SubCurses

8RESULTATS

Màgic BDN Running

10K

14 novembre 2021

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:31:58

T. oficial: 00:31:58

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 10:39:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club:

k5: 0:16:06

Hora k5 : 10:23:36

Pos k5 : 3

-

Meta: 0:31:58

Hora meta: 10:39:28

Pos meta : 1

X 2 posicions

0:34:13
00:31:58
0:29:42
i
Annasse Mahboub El Hamdouni
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Victor Centeno Abril
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)

T. real: 00:32:22

T. oficial: 00:32:22

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 10:39:52

Cat:ProM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club:

k5: 0:16:06

Hora k5 : 10:23:36

Pos k5 : 2

-

Meta: 0:32:22

Hora meta: 10:39:52

Pos meta : 2

Z

0:34:13
00:32:22
0:30:30
i
Jordi Garcia Gràcia
00:31:58 (Tr: 0:31:58)
Victor Centeno Abril
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)

T. real: 00:32:35

T. oficial: 00:32:36

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:40:06

Cat:ProM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: runningvigia

k5: 0:16:05

Hora k5 : 10:23:35

Pos k5 : 1

-

Meta: 0:32:35

Hora meta: 10:40:06

Pos meta : 3

Y 2 posicions

0:34:13
00:32:36
0:30:58
i
Jordi Garcia Gràcia
00:31:58 (Tr: 0:31:58)
i
Annasse Mahboub El Hamdouni
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)

T. real: 00:33:53

T. oficial: 00:33:54

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:41:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

k5: 0:16:40

Hora k5 : 10:24:10

Pos k5 : 4

-

Meta: 0:33:53

Hora meta: 10:41:24

Pos meta : 4

Z

0:35:50
00:33:54
0:31:58
i
Jordi Garcia Gràcia
00:31:58 (Tr: 0:31:58)
i
Annasse Mahboub El Hamdouni
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Victor Centeno Abril
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:34:02

T. oficial: 00:34:02

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 10:41:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: club atletisme valls d' a

k5: 0:16:49

Hora k5 : 10:24:19

Pos k5 : 7

-

Meta: 0:34:02

Hora meta: 10:41:32

Pos meta : 5

X 2 posicions

0:35:43
00:34:02
0:32:22
i
Annasse Mahboub El Hamdouni
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Victor Centeno Abril
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:34:08

T. oficial: 00:34:10

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:41:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: 3r ripollet triatló

k5: 0:16:53

Hora k5 : 10:24:25

Pos k5 : 8

-

Meta: 0:34:08

Hora meta: 10:41:40

Pos meta : 6

X 2 posicions

0:35:44
00:34:10
0:32:36
Victor Centeno Abril
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:34:13

T. oficial: 00:34:13

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 10:41:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:16:45

Hora k5 : 10:24:15

Pos k5 : 5

-

Meta: 0:34:13

Hora meta: 10:41:43

Pos meta : 7

Y 2 posicions

0:34:40
00:34:13
0:33:46
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)

T. real: 00:34:18

T. oficial: 00:34:18

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:41:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: c.a.coty

k5: 0:16:48

Hora k5 : 10:24:19

Pos k5 : 6

-

Meta: 0:34:18

Hora meta: 10:41:48

Pos meta : 8

Y 2 posicions

0:34:53
00:34:18
0:33:43
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)

T. real: 00:34:24

T. oficial: 00:34:25

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:41:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:16:54

Hora k5 : 10:24:25

Pos k5 : 9

-

Meta: 0:34:24

Hora meta: 10:41:55

Pos meta : 9

Z

0:35:03
00:34:25
0:33:47
David Gonzalez Casares
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
i
Guillem Dalmau Miarnau
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Albert Dausà Rodríguez
00:34:10 (Tr: 0:34:08)
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)

T. real: 00:34:39

T. oficial: 00:34:40

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:42:10

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: r3 ripollet triatló

k5: 0:17:22

Hora k5 : 10:24:53

Pos k5 : 11

-

Meta: 0:34:39

Hora meta: 10:42:10

Pos meta : 10

X 1 posició

0:35:08
00:34:40
0:34:13
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)

