L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
451 | 425 | 709 |
i
|
Sergio Alcaide Aguilar | 1:15:04 (tr 1:15:04) | ||
T. real: 01:15:04 T. oficial: 01:15:04 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:11 Cat:M3 Pos. categoria: 188 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club:
37177
1:15:21
01:15:04
1:14:47
i
Jose luis Davo Magdaleno
01:15:08 (Tr: 1:15:08)
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21) |
|||||||
452 | 426 | 742 |
i
|
Jose luis Davo Magdaleno | 1:15:08 (tr 1:15:08) | ||
T. real: 01:15:08 T. oficial: 01:15:08 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:15 Cat:M4 Pos. categoria: 135 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: cerdanyola
27500
1:15:21
01:15:08
1:14:56
i
Sergio Alcaide Aguilar
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21) |
|||||||
453 | 427 | 175 |
i
|
Alejandro Andrade Abad | 1:15:12 (tr 1:15:12) | ||
T. real: 01:15:12 T. oficial: 01:15:12 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:19 Cat:M3 Pos. categoria: 189 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club:
18700
1:15:21
01:15:12
1:15:04
i
Sergio Alcaide Aguilar
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
i
Jose luis Davo Magdaleno
01:15:08 (Tr: 1:15:08)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21) |
|||||||
454 | 428 | 232 | Francisco Carmona Sala | 1:15:16 (tr 1:15:16) | |||
T. real: 01:15:16 T. oficial: 01:15:16 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:23 Cat:M4 Pos. categoria: 136 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: cn prat-triatlo
26620
1:15:28
01:15:16
1:15:04
i
Sergio Alcaide Aguilar
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
i
Jose luis Davo Magdaleno
01:15:08 (Tr: 1:15:08)
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26) |
|||||||
455 | 27 | 747 |
i
|
Araceli Egeda Palmero | 1:15:17 (tr 1:15:17) | ||
T. real: 01:15:17 T. oficial: 01:15:17 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:24 Cat:F5 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 5:48 min/km Club:
18592
1:15:25
01:15:17
1:15:08
i
Jose luis Davo Magdaleno
01:15:08 (Tr: 1:15:08)
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23) |
|||||||
456 | 429 | 658 |
i
|
Jordi Solé I Trueba | 1:15:17 (tr 1:15:17) | ||
T. real: 01:15:17 T. oficial: 01:15:17 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:24 Cat:M3 Pos. categoria: 190 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club:
20677
1:15:26
01:15:17
1:15:08
i
Jose luis Davo Magdaleno
01:15:08 (Tr: 1:15:08)
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26) |
|||||||
457 | 430 | 493 | Chus Montes Sanchez | 1:15:21 (tr 1:15:21) | |||
T. real: 01:15:21 T. oficial: 01:15:21 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:28 Cat:M3 Pos. categoria: 191 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club:
26730
1:15:33
01:15:21
1:15:09
i
Alejandro Andrade Abad
01:15:12 (Tr: 1:15:12)
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26)
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33) |
|||||||
458 | 431 | 678 |
i
|
Pablo Torres | 1:15:23 (tr 1:15:23) | ||
T. real: 01:15:23 T. oficial: 01:15:23 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:30 Cat:M4 Pos. categoria: 137 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club:
23870
1:15:34
01:15:23
1:15:12
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26)
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33)
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34) |
|||||||
459 | 432 | 745 |
i
|
Juan antonio Diaz Alvarez | 1:15:26 (tr 1:15:26) | ||
T. real: 01:15:26 T. oficial: 01:15:26 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:33 Cat:M5 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club:
27062
1:15:39
01:15:26
1:15:14
Francisco Carmona Sala
01:15:16 (Tr: 1:15:16)
i
Araceli Egeda Palmero
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
i
Jordi Solé I Trueba
01:15:17 (Tr: 1:15:17)
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33)
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39) |
|||||||
460 | 433 | 223 |
i
|
Miguel angel Campos Valverde | 1:15:33 (tr 1:15:33) | ||
T. real: 01:15:33 T. oficial: 01:15:33 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:40 Cat:M3 Pos. categoria: 192 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: metropolitan sagrada familia
26730
1:15:45
01:15:33
1:15:21
Chus Montes Sanchez
