Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2016

15,3K

21 octubre 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:15:32

T. oficial: 01:15:35

Inici real: 21:42:40

Hora meta: 22:58:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

1:15:50
01:15:35
1:15:20
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)

T. real: 01:15:36

T. oficial: 01:15:44

Inici real: 21:42:45

Hora meta: 22:58:21

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

1:15:53
01:15:44
1:15:35
i
Raül Gallego Periañez
01:15:35 (Tr: 1:15:32)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)

T. real: 01:15:44

T. oficial: 01:15:45

Inici real: 21:42:39

Hora meta: 22:58:22

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: knlts

1:15:56
01:15:45
1:15:35
i
Raül Gallego Periañez
01:15:35 (Tr: 1:15:32)
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)

T. real: 01:15:28

T. oficial: 01:15:48

Inici real: 21:42:57

Hora meta: 22:58:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

1:16:01
01:15:48
1:15:35
i
Raül Gallego Periañez
01:15:35 (Tr: 1:15:32)
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)

T. real: 01:15:49

T. oficial: 01:15:49

Inici real: 21:42:37

Hora meta: 22:58:26

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: upc

1:15:58
01:15:49
1:15:40
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)

T. real: 01:15:43

T. oficial: 01:15:50

Inici real: 21:42:45

Hora meta: 22:58:27

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: born to run

1:15:59
01:15:50
1:15:41
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)

T. real: 01:15:43

T. oficial: 01:15:50

Inici real: 21:42:45

Hora meta: 22:58:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: uge badalona

1:16:02
01:15:50
1:15:38
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)

T. real: 01:15:56

T. oficial: 01:15:58

Inici real: 21:42:39

Hora meta: 22:58:35

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: allibera sensacions

1:16:08
01:15:58
1:15:49
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)

T. real: 01:15:52

T. oficial: 01:15:59

Inici real: 21:42:44

Hora meta: 22:58:36

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

1:16:08
01:15:59
1:15:50
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)

T. real: 01:15:58

T. oficial: 01:16:02

Inici real: 21:42:41

Hora meta: 22:58:39

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

1:16:14
01:16:02
1:15:50
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)
i
Daniel Gracia Gómez
01:16:10 (Tr: 1:16:08)

T. real: 01:15:59

T. oficial: 01:16:02

Inici real: 21:42:41

Hora meta: 22:58:39

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: on trail

1:16:16
01:16:02
1:15:48
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)
i
Daniel Gracia Gómez
01:16:10 (Tr: 1:16:08)
Giovanni Giupponi
01:16:16 (Tr: 1:16:10)

T. real: 01:15:57

T. oficial: 01:16:03

Inici real: 21:42:43

Hora meta: 22:58:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

1:16:27
01:16:03
1:15:39
i
Ivan Cegarra Gairin
01:15:44 (Tr: 1:15:36)
i
Mario Rifaterra Garcia
01:15:45 (Tr: 1:15:44)
Raúl López Díaz
01:15:48 (Tr: 1:15:28)
Alfonso Rodríguez Dono
01:15:49 (Tr: 1:15:49)
Jose ramon Jimenez Gonzalez
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Arnau Loro Sansa
01:15:50 (Tr: 1:15:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
i
Daniel Gracia Gómez
01:16:10 (Tr: 1:16:08)
Giovanni Giupponi
01:16:16 (Tr: 1:16:10)
i
Carlos Tudela Gil
01:16:27 (Tr: 1:16:13)

T. real: 01:16:08

T. oficial: 01:16:10

Inici real: 21:42:40

Hora meta: 22:58:47

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: j'arribu

1:16:27
01:16:10
1:15:53
Edgar Garcia Sanchez
01:15:58 (Tr: 1:15:56)
i
Marius Codina Sol
01:15:59 (Tr: 1:15:52)
Toni Soriano Mitjans
01:16:02 (Tr: 1:15:58)
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)
Giovanni Giupponi
01:16:16 (Tr: 1:16:10)
i
Carlos Tudela Gil
01:16:27 (Tr: 1:16:13)

T. real: 01:16:10

T. oficial: 01:16:16

Inici real: 21:42:44

Hora meta: 22:58:53

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:16:30
01:16:16
1:16:02
Javier Avendaño Morales
01:16:02 (Tr: 1:15:59)
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)
i
Daniel Gracia Gómez
01:16:10 (Tr: 1:16:08)
i
Carlos Tudela Gil
01:16:27 (Tr: 1:16:13)

T. real: 01:16:13

T. oficial: 01:16:27

Inici real: 21:42:51

Hora meta: 22:59:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:21:42:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: makloskis team

1:16:51
01:16:27
1:16:03
Sergio Martín Morán
01:16:03 (Tr: 1:15:57)
i
Daniel Gracia Gómez
01:16:10 (Tr: 1:16:08)
Giovanni Giupponi
01:16:16 (Tr: 1:16:10)