02) |
|||||||
242 | 233 | 649 |
i
|
Aitor Ramirez Arseda | 1:04:22 (tr 1:04:11) | ||
T. real: 01:04:11 T. oficial: 01:04:22 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 11:04:33 Cat:M2 Pos. categoria: 88 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
17487
1:04:30
01:04:22
1:04:14
i
Tomas Diaz
01:04:22 (Tr: 1:04:13)
i
Ramon Vazquez
01:04:23 (Tr: 1:04:05)
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02) |
|||||||
243 | 234 | 705 |
i
|
Ramon Vazquez | 1:04:23 (tr 1:04:05) | ||
T. real: 01:04:05 T. oficial: 01:04:23 Inici real: 10:00:29 Hora meta: 11:04:34 Cat:M3 Pos. categoria: 111 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
15507
1:04:30
01:04:23
1:04:16
i
Tomas Diaz
01:04:22 (Tr: 1:04:13)
i
Aitor Ramirez Arseda
01:04:22 (Tr: 1:04:11)
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02) |
|||||||
244 | 235 | 508 |
i
|
Jordi Lorente Abad | 1:04:25 (tr 1:04:09) | ||
T. real: 01:04:09 T. oficial: 01:04:25 Inici real: 10:00:28 Hora meta: 11:04:36 Cat:M3 Pos. categoria: 112 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: correr trail
11220
1:04:30
01:04:25
1:04:20
i
Tomas Diaz
01:04:22 (Tr: 1:04:13)
i
Aitor Ramirez Arseda
01:04:22 (Tr: 1:04:11)
i
Ramon Vazquez
01:04:23 (Tr: 1:04:05)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02) |
|||||||
245 | 236 | 740 |
i
|
Francisco Cintas Lira | 1:04:27 (tr 1:04:16) | ||
T. real: 01:04:16 T. oficial: 01:04:27 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 11:04:38 Cat:M2 Pos. categoria: 89 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club: vinagretas
10450
1:04:31
01:04:27
1:04:22
i
Aitor Ramirez Arseda
01:04:22 (Tr: 1:04:11)
i
Ramon Vazquez
01:04:23 (Tr: 1:04:05)
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20) |
|||||||
246 | 237 | 70 |
i
|
Juanma Duran Palma | 1:04:28 (tr 1:04:26) | ||
T. real: 01:04:26 T. oficial: 01:04:28 Inici real: 10:00:13 Hora meta: 11:04:39 Cat:M4 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: ce sistrells
10450
1:04:32
01:04:28
1:04:23
i
Ramon Vazquez
01:04:23 (Tr: 1:04:05)
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12) |
|||||||
247 | 238 | 653 |
i
|
Marc Sala Fargas | 1:04:30 (tr 1:04:02) | ||
T. real: 01:04:02 T. oficial: 01:04:30 Inici real: 10:00:40 Hora meta: 11:04:41 Cat:M2 Pos. categoria: 90 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
11220
1:04:35
01:04:30
1:04:25
i
Jordi Lorente Abad
01:04:25 (Tr: 1:04:09)
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07) |
|||||||
248 | 239 | 107 | Alejandro Rubio Vives | 1:04:31 (tr 1:04:20) | |||
T. real: 01:04:20 T. oficial: 01:04:31 Inici real: 10:00:23 Hora meta: 11:04:42 Cat:M3 Pos. categoria: 113 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club: c.m. sigueme
10337
1:04:36
01:04:31
1:04:27
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
249 | 240 | 300 |
i
|
Edgar Romero Muñoz | 1:04:32 (tr 1:04:12) | ||
T. real: 01:04:12 T. oficial: 01:04:32 Inici real: 10:00:32 Hora meta: 11:04:43 Cat:M3 Pos. categoria: 114 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
13307
1:04:38
01:04:32
1:04:26
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31) |
|||||||
250 | 241 | 487 |
i
|
Dionisio Jimenez Saez | 1:04:33 (tr 1:04:07) | ||
T. real: 01:04:07 T. oficial: 01:04:33 Inici real: 10:00:37 Hora meta: 11:04:44 Cat:M5 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: corredors polinyà
14960
1:04:40
01:04:33
1:04:26
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29) |
|||||||
251 | 242 | 292 | Matias Ayuso Martinez | 1:04:36 (tr 1:04:16) | |||
T. real: 01:04:16 T. oficial: 01:04:36 Inici real: 10:00:31 Hora meta: 11:04:47 Cat:M5 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club: col.lectiu a. cardedeu
12100
1:04:41
01:04:36
1:04:30
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29)
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09) |
|||||||
252 | 243 | 298 |
i
|
Juan antonio Troya Olmedo | 1:04:38 (tr 1:04:31) | ||
T. real: 01:04:31 T. oficial: 01:04:38 Inici real: 10:00:19 Hora meta: 11:04:49 Cat:M4 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: c.a. esport i salut picornell
13307
1:04:44
01:04:38
1:04:32
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29)
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09)
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33) |
|||||||
253 | 244 | 603 |
i
|
Manuel Alvarez Guirau | 1:04:40 (tr 1:04:29) | ||
T. real: 01:04:29 T. oficial: 01:04:40 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 11:04:51 Cat:M4 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: atleti palau
14960
1:04:46
01:04:40
1:04:33
