L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 60 | 231 |
i
|
David Núñez Pujol | 2:20:52 (tr 2:20:52) | ||
T. real: 02:20:52 T. oficial: 02:20:52 Inici real: 09:59:30 Hora meta: 12:20:21 Cat:VetM Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club: club excta. uecanoia
248710
2:22:46
02:20:52
2:18:59
i
Rafel Raventos Mestres
02:20:53 (Tr: 2:20:50)
i
Christian Lara Cortes
02:21:15 (Tr: 2:21:13)
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42) |
|||||||
62 | 61 | 127 |
i
|
Rafel Raventos Mestres | 2:20:53 (tr 2:20:50) | ||
T. real: 02:20:50 T. oficial: 02:20:53 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:20:22 Cat:SenM Pos. categoria: 52 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:13 min/km Club: els pupas
247060
2:22:46
02:20:53
2:19:01
i
David Núñez Pujol
02:20:52 (Tr: 2:20:52)
i
Christian Lara Cortes
02:21:15 (Tr: 2:21:13)
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42) |
|||||||
63 | 62 | 49 |
i
|
Christian Lara Cortes | 2:21:15 (tr 2:21:13) | ||
T. real: 02:21:13 T. oficial: 02:21:15 Inici real: 09:59:32 Hora meta: 12:20:44 Cat:SenM Pos. categoria: 53 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:14 min/km Club: equip cem el papiol
198880
2:22:46
02:21:15
2:19:45
i
David Núñez Pujol
02:20:52 (Tr: 2:20:52)
i
Rafel Raventos Mestres
02:20:53 (Tr: 2:20:50)
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42) |
|||||||
64 | 63 | 123 |
i
|
Boi Deu Casas | 2:21:24 (tr 2:21:16) | ||
T. real: 02:21:16 T. oficial: 02:21:24 Inici real: 09:59:37 Hora meta: 12:20:53 Cat:SenM Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:14 min/km Club:
180072
2:22:46
02:21:24
2:20:02
i
David Núñez Pujol
02:20:52 (Tr: 2:20:52)
i
Rafel Raventos Mestres
02:20:53 (Tr: 2:20:50)
i
Christian Lara Cortes
02:21:15 (Tr: 2:21:13)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42) |
|||||||
65 | 64 | 356 | Txema Colomer López | 2:21:35 (tr 2:21:30) | |||
T. real: 02:21:30 T. oficial: 02:21:35 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 12:21:04 Cat:SenM Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:14 min/km Club: c.a. running
155320
2:22:46
02:21:35
2:20:25
i
David Núñez Pujol
02:20:52 (Tr: 2:20:52)
i
Rafel Raventos Mestres
02:20:53 (Tr: 2:20:50)
i
Christian Lara Cortes
02:21:15 (Tr: 2:21:13)
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40) |
|||||||
66 | 65 | 151 |
i
|
Santi Cuenca Fortes | 2:22:44 (tr 2:22:41) | ||
T. real: 02:22:41 T. oficial: 02:22:44 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:22:13 Cat:SenM Pos. categoria: 56 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:18 min/km Club: sabates voladores
195580
2:24:13
02:22:44
2:21:15
i
Christian Lara Cortes
02:21:15 (Tr: 2:21:13)
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52) |
|||||||
67 | 66 | 316 |
i
|
Jonathan Pamies Boillos | 2:22:46 (tr 2:22:42) | ||
T. real: 02:22:42 T. oficial: 02:22:46 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:22:15 Cat:SenM Pos. categoria: 57 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:18 min/km Club:
180072
2:24:07
02:22:46
2:21:24
i
Boi Deu Casas
02:21:24 (Tr: 2:21:16)
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52) |
|||||||
68 | 67 | 195 |
i
|
Pablo Villajos Punzano | 2:22:46 (tr 2:22:40) | ||
T. real: 02:22:40 T. oficial: 02:22:46 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 12:22:15 Cat:SenM Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:18 min/km Club: mskrunners
155320
2:23:56
02:22:46
2:21:35
Txema Colomer López
02:21:35 (Tr: 2:21:30)
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52) |
|||||||
69 | 2 | 301 |
i
|