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26)
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44) |
|||||||
461 | 434 | 195 |
i
|
Luis Balaña Sauquet | 1:15:34 (tr 1:15:34) | ||
T. real: 01:15:34 T. oficial: 01:15:34 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:41 Cat:M2 Pos. categoria: 57 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club:
23870
1:15:45
01:15:34
1:15:23
i
Pablo Torres
01:15:23 (Tr: 1:15:23)
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26)
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33)
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45) |
|||||||
462 | 435 | 806 |
i
|
Jose antonio Martinez Oro | 1:15:39 (tr 1:15:39) | ||
T. real: 01:15:39 T. oficial: 01:15:39 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:46 Cat:M3 Pos. categoria: 193 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club:
27062
1:15:51
01:15:39
1:15:26
i
Juan antonio Diaz Alvarez
01:15:26 (Tr: 1:15:26)
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33)
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50) |
|||||||
463 | 436 | 883 |
i
|
Jose Torrent Cuesta | 1:15:42 (tr 1:15:42) | ||
T. real: 01:15:42 T. oficial: 01:15:42 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:49 Cat:M5 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club:
20350
1:15:51
01:15:42
1:15:33
i
Miguel angel Campos Valverde
01:15:33 (Tr: 1:15:33)
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50) |
|||||||
464 | 437 | 665 |
i
|
Xavier Sureda Rodrigo | 1:15:43 (tr 1:15:43) | ||
T. real: 01:15:43 T. oficial: 01:15:43 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:50 Cat:M3 Pos. categoria: 194 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: runningcampus
19472
1:15:52
01:15:43
1:15:34
i
Luis Balaña Sauquet
01:15:34 (Tr: 1:15:34)
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52) |
|||||||
465 | 28 | 660 |
i
|
Blanca Soler Marcos | 1:15:44 (tr 1:15:44) | ||
T. real: 01:15:44 T. oficial: 01:15:44 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:51 Cat:F3 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 5:50 min/km Club:
11660
1:15:49
01:15:44
1:15:39
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45) |
|||||||
466 | 438 | 59 |
i
|
Carlos Matamala Polo | 1:15:45 (tr 1:15:45) | ||
T. real: 01:15:45 T. oficial: 01:15:45 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:52 Cat:M3 Pos. categoria: 195 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: cd gas natural fenosa
10887
1:15:50
01:15:45
1:15:40
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50) |
|||||||
467 | 439 | 848 |
i
|
Jordi Rendon Plaza | 1:15:45 (tr 1:15:45) | ||
T. real: 01:15:45 T. oficial: 01:15:45 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:52 Cat:M3 Pos. categoria: 196 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club:
14407
1:15:52
01:15:45
1:15:39
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52) |
|||||||
468 | 440 | 664 |
i
|
Francesc Sureda Climent | 1:15:45 (tr 1:15:45) | ||
T. real: 01:15:45 T. oficial: 01:15:45 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:52 Cat:M5 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: runningcampus
14300
1:15:52
01:15:45
1:15:39
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52) |
|||||||
469 | 441 | 739 |
i
|
Xavier Conangla Rosello | 1:15:50 (tr 1:15:50) | ||
T. real: 01:15:50 T. oficial: 01:15:50 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:57 Cat:M3 Pos. categoria: 197 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club:
14412
1:15:56
01:15:50
1:15:43
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56) |
|||||||
470 | 442 | 479 |
i
|
Pere Michelena Sanchez | 1:15:52 (tr 1:15:52) | ||
T. real: 01:15:52 T. oficial: 01:15:52 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:59 Cat:M5 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club:
22550
1:16:02
01:15:52
1:15:41
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56)
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02) |
|||||||
471 | 443 | 462 | Alejandro Martín Márquez | 1:15:52 (tr 1:15:52) | |||
T. real: 01:15:52 T. oficial: 01:15:52 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:44:59 Cat:M3 Pos. categoria: 198 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club:
29257
1:16:05
01:15:52
1:15:39
i
Jose antonio Martinez Oro
01:15:39 (Tr: 1:15:39)
i
Jose Torrent Cuesta
01:15:42 (Tr: 1:15:42)
i
