SubCurses

8RESULTATS

FESTRIVAL CIUTAT DE CALELLA 2022

Aquatlo

04 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:17:45

T. oficial: 00:17:45

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:50:11

Cat:MD

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:29

Hora Nat : 10:36:55

Pos Nat : 3

-

Cursa: 0:13:14

Hora Cursa : 10:45:40

Pos Cursa : 1

X 2 posicions

Meta: 0:17:45

Hora meta: 10:50:11

Pos meta : 1

Z

0:19:11
00:17:45
0:16:19
i
Lachlan Reed
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:17:51

T. oficial: 00:17:51

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:50:17

Cat:MC

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: cn banyoles

Nat: 0:03:54

Hora Nat : 10:36:20

Pos Nat : 1

-

Cursa: 0:13:56

Hora Cursa : 10:46:22

Pos Cursa : 4

Y 3 posicions

Meta: 0:17:51

Hora meta: 10:50:17

Pos meta : 2

X 2 posicions

0:19:11
00:17:51
0:16:32
i
Daniel Velasco Garcia
00:17:45 (Tr: 0:17:45)
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:23

T. oficial: 00:18:23

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:50:49

Cat:MD

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: prat triatlo

Nat: 0:04:46

Hora Nat : 10:37:12

Pos Nat : 15

-

Cursa: 0:13:43

Hora Cursa : 10:46:09

Pos Cursa : 2

X 13 posicions

Meta: 0:18:23

Hora meta: 10:50:49

Pos meta : 3

Y 1 posició

0:19:11
00:18:23
0:17:34
i
Daniel Velasco Garcia
00:17:45 (Tr: 0:17:45)
i
Lachlan Reed
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:25

Inici real: 10:32:31

Hora meta: 10:50:51

Cat:MA

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: c.n. calella

Nat: 0:04:28

Hora Nat : 10:36:58

Pos Nat : 5

-

Cursa: 0:13:54

Hora Cursa : 10:46:24

Pos Cursa : 5

Z

Meta: 0:18:21

Hora meta: 10:50:51

Pos meta : 4

X 1 posició

0:19:11
00:18:25
0:17:39
i
Daniel Velasco Garcia
00:17:45 (Tr: 0:17:45)
i
Lachlan Reed
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:29

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:50:55

Cat:FD

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:34

Hora Nat : 10:37:00

Pos Nat : 10

-

Cursa: 0:14:00

Hora Cursa : 10:46:26

Pos Cursa : 6

X 4 posicions

Meta: 0:18:29

Hora meta: 10:50:55

Pos meta : 5

X 1 posició

0:19:13
00:18:29
0:17:45
i
Lachlan Reed
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)

T. real: 00:18:45

T. oficial: 00:18:45

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:51:11

Cat:MD

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: swimfaster salt

Nat: 0:04:33

Hora Nat : 10:36:59

Pos Nat : 7

-

Cursa: 0:14:02

Hora Cursa : 10:46:28

Pos Cursa : 7

Z

Meta: 0:18:45

Hora meta: 10:51:11

Pos meta : 6

X 1 posició

0:19:41
00:18:45
0:17:48
i
Lachlan Reed
00:17:51 (Tr: 0:17:51)
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:11

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:51:37

Cat:MD

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: cn banyoles

Nat: 0:05:15

Hora Nat : 10:37:46

Pos Nat : 29

-

Cursa: 0:13:58

Hora Cursa : 10:46:30

Pos Cursa : 8

X 21 posicions

Meta: 0:19:05

Hora meta: 10:51:37

Pos meta : 7

X 1 posició

0:19:57
00:19:11
0:18:25
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)

T. real: 00:19:13

T. oficial: 00:19:13

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:51:39

Cat:MC

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:40

Hora Nat : 10:37:06

Pos Nat : 13

-

Cursa: 0:13:53

Hora Cursa : 10:46:19

Pos Cursa : 3

X 10 posicions

Meta: 0:19:13

Hora meta: 10:51:39

Pos meta : 8

Y 5 posicions

0:20:18
00:19:13
0:18:09
i
Carles Torres Albert
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Arnau Garcia Morales
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Anna Flaquer
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:52:07

