Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Bada Trail 2021

15K

25 setembre 2021

15K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:31:58

Inici real: 20:06:39

Hora meta: 21:38:36

Cat:M

Pos. categoria: 109

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: runners team badalona

1:36:48
01:36:46
1:36:44

T. real: 01:32:12

Inici real: 20:10:20

Hora meta: 21:42:32

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: no clup

1:44:37
01:40:42
1:36:46
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
i
Anna Trullàs Capell
01:40:44 (Tr: 1:32:14)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)
Antonio Guerrero Abad
01:37:42 (Tr: 1:33:03)

T. real: 01:32:14

Inici real: 20:10:20

Hora meta: 21:42:34

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 6:09 min/km

Club: vikings bellvís

1:44:42
01:40:44
1:36:46
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
i
Alejandro Rovira Navarro
01:40:42 (Tr: 1:32:12)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)
Antonio Guerrero Abad
01:37:42 (Tr: 1:33:03)

T. real: 01:32:16

Inici real: 20:06:35

Hora meta: 21:38:51

Cat:M

Pos. categoria: 111

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club:

1:37:15
01:37:01
1:36:46
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)

T. real: 01:32:17

Inici real: 20:02:05

Hora meta: 21:34:21

Cat:M

Pos. categoria: 112

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club:

1:32:55
01:32:31
1:32:07
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)

T. real: 01:32:20

Inici real: 20:02:06

Hora meta: 21:34:25

Cat:M

Pos. categoria: 113

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club:

1:32:55
01:32:35
1:32:16
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)

T. real: 01:32:24

Inici real: 20:02:05

Hora meta: 21:34:29

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club: team trail

1:32:55
01:32:39
1:32:23
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)

T. real: 01:32:38

Inici real: 20:02:07

Hora meta: 21:34:45

Cat:M

Pos. categoria: 114

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club:

1:33:19
01:32:55
1:32:31
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)

T. real: 01:32:40

Inici real: 20:02:05

Hora meta: 21:34:45

Cat:M

Pos. categoria: 115

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: club bs

1:37:30
01:32:55
1:28:20
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)

T. real: 01:32:42

Inici real: 20:02:04

Hora meta: 21:34:45

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club: bs runners

1:33:11
01:32:55
1:32:39
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)

T. real: 01:32:42

Inici real: 20:02:03

Hora meta: 21:34:45

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:01:50

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club: bs runners

1:33:09
01:32:55
1:32:41
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)

T. real: 01:32:48

Inici real: 20:06:32

Hora meta: 21:39:20

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

1:42:04
01:37:30
1:32:55
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
i
Alejandro Rovira Navarro
01:40:42 (Tr: 1:32:12)
i
Anna Trullàs Capell
01:40:44 (Tr: 1:32:14)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)
Antonio Guerrero Abad
01:37:42 (Tr: 1:33:03)

T. real: 01:32:49

Inici real: 20:02:03

Hora meta: 21:34:51

Cat:M

Pos. categoria: 117

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

1:37:42
01:33:01
1:28:20
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)
Albert Bosch Subirana
01:33:09 (Tr: 1:32:52)
Antonio Guerrero Abad
01:37:42 (Tr: 1:33:03)

T. real: 01:32:52

Inici real: 20:02:08

Hora meta: 21:34:59

Cat:M

Pos. categoria: 118

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: atope team

1:37:42
01:33:09
1:28:35
Oscar Ruiz Santos
01:36:46 (Tr: 1:31:58)
Jaume Gonzalez Ribo
01:37:01 (Tr: 1:32:16)
Dani Joaquin Rodriguez
01:32:31 (Tr: 1:32:17)
José antonio Bellmunt Tabero
01:32:35 (Tr: 1:32:20)
Florencia Mirabelli
01:32:39 (Tr: 1:32:24)
Juan antonio Justicia Alonso
01:32:55 (Tr: 1:32:38)
Pep manel Gutierrez Lopez
01:32:55 (Tr: 1:32:40)
Cristina Jaime Baena
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
Belen Marentes
01:32:55 (Tr: 1:32:42)
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)
i
Javier Giménez Gonzalez
01:33:01 (Tr: 1:32:49)
Antonio Guerrero Abad
01:37:42 (Tr: 1:33:03)

T. real: 01:33:03

Inici real: 20:06:30

Hora meta: 21:39:32

Cat:M

Pos. categoria: 119

Inici cursa:20:01:50

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: club atlètic tmb

1:37:55
01:37:42
1:37:30
i
Iñaki Antía Jara
01:37:30 (Tr: 1:32:48)