Sílvia Puigarnau Coma | 2:22:46 (tr 2:22:44) | ||
T. real: 02:22:44 T. oficial: 02:22:46 Inici real: 09:59:32 Hora meta: 12:22:15 Cat:SenF Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:29 Sexe:F Ritme: 6:18 min/km Club: centre excursionista de guissona
58630
2:23:13
02:22:46
2:22:20
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09) |
|||||||
70 | 68 | 22 |
i
|
Diego Gamez Fernandez | 2:23:10 (tr 2:23:08) | ||
T. real: 02:23:08 T. oficial: 02:23:10 Inici real: 09:59:31 Hora meta: 12:22:39 Cat:SenM Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club:
53350
2:23:34
02:23:10
2:22:46
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
71 | 69 | 306 | Josep maria Lobato Vidal | 2:23:11 (tr 2:23:05) | |||
T. real: 02:23:05 T. oficial: 02:23:11 Inici real: 09:59:36 Hora meta: 12:22:40 Cat:VetM Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club:
55550
2:23:36
02:23:11
2:22:46
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23) |
|||||||
72 | 70 | 133 |
i
|
Xavi Retamal Rovira | 2:23:13 (tr 2:23:09) | ||
T. real: 02:23:09 T. oficial: 02:23:13 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:22:42 Cat:SenM Pos. categoria: 60 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club: correm per la terra
58630
2:23:40
02:23:13
2:22:46
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23) |
|||||||
73 | 71 | 120 |
i
|
Vicente Saiz Lopez | 2:23:17 (tr 2:23:14) | ||
T. real: 02:23:14 T. oficial: 02:23:17 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:22:46 Cat:SenM Pos. categoria: 61 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club:
86022
2:23:56
02:23:17
2:22:38
i
Santi Cuenca Fortes
02:22:44 (Tr: 2:22:41)
i
Jonathan Pamies Boillos
02:22:46 (Tr: 2:22:42)
i
Pablo Villajos Punzano
02:22:46 (Tr: 2:22:40)
i
Sílvia Puigarnau Coma
02:22:46 (Tr: 2:22:44)
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52) |
|||||||
74 | 72 | 78 |
i
|
Ruben Rodriguez Hurtado | 2:23:25 (tr 2:23:18) | ||
T. real: 02:23:18 T. oficial: 02:23:25 Inici real: 09:59:37 Hora meta: 12:22:54 Cat:SenM Pos. categoria: 62 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club:
73700
2:23:59
02:23:25
2:22:52
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53) |
|||||||
75 | 73 | 225 | Jonatan Alcaraz Clua | 2:23:36 (tr 2:23:23) | |||
T. real: 02:23:23 T. oficial: 02:23:36 Inici real: 09:59:43 Hora meta: 12:23:05 Cat:SenM Pos. categoria: 63 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:19 min/km Club: bonesvalls trail
53020
2:24:00
02:23:36
2:23:12
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50) |
|||||||
76 | 74 | 105 |
i
|
Xavier Arroyo Azorin | 2:23:56 (tr 2:23:52) | ||
T. real: 02:23:52 T. oficial: 02:23:56 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:23:25 Cat:SenM Pos. categoria: 64 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: correm per la terra
86022
2:24:35
02:23:56
2:23:17
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17) |
|||||||
77 | 75 | 217 |
i
|
Sergio Zamora Fernandez | 2:23:59 (tr 2:23:53) | ||
T. real: 02:23:53 T. oficial: 02:23:59 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 12:23:28 Cat:SenM Pos. categoria: 65 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: mkfrunners
73700
2:24:32
02:23:59
2:23:25
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17) |
|||||||
78 | 76 | 344 |
i
|
Jordi Giménez Baqués | 2:24:00 (tr 2:23:50) | ||
T. real: 02:23:50 T. oficial: 02:24:00 Inici real: 09:59:40 Hora meta: 12:23:29 Cat:SenM Pos. categoria: 66 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: club atlètic sant vicenç dels horts
153892
2:25:10
02:24:00
