Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2018

15,7K

16 novembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:05:55

T. oficial: 02:06:19

Inici real: 21:00:48

Hora meta: 23:06:42

Cat:VtFB

Pos. categoria: 8

Inici cursa:21:00:23

Sexe:F

Ritme: 8:02 min/km

Club: no

2:16:17
02:06:19
1:56:20
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)

T. real: 02:07:28

T. oficial: 02:07:28

Inici real: 21:00:23

Hora meta: 23:07:51

Cat:VtMA

Pos. categoria: 109

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 8:08 min/km

Club: sense club

2:16:17
02:07:28
1:58:39
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)

T. real: 02:09:16

T. oficial: 02:09:42

Inici real: 21:00:49

Hora meta: 23:10:05

Cat:VtMC

Pos. categoria: 7

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 8:15 min/km

Club: clandestine crazy team

2:16:17
02:09:42
2:03:06
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)

T. real: 02:09:17

T. oficial: 02:09:42

Inici real: 21:00:48

Hora meta: 23:10:05

Cat:VtFB

Pos. categoria: 9

Inici cursa:21:00:23

Sexe:F

Ritme: 8:15 min/km

Club: clandestine crazy team

2:16:17
02:09:42
2:03:07
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)

T. real: 02:11:07

T. oficial: 02:11:26

Inici real: 21:00:42

Hora meta: 23:11:49

Cat:VtMA

Pos. categoria: 110

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 8:22 min/km

Club: gr

2:19:18
02:11:26
2:03:35
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)

T. real: 02:16:05

T. oficial: 02:16:17

Inici real: 21:00:35

Hora meta: 23:16:40

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:21:00:23

Sexe:F

Ritme: 8:41 min/km

Club: sense club

2:36:37
02:16:17
1:55:56
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)
i
Miguel Izquierdo Ferrandiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
i
Angela Muñoz Ruiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
Isaac Plata Barroso
02:36:37 (Tr: 2:36:09)

T. real: 02:16:06

T. oficial: 02:16:17

Inici real: 21:00:35

Hora meta: 23:16:40

Cat:VtMA

Pos. categoria: 111

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 8:41 min/km

Club: sense club

2:36:37
02:16:17
1:55:57
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)
i
Miguel Izquierdo Ferrandiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
i
Angela Muñoz Ruiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
Isaac Plata Barroso
02:36:37 (Tr: 2:36:09)

T. real: 02:19:01

T. oficial: 02:19:18

Inici real: 21:00:41

Hora meta: 23:19:41

Cat:VtMD

Pos. categoria: 2

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 8:52 min/km

Club: pacios

2:36:37
02:19:18
2:01:59
i
Mercedes Fernandez Botello
02:06:19 (Tr: 2:05:55)
i
Borja López Ruiz
02:07:28 (Tr: 2:07:28)
Juan jose Viera Larios
02:09:42 (Tr: 2:09:16)
i
Piedad Corral Cano
02:09:42 (Tr: 2:09:17)
i
Miguel ángel Arcos Marentes
02:11:26 (Tr: 2:11:07)
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)
i
Miguel Izquierdo Ferrandiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
i
Angela Muñoz Ruiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
Isaac Plata Barroso
02:36:37 (Tr: 2:36:09)

T. real: 02:36:15

T. oficial: 02:36:37

Inici real: 21:00:46

Hora meta: 23:37:00

Cat:VtMA

Pos. categoria: 112

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 9:58 min/km

Club: no

2:56:58
02:36:37
2:16:17
i
Noelia Leandres Freixa
02:16:17 (Tr: 2:16:05)
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)
Alex Castro López
02:36:38 (Tr: 2:36:11)
Jordi Gago Gomariz
02:36:38 (Tr: 2:36:38)

T. real: 02:36:15

T. oficial: 02:36:37

Inici real: 21:00:46

Hora meta: 23:37:00

Cat:VtFA

Pos. categoria: 29

Inici cursa:21:00:23

Sexe:F

Ritme: 9:58 min/km

Club: no

2:56:58
02:36:37
2:16:17
i
Jordi Planas Perez
02:16:17 (Tr: 2:16:06)
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)
Alex Castro López
02:36:38 (Tr: 2:36:11)
Jordi Gago Gomariz
02:36:38 (Tr: 2:36:38)

T. real: 02:36:09

T. oficial: 02:36:37

Inici real: 21:00:52

Hora meta: 23:37:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club: no

2:53:57
02:36:37
2:19:18
Txabi Albert
02:19:18 (Tr: 2:19:01)
Alex Castro López
02:36:38 (Tr: 2:36:11)
Jordi Gago Gomariz
02:36:38 (Tr: 2:36:38)

T. real: 02:36:11

T. oficial: 02:36:38

Inici real: 21:00:50

Hora meta: 23:37:01

Cat:VtMA

Pos. categoria: 113

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:36:40
02:36:38
2:36:36
i
Miguel Izquierdo Ferrandiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
i
Angela Muñoz Ruiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
Isaac Plata Barroso
02:36:37 (Tr: 2:36:09)
Jordi Gago Gomariz
02:36:38 (Tr: 2:36:38)

T. real: 02:36:38

T. oficial: 02:36:38

Inici real: 21:00:23

Hora meta: 23:37:01

Cat:VtMA

Pos. categoria: 114

Inici cursa:21:00:23

Sexe:M

Ritme: 9:59 min/km

Club: ripollet unio atletica

2:36:40
02:36:38
2:36:36
i
Miguel Izquierdo Ferrandiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
i
Angela Muñoz Ruiz
02:36:37 (Tr: 2:36:15)
Isaac Plata Barroso
02:36:37 (Tr: 2:36:09)
Alex Castro López
02:36:38 (Tr: 2:36:11)