L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 111 |
i
|
Jordi Lacruz Ausin | 0:48:49 (tr 0:48:46) | ||
T. real: 00:48:46 T. oficial: 00:48:49 Inici real: 19:01:27 Hora meta: 19:50:13 Cat:M2 Pos. categoria: 15 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
57527
0:49:15
00:48:49
0:48:23
i
Pere Creixell Lahosa
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
i
Jose Valderrama Leon
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06) |
|||||||
32 | 32 | 252 |
i
|
Pere Creixell Lahosa | 0:48:50 (tr 0:48:47) | ||
T. real: 00:48:47 T. oficial: 00:48:50 Inici real: 19:01:27 Hora meta: 19:50:14 Cat:M2 Pos. categoria: 16 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
55657
0:49:15
00:48:50
0:48:24
i
Jordi Lacruz Ausin
00:48:49 (Tr: 0:48:46)
i
Jose Valderrama Leon
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06) |
|||||||
33 | 33 | 241 |
i
|
Jose Valderrama Leon | 0:48:50 (tr 0:48:47) | ||
T. real: 00:48:47 T. oficial: 00:48:50 Inici real: 19:01:28 Hora meta: 19:50:14 Cat:M3 Pos. categoria: 14 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
53677
0:49:15
00:48:50
0:48:26
i
Jordi Lacruz Ausin
00:48:49 (Tr: 0:48:46)
i
Pere Creixell Lahosa
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06) |
|||||||
34 | 34 | 384 | Toni Bermudez Luque | 0:48:52 (tr 0:48:51) | |||
T. real: 00:48:51 T. oficial: 00:48:52 Inici real: 19:01:26 Hora meta: 19:50:16 Cat:M3 Pos. categoria: 15 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: club atletisme abrera
49500
0:49:15
00:48:52
0:48:30
i
Jordi Lacruz Ausin
00:48:49 (Tr: 0:48:46)
i
Pere Creixell Lahosa
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
i
Jose Valderrama Leon
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06) |
|||||||
35 | 35 | 5 |
i
|
Jaume Domenech Vallespi | 0:48:58 (tr 0:48:56) | ||
T. real: 00:48:56 T. oficial: 00:48:58 Inici real: 19:01:26 Hora meta: 19:50:22 Cat:M2 Pos. categoria: 17 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: amfibis x-trem
41690
0:49:17
00:48:58
0:48:39
i
Jordi Lacruz Ausin
00:48:49 (Tr: 0:48:46)
i
Pere Creixell Lahosa
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
i
Jose Valderrama Leon
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05) |
|||||||
36 | 36 | 129 |
i
|
Santi Cuenca Fortes | 0:49:15 (tr 0:49:01) | ||
T. real: 00:49:01 T. oficial: 00:49:15 Inici real: 19:01:38 Hora meta: 19:50:39 Cat:M2 Pos. categoria: 18 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: sabates voladores
52910
0:49:39
00:49:15
0:48:50
i
Jose Valderrama Leon
00:48:50 (Tr: 0:48:47)
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05)
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28) |
|||||||
37 | 37 | 147 |
i
|
Guillem Alemany Tomas | 0:49:15 (tr 0:49:06) | ||
T. real: 00:49:06 T. oficial: 00:49:15 Inici real: 19:01:34 Hora meta: 19:50:39 Cat:M1 Pos. categoria: 4 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
49500
0:49:37
00:49:15
0:48:52
Toni Bermudez Luque
00:48:52 (Tr: 0:48:51)
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05)
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28) |
|||||||
38 | 38 | 283 |
i
|
Manel Almanza Torner | 0:49:17 (tr 0:49:05) | ||
T. real: 00:49:05 T. oficial: 00:49:17 Inici real: 19:01:37 Hora meta: 19:50:41 Cat:M2 Pos. categoria: 19 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
41690
0:49:36
00:49:17
0:48:58
i
Jaume Domenech Vallespi