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09)
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33) |
|||||||
254 | 245 | 753 |
i
|
Carles Rueda Bravo | 1:04:41 (tr 1:04:09) | ||
T. real: 01:04:09 T. oficial: 01:04:41 Inici real: 10:00:43 Hora meta: 11:04:52 Cat:M2 Pos. categoria: 91 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
32670
1:04:56
01:04:41
1:04:26
i
Francisco Cintas Lira
01:04:27 (Tr: 1:04:16)
i
Juanma Duran Palma
01:04:28 (Tr: 1:04:26)
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29)
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33)
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
255 | 246 | 162 | Josep m. Basart Muñoz | 1:04:43 (tr 1:04:27) | |||
T. real: 01:04:27 T. oficial: 01:04:43 Inici real: 10:00:28 Hora meta: 11:04:54 Cat:M4 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club:
30907
1:04:57
01:04:43
1:04:29
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29)
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33)
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52) |
|||||||
256 | 10 | 84 | Merce Puigdueta Pañach | 1:04:44 (tr 1:04:33) | |||
T. real: 01:04:33 T. oficial: 01:04:44 Inici real: 10:00:23 Hora meta: 11:04:55 Cat:F4 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:11 Sexe:F Ritme: 4:37 min/km Club: c.n. caldes
34100
1:04:59
01:04:44
1:04:28
i
Marc Sala Fargas
01:04:30 (Tr: 1:04:02)
Alejandro Rubio Vives
01:04:31 (Tr: 1:04:20)
i
Edgar Romero Muñoz
01:04:32 (Tr: 1:04:12)
i
Dionisio Jimenez Saez
01:04:33 (Tr: 1:04:07)
Matias Ayuso Martinez
01:04:36 (Tr: 1:04:16)
i
Juan antonio Troya Olmedo
01:04:38 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Alvarez Guirau
01:04:40 (Tr: 1:04:29)
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09)
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52)
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42) |
|||||||
257 | 247 | 449 |
i
|
Joaquim Soriano Medina | 1:04:56 (tr 1:04:47) | ||
T. real: 01:04:47 T. oficial: 01:04:56 Inici real: 10:00:20 Hora meta: 11:05:07 Cat:M3 Pos. categoria: 115 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: club atletic calderi
32670
1:05:11
01:04:56
1:04:41
i
Carles Rueda Bravo
01:04:41 (Tr: 1:04:09)
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33)
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52)
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42)
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08) |
|||||||
258 | 248 | 192 |
i
|
Jose Moreno Ordoñez | 1:04:57 (tr 1:04:52) | ||
T. real: 01:04:52 T. oficial: 01:04:57 Inici real: 10:00:16 Hora meta: 11:05:08 Cat:M3 Pos. categoria: 116 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: c.a. running
30907
1:05:11
01:04:57
1:04:43
Josep m. Basart Muñoz
01:04:43 (Tr: 1:04:27)
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33)
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47)
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42)
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08) |
|||||||
259 | 249 | 421 | Christian Conesa Silvestre | 1:04:59 (tr 1:04:42) | |||
T. real: 01:04:42 T. oficial: 01:04:59 Inici real: 10:00:29 Hora meta: 11:05:10 Cat:M2 Pos. categoria: 92 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
34100
1:05:15
01:04:59
1:04:44
Merce Puigdueta Pañach
01:04:44 (Tr: 1:04:33)
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52)
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08)
i
Alfons Fuente Marin
01:05:15 (Tr: 1:05:12) |
|||||||
260 | 250 | 220 | Joan Mitjavila Gubieras | 1:05:02 (tr 1:04:31) | |||
T. real: 01:04:31 T. oficial: 01:05:02 Inici real: 10:00:43 Hora meta: 11:05:13 Cat:M4 Pos. categoria: 32 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club:
13637
1:05:09
01:05:02
1:04:56
i
Joaquim Soriano Medina
01:04:56 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52)
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50) |
|||||||
261 | 251 | 24 |
i
|
Jesus Vilda Martinez | 1:05:03 (tr 1:04:59) | ||
T. real: 01:04:59 T. oficial: 01:05:03 Inici real: 10:00:16 Hora meta: 11:05:14 Cat:M2 Pos. categoria: 93 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: cef fem força sta. perpetua
13642
1:05:10
01:05:03
1:04:57
i
Jose Moreno Ordoñez
01:04:57 (Tr: 1:04:52)
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42)
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53) |
|||||||
262 | 252 | 340 |
i
|
Manuel Estirado Nieto | 1:05:04 (tr 1:04:39) | ||
T. real: 01:04:39 T. oficial: 01:05:04 Inici real: 10:00:36 Hora meta: 11:05:15 Cat:M4 Pos. categoria: 33 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: corredors polinyà.
