Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Màgic BDN Running

5K

16 octubre 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:21:30

T. oficial: 00:21:33

Inici real: 09:18:26

Hora meta: 09:39:56

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:21:46
00:21:33
0:21:21
i
Iker Rodríguez
00:21:35 (Tr: 0:21:35)
Javier Mendez Gomez
00:21:35 (Tr: 0:21:29)
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:35

T. oficial: 00:21:35

Inici real: 09:18:24

Hora meta: 09:39:58

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:21:46
00:21:35
0:21:25
Alberto Gonell Pardillo
00:21:33 (Tr: 0:21:30)
Javier Mendez Gomez
00:21:35 (Tr: 0:21:29)
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:29

T. oficial: 00:21:35

Inici real: 09:18:30

Hora meta: 09:39:58

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:21:46
00:21:35
0:21:25
Alberto Gonell Pardillo
00:21:33 (Tr: 0:21:30)
i
Iker Rodríguez
00:21:35 (Tr: 0:21:35)
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:35

T. oficial: 00:21:38

Inici real: 09:18:27

Hora meta: 09:40:01

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:21:46
00:21:38
0:21:31
Alberto Gonell Pardillo
00:21:33 (Tr: 0:21:30)
i
Iker Rodríguez
00:21:35 (Tr: 0:21:35)
Javier Mendez Gomez
00:21:35 (Tr: 0:21:29)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:38

T. oficial: 00:21:41

Inici real: 09:18:26

Hora meta: 09:40:04

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:18:23

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:21:48
00:21:41
0:21:33
i
Iker Rodríguez
00:21:35 (Tr: 0:21:35)
Javier Mendez Gomez
00:21:35 (Tr: 0:21:29)
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)

T. real: 00:21:39

T. oficial: 00:21:42

Inici real: 09:18:26

Hora meta: 09:40:05

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: ironwill solideo

0:21:51
00:21:42
0:21:33
Alberto Gonell Pardillo
00:21:33 (Tr: 0:21:30)
i
Iker Rodríguez
00:21:35 (Tr: 0:21:35)
Javier Mendez Gomez
00:21:35 (Tr: 0:21:29)
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)

T. real: 00:21:46

T. oficial: 00:21:46

Inici real: 09:18:23

Hora meta: 09:40:09

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:21:53
00:21:46
0:21:38
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)

T. real: 00:21:43

T. oficial: 00:21:48

Inici real: 09:18:28

Hora meta: 09:40:11

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: caesp

0:21:58
00:21:48
0:21:38
Daniel Mestre Camarena
00:21:38 (Tr: 0:21:35)
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)

T. real: 00:21:41

T. oficial: 00:21:51

Inici real: 09:18:34

Hora meta: 09:40:14

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:22:01
00:21:51
0:21:42
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)

T. real: 00:21:50

T. oficial: 00:21:52

Inici real: 09:18:25

Hora meta: 09:40:15

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: pastisseria comas

0:22:03
00:21:52
0:21:40
Esther Campano Lorenzo
00:21:41 (Tr: 0:21:38)
Felipe Cano Cano
00:21:42 (Tr: 0:21:39)
Angel Medrano Fernandez
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:21:39

T. oficial: 00:21:58

Inici real: 09:18:42

Hora meta: 09:40:21

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:22:07
00:21:58
0:21:48
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:21:48 (Tr: 0:21:43)
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)

T. real: 00:21:48

T. oficial: 00:22:01

Inici real: 09:18:37

Hora meta: 09:40:24

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:11
00:22:01
0:21:51
Alexandre Martinez Olmos
00:21:51 (Tr: 0:21:41)
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:21:56

T. oficial: 00:22:03

Inici real: 09:18:30

Hora meta: 09:40:26

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:14
00:22:03
0:21:52
i
Oscar luis Morales Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:50)
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)

T. real: 00:21:48

T. oficial: 00:22:05

Inici real: 09:18:40

Hora meta: 09:40:28

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:12
00:22:05
0:21:58
i
Clever jr Coelho
00:21:58 (Tr: 0:21:39)
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:21:29

T. oficial: 00:22:08

Inici real: 09:19:03

Hora meta: 09:40:31

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:22:15
00:22:08
0:22:01
i
Rodrigo Almeida Bonbrin
00:22:01 (Tr: 0:21:48)
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)

T. real: 00:22:01

T. oficial: 00:22:09

Inici real: 09:18:32

Hora meta: 09:40:32

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: transex runners

0:22:16
00:22:09
0:22:03
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:55

