L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1111 | 1051 | 1419 |
i
|
Jordi Carreras Salvado | 2:02:22 (tr 2:01:15) | ||
T. real: 02:01:15 T. oficial: 02:02:22 Inici real: 10:00:13 Hora meta: 12:01:27 Cat:M4 Pos. categoria: 204 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:45 min/km Club: k5: 1:14:06 Hora k5 : 11:14:18 Pos k5 : 1114 - Meta: 2:01:15 Hora meta: 12:01:27 Pos meta : 1111 X 3 posicions
Split Times
57750
2:02:48
02:02:22
2:01:56
i
Alejandro Esteller Moré
02:02:24 (Tr: 2:01:01)
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21) |
|||||||
1112 | 1052 | 1531 |
i
|
Alejandro Esteller Moré | 2:02:24 (tr 2:01:01) | ||
T. real: 02:01:01 T. oficial: 02:02:24 Inici real: 10:00:29 Hora meta: 12:01:29 Cat:M3 Pos. categoria: 508 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:45 min/km Club: k5: 1:13:17 Hora k5 : 11:13:45 Pos k5 : 1098 - Meta: 2:01:01 Hora meta: 12:01:29 Pos meta : 1112 Y 14 posicions
Split Times
53680
2:02:48
02:02:24
2:02:00
i
Jordi Carreras Salvado
02:02:22 (Tr: 2:01:15)
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21) |
|||||||
1113 | 1053 | 113 | Francisco Guillen Martinez | 2:02:25 (tr 2:00:54) | |||
T. real: 02:00:54 T. oficial: 02:02:25 Inici real: 10:00:36 Hora meta: 12:01:30 Cat:M3 Pos. categoria: 509 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:44 min/km Club: k5: 1:12:49 Hora k5 : 11:13:24 Pos k5 : 1086 - Meta: 2:00:54 Hora meta: 12:01:30 Pos meta : 1113 Y 27 posicions
Split Times
51592
2:02:48
02:02:25
2:02:01
i
Jordi Carreras Salvado
02:02:22 (Tr: 2:01:15)
i
Alejandro Esteller Moré
02:02:24 (Tr: 2:01:01)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21) |
|||||||
1114 | 61 | 936 | Joana Barbany Freixa | 2:02:42 (tr 2:01:09) | |||
T. real: 02:01:09 T. oficial: 02:02:42 Inici real: 10:00:38 Hora meta: 12:01:47 Cat:F3 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:45 min/km Club: k5: 1:15:05 Hora k5 : 11:15:43 Pos k5 : 1164 - Meta: 2:01:09 Hora meta: 12:01:47 Pos meta : 1114 X 50 posicions
Split Times
42900
2:03:01
02:02:42
2:02:22
i
Jordi Carreras Salvado
02:02:22 (Tr: 2:01:15)
i
Alejandro Esteller Moré
02:02:24 (Tr: 2:01:01)
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08) |
|||||||
1115 | 62 | 1259 |
i
|
Cristina Lopez | 2:02:42 (tr 2:01:09) | ||
T. real: 02:01:09 T. oficial: 02:02:42 Inici real: 10:00:39 Hora meta: 12:01:47 Cat:F3 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:45 min/km Club: k5: 1:15:04 Hora k5 : 11:15:42 Pos k5 : 1162 - Meta: 2:01:09 Hora meta: 12:01:47 Pos meta : 1115 X 47 posicions
Split Times
39160
2:03:00
02:02:42
2:02:24
i
Alejandro Esteller Moré
02:02:24 (Tr: 2:01:01)
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08) |
|||||||
1116 | 1054 | 1527 |
i
|
Michael Aranda Panrow | 2:02:48 (tr 2:01:21) | ||
T. real: 02:01:21 T. oficial: 02:02:48 Inici real: 10:00:32 Hora meta: 12:01:53 Cat:M3 Pos. categoria: 510 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k5: 1:12:07 Hora k5 : 11:12:39 Pos k5 : 1048 - Meta: 2:01:21 Hora meta: 12:01:53 Pos meta : 1116 Y 68 posicions
Split Times
51042
2:03:11
02:02:48
2:02:25
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08)
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41) |
|||||||
1117 | 1055 | 1429 |
i
|
Xavier Mensa | 2:02:48 (tr 2:01:21) | ||
T. real: 02:01:21 T. oficial: 02:02:48 Inici real: 10:00:33 Hora meta: 12:01:53 Cat:M3 Pos. categoria: 511 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k5: 1:12:07 Hora k5 : 11:12:39 Pos k5 : 1047 - Meta: 2:01:21 Hora meta: 12:01:53 Pos meta : 1117 Y 70 posicions