T. real: 00:34:51

T. oficial: 00:34:53

Inici real: 10:07:33

Hora meta: 10:42:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k5: 0:17:30

Hora k5 : 10:25:03

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:34:51

Hora meta: 10:42:23

Pos meta : 11

X 5 posicions

0:35:29
00:34:53
0:34:18
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)

T. real: 00:35:03

T. oficial: 00:35:03

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 10:42:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: masques sant andreu

k5: 0:17:24

Hora k5 : 10:24:54

Pos k5 : 14

-

Meta: 0:35:03

Hora meta: 10:42:33

Pos meta : 12

X 2 posicions

0:35:41
00:35:03
0:34:25
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:02

T. oficial: 00:35:03

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:42:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: triatló montornès

k5: 0:17:23

Hora k5 : 10:24:54

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:35:02

Hora meta: 10:42:33

Pos meta : 13

Z

0:35:53
00:35:03
0:34:12
Bruno Paz Palanques
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)

T. real: 00:35:08

T. oficial: 00:35:09

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:42:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: 3r ripollet triatló

k5: 0:17:26

Hora k5 : 10:24:57

Pos k5 : 15

-

Meta: 0:35:08

Hora meta: 10:42:39

Pos meta : 14

X 1 posició

0:35:56
00:35:09
0:34:22
Carles Marín López
00:34:25 (Tr: 0:34:24)
David Cuesta Gascón
00:34:40 (Tr: 0:34:39)
Marcos Parra López
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)

T. real: 00:35:30

T. oficial: 00:35:32

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:43:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:18

Hora k5 : 10:24:50

Pos k5 : 10

-

Meta: 0:35:30

Hora meta: 10:43:02

Pos meta : 15

Y 5 posicions

0:36:02
00:35:32
0:35:02
Daniel García Bello
00:35:03 (Tr: 0:35:03)
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)

T. real: 00:35:53

T. oficial: 00:35:53

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:43:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: c.a montornes

k5: 0:17:23

Hora k5 : 10:24:54

Pos k5 : 12

-

Meta: 0:35:53

Hora meta: 10:43:23

Pos meta : 16

Y 4 posicions

0:36:44
00:35:53
0:35:03
i
David Jurado Guillen
00:35:03 (Tr: 0:35:02)
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)

T. real: 00:35:54

T. oficial: 00:35:56

Inici real: 10:07:33

Hora meta: 10:43:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: ripollet triatló

k5: 0:17:37

Hora k5 : 10:25:09

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:35:54

Hora meta: 10:43:26

Pos meta : 17

X 2 posicions

0:36:43
00:35:56
0:35:09
Roger Gual Ruiz
00:35:09 (Tr: 0:35:08)
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)

T. real: 00:36:00

T. oficial: 00:36:02

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:43:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:37

Hora k5 : 10:25:09

Pos k5 : 17

-

Meta: 0:36:00

Hora meta: 10:43:32

Pos meta : 18

Y 1 posició

0:36:32
00:36:02
0:35:32
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)

T. real: 00:36:01

T. oficial: 00:36:04

Inici real: 10:07:33

Hora meta: 10:43:34

Cat:VetM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: castillejo runing team

k5: 0:17:36

Hora k5 : 10:25:09

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:36:01

Hora meta: 10:43:34

Pos meta : 19

Y 1 posició

0:36:44
00:36:04
0:35:24
Blai Hermoso Torné
00:35:32 (Tr: 0:35:30)
Alberto Viera Marmol
00:35:53 (Tr: 0:35:53)
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)

T. real: 00:36:24

T. oficial: 00:36:25

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:43:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: tiburtina running roma

k5: 0:17:59

Hora k5 : 10:25:30

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:36:24

Hora meta: 10:43:55

Pos meta : 20

X 1 posició

0:36:57
00:36:25
0:35:54
Oriol Martínez Baquero
00:35:56 (Tr: 0:35:54)
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)

T. real: 00:36:30

T. oficial: 00:36:31

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:44:01

Cat:VetM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:57

Hora k5 : 10:25:28

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:36:30

Hora meta: 10:44:01

Pos meta : 21

Y 1 posició

0:37:01
00:36:31
0:36:02
Jordi Arrojo Salvat
00:36:02 (Tr: 0:36:00)
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)