Cat:MD

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:45

Hora Nat : 10:37:17

Pos Nat : 17

-

Cursa: 0:14:48

Hora Cursa : 10:47:20

Pos Cursa : 10

X 7 posicions

Meta: 0:19:35

Hora meta: 10:52:07

Pos meta : 9

X 1 posició

0:20:38
00:19:41
0:18:45
i
Juan andrés Martínez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)

T. real: 00:19:56

T. oficial: 00:19:56

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:52:22

Cat:MD

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: rayoteam

Nat: 0:05:00

Hora Nat : 10:37:26

Pos Nat : 20

-

Cursa: 0:14:42

Hora Cursa : 10:47:08

Pos Cursa : 9

X 11 posicions

Meta: 0:19:56

Hora meta: 10:52:22

Pos meta : 10

Y 1 posició

0:20:42
00:19:56
0:19:11
i
Wouter Wippert
00:19:11 (Tr: 0:19:05)
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)

T. real: 00:20:12

T. oficial: 00:20:18

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:52:44

Cat:MD

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:51

Hora Nat : 10:37:22

Pos Nat : 18

-

Cursa: 0:15:07

Hora Cursa : 10:47:38

Pos Cursa : 11

X 7 posicions

Meta: 0:20:12

Hora meta: 10:52:44

Pos meta : 11

Z

0:21:22
00:20:18
0:19:13
i
Joan Salomon Pagespetit
00:19:13 (Tr: 0:19:13)
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)

T. real: 00:20:25

T. oficial: 00:20:31

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:52:57

Cat:MA

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:04:51

Hora Nat : 10:37:22

Pos Nat : 19

-

Cursa: 0:15:55

Hora Cursa : 10:48:26

Pos Cursa : 19

Z

Meta: 0:20:25

Hora meta: 10:52:57

Pos meta : 12

X 7 posicions

0:21:20
00:20:31
0:19:41
i
Jose Antunez
00:19:41 (Tr: 0:19:35)
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)

T. real: 00:20:33

T. oficial: 00:20:38

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:04

Cat:MD

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: club triatló arenys

Nat: 0:04:45

Hora Nat : 10:37:16

Pos Nat : 16

-

Cursa: 0:15:41

Hora Cursa : 10:48:12

Pos Cursa : 17

Y 1 posició

Meta: 0:20:33

Hora meta: 10:53:04

Pos meta : 13

X 4 posicions

0:21:19
00:20:38
0:19:56
i
David Parra
00:19:56 (Tr: 0:19:56)
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)

T. real: 00:20:35

T. oficial: 00:20:40

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:06

Cat:MD

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:05:01

Hora Nat : 10:37:33

Pos Nat : 24

-

Cursa: 0:15:22

Hora Cursa : 10:47:54

Pos Cursa : 13

X 11 posicions

Meta: 0:20:35

Hora meta: 10:53:06

Pos meta : 14

Y 1 posició

0:21:03
00:20:40
0:20:18
i
Víctor david García García
00:20:18 (Tr: 0:20:12)
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:39

T. oficial: 00:20:44

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:10

Cat:MB

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: club natacio calella

Nat: 0:04:25

Hora Nat : 10:36:57

Pos Nat : 4

-

Cursa: 0:15:29

Hora Cursa : 10:48:00

Pos Cursa : 15

Y 11 posicions

Meta: 0:20:39

Hora meta: 10:53:10

Pos meta : 15

Z

0:20:57
00:20:44
0:20:31
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:51

T. oficial: 00:20:51

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:53:17

Cat:FB

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club: club natació igualada

Nat: 0:04:35

Hora Nat : 10:37:01

Pos Nat : 11

-

Cursa: 0:16:23

Hora Cursa : 10:48:49

Pos Cursa : 25

Y 14 posicions

Meta: 0:20:51

Hora meta: 10:53:17

Pos meta : 16

X 9 posicions

0:21:04
00:20:51
0:20:38
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:53

Inici real: 10:32:31

Hora meta: 10:53:19

Cat:MB

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: calella

Nat: 0:04:28

Hora Nat : 10:36:59

Pos Nat : 6

-

Cursa: 0:16:26

Hora Cursa : 10:48:56

Pos Cursa : 26

Y 20 posicions

Meta: 0:20:48

Hora meta: 10:53:19

Pos meta : 17

X 9 posicions

0:21:05
00:20:53
0:20:40
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:53