Split Times
53570
2:03:13
02:02:48
2:02:24
Francisco Guillen Martinez
02:02:25 (Tr: 2:00:54)
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08)
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41)
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38) |
|||||||
1118 | 1056 | 1463 |
i
|
Pere Suria Llopart | 2:02:59 (tr 2:02:08) | ||
T. real: 02:02:08 T. oficial: 02:02:59 Inici real: 09:59:56 Hora meta: 12:02:04 Cat:M4 Pos. categoria: 205 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: k5: 1:13:42 Hora k5 : 11:13:38 Pos k5 : 1094 - Meta: 2:02:08 Hora meta: 12:02:04 Pos meta : 1118 Y 24 posicions
Split Times
42127
2:03:18
02:02:59
2:02:40
Joana Barbany Freixa
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Cristina Lopez
02:02:42 (Tr: 2:01:09)
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41)
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38)
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27) |
|||||||
1119 | 1057 | 437 |
i
|
Juan Angus Domingo | 2:03:09 (tr 2:01:41) | ||
T. real: 02:01:41 T. oficial: 02:03:09 Inici real: 10:00:34 Hora meta: 12:02:14 Cat:M4 Pos. categoria: 206 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: olimpic manlleu k5: 1:14:00 Hora k5 : 11:14:34 Pos k5 : 1133 - Meta: 2:01:41 Hora meta: 12:02:14 Pos meta : 1119 X 14 posicions
Split Times
46637
2:03:31
02:03:09
2:02:48
i
Michael Aranda Panrow
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08)
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38)
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57) |
|||||||
1120 | 1058 | 663 | Josep Fernández Expósito | 2:03:13 (tr 2:01:38) | |||
T. real: 02:01:38 T. oficial: 02:03:13 Inici real: 10:00:40 Hora meta: 12:02:18 Cat:M3 Pos. categoria: 512 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k5: 1:13:13 Hora k5 : 11:13:52 Pos k5 : 1101 - Meta: 2:01:38 Hora meta: 12:02:18 Pos meta : 1120 Y 19 posicions
Split Times
53570
2:03:37
02:03:13
2:02:48
i
Xavier Mensa
02:02:48 (Tr: 2:01:21)
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08)
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41)
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14) |
|||||||
1121 | 1059 | 621 |
i
|
Yago Orteu | 2:03:18 (tr 2:02:27) | ||
T. real: 02:02:27 T. oficial: 02:03:18 Inici real: 09:59:57 Hora meta: 12:02:23 Cat:M3 Pos. categoria: 513 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k5: 1:10:22 Hora k5 : 11:10:18 Pos k5 : 958 - Meta: 2:02:27 Hora meta: 12:02:23 Pos meta : 1121 Y 163 posicions
Split Times
42127
2:03:37
02:03:18
2:02:59
i
Pere Suria Llopart
02:02:59 (Tr: 2:02:08)
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41)
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14) |
|||||||
1122 | 1060 | 228 |
i
|
Juan Gallostra Acin | 2:03:19 (tr 2:02:31) | ||
T. real: 02:02:31 T. oficial: 02:03:19 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 12:02:24 Cat:M1 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k5: 1:20:25 Hora k5 : 11:20:18 Pos k5 : 1240 - Meta: 2:02:31 Hora meta: 12:02:24 Pos meta : 1122 X 118 posicions
Split Times
20682
2:03:28
02:03:19
2:03:09
i
Juan Angus Domingo
02:03:09 (Tr: 2:01:41)
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38)
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57) |
|||||||
1123 | 1061 | 571 | Bernat San Martín Guiral | 2:03:20 (tr 2:01:40) | |||