T. oficial: 00:22:10

Inici real: 09:18:39

Hora meta: 09:40:33

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: ctt badalona

0:22:16
00:22:10
0:22:05
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:56

T. oficial: 00:22:10

Inici real: 09:18:38

Hora meta: 09:40:33

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:17
00:22:10
0:22:04
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)

T. real: 00:22:04

T. oficial: 00:22:13

Inici real: 09:18:33

Hora meta: 09:40:36

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:22:20
00:22:13
0:22:06
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:46

T. oficial: 00:22:15

Inici real: 09:18:52

Hora meta: 09:40:38

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:29
00:22:15
0:22:01
i
Pere Bescos Sabate
00:22:03 (Tr: 0:21:56)
i
Eduardo Diéguez García-ligero
00:22:05 (Tr: 0:21:48)
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)

T. real: 00:22:15

T. oficial: 00:22:17

Inici real: 09:18:26

Hora meta: 09:40:40

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:18:23

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:22:29
00:22:17
0:22:05
Carlos Lopera Moya
00:22:08 (Tr: 0:21:29)
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)

T. real: 00:21:51

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 09:18:52

Hora meta: 09:40:43

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:31
00:22:20
0:22:08
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)

T. real: 00:21:49

T. oficial: 00:22:29

Inici real: 09:19:03

Hora meta: 09:40:52

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:48
00:22:29
0:22:09
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)

T. real: 00:22:27

T. oficial: 00:22:29

Inici real: 09:18:26

Hora meta: 09:40:52

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:22:50
00:22:29
0:22:08
Quim Ramírez Vaqué
00:22:09 (Tr: 0:22:01)
i
Joan Nogueras Garcia
00:22:10 (Tr: 0:21:55)
i
Raul Seller Solis
00:22:10 (Tr: 0:21:56)
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)

T. real: 00:22:08

T. oficial: 00:22:31

Inici real: 09:18:46

Hora meta: 09:40:54

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:22:51
00:22:31
0:22:11
Ruben Fernandez Nunez
00:22:13 (Tr: 0:22:04)
i
Octavio Caprari Ayala
00:22:15 (Tr: 0:21:46)
Laura Giraut Suñé
00:22:17 (Tr: 0:22:15)
Manel Segura Jaldo
00:22:20 (Tr: 0:21:51)
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)
Rubén francisco Martínez López
00:22:51 (Tr: 0:22:48)

T. real: 00:22:32

T. oficial: 00:22:48

Inici real: 09:18:39

Hora meta: 09:41:11

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:23:07
00:22:48
0:22:29
i
Javier Fuentes Martínez
00:22:29 (Tr: 0:21:49)
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)
Rubén francisco Martínez López
00:22:51 (Tr: 0:22:48)
Jaime Taipe
00:22:58 (Tr: 0:22:54)
David Vázquez Jiménez
00:23:02 (Tr: 0:23:01)

T. real: 00:22:42

T. oficial: 00:22:50

Inici real: 09:18:31

Hora meta: 09:41:13

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:23:11
00:22:50
0:22:29
Celso González Neira
00:22:29 (Tr: 0:22:27)
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)
Rubén francisco Martínez López
00:22:51 (Tr: 0:22:48)
Jaime Taipe
00:22:58 (Tr: 0:22:54)
David Vázquez Jiménez
00:23:02 (Tr: 0:23:01)

T. real: 00:22:48

T. oficial: 00:22:51

Inici real: 09:18:27

Hora meta: 09:41:14

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:23:11
00:22:51
0:22:31
i
Harpreet Singh
00:22:31 (Tr: 0:22:08)
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)
Jaime Taipe
00:22:58 (Tr: 0:22:54)
David Vázquez Jiménez
00:23:02 (Tr: 0:23:01)

T. real: 00:22:54

T. oficial: 00:22:58

Inici real: 09:18:28

Hora meta: 09:41:21

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: exsito y fortuna

0:23:08
00:22:58
0:22:48
i
Andres alejandr Jara Fuentealba
00:22:48 (Tr: 0:22:32)
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)
Rubén francisco Martínez López
00:22:51 (Tr: 0:22:48)
David Vázquez Jiménez
00:23:02 (Tr: 0:23:01)

T. real: 00:23:01

T. oficial: 00:23:02

Inici real: 09:18:25

Hora meta: 09:41:25

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:18:23

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:15
00:23:02
0:22:50
Sergi Gonzalez Sorroche
00:22:50 (Tr: 0:22:42)
Rubén francisco Martínez López
00:22:51 (Tr: 0:22:48)
Jaime Taipe
00:22:58 (Tr: 0:22:54)