L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 32 | 1679 |
i
|
Lucia Navarro Blanco | 0:16:37 | ||
T. real: 00:16:37 T. oficial: 00:16:37 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:10 Cat:F3 Pos. categoria: 23 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:12 min/km Club:
52531
0:17:00
00:16:37
0:16:13
i
Arnau Gonzalez Hortelano
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
i
Alan Carranza Diaz
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00) |
|||||||
92 | 60 | 1651 |
i
|
Arnau Gonzalez Hortelano | 0:16:38 | ||
T. real: 00:16:38 T. oficial: 00:16:38 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:11 Cat:M3 Pos. categoria: 33 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:12 min/km Club:
50408
0:17:00
00:16:38
0:16:15
i
Lucia Navarro Blanco
00:16:37 (Tr: 0:16:37)
i
Alan Carranza Diaz
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00) |
|||||||
93 | 61 | 1526 |
i
|
Alan Carranza Diaz | 0:16:46 | ||
T. real: 00:16:46 T. oficial: 00:16:46 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:19 Cat:M2 Pos. categoria: 12 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: cerdanyola ch
31383
0:17:00
00:16:46
0:16:32
i
Lucia Navarro Blanco
00:16:37 (Tr: 0:16:37)
i
Arnau Gonzalez Hortelano
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00) |
|||||||
94 | 62 | 1639 |
i
|
Didac Davo Alajarin | 0:16:51 | ||
T. real: 00:16:51 T. oficial: 00:16:51 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:24 Cat:M4 Pos. categoria: 17 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club:
32285
0:17:06
00:16:51
0:16:37
i
Lucia Navarro Blanco
00:16:37 (Tr: 0:16:37)
i
Arnau Gonzalez Hortelano
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
i
Alan Carranza Diaz
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04) |
|||||||
95 | 33 | 1568 |
i
|
Ona Urdí Roig | 0:16:51 | ||
T. real: 00:16:51 T. oficial: 00:16:51 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:24 Cat:F3 Pos. categoria: 24 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:16 min/km Club: cerdanyola ch
30687
0:17:05
00:16:51
0:16:38
i
Arnau Gonzalez Hortelano
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
i
Alan Carranza Diaz
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04) |
|||||||
96 | 63 | 1603 |
i
|
Alejandro Santín Valiente | 0:17:00 | ||
T. real: 00:17:00 T. oficial: 00:17:00 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:33 Cat:M3 Pos. categoria: 34 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:19 min/km Club: escola serraparera
30962
0:17:14
00:17:00
0:16:46
i
Alan Carranza Diaz
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12) |
|||||||
97 | 34 | 1594 |
i
|
Nerea López Blanco | 0:17:00 | ||
T. real: 00:17:00 T. oficial: 00:17:00 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:33 Cat:F3 Pos. categoria: 25 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:19 min/km Club: escola serraparera
20246
0:17:10
00:17:00
0:16:51
i
Didac Davo Alajarin
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08) |
|||||||
98 | 35 | 1561 |
i
|
Paula Pérez Moreno | 0:17:04 | ||
T. real: 00:17:04 T. oficial: 00:17:04 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:37 Cat:F2 Pos. categoria: 7 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:20 min/km Club: cerdanyola ch
28509
0:17:17
00:17:04
0:16:51
i
Ona Urdí Roig
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15) |
|||||||
99 | 64 | 1641 |
i
|
David Del Retiro González | 0:17:07 | ||
T. real: 00:17:07 T. oficial: 00:17:07 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:40 Cat:M3 Pos. categoria: 35 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:21 min/km Club:
14465
0:17:13
00:17:07
0:17:00
i
Alejandro Santín Valiente
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12) |
|||||||
100 | 65 | 1654 |
i
|
Eloy Guillem Delis | 0:17:08 | ||
T. real: 00:17:08 T. oficial: 00:17:08 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:41 Cat:M2 Pos. categoria: 13 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:21 min/km Club:
15932
0:17:15
00:17:08
0:17:00
i
Nerea López Blanco
00:17:00 (Tr: 0:17:00)
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15) |
|||||||
101 | 66 | 1669 |
i
|
Pol Martin Miquel | 0:17:10 | ||
T. real: 00:17:10 T. oficial: 00:17:10 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:43 Cat:M3 Pos. categoria: 36 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:22 min/km Club:
12139
0:17:15
00:17:10
0:17:04
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15) |
|||||||
102 | 36 | 1699 |
i
|
Andrea Toorres Cavero | 0:17:11 | ||
T. real: 00:17:11 T. oficial: 00:17:11 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:44 Cat:F3 Pos. categoria: 26 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:22 min/km Club:
19663
0:17:20
00:17:11
0:17:02
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20) |
|||||||
103 | 37 | 1684 |
i
|
Luna Padilla Fernandez | 0:17:12 | ||
T. real: 00:17:12 T. oficial: 00:17:12 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:45 Cat:F2 Pos. categoria: 8 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:23 min/km Club:
17622
0:17:20
00:17:12
0:17:04
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20) |
|||||||
104 | 67 | 1521 |
i
|
Adrian Burgos Pacherres | 0:17:15 | ||
T. real: 00:17:15 T. oficial: 00:17:15 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:48 Cat:M3 Pos. categoria: 37 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: cerdanyola ch
30060
0:17:29
00:17:15
0:17:01
i
Paula Pérez Moreno
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
i
David Del Retiro González
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Eloy Guillem Delis
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29) |
|||||||
105 | 68 | 1587 |
i
|
Pau Fuerte Ruperez | 0:17:20 | ||
T. real: 00:17:20 T. oficial: 00:17:20 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:53 Cat:M2 Pos. categoria: 14 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:25 min/km Club: escola serraparera
19833
0:17:29
00:17:20
0:17:11
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29) |
|||||||
106 | 69 | 1680 |
i
|
Marcos Nuñez Arjona | 0:17:20 | ||
T. real: 00:17:20 T. oficial: 00:17:20 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:16:53 Cat:M3 Pos. categoria: 38 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:25 min/km Club:
23474
0:17:31
00:17:20
0:17:09
i
Pol Martin Miquel
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Andrea Toorres Cavero
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Luna Padilla Fernandez
00:17:12 (Tr: 0:17:12)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31) |
|||||||
107 | 70 | 1683 |
i
|
Daniel Ortiz Gómez | 0:17:29 | ||
T. real: 00:17:29 T. oficial: 00:17:29 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:02 Cat:M3 Pos. categoria: 39 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:28 min/km Club:
30060
0:17:42
00:17:29
0:17:15
i
Adrian Burgos Pacherres
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39) |
|||||||
108 | 71 | 1570 |
i
|
Albert Vinyes Griell | 0:17:29 | ||
T. real: 00:17:29 T. oficial: 00:17:29 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:02 Cat:M2 Pos. categoria: 15 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:28 min/km Club: cerdanyola ch
19833
0:17:38
00:17:29
0:17:20
i
Pau Fuerte Ruperez
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38) |
|||||||
109 | 38 | 1634 |
i
|
Marta Casasayas Martínez | 0:17:31 | ||
T. real: 00:17:31 T. oficial: 00:17:31 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:04 Cat:F2 Pos. categoria: 9 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:29 min/km Club:
23474
0:17:41
00:17:31
0:17:20
i
Marcos Nuñez Arjona
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39) |
|||||||
110 | 72 | 1644 |
i
|
David Gamez Penya | 0:17:33 | ||
T. real: 00:17:33 T. oficial: 00:17:33 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:06 Cat:M2 Pos. categoria: 16 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:29 min/km Club:
10331
0:17:38
00:17:33
0:17:28
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38) |
|||||||
111 | 73 | 1543 |
i
|
Roger Gomez Perez | 0:17:34 | ||
T. real: 00:17:34 T. oficial: 00:17:34 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:07 Cat:M3 Pos. categoria: 40 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: cerdanyola ch
12452
0:17:40
00:17:34
0:17:29
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39) |
|||||||
112 | 39 | 1518 |
i
|
Alejandra Bernal Dalmases | 0:17:36 | ||
T. real: 00:17:36 T. oficial: 00:17:36 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:09 Cat:F3 Pos. categoria: 27 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:30 min/km Club: cerdanyola ch