T. real: 02:01:40 T. oficial: 02:03:20 Inici real: 10:00:46 Hora meta: 12:02:25 Cat:M2 Pos. categoria: 276 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k5: 1:18:46 Hora k5 : 11:19:32 Pos k5 : 1234 - Meta: 2:01:40 Hora meta: 12:02:25 Pos meta : 1123 X 111 posicions
Split Times
17050
2:03:28
02:03:20
2:03:13
Josep Fernández Expósito
02:03:13 (Tr: 2:01:38)
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57) |
|||||||
1124 | 1062 | 1344 |
i
|
David Creus Garcia | 2:03:24 (tr 2:02:22) | ||
T. real: 02:02:22 T. oficial: 02:03:24 Inici real: 10:00:08 Hora meta: 12:02:29 Cat:M4 Pos. categoria: 207 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: k5: 1:12:33 Hora k5 : 11:12:41 Pos k5 : 1051 - Meta: 2:02:22 Hora meta: 12:02:29 Pos meta : 1124 Y 73 posicions
Split Times
12872
2:03:30
02:03:24
2:03:18
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57) |
|||||||
1125 | 1063 | 181 |
i
|
Ricardo Iranzo Bera | 2:03:24 (tr 2:02:14) | ||
T. real: 02:02:14 T. oficial: 02:03:24 Inici real: 10:00:16 Hora meta: 12:02:29 Cat:M5 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: running valles k5: 1:10:56 Hora k5 : 11:11:11 Pos k5 : 994 - Meta: 2:02:14 Hora meta: 12:02:29 Pos meta : 1125 Y 131 posicions
Split Times
22877
2:03:34
02:03:24
2:03:14
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54) |
|||||||
1126 | 63 | 1242 |
i
|
Anna Gil Marfa | 2:03:25 (tr 2:02:32) | ||
T. real: 02:02:32 T. oficial: 02:03:25 Inici real: 09:59:58 Hora meta: 12:02:30 Cat:F4 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:49 min/km Club: k5: 1:14:26 Hora k5 : 11:14:23 Pos k5 : 1120 - Meta: 2:02:32 Hora meta: 12:02:30 Pos meta : 1126 Y 6 posicions
Split Times
23870
2:03:36
02:03:25
2:03:14
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13) |
|||||||
1127 | 1064 | 1245 |
i
|
Gabriel Bosch Argelich | 2:03:26 (tr 2:01:57) | ||
T. real: 02:01:57 T. oficial: 02:03:26 Inici real: 10:00:34 Hora meta: 12:02:31 Cat:M4 Pos. categoria: 208 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: k5: 1:15:22 Hora k5 : 11:15:56 Pos k5 : 1168 - Meta: 2:01:57 Hora meta: 12:02:31 Pos meta : 1127 X 41 posicions
Split Times
23100
2:03:37
02:03:26
2:03:16
i
Yago Orteu
02:03:18 (Tr: 2:02:27)
i
Juan Gallostra Acin
02:03:19 (Tr: 2:02:31)
Bernat San Martín Guiral
02:03:20 (Tr: 2:01:40)
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14) |
|||||||
1128 | 1065 | 63 | Alfons Villarino Cirici | 2:03:34 (tr 2:01:54) | |||
T. real: 02:01:54 T. oficial: 02:03:34 Inici real: 10:00:45 Hora meta: 12:02:39 Cat:M4 Pos. categoria: 209 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: corredors.cat k5: 1:15:27 Hora k5 : 11:16:12 Pos k5 : 1179 - Meta: 2:01:54 Hora meta: 12:02:39 Pos meta : 1128 X 51 posicions
Split Times
22877
2:03:45
02:03:34
2:03:24
i
David Creus Garcia
02:03:24 (Tr: 2:02:22)
i
Ricardo Iranzo Bera
02:03:24 (Tr: 2:02:14)
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14)
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27) |
|||||||
1129 | 64 | 23 |
i
|
Cristina López Romero | 2:03:36 (tr 2:02:13) | ||
T. real: 02:02:13 T. oficial: 02:03:36 Inici real: 10:00:28 Hora meta: 12:02:41 Cat:F3 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:48 min/km Club: k5: 1:14:38 Hora k5 : 11:15:06 Pos k5 : 1150 - Meta: 2:02:13 Hora meta: 12:02:41 Pos meta : 1129 X 21 posicions
Split Times
23870
2:03:46
02:03:36
2:03:25
i
Anna Gil Marfa
02:03:25 (Tr: 2:02:32)
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14)
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27) |
|||||||
1130 | 1066 | 21 |
