Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2021

15K

25 setembre 2021

15K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:25:38

Inici real: 20:02:02

Hora meta: 21:27:39

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 5:43 min/km

Club: ashi team

1:26:09
01:25:49
1:25:29
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)

T. real: 01:25:42

Inici real: 20:10:15

Hora meta: 21:35:57

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: cei catalunya

1:42:26
01:34:07
1:25:49
Nuria Aquilué Pérez
01:25:49 (Tr: 1:25:38)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
i
Rodrigo Alvarez Garcia
01:35:21 (Tr: 1:26:53)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:25:43

Inici real: 20:06:25

Hora meta: 21:32:07

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

1:34:46
01:30:17
1:25:49
Nuria Aquilué Pérez
01:25:49 (Tr: 1:25:38)
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:25:44

Inici real: 20:10:13

Hora meta: 21:35:56

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

1:42:24
01:34:06
1:25:49
Nuria Aquilué Pérez
01:25:49 (Tr: 1:25:38)
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
i
Rodrigo Alvarez Garcia
01:35:21 (Tr: 1:26:53)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:25:45

Inici real: 20:06:37

Hora meta: 21:32:22

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

1:30:44
01:30:32
1:30:19
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)

T. real: 01:25:52

Inici real: 20:06:34

Hora meta: 21:32:25

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club:

1:30:53
01:30:35
1:30:17
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)

T. real: 01:26:00

Inici real: 20:02:00

Hora meta: 21:27:59

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: runners espanyol

1:31:06
01:26:09
1:21:12
Nuria Aquilué Pérez
01:25:49 (Tr: 1:25:38)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:01

Inici real: 20:06:34

Hora meta: 21:32:34

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: run with us

1:35:03
01:30:44
1:26:26
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:17

Inici real: 20:01:54

Hora meta: 21:28:11

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: sebeteam

1:31:26
01:26:21
1:21:15
Nuria Aquilué Pérez
01:25:49 (Tr: 1:25:38)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:28

Inici real: 20:06:29

Hora meta: 21:32:56

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

1:36:04
01:31:06
1:26:09
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
i
Nacho Fernández Montagut
01:26:09 (Tr: 1:26:00)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
i
Rodrigo Alvarez Garcia
01:35:21 (Tr: 1:26:53)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:35

Inici real: 20:10:18

Hora meta: 21:36:53

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

1:39:22
01:35:03
1:30:44
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)
i
Rodrigo Alvarez Garcia
01:35:21 (Tr: 1:26:53)

T. real: 01:26:48

Inici real: 20:06:28

Hora meta: 21:33:16

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

1:36:31
01:31:26
1:26:21
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
Marc Molero López
01:30:17 (Tr: 1:25:43)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Adrià Sánchez Armada
01:30:32 (Tr: 1:25:45)
Jordi Aspa Corbeto
01:30:35 (Tr: 1:25:52)
Jose antonio Gómez
01:30:44 (Tr: 1:26:01)
Jorge Castro Alvarez
01:26:21 (Tr: 1:26:17)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
i
Rodrigo Alvarez Garcia
01:35:21 (Tr: 1:26:53)
Sergio Seguel Garcia
01:27:08 (Tr: 1:26:59)
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:53

Inici real: 20:10:18

Hora meta: 21:37:11

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

1:39:35
01:35:21
1:31:06
i
Blas Sama Muñoz
01:34:07 (Tr: 1:25:42)
i
Klein Gallego Galiano
01:34:06 (Tr: 1:25:44)
Luis González González
01:31:06 (Tr: 1:26:28)
Eduard Martínez De Miguel
01:35:03 (Tr: 1:26:35)
Marc Martín Benito
01:31:26 (Tr: 1:26:48)

T. real: 01:26:59

Inici real: 20:01:59

Hora meta: 21:28:58

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:27:23
01:27:08
1:26:53
Laia Viñas Calaf
01:27:23 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:27:08

Inici real: 20:02:05

Hora meta: 21:29:13

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 5:49 min/km

Club:

1:27:25
01:27:23
1:27:21