Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2021

15K

25 setembre 2021

15K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:22:15

Inici real: 20:06:36

Hora meta: 21:28:50

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: runtina

1:28:02
01:27:00
1:25:58
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)

T. real: 01:22:17

Inici real: 20:02:06

Hora meta: 21:24:23

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

1:28:02
01:22:33
1:17:03
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:22:25

Inici real: 20:02:02

Hora meta: 21:24:26

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: bs runners

1:28:02
01:22:36
1:17:11
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:22:38

Inici real: 20:01:52

Hora meta: 21:24:30

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club: club esportiu cerdanya pi

1:28:02
01:22:40
1:17:18
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:22:42

Inici real: 20:01:57

Hora meta: 21:24:39

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: seat runners

1:23:35
01:22:49
1:22:02
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)

T. real: 01:23:13

Inici real: 20:02:01

Hora meta: 21:25:13

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: corredors.cat

1:31:56
01:23:23
1:14:50
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
i
Marc Sala Fervenza
01:31:56 (Tr: 1:23:27)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Paco Molina Recuenco
01:28:37 (Tr: 1:23:59)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:15

Inici real: 20:06:38

Hora meta: 21:29:52

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

1:33:24
01:28:02
1:22:40
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
i
Marc Sala Fervenza
01:31:56 (Tr: 1:23:27)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Esteban Peláez Peláez
01:32:09 (Tr: 1:23:45)
Paco Molina Recuenco
01:28:37 (Tr: 1:23:59)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:19

Inici real: 20:02:07

Hora meta: 21:25:25

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: running vigia

1:28:18
01:23:35
1:18:52
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:27

Inici real: 20:10:19

Hora meta: 21:33:46

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

1:40:29
01:31:56
1:23:23
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Esteban Peláez Peláez
01:32:09 (Tr: 1:23:45)
Paco Molina Recuenco
01:28:37 (Tr: 1:23:59)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:34

Inici real: 20:02:00

Hora meta: 21:25:34

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: bss

1:28:37
01:23:44
1:18:52
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Brian Paton Barbancho
01:22:33 (Tr: 1:22:17)
Jonatan Ruiz Devale
01:22:36 (Tr: 1:22:25)
Toma Valeikaite
01:22:40 (Tr: 1:22:38)
Albert Rodriguez Rodriguez
01:22:49 (Tr: 1:22:42)
Rubén Alvarez Nicolás
01:23:23 (Tr: 1:23:13)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Paco Molina Recuenco
01:28:37 (Tr: 1:23:59)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:43

Inici real: 20:06:25

Hora meta: 21:30:08

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: triatlo jovent79

1:33:01
01:28:18
1:23:35
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Pedro Benitez
01:23:35 (Tr: 1:23:19)
i
Marc Sala Fervenza
01:31:56 (Tr: 1:23:27)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Esteban Peláez Peláez
01:32:09 (Tr: 1:23:45)
Paco Molina Recuenco
01:28:37 (Tr: 1:23:59)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:23:45

Inici real: 20:10:15

Hora meta: 21:33:59

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: makinas & rilaos

1:32:22
01:32:09
1:31:56
i
Marc Sala Fervenza
01:31:56 (Tr: 1:23:27)

T. real: 01:23:59

Inici real: 20:06:28

Hora meta: 21:30:27

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

1:33:30
01:28:37
1:23:44
Raúl Ceballos Flores
01:27:00 (Tr: 1:22:15)
Xavier Miralles Tejedor
01:28:02 (Tr: 1:23:15)
i
Marc Sala Fervenza
01:31:56 (Tr: 1:23:27)
Luis Tipan
01:23:44 (Tr: 1:23:34)
Alberto Cuaresma Alvarez
01:28:18 (Tr: 1:23:43)
Esteban Peláez Peláez
01:32:09 (Tr: 1:23:45)
Javier Hervás Morales
01:24:12 (Tr: 1:24:04)
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:24:04

Inici real: 20:01:58

Hora meta: 21:26:02

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: bs runners

1:24:22
01:24:12
1:24:02
Albert Canals
01:24:22 (Tr: 1:24:11)

T. real: 01:24:11

Inici real: 20:02:02

Hora meta: 21:26:12

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: s.a.corbera

1:24:24
01:24:22
1:24:20