i
|
David Gómez Reche | 2:03:37 (tr 2:02:14) | ||
T. real: 02:02:14 T. oficial: 02:03:37 Inici real: 10:00:28 Hora meta: 12:02:42 Cat:M3 Pos. categoria: 514 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: k5: 1:14:28 Hora k5 : 11:14:56 Pos k5 : 1148 - Meta: 2:02:14 Hora meta: 12:02:42 Pos meta : 1130 X 18 posicions
Split Times
23100
2:03:47
02:03:37
2:03:26
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27) |
|||||||
1131 | 1067 | 1431 |
i
|
Enric Grau Escartin | 2:03:43 (tr 2:03:23) | ||
T. real: 02:03:23 T. oficial: 02:03:43 Inici real: 09:59:25 Hora meta: 12:02:48 Cat:M2 Pos. categoria: 277 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club: k5: 1:13:21 Hora k5 : 11:12:46 Pos k5 : 1054 - Meta: 2:03:23 Hora meta: 12:02:48 Pos meta : 1131 Y 77 posicions
Split Times
29592
2:03:56
02:03:43
2:03:29
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14)
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27)
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31) |
|||||||
1133 | 65 | 1017 |
i
|
Alba Parramon Gomez | 2:03:43 (tr 2:03:24) | ||
T. real: 02:03:24 T. oficial: 02:03:43 Inici real: 09:59:25 Hora meta: 12:02:48 Cat:F2 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:51 min/km Club: k5: 1:13:22 Hora k5 : 11:12:46 Pos k5 : 1055 - Meta: 2:03:24 Hora meta: 12:02:48 Pos meta : 1133 Y 78 posicions
Split Times
36960
2:04:00
02:03:43
2:03:26
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14)
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31)
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59) |
|||||||
1132 | 1068 | 89 |
i
|
Carles Giménez I Sevilla | 2:03:43 (tr 2:02:27) | ||
T. real: 02:02:27 T. oficial: 02:03:43 Inici real: 10:00:21 Hora meta: 12:02:48 Cat:M4 Pos. categoria: 210 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k5: 1:14:00 Hora k5 : 11:14:21 Pos k5 : 1117 - Meta: 2:02:27 Hora meta: 12:02:48 Pos meta : 1132 Y 15 posicions
Split Times
39930
2:04:01
02:03:43
2:03:25
i
Gabriel Bosch Argelich
02:03:26 (Tr: 2:01:57)
Alfons Villarino Cirici
02:03:34 (Tr: 2:01:54)
i
Cristina López Romero
02:03:36 (Tr: 2:02:13)
i
David Gómez Reche
02:03:37 (Tr: 2:02:14)
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31)
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59)
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45) |
|||||||
1134 | 1069 | 154 |
i
|
Ramon Azqueta Ledo | 2:03:56 (tr 2:02:31) | ||
T. real: 02:02:31 T. oficial: 02:03:56 Inici real: 10:00:31 Hora meta: 12:03:01 Cat:M2 Pos. categoria: 278 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k5: 1:15:12 Hora k5 : 11:15:43 Pos k5 : 1163 - Meta: 2:02:31 Hora meta: 12:03:01 Pos meta : 1134 X 29 posicions
Split Times
29592
2:04:10
02:03:56
2:03:43
i
Enric Grau Escartin
02:03:43 (Tr: 2:03:23)
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27)
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59)
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45)
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48)
i
Nuria Bertran Rodriguez
02:04:09 (Tr: 2:03:36)
i
Raúl Lanzas Fernández
02:04:09 (Tr: 2:03:35) |
|||||||
1135 | 1070 | 971 |
i
|
Juan carlos Guillen Romero | 2:04:00 (tr 2:02:59) | ||
T. real: 02:02:59 T. oficial: 02:04:00 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 12:03:05 Cat:M4 Pos. categoria: 211 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: k5: 1:14:24 Hora k5 : 11:14:30 Pos k5 : 1130 - Meta: 2:02:59 Hora meta: 12:03:05 Pos meta : 1135 Y 5 posicions
Split Times
36960
