Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2019

15K

23 novembre 2019

15K 5,5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:45:34

T. oficial: 01:45:56

Inici real: 20:02:32

Hora meta: 21:48:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: sense club

1:47:14
01:45:56
1:44:39
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)

T. real: 01:45:45

T. oficial: 01:46:01

Inici real: 20:02:25

Hora meta: 21:48:10

Cat:VtMA

Pos. categoria: 83

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: rml

1:47:14
01:46:01
1:44:48
i
Marc Aliana Cervera
01:45:56 (Tr: 1:45:34)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)

T. real: 01:45:46

T. oficial: 01:46:01

Inici real: 20:02:25

Hora meta: 21:48:10

Cat:VtFA

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club: rml

1:47:14
01:46:01
1:44:48
i
Marc Aliana Cervera
01:45:56 (Tr: 1:45:34)
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)

T. real: 01:46:17

T. oficial: 01:46:41

Inici real: 20:02:34

Hora meta: 21:48:50

Cat:VtFA

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:06 min/km

Club: sense club

1:47:26
01:46:41
1:45:56
i
Marc Aliana Cervera
01:45:56 (Tr: 1:45:34)
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)

T. real: 01:46:26

T. oficial: 01:46:52

Inici real: 20:02:35

Hora meta: 21:49:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:06 min/km

Club: sense club

1:47:43
01:46:52
1:46:01
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)

T. real: 01:46:52

T. oficial: 01:47:11

Inici real: 20:02:28

Hora meta: 21:49:20

Cat:VtMC

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:48:20
01:47:11
1:46:01
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)

T. real: 01:46:57

T. oficial: 01:47:14

Inici real: 20:02:27

Hora meta: 21:49:23

Cat:VtFA

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club: adidas runners barcelona

1:47:47
01:47:14
1:46:41
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)

T. real: 01:46:51

T. oficial: 01:47:17

Inici real: 20:02:35

Hora meta: 21:49:26

Cat:VtFA

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club: cap

1:47:42
01:47:17
1:46:52
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)

T. real: 01:46:52

T. oficial: 01:47:18

Inici real: 20:02:36

Hora meta: 21:49:27

Cat:VtMA

Pos. categoria: 84

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: joshricart71

1:47:32
01:47:18
1:47:03
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)

T. real: 01:46:52

T. oficial: 01:47:18

Inici real: 20:02:35

Hora meta: 21:49:27

Cat:VtFA

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club: joshricart71

1:47:55
01:47:18
1:46:40
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)

T. real: 01:46:53

T. oficial: 01:47:22

Inici real: 20:02:38

Hora meta: 21:49:31

Cat:VtMA

Pos. categoria: 85

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: sense club

1:49:14
01:47:22
1:45:29
i
Marc Aliana Cervera
01:45:56 (Tr: 1:45:34)
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)
Sabine Plaud
01:49:14 (Tr: 1:49:14)

T. real: 01:47:24

T. oficial: 01:47:32

Inici real: 20:02:18

Hora meta: 21:49:41

Cat:VtMA

Pos. categoria: 86

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club: sense club

1:49:30
01:47:32
1:45:34
i
Marc Aliana Cervera
01:45:56 (Tr: 1:45:34)
Andres Matamoros Lopez
01:46:01 (Tr: 1:45:45)
Raúl Matamoros López
01:46:01 (Tr: 1:45:46)
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)
Sabine Plaud
01:49:14 (Tr: 1:49:14)
i
Rafael Atienza Moreno
01:49:30 (Tr: 1:49:06)

T. real: 01:47:43

T. oficial: 01:47:55

Inici real: 20:02:22

Hora meta: 21:50:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:11 min/km

Club: uge badalona

1:49:30
01:47:55
1:46:21
Angelica Cuautle Bastida
01:46:41 (Tr: 1:46:17)
i
Alén Nàcher Berbel
01:46:52 (Tr: 1:46:26)
Alejandro Marcuello Pascual
01:47:11 (Tr: 1:46:52)
Irma Roig Villanova
01:47:14 (Tr: 1:46:57)
i
Mónica Jiménez Arco
01:47:17 (Tr: 1:46:51)
i
Jordi Lobelle Jiménez
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Ariadna Condon Gil
01:47:18 (Tr: 1:46:52)
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
Sabine Plaud
01:49:14 (Tr: 1:49:14)
i
Rafael Atienza Moreno
01:49:30 (Tr: 1:49:06)

T. real: 01:49:14

T. oficial: 01:49:14

Inici real: 20:02:10

Hora meta: 21:51:23

Cat:VtFA

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 7:17 min/km

Club: independiente

1:51:06
01:49:14
1:47:22
Christian Ferrer Dominguez
01:47:22 (Tr: 1:46:53)
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)
i
Rafael Atienza Moreno
01:49:30 (Tr: 1:49:06)

T. real: 01:49:06

T. oficial: 01:49:30

Inici real: 20:02:34

Hora meta: 21:51:39

Cat:VtMB

Pos. categoria: 38

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 7:17 min/km

Club: libre

1:51:28
01:49:30
1:47:32
Manuel Lozano Felipe
01:47:32 (Tr: 1:47:24)
i
Núria Parés Pàramo
01:47:55 (Tr: 1:47:43)
Sabine Plaud
01:49:14 (Tr: 1:49:14)