SubCurses

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:52:20

T. oficial: 00:52:36

Inici real: 09:36:49

Hora meta: 10:29:08

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club:

0:53:04
00:52:36
0:52:09
Rafael Ibeas Rollan
00:52:40 (Tr: 0:52:04)
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)

T. real: 00:52:04

T. oficial: 00:52:40

Inici real: 09:37:08

Hora meta: 10:29:12

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club: correrxcorrer

0:53:04
00:52:40
0:52:15
Juan carlos Andrés Gascón
00:52:36 (Tr: 0:52:20)
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)

T. real: 00:52:24

T. oficial: 00:52:44

Inici real: 09:36:53

Hora meta: 10:29:16

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:15 min/km

Club: fork runners

0:53:04
00:52:44
0:52:24
Juan carlos Andrés Gascón
00:52:36 (Tr: 0:52:20)
Rafael Ibeas Rollan
00:52:40 (Tr: 0:52:04)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)

T. real: 00:52:34

T. oficial: 00:52:45

Inici real: 09:36:43

Hora meta: 10:29:17

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:36:32

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: z5team

0:53:04
00:52:45
0:52:25
Juan carlos Andrés Gascón
00:52:36 (Tr: 0:52:20)
Rafael Ibeas Rollan
00:52:40 (Tr: 0:52:04)
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)

T. real: 00:52:34

T. oficial: 00:52:45

Inici real: 09:36:43

Hora meta: 10:29:17

Cat:M

Pos. categoria: 97

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: zapatillas rotas

0:53:05
00:52:45
0:52:24
Juan carlos Andrés Gascón
00:52:36 (Tr: 0:52:20)
Rafael Ibeas Rollan
00:52:40 (Tr: 0:52:04)
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)

T. real: 00:52:46

T. oficial: 00:52:59

Inici real: 09:36:46

Hora meta: 10:29:31

Cat:M

Pos. categoria: 98

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: correbdn

0:53:14
00:52:59
0:52:44
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)

T. real: 00:52:57

T. oficial: 00:53:04

Inici real: 09:36:40

Hora meta: 10:29:36

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:36:32

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club:

0:53:24
00:53:04
0:52:45
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)

T. real: 00:52:46

T. oficial: 00:53:05

Inici real: 09:36:52

Hora meta: 10:29:37

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: fork runners

0:53:26
00:53:05
0:52:45
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)

T. real: 00:52:58

T. oficial: 00:53:07

Inici real: 09:36:42

Hora meta: 10:29:39

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:36:32

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club:

0:53:40
00:53:07
0:52:35
Juan carlos Andrés Gascón
00:52:36 (Tr: 0:52:20)
Rafael Ibeas Rollan
00:52:40 (Tr: 0:52:04)
Santiago Bragulat I Ubeda
00:52:44 (Tr: 0:52:24)
i
Mónica Domínguez Hernández
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
i
Juan manuel Durán Palma
00:52:45 (Tr: 0:52:34)
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)

T. real: 00:53:08

T. oficial: 00:53:21

Inici real: 09:36:45

Hora meta: 10:29:53

Cat:M

Pos. categoria: 100

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:53:43
00:53:21
0:52:59
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)
Adria Fradera Salicru
00:53:43 (Tr: 0:53:31)

T. real: 00:53:09

T. oficial: 00:53:21

Inici real: 09:36:45

Hora meta: 10:29:53

Cat:M

Pos. categoria: 101

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:53:43
00:53:21
0:52:59
Jaime Gotzens Busquets
00:52:59 (Tr: 0:52:46)
Maria Giralt Lopez
00:53:04 (Tr: 0:52:57)
Toni Alsina
00:53:05 (Tr: 0:52:46)
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)
Adria Fradera Salicru
00:53:43 (Tr: 0:53:31)
Marc Gascon Parramon
00:53:43 (Tr: 0:53:32)

T. real: 00:53:29

T. oficial: 00:53:40

Inici real: 09:36:44

Hora meta: 10:30:12

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:36:32

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club: grup atlètic tmb

0:54:13
00:53:40
0:53:07
Joselyn Godoy Briceño
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)
Adria Fradera Salicru
00:53:43 (Tr: 0:53:31)
Marc Gascon Parramon
00:53:43 (Tr: 0:53:32)
Elisabet Bonet
00:53:45 (Tr: 0:53:35)

T. real: 00:53:31

T. oficial: 00:53:43

Inici real: 09:36:44

Hora meta: 10:30:15

Cat:M

Pos. categoria: 102

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: gpa running team

0:54:05
00:53:43
0:53:21
i
Pedro Lorente Adamuz
00:53:21 (Tr: 0:53:08)
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)
Marc Gascon Parramon
00:53:43 (Tr: 0:53:32)
Elisabet Bonet
00:53:45 (Tr: 0:53:35)

T. real: 00:53:32

T. oficial: 00:53:43

Inici real: 09:36:44

Hora meta: 10:30:15

Cat:M

Pos. categoria: 103

Inici cursa:9:36:32

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: gpa innova&seabots

0:54:05
00:53:43
0:53:21
i
Enric Requena Ballestar
00:53:21 (Tr: 0:53:09)
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)
Adria Fradera Salicru
00:53:43 (Tr: 0:53:31)
Elisabet Bonet
00:53:45 (Tr: 0:53:35)

T. real: 00:53:35

T. oficial: 00:53:45

Inici real: 09:36:42

Hora meta: 10:30:17

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:36:32

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club:

0:53:51
00:53:45
0:53:40
Elisabet Gracia Brinquis
00:53:40 (Tr: 0:53:29)
Adria Fradera Salicru
00:53:43 (Tr: 0:53:31)
Marc Gascon Parramon
00:53:43 (Tr: 0:53:32)