L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
541 | 499 | 154 |
i
|
Israel Abenia Chavarria | 1:19:33 (tr 1:19:33) | ||
T. real: 01:19:33 T. oficial: 01:19:33 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:40 Cat:M4 Pos. categoria: 151 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:08 min/km Club:
25192
1:19:44
01:19:33
1:19:21
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44) |
|||||||
542 | 500 | 448 |
i
|
Antoni Marin Paradella | 1:19:37 (tr 1:19:37) | ||
T. real: 01:19:37 T. oficial: 01:19:37 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:44 Cat:M6 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:08 min/km Club: c.a. esport i salut picornell
15730
1:19:44
01:19:37
1:19:30
i
Israel Abenia Chavarria
01:19:33 (Tr: 1:19:33)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44) |
|||||||
543 | 501 | 399 | Paulo ricardo Ibarra Lemos | 1:19:39 (tr 1:19:39) | |||
T. real: 01:19:39 T. oficial: 01:19:39 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:46 Cat:M4 Pos. categoria: 152 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:08 min/km Club:
12980
1:19:44
01:19:39
1:19:33
i
Israel Abenia Chavarria
01:19:33 (Tr: 1:19:33)
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44) |
|||||||
544 | 502 | 483 | Ignasi Molera Benaiges | 1:19:40 (tr 1:19:40) | |||
T. real: 01:19:40 T. oficial: 01:19:40 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:47 Cat:M4 Pos. categoria: 153 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:08 min/km Club: running claret
15950
1:19:47
01:19:40
1:19:33
i
Israel Abenia Chavarria
01:19:33 (Tr: 1:19:33)
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46) |
|||||||
545 | 503 | 274 | Francesc Cubero Caballero | 1:19:40 (tr 1:19:40) | |||
T. real: 01:19:40 T. oficial: 01:19:40 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:47 Cat:M3 Pos. categoria: 229 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:08 min/km Club: running claret
8470
1:19:44
01:19:40
1:19:36
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44) |
|||||||
546 | 43 | 389 |
i
|
Sonia Gutierrez Jorge | 1:19:42 (tr 1:19:42) | ||
T. real: 01:19:42 T. oficial: 01:19:42 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:49 Cat:F3 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:08 min/km Club:
8800
1:19:46
01:19:42
1:19:38
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46) |
|||||||
547 | 44 | 697 |
i
|
Neus Vilalta Grau | 1:19:44 (tr 1:19:44) | ||
T. real: 01:19:44 T. oficial: 01:19:44 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:51 Cat:F4 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:08 min/km Club:
9242
1:19:48
01:19:44
1:19:40
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46) |
|||||||
548 | 45 | 672 |
i
|
Ruth Tomas Campoy | 1:19:44 (tr 1:19:44) | ||
T. real: 01:19:44 T. oficial: 01:19:44 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:51 Cat:F3 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:08 min/km Club: triatlo sabadell
10122
1:19:49
01:19:44
1:19:40
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49) |
|||||||
549 | 504 | 834 |
i
|
Manel Prades Fullola | 1:19:46 (tr 1:19:46) | ||
T. real: 01:19:46 T. oficial: 01:19:46 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:53 Cat:M3 Pos. categoria: 230 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:09 min/km Club:
21117
1:19:55
01:19:46
1:19:36
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49)
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55) |
|||||||
550 | 505 | 49 |
i
|
Manuel jesús Martinez Carrión | 1:19:46 (tr 1:19:46) | ||
T. real: 01:19:46 T. oficial: 01:19:46 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:53 Cat:M3 Pos. categoria: 231 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:09 min/km Club: cerdanyola ch
27612
1:19:59
01:19:46
1:19:34
i
Antoni Marin Paradella
01:19:37 (Tr: 1:19:37)
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49)
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55)
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59) |
|||||||
551 | 506 | 48 |
i
|
Marc antoni Comadran Parladé | 1:19:49 (tr 1:19:49) | ||
T. real: 01:19:49 T. oficial: 01:19:49 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:48:56 Cat:M5 Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:09 min/km Club: cerdanyola ch
23207
1:19:59
01:19:49
1:19:38
Paulo ricardo Ibarra Lemos
01:19:39 (Tr: 1:19:39)
Ignasi Molera Benaiges
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
Francesc Cubero Caballero
