Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2021

15K

25 setembre 2021

15K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:52:04

Inici real: 20:06:29

Hora meta: 21:58:33

Cat:M

Pos. categoria: 197

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club: ontrail

2:03:49
01:56:43
1:49:37
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Sabine Plaud
01:53:35 (Tr: 1:53:31)
Didac Zurita Piñol
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)

T. real: 01:52:08

Inici real: 20:10:17

Hora meta: 22:02:25

Cat:M

Pos. categoria: 198

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

2:04:27
02:00:35
1:56:43
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)

T. real: 01:52:22

Inici real: 20:10:17

Hora meta: 22:02:38

Cat:M

Pos. categoria: 199

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

2:04:54
02:00:48
1:56:43
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)

T. real: 01:53:31

Inici real: 20:01:54

Hora meta: 21:55:25

Cat:F

Pos. categoria: 44

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 7:35 min/km

Club:

2:03:49
01:53:35
1:43:21
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Didac Zurita Piñol
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)

T. real: 01:55:08

Inici real: 20:02:03

Hora meta: 21:57:10

Cat:M

Pos. categoria: 200

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:41 min/km

Club: s.a.corbera

2:04:54
01:55:20
1:45:46
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Sabine Plaud
01:53:35 (Tr: 1:53:31)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:55:08

Inici real: 20:02:02

Hora meta: 21:57:10

Cat:F

Pos. categoria: 45

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 7:41 min/km

Club: bs runners

2:04:54
01:55:20
1:45:46
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Sabine Plaud
01:53:35 (Tr: 1:53:31)
Didac Zurita Piñol
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:55:17

Inici real: 20:10:22

Hora meta: 22:05:39

Cat:F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 7:42 min/km

Club: running vigia

2:14:03
02:03:49
1:53:35
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Sabine Plaud
01:53:35 (Tr: 1:53:31)
Didac Zurita Piñol
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 01:56:28

Inici real: 20:10:16

Hora meta: 22:06:44

Cat:M

Pos. categoria: 201

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:46 min/km

Club:

2:14:28
02:04:54
1:55:20
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Didac Zurita Piñol
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 01:56:28

Inici real: 20:10:16

Hora meta: 22:06:44

Cat:M

Pos. categoria: 202

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 7:46 min/km

Club:

2:14:28
02:04:54
1:55:20
Oscar Polo Martín
01:56:43 (Tr: 1:52:04)
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
Noelia Bejar Bejar
01:55:20 (Tr: 1:55:08)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 02:00:41

Inici real: 20:06:37

Hora meta: 22:07:18

Cat:M

Pos. categoria: 203

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 8:03 min/km

Club: instagrunners_bdn 2016

2:10:58
02:05:28
1:59:58
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)

T. real: 02:00:42

Inici real: 20:06:37

Hora meta: 22:07:19

Cat:M

Pos. categoria: 204

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 8:03 min/km

Club: instagrunners_bdn 2016

2:10:58
02:05:29
1:59:59
i
Daniel Diaz Sanchez
02:00:35 (Tr: 1:52:08)
i
Martín Carpi Martínez
02:00:48 (Tr: 1:52:22)
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)

T. real: 02:01:41

Inici real: 20:06:26

Hora meta: 22:08:07

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 8:07 min/km

Club: s.a.corbera

2:11:41
02:06:17
2:00:52
i
Mariela Whu Balladares
02:03:49 (Tr: 1:55:17)
i
Marti Lopez Torrent
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Jose maria Torrejon Perez
02:04:54 (Tr: 1:56:28)
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 02:02:30

Inici real: 20:10:19

Hora meta: 22:12:48

Cat:F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 8:10 min/km

Club:

2:16:28
02:10:58
2:05:28
Juanjo Macías González
02:05:28 (Tr: 2:00:41)
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 02:02:30

Inici real: 20:10:18

Hora meta: 22:12:48

Cat:F

Pos. categoria: 49

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 8:10 min/km

Club:

2:16:27
02:10:58
2:05:29
Salvador Cortijo Fuste
02:05:29 (Tr: 2:00:42)
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
Sergio Linares Tardà
02:11:41 (Tr: 2:03:07)

T. real: 02:03:07

Inici real: 20:10:24

Hora meta: 22:13:31

Cat:M

Pos. categoria: 205

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 8:13 min/km

Club:

2:17:05
02:11:41
2:06:17
Gemma Pedró
02:06:17 (Tr: 2:01:41)
Diana Sanchez Justo
02:10:58 (Tr: 2:02:30)
i
Eva Fabregat Artero
02:10:58 (Tr: 2:02:30)