2:22:50
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17)
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10) |
|||||||
79 | 77 | 125 |
i
|
Oscar Labraña López | 2:24:05 (tr 2:23:52) | ||
T. real: 02:23:52 T. oficial: 02:24:05 Inici real: 09:59:42 Hora meta: 12:23:34 Cat:VetM Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club:
165112
2:25:20
02:24:05
2:22:50
i
Diego Gamez Fernandez
02:23:10 (Tr: 2:23:08)
Josep maria Lobato Vidal
02:23:11 (Tr: 2:23:05)
i
Xavi Retamal Rovira
02:23:13 (Tr: 2:23:09)
i
Vicente Saiz Lopez
02:23:17 (Tr: 2:23:14)
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17)
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10)
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18) |
|||||||
80 | 78 | 197 |
i
|
Marcel Solé Sendra | 2:24:29 (tr 2:24:17) | ||
T. real: 02:24:17 T. oficial: 02:24:29 Inici real: 09:59:41 Hora meta: 12:23:58 Cat:SenM Pos. categoria: 67 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club:
158180
2:25:41
02:24:29
2:23:17
i
Ruben Rodriguez Hurtado
02:23:25 (Tr: 2:23:18)
Jonatan Alcaraz Clua
02:23:36 (Tr: 2:23:23)
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10)
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18)
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39) |
|||||||
81 | 79 | 340 |
i
|
Carlos Hitos Carmona | 2:25:10 (tr 2:25:10) | ||
T. real: 02:25:10 T. oficial: 02:25:10 Inici real: 09:59:29 Hora meta: 12:24:39 Cat:SenM Pos. categoria: 68 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:24 min/km Club: u. a. rubi
153892
2:26:20
02:25:10
2:24:00
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17)
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18)
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39)
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05) |
|||||||
82 | 80 | 51 |
i
|
Eduard Fornaguera Baldrich | 2:25:20 (tr 2:25:18) | ||
T. real: 02:25:18 T. oficial: 02:25:20 Inici real: 09:59:32 Hora meta: 12:24:49 Cat:SenM Pos. categoria: 69 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club: uec anoia - base pedraforca
215707
2:26:58
02:25:20
2:23:42
i
Xavier Arroyo Azorin
02:23:56 (Tr: 2:23:52)
i
Sergio Zamora Fernandez
02:23:59 (Tr: 2:23:53)
i
Jordi Giménez Baqués
02:24:00 (Tr: 2:23:50)
i
Oscar Labraña López
02:24:05 (Tr: 2:23:52)
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17)
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10)
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39)
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05)
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53) |
|||||||
83 | 81 | 74 |
i
|
Alex Arbones Heredia | 2:25:41 (tr 2:25:39) | ||
T. real: 02:25:39 T. oficial: 02:25:41 Inici real: 09:59:31 Hora meta: 12:25:10 Cat:SenM Pos. categoria: 70 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club: c.exc.sitges
189200
2:27:07
02:25:41
2:24:15
i
Marcel Solé Sendra
02:24:29 (Tr: 2:24:17)
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10)
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18)
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05)
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53)
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05) |
|||||||
84 | 82 | 58 |
i
|
Joan Brugarolas Espinet | 2:26:05 (tr 2:26:05) | ||
T. real: 02:26:05 T. oficial: 02:26:05 Inici real: 09:59:29 Hora meta: 12:25:34 Cat:SenM Pos. categoria: 71 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:27 min/km Club: ace bombers barcelona
162582
2:27:18
02:26:05
2:24:51
i
Carlos Hitos Carmona
02:25:10 (Tr: 2:25:10)
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18)