00:48:58 (Tr: 0:48:56)
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28) |
|||||||
39 | 39 | 272 |
i
|
Miguel Pardo Burdalo | 0:49:18 (tr 0:49:09) | ||
T. real: 00:49:09 T. oficial: 00:49:18 Inici real: 19:01:34 Hora meta: 19:50:42 Cat:M2 Pos. categoria: 20 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: u. a. rubi
33440
0:49:33
00:49:18
0:49:03
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28) |
|||||||
40 | 40 | 143 |
i
|
Ismael Paris Ruiz | 0:49:20 (tr 0:49:18) | ||
T. real: 00:49:18 T. oficial: 00:49:20 Inici real: 19:01:27 Hora meta: 19:50:44 Cat:M3 Pos. categoria: 16 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club: c.a. borges
47300
0:49:42
00:49:20
0:48:59
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05)
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27) |
|||||||
41 | 41 | 380 |
i
|
Jordi Culebras Personal | 0:49:29 (tr 0:49:28) | ||
T. real: 00:49:28 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 19:01:25 Hora meta: 19:50:53 Cat:M3 Pos. categoria: 17 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: j'arribu
33110
0:49:44
00:49:29
0:49:14
i
Santi Cuenca Fortes
00:49:15 (Tr: 0:49:01)
i
Guillem Alemany Tomas
00:49:15 (Tr: 0:49:06)
i
Manel Almanza Torner
00:49:17 (Tr: 0:49:05)
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42) |
|||||||
42 | 42 | 71 |
i
|
Javier Romero Marcos | 0:49:33 (tr 0:49:28) | ||
T. real: 00:49:28 T. oficial: 00:49:33 Inici real: 19:01:29 Hora meta: 19:50:57 Cat:M2 Pos. categoria: 21 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club:
34977
0:49:49
00:49:33
0:49:17
i
Miguel Pardo Burdalo
00:49:18 (Tr: 0:49:09)
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40) |
|||||||
43 | 43 | 156 |
i
|
Toni Otero | 0:49:42 (tr 0:49:27) | ||
T. real: 00:49:27 T. oficial: 00:49:42 Inici real: 19:01:40 Hora meta: 19:51:06 Cat:M1 Pos. categoria: 5 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club:
47300
0:50:03
00:49:42
0:49:20
i
Ismael Paris Ruiz
00:49:20 (Tr: 0:49:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40)
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49) |
|||||||
44 | 44 | 333 | Jose luis Padilla Benito | 0:49:44 (tr 0:49:42) | |||
T. real: 00:49:42 T. oficial: 00:49:44 Inici real: 19:01:26 Hora meta: 19:51:08 Cat:M3 Pos. categoria: 18 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club: fondistes penedes
33110
0:49:59
00:49:44
0:49:29
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40)
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44) |
|||||||
45 | 45 | 160 |
i
|
Jordi Vidal Casañas | 0:49:49 (tr 0:49:40) | ||
T. real: 00:49:40 T. oficial: 00:49:49 Inici real: 19:01:34 Hora meta: 19:51:13 Cat:M3 Pos. categoria: 19 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club:
34977
0:50:05
00:49:49
0:49:33
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49) |
|||||||
46 | 46 | 309 | Joan Cortiada Mestre | 0:49:52 (tr 0:49:44) | |||
T. real: 00:49:44 T. oficial: 00:49:52 Inici real: 19:01:32 Hora meta: 19:51:16 Cat:M2 Pos. categoria: 22 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club: centreex
43667
0:50:11
00:49:52
0:49:32
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49)
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06) |
|||||||
47 | 47 | 378 |
i
|
David De La Coba Alquezar | 0:49:52 (tr 0:49:44) | ||
T. real: 00:49:44 T. oficial: 00:49:52 Inici real: 19:01:32 Hora meta: 19:51:16 Cat:M2 Pos. categoria: 23 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club: g´s´wellness