T. real: 00:36:43

T. oficial: 00:36:44

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:44:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

k5: 0:18:01

Hora k5 : 10:25:32

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:36:43

Hora meta: 10:44:14

Pos meta : 22

Z

0:37:24
00:36:44
0:36:04
i
David Gil Moldes
00:36:04 (Tr: 0:36:01)
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)

T. real: 00:36:56

T. oficial: 00:36:57

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:44:27

Cat:VetM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: fondiesteam

k5: 0:18:06

Hora k5 : 10:25:37

Pos k5 : 25

-

Meta: 0:36:56

Hora meta: 10:44:27

Pos meta : 23

X 2 posicions

0:37:28
00:36:57
0:36:25
Roberto Pagliaretti
00:36:25 (Tr: 0:36:24)
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Oscar Monleon Sanchez
00:37:24 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:36:58

T. oficial: 00:37:00

Inici real: 10:07:33

Hora meta: 10:44:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

k5: 0:18:26

Hora k5 : 10:25:59

Pos k5 : 30

-

Meta: 0:36:58

Hora meta: 10:44:30

Pos meta : 24

X 6 posicions

0:37:29
00:37:00
0:36:31
Andres Marin Lebrero
00:36:31 (Tr: 0:36:30)
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Oscar Monleon Sanchez
00:37:24 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:00

T. oficial: 00:37:02

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:44:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:18:16

Hora k5 : 10:25:47

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:37:00

Hora meta: 10:44:32

Pos meta : 25

X 3 posicions

0:37:20
00:37:02
0:36:44
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)

T. real: 00:36:52

T. oficial: 00:37:02

Inici real: 10:07:41

Hora meta: 10:44:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

k5: 0:18:06

Hora k5 : 10:25:46

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:36:52

Hora meta: 10:44:32

Pos meta : 26

X 1 posició

0:37:21
00:37:02
0:36:43
Dani Luque
00:36:44 (Tr: 0:36:43)
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)

T. real: 00:37:06

T. oficial: 00:37:07

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:44:37

Cat:VetM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: fisio monasterio

k5: 733:52:29

Hora k5 : 00:00:00

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:37:06

Hora meta: 10:44:37

Pos meta : 27

Z

0:37:24
00:37:07
0:36:50
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Oscar Monleon Sanchez
00:37:24 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:08

T. oficial: 00:37:09

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:44:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

k5: 0:18:29

Hora k5 : 10:25:59

Pos k5 : 31

-

Meta: 0:37:08

Hora meta: 10:44:39

Pos meta : 28

X 3 posicions

0:37:24
00:37:09
0:36:54
Joan Oriol Orpinell
00:36:57 (Tr: 0:36:56)
Jordi Ribas Miralles
00:37:00 (Tr: 0:36:58)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Oscar Monleon Sanchez
00:37:24 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:21

T. oficial: 00:37:21

Inici real: 10:07:31

Hora meta: 10:44:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: sudamérica.cat

k5: 0:18:04

Hora k5 : 10:25:34

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:37:21

Hora meta: 10:44:51

Pos meta : 29

Y 5 posicions

0:37:40
00:37:21
0:37:02
Ruben Lumbreras Gimenez
00:37:02 (Tr: 0:37:00)
Jordi Peraire Cid
00:37:02 (Tr: 0:36:52)
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Oscar Monleon Sanchez
00:37:24 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:22

T. oficial: 00:37:24

Inici real: 10:07:32

Hora meta: 10:44:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:07:30

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: runners team badalona

k5: 0:18:29

Hora k5 : 10:26:01

Pos k5 : 34

-

Meta: 0:37:22

Hora meta: 10:44:54

Pos meta : 30

X 4 posicions

0:37:41
00:37:24
0:37:07
Miguel Gonzalez Parra
00:37:07 (Tr: 0:37:06)
i
Eulogio García Barrero
00:37:09 (Tr: 0:37:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:21 (Tr: 0:37:21)