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Sonia Gutierrez Jorge
01:19:42 (Tr: 1:19:42)
i
Neus Vilalta Grau
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Ruth Tomas Campoy
01:19:44 (Tr: 1:19:44)
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55)
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59) |
|||||||
552 | 507 | 153 |
i
|
Enrique Werner Pons | 1:19:55 (tr 1:19:55) | ||
T. real: 01:19:55 T. oficial: 01:19:55 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:02 Cat:M5 Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:09 min/km Club: polo
21117
1:20:05
01:19:55
1:19:46
i
Manel Prades Fullola
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49)
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05) |
|||||||
553 | 508 | 96 |
i
|
Juanjo Marti Manzano | 1:19:59 (tr 1:19:59) | ||
T. real: 01:19:59 T. oficial: 01:19:59 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:06 Cat:M4 Pos. categoria: 154 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club: jocs interempreses
27612
1:20:12
01:19:59
1:19:46
i
Manuel jesús Martinez Carrión
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49)
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10) |
|||||||
554 | 509 | 235 |
i
|
Mario Carrillo Pala | 1:19:59 (tr 1:19:59) | ||
T. real: 01:19:59 T. oficial: 01:19:59 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:06 Cat:M3 Pos. categoria: 232 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club:
23207
1:20:10
01:19:59
1:19:49
i
Marc antoni Comadran Parladé
01:19:49 (Tr: 1:19:49)
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55)
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10) |
|||||||
555 | 46 | 456 |
i
|
Merce Marti Bassols | 1:20:04 (tr 1:20:04) | ||
T. real: 01:20:04 T. oficial: 01:20:04 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:11 Cat:F3 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:10 min/km Club:
19250
1:20:13
01:20:04
1:19:55
i
Enrique Werner Pons
01:19:55 (Tr: 1:19:55)
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12) |
|||||||
556 | 510 | 877 |
i
|
Jose Tapias Pradilla | 1:20:05 (tr 1:20:05) | ||
T. real: 01:20:05 T. oficial: 01:20:05 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:12 Cat:M4 Pos. categoria: 155 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club:
12760
1:20:11
01:20:05
1:19:59
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10) |
|||||||
557 | 511 | 184 | Santiago Arencibia Chicano | 1:20:06 (tr 1:20:06) | |||
T. real: 01:20:06 T. oficial: 01:20:06 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:13 Cat:M3 Pos. categoria: 233 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club: u. a. rubi
15182
1:20:13
01:20:06
1:19:59
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12) |
|||||||
558 | 512 | 713 |
i
|
Jose jesus Aparici | 1:20:09 (tr 1:20:09) | ||
T. real: 01:20:09 T. oficial: 01:20:09 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:16 Cat:M6 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club:
10562
1:20:14
01:20:09
1:20:04
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13) |
|||||||
559 | 513 | 900 |
i
|
Roger Zarroca Conill | 1:20:10 (tr 1:20:10) | ||
T. real: 01:20:10 T. oficial: 01:20:10 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:17 Cat:M3 Pos. categoria: 234 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:10 min/km Club:
11107
1:20:15
01:20:10
1:20:05
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13) |
|||||||
560 | 514 | 771 |
i
|
Alex Gonzalez Torres | 1:20:12 (tr 1:20:12) | ||
T. real: 01:20:12 T. oficial: 01:20:12 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:19 Cat:M3 Pos. categoria: 235 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:11 min/km Club:
12537
1:20:18
01:20:12
1:20:06
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16) |
|||||||
561 | 47 | 789 |
i
|
Susana Lopez Fernandez | 1:20:12 (tr 1:20:12) | ||
T. real: 01:20:12 T. oficial: 01:20:12 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:19 Cat:F3 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:11 min/km Club:
23537
1:20:23
01:20:12
1:20:01
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16)
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23) |
|||||||
562 | 515 | 409 | Oscar Jimenez Xipell | 1:20:13 (tr 1:20:13) | |||
T. real: 01:20:13 T. oficial: 01:20:13 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:20 Cat:M3 Pos. categoria: 236 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:11 min/km Club:
34650
1:20:29
01:20:13
1:19:58
i
Juanjo Marti Manzano