Xavier Sureda Rodrigo
01:15:43 (Tr: 1:15:43)
i
Blanca Soler Marcos
01:15:44 (Tr: 1:15:44)
i
Carlos Matamala Polo
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Jordi Rendon Plaza
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Francesc Sureda Climent
01:15:45 (Tr: 1:15:45)
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56)
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05) |
|||||||
472 | 444 | 268 |
i
|
Ivan Coronado Vaca | 1:15:56 (tr 1:15:56) | ||
T. real: 01:15:56 T. oficial: 01:15:56 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:03 Cat:M3 Pos. categoria: 199 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club:
19250
1:16:05
01:15:56
1:15:48
i
Xavier Conangla Rosello
01:15:50 (Tr: 1:15:50)
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05) |
|||||||
473 | 29 | 277 |
i
|
Iria Dapena Gonzalez | 1:16:02 (tr 1:16:02) | ||
T. real: 01:16:02 T. oficial: 01:16:02 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:09 Cat:F3 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 5:51 min/km Club:
22550
1:16:12
01:16:02
1:15:52
i
Pere Michelena Sanchez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09) |
|||||||
474 | 445 | 865 |
i
|
Didac Sanchez Figueras | 1:16:05 (tr 1:16:05) | ||
T. real: 01:16:05 T. oficial: 01:16:05 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:12 Cat:M2 Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club:
29257
1:16:18
01:16:05
1:15:52
Alejandro Martín Márquez
01:15:52 (Tr: 1:15:52)
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56)
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Aranda Andreu
01:16:15 (Tr: 1:16:15)
i
Marta Torreguitart Alcantara
01:16:18 (Tr: 1:16:18) |
|||||||
475 | 446 | 407 |
i
|
Sergio Jimenez Gallego | 1:16:05 (tr 1:16:05) | ||
T. real: 01:16:05 T. oficial: 01:16:05 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:12 Cat:M2 Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club:
19250
1:16:14
01:16:05
1:15:56
i
Ivan Coronado Vaca
01:15:56 (Tr: 1:15:56)
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09) |
|||||||
476 | 447 | 269 |
i
|
Francisco Corral Garcia | 1:16:09 (tr 1:16:09) | ||
T. real: 01:16:09 T. oficial: 01:16:09 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:16 Cat:M3 Pos. categoria: 200 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: la oliva
15292
1:16:16
01:16:09
1:16:02
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Aranda Andreu
01:16:15 (Tr: 1:16:15) |
|||||||
477 | 448 | 258 |
i
|
Javier Cid Ramos | 1:16:09 (tr 1:16:09) | ||
T. real: 01:16:09 T. oficial: 01:16:09 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:16 Cat:M3 Pos. categoria: 201 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: u. a. rubi
20350
1:16:18
01:16:09
1:16:00
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Aranda Andreu
01:16:15 (Tr: 1:16:15)
i
Marta Torreguitart Alcantara
01:16:18 (Tr: 1:16:18) |
|||||||
478 | 30 | 447 | Pilar Marcos Pascua | 1:16:09 (tr 1:16:09) | |||
T. real: 01:16:09 T. oficial: 01:16:09 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:16 Cat:F3 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: u. a. rubi
19692
1:16:18
01:16:09
1:16:00
i
Iria Dapena Gonzalez
01:16:02 (Tr: 1:16:02)
i
Didac Sanchez Figueras
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Sergio Jimenez Gallego
01:16:05 (Tr: 1:16:05)
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Aranda Andreu
01:16:15 (Tr: 1:16:15)
i
Marta Torreguitart Alcantara
01:16:18 (Tr: 1:16:18) |
|||||||
479 | 449 | 178 |
i
|
Javier Aranda Andreu | 1:16:15 (tr 1:16:15) | ||
T. real: 01:16:15 T. oficial: 01:16:15 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:22 Cat:M2 Pos. categoria: 60 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club:
13527
1:16:21
01:16:15
1:16:09
i
Francisco Corral Garcia
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Marta Torreguitart Alcantara
01:16:18 (Tr: 1:16:18) |
|||||||
480 | 31 | 675 |
i
|
Marta Torreguitart Alcantara | 1:16:18 (tr 1:16:18) | ||
T. real: 01:16:18 T. oficial: 01:16:18 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:45:25 Cat:F3 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 5:53 min/km Club: olimpic manlleu
20350
1:16:28
01:16:18
1:16:09
i
Javier Cid Ramos
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
Pilar Marcos Pascua
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Javier Aranda Andreu
01:16:15 (Tr: 1:16:15) |
|||||||