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:19

Cat:MD

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: calella

Nat: 0:04:59

Hora Nat : 10:37:30

Pos Nat : 22

-

Cursa: 0:15:40

Hora Cursa : 10:48:11

Pos Cursa : 16

X 6 posicions

Meta: 0:20:48

Hora meta: 10:53:19

Pos meta : 18

Y 2 posicions

0:21:03
00:20:53
0:20:44
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:56

T. oficial: 00:20:56

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:53:22

Cat:FA

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club: club atletic natacio torelló

Nat: 0:04:41

Hora Nat : 10:37:07

Pos Nat : 14

-

Cursa: 0:16:14

Hora Cursa : 10:48:40

Pos Cursa : 22

Y 8 posicions

Meta: 0:20:56

Hora meta: 10:53:22

Pos meta : 19

X 3 posicions

0:21:01
00:20:56
0:20:51
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:58

T. oficial: 00:20:58

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:53:24

Cat:MD

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: cnab-distance

Nat: 0:04:38

Hora Nat : 10:37:04

Pos Nat : 12

-

Cursa: 0:16:09

Hora Cursa : 10:48:35

Pos Cursa : 20

Y 8 posicions

Meta: 0:20:58

Hora meta: 10:53:24

Pos meta : 20

Z

0:21:11
00:20:58
0:20:44
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)

T. real: 00:20:54

T. oficial: 00:21:00

Inici real: 10:32:33

Hora meta: 10:53:26

Cat:MD

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: club triatló sabadell

Nat: 0:05:13

Hora Nat : 10:37:46

Pos Nat : 27

-

Cursa: 0:15:48

Hora Cursa : 10:48:20

Pos Cursa : 18

X 9 posicions

Meta: 0:20:54

Hora meta: 10:53:26

Pos meta : 21

Y 3 posicions

0:21:28
00:21:00
0:20:31
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)

T. real: 00:20:56

T. oficial: 00:21:01

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:27

Cat:MD

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: vigía running

Nat: 0:05:23

Hora Nat : 10:37:55

Pos Nat : 38

-

Cursa: 0:15:25

Hora Cursa : 10:47:56

Pos Cursa : 14

X 24 posicions

Meta: 0:20:56

Hora meta: 10:53:27

Pos meta : 22

Y 8 posicions

0:21:33
00:21:01
0:20:28
i
Jordi Vilardebo Pla
00:20:31 (Tr: 0:20:25)
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)

T. real: 00:21:06

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:53:37

Cat:MC

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: ce triatlo picornell

Nat: 0:05:17

Hora Nat : 10:37:48

Pos Nat : 31

-

Cursa: 0:15:18

Hora Cursa : 10:47:49

Pos Cursa : 12

X 19 posicions

Meta: 0:21:06

Hora meta: 10:53:37

Pos meta : 23

Y 11 posicions

0:21:47
00:21:11
0:20:35
i
Ricard Aranyó Regàs
00:20:38 (Tr: 0:20:33)
Max Rodrigo
00:20:40 (Tr: 0:20:35)
i
Bernat Latorre
00:20:44 (Tr: 0:20:39)
i
Jèssica Rodríguez Santaularia
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Roger Brunet Amargant
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Iago Rubio Luna
00:20:53 (Tr: 0:20:48)
i
Paula Bautista Bas
00:20:56 (Tr: 0:20:56)
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)

T. real: 00:21:22

T. oficial: 00:21:28

Inici real: 10:32:33

Hora meta: 10:53:54

Cat:MD

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:05:14

Hora Nat : 10:37:47

Pos Nat : 30

-

Cursa: 0:16:13

Hora Cursa : 10:48:46

Pos Cursa : 24

X 6 posicions

Meta: 0:21:22

Hora meta: 10:53:54

Pos meta : 24

Z

0:21:57
00:21:28
0:21:00
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)

T. real: 00:21:27

T. oficial: 00:21:33

Inici real: 10:32:33

Hora meta: 10:53:59

Cat:FD

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club:

