Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2019

15K

23 novembre 2019

15K 5,5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:20:18

T. oficial: 01:20:30

Inici real: 20:02:21

Hora meta: 21:22:39

Cat:VtMA

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: katarrama

1:20:49
01:20:30
1:20:11
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)

T. real: 01:20:26

T. oficial: 01:20:37

Inici real: 20:02:20

Hora meta: 21:22:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: "sense club"

1:20:49
01:20:37
1:20:24
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)

T. real: 01:20:42

T. oficial: 01:20:42

Inici real: 20:02:09

Hora meta: 21:22:51

Cat:VtMA

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:20:54
01:20:42
1:20:30
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)

T. real: 01:20:42

T. oficial: 01:20:45

Inici real: 20:02:12

Hora meta: 21:22:54

Cat:VtMA

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: ninguno

1:20:59
01:20:45
1:20:30
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)

T. real: 01:20:43

T. oficial: 01:20:45

Inici real: 20:02:11

Hora meta: 21:22:54

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club: sense club

1:20:55
01:20:45
1:20:35
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)

T. real: 01:20:47

T. oficial: 01:20:49

Inici real: 20:02:11

Hora meta: 21:22:58

Cat:VtMA

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:21:01
01:20:49
1:20:37
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)

T. real: 01:20:42

T. oficial: 01:20:49

Inici real: 20:02:16

Hora meta: 21:22:58

Cat:VtMB

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:21:09
01:20:49
1:20:29
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)

T. real: 01:20:35

T. oficial: 01:20:55

Inici real: 20:02:30

Hora meta: 21:23:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: c.h cerdanyola

1:21:18
01:20:55
1:20:32
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)

T. real: 01:20:59

T. oficial: 01:21:01

Inici real: 20:02:11

Hora meta: 21:23:10

Cat:VtMB

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: sense club

1:21:46
01:21:01
1:20:15
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)

T. real: 01:21:03

T. oficial: 01:21:09

Inici real: 20:02:16

Hora meta: 21:23:18

Cat:VtMB

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: badalona orientacio

1:21:54
01:21:09
1:20:25
Albert Godayol
01:20:30 (Tr: 1:20:18)
i
Eduard Martínez De Miguel
01:20:37 (Tr: 1:20:26)
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)
i
Daniel Fernández Bustamante
01:21:54 (Tr: 1:21:49)

T. real: 01:20:49

T. oficial: 01:21:18

Inici real: 20:02:39

Hora meta: 21:23:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: sense club

1:21:59
01:21:18
1:20:38
Marc Mateo Farré
01:20:42 (Tr: 1:20:42)
Manuel López Fuentes
01:20:45 (Tr: 1:20:42)
Elena Pueyo Puyuelo
01:20:45 (Tr: 1:20:43)
Javi Ramos Sánchez
01:20:49 (Tr: 1:20:47)
Xavier Castanyer
01:20:49 (Tr: 1:20:42)
i
Jordi Civis Arce
01:20:55 (Tr: 1:20:35)
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)
i
Daniel Fernández Bustamante
01:21:54 (Tr: 1:21:49)
Isaac Balcells
01:21:59 (Tr: 1:21:58)

T. real: 01:21:36

T. oficial: 01:21:46

Inici real: 20:02:20

Hora meta: 21:23:55

Cat:VtMB

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: runners team badalona

1:22:32
01:21:46
1:21:01
Albert Górriz Serrano
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)
i
Daniel Fernández Bustamante
01:21:54 (Tr: 1:21:49)
Isaac Balcells
01:21:59 (Tr: 1:21:58)
i
Raquel Fernández Bustamante
01:22:08 (Tr: 1:22:05)

T. real: 01:21:49

T. oficial: 01:21:54

Inici real: 20:02:14

Hora meta: 21:24:03

Cat:VtMA

Pos. categoria: 21

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: ontrail

1:22:38
01:21:54
1:21:09
Jose luis Casado Martinez
01:21:09 (Tr: 1:21:03)
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)
Isaac Balcells
01:21:59 (Tr: 1:21:58)
i
Raquel Fernández Bustamante
01:22:08 (Tr: 1:22:05)

T. real: 01:21:58

T. oficial: 01:21:59

Inici real: 20:02:11

Hora meta: 21:24:08

Cat:VtMA

Pos. categoria: 22

Inici cursa:20:02:09

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: frunners

1:22:40
01:21:59
1:21:18
Jordi Barcons Rovira
01:21:18 (Tr: 1:20:49)
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)
i
Daniel Fernández Bustamante
01:21:54 (Tr: 1:21:49)
i
Raquel Fernández Bustamante
01:22:08 (Tr: 1:22:05)

T. real: 01:22:05

T. oficial: 01:22:08

Inici real: 20:02:13

Hora meta: 21:24:17

Cat:VtFA

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:02:09

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club: ontrail

1:22:31
01:22:08
1:21:46
Daniel Martinez Guillen
01:21:46 (Tr: 1:21:36)
i
Daniel Fernández Bustamante
01:21:54 (Tr: 1:21:49)
Isaac Balcells
01:21:59 (Tr: 1:21:58)