55000
0:50:17
00:49:52
0:49:27
i
Jordi Culebras Personal
00:49:29 (Tr: 0:49:28)
i
Javier Romero Marcos
00:49:33 (Tr: 0:49:28)
i
Toni Otero
00:49:42 (Tr: 0:49:27)
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40)
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49)
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10) |
|||||||
48 | 48 | 267 |
i
|
Jordi Gómez Via | 0:50:01 (tr 0:49:49) | ||
T. real: 00:49:49 T. oficial: 00:50:01 Inici real: 19:01:36 Hora meta: 19:51:25 Cat:M1 Pos. categoria: 6 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
40150
0:50:19
00:50:01
0:49:42
Jose luis Padilla Benito
00:49:44 (Tr: 0:49:42)
i
Jordi Vidal Casañas
00:49:49 (Tr: 0:49:40)
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07) |
|||||||
49 | 49 | 288 |
i
|
Javier Andrés Infante | 0:50:11 (tr 0:50:06) | ||
T. real: 00:50:06 T. oficial: 00:50:11 Inici real: 19:01:30 Hora meta: 19:51:35 Cat:M2 Pos. categoria: 24 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club: basf
43667
0:50:31
00:50:11
0:49:52
Joan Cortiada Mestre
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07)
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27) |
|||||||
50 | 50 | 376 |
i
|
Joan Galofré Grau | 0:50:17 (tr 0:50:10) | ||
T. real: 00:50:10 T. oficial: 00:50:17 Inici real: 19:01:32 Hora meta: 19:51:41 Cat:M2 Pos. categoria: 25 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club: g´s wellness
55000
0:50:42
00:50:17
0:49:52
i
David De La Coba Alquezar
00:49:52 (Tr: 0:49:44)
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49)
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07)
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27) |
|||||||
51 | 51 | 158 |
i
|
Bernat Oro Capellades | 0:50:19 (tr 0:50:07) | ||
T. real: 00:50:07 T. oficial: 00:50:19 Inici real: 19:01:36 Hora meta: 19:51:43 Cat:M2 Pos. categoria: 26 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club:
40150
0:50:37
00:50:19
0:50:01
i
Jordi Gómez Via
00:50:01 (Tr: 0:49:49)
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27) |
|||||||
52 | 52 | 125 |
i
|
Javier Izquierdo | 0:50:26 (tr 0:50:21) | ||
T. real: 00:50:21 T. oficial: 00:50:26 Inici real: 19:01:29 Hora meta: 19:51:50 Cat:M3 Pos. categoria: 20 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club:
38280
0:50:43
00:50:26
0:50:08
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27)
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24) |
|||||||
53 | 53 | 117 |
i
|
Pedro Giménez Sánchez | 0:50:26 (tr 0:50:23) | ||
T. real: 00:50:23 T. oficial: 00:50:26 Inici real: 19:01:28 Hora meta: 19:51:50 Cat:M3 Pos. categoria: 21 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club:
38390
0:50:44
00:50:26
0:50:09
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07)
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27)
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39) |
|||||||
54 | 54 | 256 |
i
|
Fernando Lopez Martinez4 | 0:50:28 (tr 0:50:27) | ||
T. real: 00:50:27 T. oficial: 00:50:28 Inici real: 19:01:25 Hora meta: 19:51:52 Cat:M3 Pos. categoria: 22 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club: viladecavalls
47960
0:50:50
00:50:28
0:50:06
i
Javier Andrés Infante
00:50:11 (Tr: 0:50:06)
i
Joan Galofré Grau
00:50:17 (Tr: 0:50:10)
i
Bernat Oro Capellades
00:50:19 (Tr: 0:50:07)
