SubCurses

10k 4K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:31:57

T. oficial: 00:31:57

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:22:55

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: cava

0:37:12
00:31:57
0:26:42
i
Toni Bernado
00:32:41 (Tr: 0:32:41)
i
Xavi Tomasa Serrano
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:32:41

T. oficial: 00:32:41

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:23:39

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: cava

0:37:12
00:32:41
0:28:10
i
Marcos Sanza
00:31:57 (Tr: 0:31:57)
i
Xavi Tomasa Serrano
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:33:37

T. oficial: 00:33:37

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:24:35

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: c.d vallivana

0:37:12
00:33:37
0:30:02
i
Marcos Sanza
00:31:57 (Tr: 0:31:57)
i
Toni Bernado
00:32:41 (Tr: 0:32:41)
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:35:10

T. oficial: 00:35:10

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:26:08

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: bombers d'andorra

0:38:23
00:35:10
0:31:57
i
Marcos Sanza
00:31:57 (Tr: 0:31:57)
i
Toni Bernado
00:32:41 (Tr: 0:32:41)
i
Xavi Tomasa Serrano
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)

T. real: 00:35:45

T. oficial: 00:35:45

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:26:43

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: soldeu esqui club - [team process]

0:38:49
00:35:45
0:32:41
i
Toni Bernado
00:32:41 (Tr: 0:32:41)
i
Xavi Tomasa Serrano
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)

T. real: 00:36:44

T. oficial: 00:36:44

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:27:42

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:39:51
00:36:44
0:33:37
i
Xavi Tomasa Serrano
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)
i
Juanjose Calvente Velasco
00:39:36 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:37:12

T. oficial: 00:37:12

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:28:10

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: aaa

0:39:13
00:37:12
0:35:10
i
Cesc Carmona
00:35:10 (Tr: 0:35:10)
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)

T. real: 00:37:37

T. oficial: 00:37:37

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:28:35

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: cava

0:39:30
00:37:37
0:35:45
i
Lucas Mouret
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)

T. real: 00:38:12

T. oficial: 00:38:12

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:29:10

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: cava

0:39:40
00:38:12
0:36:44
i
Ruben Vigil
00:36:44 (Tr: 0:36:44)
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)
i
Juanjose Calvente Velasco
00:39:36 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:38:13

T. oficial: 00:38:13

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:29:11

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:50:58

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: cava

0:39:19
00:38:13
0:37:06
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)

T. real: 00:38:13

T. oficial: 00:38:13

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:29:11

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: cava

0:39:25
00:38:13
0:37:01
i
Carlos Fernández Dobarro
00:37:12 (Tr: 0:37:12)
i
Lluis Vendrell
00:37:37 (Tr: 0:37:37)
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)

T. real: 00:39:12

T. oficial: 00:39:12

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:30:10

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:40:12
00:39:12
0:38:12
i
Joan Turne
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)
i
Juanjose Calvente Velasco
00:39:36 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:19

T. oficial: 00:39:19

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:30:17

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:40:26
00:39:19
0:38:13
i
Yolanda Castillejo
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)
i
Juanjose Calvente Velasco
00:39:36 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:16

T. oficial: 00:39:25

Inici real: 20:51:07

Hora meta: 21:30:23

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.e. sanloria

0:40:37
00:39:25
0:38:13
i
Jordi Misse
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Juanjose Calvente Velasco
00:39:36 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:36

T. oficial: 00:39:36

Inici real: 20:50:58

Hora meta: 21:30:34

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:50:58

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: club triatlo andorra

0:39:59
00:39:36
0:39:12
i
Manel Jimenez Soria
00:39:12 (Tr: 0:39:12)
i
Damian Iglesias Taboada
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Matias Flaquer
00:39:25 (Tr: 0:39:16)