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Mario Carrillo Pala
01:19:59 (Tr: 1:19:59)
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16)
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23)
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29) |
|||||||
563 | 516 | 864 |
i
|
José Sanchez Casal | 1:20:16 (tr 1:20:16) | ||
T. real: 01:20:16 T. oficial: 01:20:16 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:23 Cat:M3 Pos. categoria: 237 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:11 min/km Club:
28270
1:20:29
01:20:16
1:20:03
i
Merce Marti Bassols
01:20:04 (Tr: 1:20:04)
i
Jose Tapias Pradilla
01:20:05 (Tr: 1:20:05)
Santiago Arencibia Chicano
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23)
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29) |
|||||||
564 | 48 | 633 |
i
|
Maite Sanchez Olmos | 1:20:23 (tr 1:20:23) | ||
T. real: 01:20:23 T. oficial: 01:20:23 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:30 Cat:F2 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:11 min/km Club:
31350
1:20:37
01:20:23
1:20:09
i
Jose jesus Aparici
01:20:09 (Tr: 1:20:09)
i
Roger Zarroca Conill
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
i
Alex Gonzalez Torres
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
i
Susana Lopez Fernandez
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16)
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37) |
|||||||
565 | 517 | 842 |
i
|
Juan jose Ramos Lazo | 1:20:29 (tr 1:20:29) | ||
T. real: 01:20:29 T. oficial: 01:20:29 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:36 Cat:M4 Pos. categoria: 156 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:12 min/km Club: xarau
34650
1:20:45
01:20:29
1:20:13
Oscar Jimenez Xipell
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16)
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23)
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Carlos Mañas Gimenez
01:20:41 (Tr: 1:20:41)
i
Raul Lopez Rodriguez
01:20:44 (Tr: 1:20:44) |
|||||||
566 | 49 | 847 |
i
|
Ana Redondo Martinez | 1:20:29 (tr 1:20:29) | ||
T. real: 01:20:29 T. oficial: 01:20:29 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:36 Cat:F4 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:29:07 Sexe:F Ritme: 6:12 min/km Club: xarau
32887
1:20:44
01:20:29
1:20:14
i
José Sanchez Casal
01:20:16 (Tr: 1:20:16)
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23)
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Carlos Mañas Gimenez
01:20:41 (Tr: 1:20:41)
i
Raul Lopez Rodriguez
01:20:44 (Tr: 1:20:44) |
|||||||
567 | 518 | 255 |
i
|
Antonio Cerrudo Valhondo | 1:20:37 (tr 1:20:37) | ||
T. real: 01:20:37 T. oficial: 01:20:37 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:44 Cat:M5 Pos. categoria: 51 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club:
31350
1:20:51
01:20:37
1:20:23
i
Maite Sanchez Olmos
01:20:23 (Tr: 1:20:23)
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Carlos Mañas Gimenez
01:20:41 (Tr: 1:20:41)
i
Raul Lopez Rodriguez
01:20:44 (Tr: 1:20:44)
Oriol Baixas Morales
01:20:48 (Tr: 1:20:48) |
|||||||
568 | 519 | 799 |
i
|
Carlos Mañas Gimenez | 1:20:41 (tr 1:20:41) | ||
T. real: 01:20:41 T. oficial: 01:20:41 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:48 Cat:M3 Pos. categoria: 238 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club:
26507
1:20:53
01:20:41
1:20:29
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Raul Lopez Rodriguez
01:20:44 (Tr: 1:20:44)
Oriol Baixas Morales
01:20:48 (Tr: 1:20:48) |
|||||||
569 | 520 | 908 |
i
|
Raul Lopez Rodriguez | 1:20:44 (tr 1:20:44) | ||
T. real: 01:20:44 T. oficial: 01:20:44 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:51 Cat:M3 Pos. categoria: 239 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club:
32887
1:20:59
01:20:44
1:20:29
i
Juan jose Ramos Lazo
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Ana Redondo Martinez
01:20:29 (Tr: 1:20:29)
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Carlos Mañas Gimenez
01:20:41 (Tr: 1:20:41)
Oriol Baixas Morales
01:20:48 (Tr: 1:20:48) |
|||||||
570 | 521 | 193 | Oriol Baixas Morales | 1:20:48 (tr 1:20:48) | |||
T. real: 01:20:48 T. oficial: 01:20:48 Inici real: 09:29:07 Hora meta: 10:49:55 Cat:M2 Pos. categoria: 63 Inici cursa:9:29:07 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club:
24970
1:21:00
01:20:48
1:20:37
i
Antonio Cerrudo Valhondo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Carlos Mañas Gimenez
01:20:41 (Tr: 1:20:41)
i
Raul Lopez Rodriguez
01:20:44 (Tr: 1:20:44) |
|||||||