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39)
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53)
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05)
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10) |
|||||||
85 | 83 | 204 |
i
|
Jesús Castillo Prado | 2:26:58 (tr 2:26:53) | ||
T. real: 02:26:53 T. oficial: 02:26:58 Inici real: 09:59:34 Hora meta: 12:26:27 Cat:SenM Pos. categoria: 72 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:29 min/km Club: vb sports
215707
2:28:36
02:26:58
2:25:20
i
Eduard Fornaguera Baldrich
02:25:20 (Tr: 2:25:18)
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39)
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05)
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05)
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10)
i
Guillem Pla Güell
02:27:26 (Tr: 2:27:15)
i
Antonio Parra Mora
02:27:28 (Tr: 2:27:28)
i
Regina Carné Valadés
02:27:41 (Tr: 2:27:38) |
|||||||
86 | 84 | 310 |
i
|
Carlos Monzón Royo | 2:27:07 (tr 2:27:05) | ||
T. real: 02:27:05 T. oficial: 02:27:07 Inici real: 09:59:31 Hora meta: 12:26:36 Cat:SenM Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:29 min/km Club: aurun
189200
2:28:33
02:27:07
2:25:41
i
Alex Arbones Heredia
02:25:41 (Tr: 2:25:39)
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05)
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53)
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10)
i
Guillem Pla Güell
02:27:26 (Tr: 2:27:15)
i
Antonio Parra Mora
02:27:28 (Tr: 2:27:28)
i
Regina Carné Valadés
02:27:41 (Tr: 2:27:38) |
|||||||
87 | 85 | 117 |
i
|
Jordi Roca Marlès | 2:27:18 (tr 2:27:10) | ||
T. real: 02:27:10 T. oficial: 02:27:18 Inici real: 09:59:38 Hora meta: 12:26:47 Cat:VetM Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:29 min/km Club: pupas vlb
162582
2:28:32
02:27:18
2:26:05
i
Joan Brugarolas Espinet
02:26:05 (Tr: 2:26:05)
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53)
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05)
i
Guillem Pla Güell
02:27:26 (Tr: 2:27:15)
i
Antonio Parra Mora
02:27:28 (Tr: 2:27:28)
i
Regina Carné Valadés
02:27:41 (Tr: 2:27:38) |
|||||||
88 | 86 | 66 |
i
|
Guillem Pla Güell | 2:27:26 (tr 2:27:15) | ||
T. real: 02:27:15 T. oficial: 02:27:26 Inici real: 09:59:41 Hora meta: 12:26:55 Cat:SenM Pos. categoria: 74 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club:
63142
2:27:55
02:27:26
2:26:58
i
Jesús Castillo Prado
02:26:58 (Tr: 2:26:53)
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05)
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10)
i
Antonio Parra Mora
02:27:28 (Tr: 2:27:28)
i
Regina Carné Valadés
02:27:41 (Tr: 2:27:38) |
|||||||
89 | 87 | 245 |
i
|
Antonio Parra Mora | 2:27:28 (tr 2:27:28) | ||
T. real: 02:27:28 T. oficial: 02:27:28 Inici real: 09:59:30 Hora meta: 12:26:57 Cat:SenM Pos. categoria: 75 Inici cursa:9:59:29 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club: pratenc ass. atl.
46970
2:27:49
02:27:28
2:27:07
i
Carlos Monzón Royo
02:27:07 (Tr: 2:27:05)
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10)
i
Guillem Pla Güell
02:27:26 (Tr: 2:27:15)
i
Regina Carné Valadés
02:27:41 (Tr: 2:27:38) |
|||||||
90 | 3 | 323 |
i
|
Regina Carné Valadés | 2:27:41 (tr 2:27:38) | ||
T. real: 02:27:38 T. oficial: 02:27:41 Inici real: 09:59:33 Hora meta: 12:27:10 Cat:SenF Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:29 Sexe:F Ritme: 6:31 min/km Club: correm per la terra
50600
2:28:04
02:27:41
2:27:18
i
Jordi Roca Marlès
02:27:18 (Tr: 2:27:10)
i
Guillem Pla Güell
02:27:26 (Tr: 2:27:15)
i
Antonio Parra Mora
02:27:28 (Tr: 2:27:28) |
|||||||