25392
0:17:48
00:17:36
0:17:25
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48) |
|||||||
113 | 74 | 1556 |
i
|
Roger Mogas Griera | 0:17:38 | ||
T. real: 00:17:38 T. oficial: 00:17:38 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:11 Cat:M4 Pos. categoria: 18 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: cerdanyola ch
28050
0:17:50
00:17:38
0:17:25
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50) |
|||||||
114 | 75 | 1649 |
i
|
Joan Gómez Blanca | 0:17:39 | ||
T. real: 00:17:39 T. oficial: 00:17:39 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:12 Cat:M2 Pos. categoria: 17 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club:
25645
0:17:51
00:17:39
0:17:27
i
Daniel Ortiz Gómez
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Albert Vinyes Griell
00:17:29 (Tr: 0:17:29)
i
Marta Casasayas Martínez
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
David Gamez Penya
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Roger Gomez Perez
00:17:34 (Tr: 0:17:34)
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51) |
|||||||
115 | 76 | 1580 |
i
|
Jordi Pujades Tenés | 0:17:48 | ||
T. real: 00:17:48 T. oficial: 00:17:48 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:21 Cat:M2 Pos. categoria: 18 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:34 min/km Club: escola collserola
25392
0:18:00
00:17:48
0:17:36
i
Alejandra Bernal Dalmases
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Ruben Garcia Cebrian
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Daniel Santamaria Sacristan
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Paula Carpio Llinares
00:17:53 (Tr: 0:17:53) |
|||||||
116 | 40 | 1530 |
i
|
Duna Climent I Mora | 0:17:50 | ||
T. real: 00:17:50 T. oficial: 00:17:50 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:23 Cat:F3 Pos. categoria: 28 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:35 min/km Club: cerdanyola ch
28050
0:18:03
00:17:50
0:17:38
i
Roger Mogas Griera
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Ruben Garcia Cebrian
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Daniel Santamaria Sacristan
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Paula Carpio Llinares
00:17:53 (Tr: 0:17:53) |
|||||||
117 | 77 | 1569 |
i
|
Arnau Velasco Rivera | 0:17:51 | ||
T. real: 00:17:51 T. oficial: 00:17:51 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:24 Cat:M3 Pos. categoria: 41 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club: cerdanyola ch
25645
0:18:02
00:17:51
0:17:39
i
Joan Gómez Blanca
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Ruben Garcia Cebrian
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Daniel Santamaria Sacristan
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Paula Carpio Llinares
00:17:53 (Tr: 0:17:53) |
|||||||
118 | 78 | 1612 |
i
|
Ruben Garcia Cebrian | 0:17:51 | ||
T. real: 00:17:51 T. oficial: 00:17:51 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:24 Cat:M2 Pos. categoria: 19 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club: j. a. sabadell
5973
0:17:53
00:17:51
0:17:48
i
Jordi Pujades Tenés
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Daniel Santamaria Sacristan
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Paula Carpio Llinares
00:17:53 (Tr: 0:17:53) |
|||||||
119 | 79 | 1695 |
i
|
Daniel Santamaria Sacristan | 0:17:52 | ||
T. real: 00:17:52 T. oficial: 00:17:52 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:25 Cat:M4 Pos. categoria: 19 Inici cursa:18:59:33 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club:
4400
0:17:54
00:17:52
0:17:50
i
Duna Climent I Mora
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Ruben Garcia Cebrian
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Paula Carpio Llinares
00:17:53 (Tr: 0:17:53) |
|||||||
120 | 41 | 1525 |
i
|
Paula Carpio Llinares | 0:17:53 | ||
T. real: 00:17:53 T. oficial: 00:17:53 Inici real: 18:59:33 Hora meta: 19:17:26 Cat:F3 Pos. categoria: 29 Inici cursa:18:59:33 Sexe:F Ritme: 5:36 min/km Club: cerdanyola ch
4400
0:17:55
00:17:53
0:17:51
i
Arnau Velasco Rivera
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Ruben Garcia Cebrian
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Daniel Santamaria Sacristan
00:17:52 (Tr: 0:17:52) |
|||||||