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39)
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46) |
|||||||
55 | 55 | 306 |
i
|
César Gomez Fernandez | 0:50:43 (tr 0:50:24) | ||
T. real: 00:50:24 T. oficial: 00:50:43 Inici real: 19:01:43 Hora meta: 19:52:07 Cat:M3 Pos. categoria: 23 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club: runners el vendrell
38280
0:51:00
00:50:43
0:50:26
i
Javier Izquierdo
00:50:26 (Tr: 0:50:21)
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39)
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46)
i
Francesc Raventós Pujol
00:50:52 (Tr: 0:50:42)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:50:54 (Tr: 0:50:44)
Jackeline Gómez
00:50:54 (Tr: 0:50:51) |
|||||||
56 | 56 | 126 |
i
|
Ruben Rodriguez Hurtado | 0:50:44 (tr 0:50:39) | ||
T. real: 00:50:39 T. oficial: 00:50:44 Inici real: 19:01:29 Hora meta: 19:52:08 Cat:M2 Pos. categoria: 27 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:04 min/km Club: uecanoia
38390
0:51:01
00:50:44
0:50:26
i
Pedro Giménez Sánchez
00:50:26 (Tr: 0:50:23)
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27)
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24)
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46)
i
Francesc Raventós Pujol
00:50:52 (Tr: 0:50:42)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:50:54 (Tr: 0:50:44)
Jackeline Gómez
00:50:54 (Tr: 0:50:51) |
|||||||
57 | 57 | 369 |
i
|
Jordi Torreño Vazquez | 0:50:50 (tr 0:50:46) | ||
T. real: 00:50:46 T. oficial: 00:50:50 Inici real: 19:01:28 Hora meta: 19:52:14 Cat:M2 Pos. categoria: 28 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club: fondistes penedes
47960
0:51:12
00:50:50
0:50:28
i
Fernando Lopez Martinez4
00:50:28 (Tr: 0:50:27)
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39)
i
Francesc Raventós Pujol
00:50:52 (Tr: 0:50:42)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:50:54 (Tr: 0:50:44)
Jackeline Gómez
00:50:54 (Tr: 0:50:51) |
|||||||
58 | 58 | 273 |
i
|
Francesc Raventós Pujol | 0:50:52 (tr 0:50:42) | ||
T. real: 00:50:42 T. oficial: 00:50:52 Inici real: 19:01:34 Hora meta: 19:52:16 Cat:M2 Pos. categoria: 29 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club:
18810
0:51:00
00:50:52
0:50:43
i
César Gomez Fernandez
00:50:43 (Tr: 0:50:24)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39)
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:50:54 (Tr: 0:50:44)
Jackeline Gómez
00:50:54 (Tr: 0:50:51) |
|||||||
59 | 59 | 269 |
i
|
Oscar Rodrigo Vaquero | 0:50:54 (tr 0:50:44) | ||
T. real: 00:50:44 T. oficial: 00:50:54 Inici real: 19:01:34 Hora meta: 19:52:18 Cat:M2 Pos. categoria: 30 Inici cursa:19:01:24 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club: club triatló sabadell
21777
0:51:04
00:50:54
0:50:44
i
Ruben Rodriguez Hurtado
00:50:44 (Tr: 0:50:39)
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46)
i
Francesc Raventós Pujol
00:50:52 (Tr: 0:50:42)
Jackeline Gómez
00:50:54 (Tr: 0:50:51) |
|||||||
60 | 1 | 365 | Jackeline Gómez | 0:50:54 (tr 0:50:51) | |||
T. real: 00:50:51 T. oficial: 00:50:54 Inici real: 19:01:27 Hora meta: 19:52:18 Cat:F6 Pos. categoria: 1 Inici cursa:19:01:24 Sexe:F Ritme: 5:06 min/km Club: trotaplanas
9457
0:50:58
00:50:54
0:50:50
i
Jordi Torreño Vazquez
00:50:50 (Tr: 0:50:46)
i
Francesc Raventós Pujol
00:50:52 (Tr: 0:50:42)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:50:54 (Tr: 0:50:44) |
|||||||