10012
1:05:09
01:05:04
1:04:59
Christian Conesa Silvestre
01:04:59 (Tr: 1:04:42)
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50) |
|||||||
263 | 253 | 452 |
i
|
Jordi Ebri Martinez | 1:05:05 (tr 1:04:42) | ||
T. real: 01:04:42 T. oficial: 01:05:05 Inici real: 10:00:35 Hora meta: 11:05:16 Cat:M3 Pos. categoria: 117 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
8250
1:05:09
01:05:05
1:05:02
Joan Mitjavila Gubieras
01:05:02 (Tr: 1:04:31)
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53) |
|||||||
264 | 254 | 149 |
i
|
Pablo Alfimof Gonzalez | 1:05:06 (tr 1:04:57) | ||
T. real: 01:04:57 T. oficial: 01:05:06 Inici real: 10:00:21 Hora meta: 11:05:17 Cat:M4 Pos. categoria: 34 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: g.a. lluisos mataro
7587
1:05:10
01:05:06
1:05:03
i
Jesus Vilda Martinez
01:05:03 (Tr: 1:04:59)
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10) |
|||||||
265 | 255 | 326 | Oriol Navarro Perez | 1:05:08 (tr 1:04:50) | |||
T. real: 01:04:50 T. oficial: 01:05:08 Inici real: 10:00:30 Hora meta: 11:05:19 Cat:M2 Pos. categoria: 94 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: tritraining
9680
1:05:13
01:05:08
1:05:04
i
Manuel Estirado Nieto
01:05:04 (Tr: 1:04:39)
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08) |
|||||||
266 | 256 | 828 |
i
|
Pol Creus Vila | 1:05:09 (tr 1:04:53) | ||
T. real: 01:04:53 T. oficial: 01:05:09 Inici real: 10:00:28 Hora meta: 11:05:20 Cat:M2 Pos. categoria: 95 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club:
8250
1:05:13
01:05:09
1:05:05
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08) |
|||||||
267 | 11 | 45 |
i
|
Sheila Brillas Fernandez | 1:05:10 (tr 1:05:10) | ||
T. real: 01:05:10 T. oficial: 01:05:10 Inici real: 10:00:11 Hora meta: 11:05:21 Cat:F2 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:00:11 Sexe:F Ritme: 4:40 min/km Club: shi/sseteam
10892
1:05:15
01:05:10
1:05:05
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08)
i
Alfons Fuente Marin
01:05:15 (Tr: 1:05:12) |
|||||||
268 | 257 | 18 |
i
|
Xavier Ramos Salinas | 1:05:10 (tr 1:05:00) | ||
T. real: 01:05:00 T. oficial: 01:05:10 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 11:05:21 Cat:M3 Pos. categoria: 118 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: bsf
10562
1:05:15
01:05:10
1:05:05
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Alfons Fuente Marin
01:05:15 (Tr: 1:05:12) |
|||||||
269 | 258 | 9 |
i
|
David Real Arias | 1:05:10 (tr 1:05:08) | ||
T. real: 01:05:08 T. oficial: 01:05:10 Inici real: 10:00:13 Hora meta: 11:05:21 Cat:M3 Pos. categoria: 119 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: c.n. caldes
10562
1:05:15
01:05:10
1:05:05
i
Jordi Ebri Martinez
01:05:05 (Tr: 1:04:42)
i
Pablo Alfimof Gonzalez
01:05:06 (Tr: 1:04:57)
Oriol Navarro Perez
01:05:08 (Tr: 1:04:50)
i
Pol Creus Vila
01:05:09 (Tr: 1:04:53)
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Alfons Fuente Marin
01:05:15 (Tr: 1:05:12) |
|||||||
270 | 259 | 239 |
i
|
Alfons Fuente Marin | 1:05:15 (tr 1:05:12) | ||
T. real: 01:05:12 T. oficial: 01:05:15 Inici real: 10:00:15 Hora meta: 11:05:26 Cat:M4 Pos. categoria: 35 Inici cursa:10:00:11 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club:
10892
1:05:20
01:05:15
1:05:10
i
Sheila Brillas Fernandez
01:05:10 (Tr: 1:05:10)
i
Xavier Ramos Salinas
01:05:10 (Tr: 1:05:00)
i
David Real Arias
01:05:10 (Tr: 1:05:08) |
|||||||