Nat: 0:05:42

Hora Nat : 10:38:15

Pos Nat : 40

-

Cursa: 0:16:05

Hora Cursa : 10:48:37

Pos Cursa : 21

X 19 posicions

Meta: 0:21:27

Hora meta: 10:53:59

Pos meta : 25

Y 4 posicions

0:22:09
00:21:33
0:20:57
Sergio Mena Funcia
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Marià Gàlvez I Valderrama
00:21:00 (Tr: 0:20:54)
Oscar Salcedo Yepes
00:21:01 (Tr: 0:20:56)
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)
i
Alex Garcia Martinez
00:22:09 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:21:43

T. oficial: 00:21:47

Inici real: 10:32:31

Hora meta: 10:54:13

Cat:MA

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: club natació calella

Nat: 0:05:20

Hora Nat : 10:37:51

Pos Nat : 35

-

Cursa: 0:16:26

Hora Cursa : 10:48:57

Pos Cursa : 27

X 8 posicions

Meta: 0:21:43

Hora meta: 10:54:13

Pos meta : 26

X 1 posició

0:22:24
00:21:47
0:21:11
i
Josep Salomon Pagespetit
00:21:11 (Tr: 0:21:06)
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)
i
Alex Garcia Martinez
00:22:09 (Tr: 0:22:09)
i
Abril Estrague Berne
00:22:20 (Tr: 0:22:20)

T. real: 00:21:49

T. oficial: 00:21:55

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:54:21

Cat:ME

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: triatlo sabadell

Nat: 0:05:19

Hora Nat : 10:37:50

Pos Nat : 34

-

Cursa: 0:16:11

Hora Cursa : 10:48:43

Pos Cursa : 23

X 11 posicions

Meta: 0:21:49

Hora meta: 10:54:21

Pos meta : 27

Y 4 posicions

0:22:33
00:21:55
0:21:16
i
Borja Revert Lucas
00:21:28 (Tr: 0:21:22)
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)
i
Alex Garcia Martinez
00:22:09 (Tr: 0:22:09)
i
Abril Estrague Berne
00:22:20 (Tr: 0:22:20)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:22:33 (Tr: 0:22:28)

T. real: 00:22:09

T. oficial: 00:22:09

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:54:35

Cat:MD

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:32:26

Sexe:M

Ritme:

Club: c.n. calella

Nat: 0:05:23

Hora Nat : 10:37:49

Pos Nat : 33

-

Cursa: 0:16:36

Hora Cursa : 10:49:02

Pos Cursa : 29

X 4 posicions

Meta: 0:22:09

Hora meta: 10:54:35

Pos meta : 28

X 1 posició

0:22:45
00:22:09
0:21:33
i
Barbara Rubio
00:21:33 (Tr: 0:21:27)
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)
i
Abril Estrague Berne
00:22:20 (Tr: 0:22:20)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:22:33 (Tr: 0:22:28)

T. real: 00:22:20

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 10:32:26

Hora meta: 10:54:46

Cat:FB

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club: club natacio calella

Nat: 0:04:34

Hora Nat : 10:37:00

Pos Nat : 9

-

Cursa: 0:17:40

Hora Cursa : 10:50:06

Pos Cursa : 34

Y 25 posicions

Meta: 0:22:20

Hora meta: 10:54:46

Pos meta : 29

X 5 posicions

0:22:53
00:22:20
0:21:47
i
Martí Coll Gatell
00:21:47 (Tr: 0:21:43)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)
i
Alex Garcia Martinez
00:22:09 (Tr: 0:22:09)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:22:33 (Tr: 0:22:28)

T. real: 00:22:28

T. oficial: 00:22:33

Inici real: 10:32:32

Hora meta: 10:54:59

Cat:FA

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:26

Sexe:F

Ritme:

Club:

Nat: 0:05:17

Hora Nat : 10:37:48

Pos Nat : 32

-

Cursa: 0:16:27

Hora Cursa : 10:48:59

Pos Cursa : 28

X 4 posicions

Meta: 0:22:28

Hora meta: 10:54:59

Pos meta : 30

Y 2 posicions

0:23:12
00:22:33
0:21:55
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:21:55 (Tr: 0:21:49)
i
Alex Garcia Martinez
00:22:09 (Tr: 0:22:09)
i
Abril Estrague Berne
00:22:20 (Tr: 0:22:20)