2:04:17
02:04:00
2:03:43
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27)
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31)
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45)
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48)
i
Nuria Bertran Rodriguez
02:04:09 (Tr: 2:03:36)
i
Raúl Lanzas Fernández
02:04:09 (Tr: 2:03:35) |
|||||||
1136 | 1071 | 898 |
i
|
Antonio Gomez Aguilar | 2:04:01 (tr 2:03:45) | ||
T. real: 02:03:45 T. oficial: 02:04:01 Inici real: 09:59:22 Hora meta: 12:03:06 Cat:M3 Pos. categoria: 515 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: k5: 1:13:05 Hora k5 : 11:12:26 Pos k5 : 1041 - Meta: 2:03:45 Hora meta: 12:03:06 Pos meta : 1136 Y 95 posicions
Split Times
39930
2:04:20
02:04:01
2:03:43
i
Alba Parramon Gomez
02:03:43 (Tr: 2:03:24)
i
Carles Giménez I Sevilla
02:03:43 (Tr: 2:02:27)
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31)
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59)
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48)
i
Nuria Bertran Rodriguez
02:04:09 (Tr: 2:03:36)
i
Raúl Lanzas Fernández
02:04:09 (Tr: 2:03:35) |
|||||||
1137 | 1072 | 1360 |
i
|
David Anisa Aguilar | 2:04:02 (tr 2:03:45) | ||
T. real: 02:03:45 T. oficial: 02:04:02 Inici real: 09:59:23 Hora meta: 12:03:07 Cat:M3 Pos. categoria: 516 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: k5: 1:13:04 Hora k5 : 11:12:26 Pos k5 : 1040 - Meta: 2:03:45 Hora meta: 12:03:07 Pos meta : 1137 Y 97 posicions
Split Times
15950
2:04:09
02:04:02
2:03:55
i
Ramon Azqueta Ledo
02:03:56 (Tr: 2:02:31)
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59)
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48)
i
Nuria Bertran Rodriguez
02:04:09 (Tr: 2:03:36)
i
Raúl Lanzas Fernández
02:04:09 (Tr: 2:03:35) |
|||||||
1138 | 1073 | 755 |
i
|
Carlos Buxadera Vidal | 2:04:04 (tr 2:02:48) | ||
T. real: 02:02:48 T. oficial: 02:04:04 Inici real: 10:00:22 Hora meta: 12:03:09 Cat:M3 Pos. categoria: 517 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: k5: 1:15:24 Hora k5 : 11:15:45 Pos k5 : 1165 - Meta: 2:02:48 Hora meta: 12:03:09 Pos meta : 1138 X 27 posicions
Split Times
11332
2:04:09
02:04:04
2:03:59
i
Juan carlos Guillen Romero
02:04:00 (Tr: 2:02:59)
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45)
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Nuria Bertran Rodriguez
02:04:09 (Tr: 2:03:36)
i
Raúl Lanzas Fernández
02:04:09 (Tr: 2:03:35) |
|||||||
1139 | 66 | 512 |
i
|
Nuria Bertran Rodriguez | 2:04:09 (tr 2:03:36) | ||
T. real: 02:03:36 T. oficial: 02:04:09 Inici real: 09:59:39 Hora meta: 12:03:14 Cat:F3 Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:59:05 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: k5: 1:14:58 Hora k5 : 11:14:37 Pos k5 : 1135 - Meta: 2:03:36 Hora meta: 12:03:14 Pos meta : 1139 Y 4 posicions
Split Times
17270
2:04:17
02:04:09
2:04:01
i
Antonio Gomez Aguilar
02:04:01 (Tr: 2:03:45)
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48) |
|||||||
1140 | 1074 | 558 |
i
|
Raúl Lanzas Fernández | 2:04:09 (tr 2:03:35) | ||
T. real: 02:03:35 T. oficial: 02:04:09 Inici real: 09:59:39 Hora meta: 12:03:14 Cat:M2 Pos. categoria: 279 Inici cursa:9:59:05 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: k5: 1:14:59 Hora k5 : 11:14:38 Pos k5 : 1136 - Meta: 2:03:35 Hora meta: 12:03:14 Pos meta : 1140 Y 4 posicions
Split Times
15950
2:04:16
02:04:09
2:04:02
i
David Anisa Aguilar
02:04:02 (Tr: 2:03:45)
i
Carlos Buxadera Vidal
02:04:04 (Tr: 2:02:48) |
|||||||