Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2019

15K

23 novembre 2019

15K 5,5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:42:09

T. oficial: 01:42:31

Inici real: 20:02:32

Hora meta: 21:44:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:49 min/km

Club: sense

1:43:59
01:42:31
1:41:03
i
Elena Moraleda Alférez
01:42:38 (Tr: 1:42:29)
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)

T. real: 01:42:29

T. oficial: 01:42:38

Inici real: 20:02:19

Hora meta: 21:44:47

Cat:SenF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club: ninguno

1:43:59
01:42:38
1:41:17
i
Nando Sanabria Marin
01:42:31 (Tr: 1:42:09)
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)

T. real: 01:43:01

T. oficial: 01:43:13

Inici real: 20:02:22

Hora meta: 21:45:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club: sense club

1:43:59
01:43:13
1:42:26
i
Nando Sanabria Marin
01:42:31 (Tr: 1:42:09)
i
Elena Moraleda Alférez
01:42:38 (Tr: 1:42:29)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)

T. real: 01:43:07

T. oficial: 01:43:35

Inici real: 20:02:37

Hora meta: 21:45:44

Cat:VtMA

Pos. categoria: 79

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club: c.e montgat corre

1:44:39
01:43:35
1:42:31
i
Nando Sanabria Marin
01:42:31 (Tr: 1:42:09)
i
Elena Moraleda Alférez
01:42:38 (Tr: 1:42:29)
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)

T. real: 01:43:08

T. oficial: 01:43:35

Inici real: 20:02:37

Hora meta: 21:45:44

Cat:VtMC

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club: montgat corre

1:44:32
01:43:35
1:42:38
i
Elena Moraleda Alférez
01:42:38 (Tr: 1:42:29)
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)

T. real: 01:43:47

T. oficial: 01:43:59

Inici real: 20:02:21

Hora meta: 21:46:08

Cat:VtFA

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club: sense club

1:44:45
01:43:59
1:43:13
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)

T. real: 01:43:48

T. oficial: 01:43:59

Inici real: 20:02:21

Hora meta: 21:46:08

Cat:VtMA

Pos. categoria: 80

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:56 min/km

Club: runningvigia

1:45:07
01:43:59
1:42:52
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)

T. real: 01:44:02

T. oficial: 01:44:10

Inici real: 20:02:17

Hora meta: 21:46:19

Cat:VtMA

Pos. categoria: 81

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club: c.t. esportrissim

1:45:14
01:44:10
1:43:06
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)

T. real: 01:43:58

T. oficial: 01:44:15

Inici real: 20:02:27

Hora meta: 21:46:24

Cat:VtMA

Pos. categoria: 82

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:56 min/km

Club: sense club

1:45:23
01:44:15
1:43:08
i
Carlos Caballero Calcerrada
01:43:13 (Tr: 1:43:01)
Ruben Bustos Cazorla
01:43:35 (Tr: 1:43:07)
Claudi De José Gomar
01:43:35 (Tr: 1:43:08)
Raquel García Lorente
01:43:59 (Tr: 1:43:47)
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)

T. real: 01:44:40

T. oficial: 01:45:07

Inici real: 20:02:36

Hora meta: 21:47:16

Cat:VtMB

Pos. categoria: 36

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 6:59 min/km

Club: corrent fem barça

1:46:14
01:45:07
1:43:59
Alberto Luna Pacheco
01:43:59 (Tr: 1:43:48)
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)
Paqui Muñoz Vico
01:45:24 (Tr: 1:45:06)
Avent Sandoval Collado
01:45:40 (Tr: 1:45:20)
i
Berta Boter
01:45:46 (Tr: 1:45:34)

T. real: 01:45:09

T. oficial: 01:45:14

Inici real: 20:02:15

Hora meta: 21:47:23

Cat:VtFA

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:01 min/km

Club: red runners

1:46:19
01:45:14
1:44:10
Javier Zamora Lumbreras
01:44:10 (Tr: 1:44:02)
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)
Paqui Muñoz Vico
01:45:24 (Tr: 1:45:06)
Avent Sandoval Collado
01:45:40 (Tr: 1:45:20)
i
Berta Boter
01:45:46 (Tr: 1:45:34)

T. real: 01:45:13

T. oficial: 01:45:23

Inici real: 20:02:19

Hora meta: 21:47:32

Cat:VtMB

Pos. categoria: 37

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:46:30
01:45:23
1:44:15
i
Jordi Cobos García
01:44:15 (Tr: 1:43:58)
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)
Paqui Muñoz Vico
01:45:24 (Tr: 1:45:06)
Avent Sandoval Collado
01:45:40 (Tr: 1:45:20)
i
Berta Boter
01:45:46 (Tr: 1:45:34)

T. real: 01:45:06

T. oficial: 01:45:24

Inici real: 20:02:27

Hora meta: 21:47:33

Cat:VtFC

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:01 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:45:46
01:45:24
1:45:01
Miquel Torregrosa Triviño
01:45:07 (Tr: 1:44:40)
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)
Avent Sandoval Collado
01:45:40 (Tr: 1:45:20)
i
Berta Boter
01:45:46 (Tr: 1:45:34)

T. real: 01:45:20

T. oficial: 01:45:40

Inici real: 20:02:29

Hora meta: 21:47:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:02 min/km

Club: bobymiking

1:46:06
01:45:40
1:45:14
Giovanna Ortiz Rodriguez
01:45:14 (Tr: 1:45:09)
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)
Paqui Muñoz Vico
01:45:24 (Tr: 1:45:06)
i
Berta Boter
01:45:46 (Tr: 1:45:34)

T. real: 01:45:34

T. oficial: 01:45:46

Inici real: 20:02:22

Hora meta: 21:47:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:03 min/km

Club: uge badalona

1:46:10
01:45:46
1:45:23
Pere Moreno Sánchez
01:45:23 (Tr: 1:45:13)
Paqui Muñoz Vico
01:45:24 (Tr: 1:45:06)
Avent Sandoval Collado
01:45:40 (Tr: 1:45:20)