SubCurses

10K 5K Adults 5K Joves

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:56

T. oficial: 00:16:57

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:16:59

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: barcelona atletisme club

0:18:19
00:16:57
0:15:35
Juan manuel Alvarez Ramos
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)

T. real: 00:17:39

T. oficial: 00:17:39

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:17:41

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: ca nou barris

0:18:21
00:17:39
0:16:57
Dani Alonso Ruiz
00:16:57 (Tr: 0:16:56)
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:49

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:17:51

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: c.a mollet

0:18:42
00:17:49
0:16:57
Dani Alonso Ruiz
00:16:57 (Tr: 0:16:56)
Juan manuel Alvarez Ramos
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:17:53

T. oficial: 00:17:55

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:17:57

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: ironwill barcelona

0:18:53
00:17:55
0:16:57
Dani Alonso Ruiz
00:16:57 (Tr: 0:16:56)
Juan manuel Alvarez Ramos
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)

T. real: 00:17:58

T. oficial: 00:18:01

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:03

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:18:23
00:18:01
0:17:39
Juan manuel Alvarez Ramos
00:17:39 (Tr: 0:17:39)
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:18:15

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:17

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: club atlètic tmb

0:18:41
00:18:15
0:17:49
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:17

T. oficial: 00:18:19

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:18:21

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: cuban trail team

0:18:42
00:18:19
0:17:55
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:16

T. oficial: 00:18:19

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:21

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

0:18:50
00:18:19
0:17:47
Aaron Díaz Avalos
00:17:49 (Tr: 0:17:46)
David Garcia Aranda
00:17:55 (Tr: 0:17:53)
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:17:54

T. oficial: 00:18:28

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:18:30

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:18:52
00:18:28
0:18:04
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)

T. real: 00:18:26

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:31

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: cuban trail team

0:18:52
00:18:29
0:18:06
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)

T. real: 00:18:47

T. oficial: 00:18:50

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:52

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: c.n. badalona

0:19:22
00:18:50
0:18:19
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)

T. real: 00:18:04

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 20:00:50

Hora meta: 20:18:54

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: c.a.viladecans

0:19:16
00:18:52
0:18:27
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)

T. real: 00:18:48

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:18:54

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: ca canovelles

0:19:48
00:18:52
0:17:56
i
Miguel Campos Ribau
00:18:01 (Tr: 0:17:58)
Rafa Ciudad Lopez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:01

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:19:06

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:53
00:19:04
0:18:16
Roberton Marín Valmaseda
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
Yuniel Castro Gonzalez
00:18:19 (Tr: 0:18:16)
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)

T. real: 00:19:13

T. oficial: 00:19:16

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:19:18

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

0:20:07
00:19:16
0:18:25
Sergio Fernandez Salazar
00:18:28 (Tr: 0:17:54)
i
Gonzalo antonio López De Guereñu Nodar
00:18:29 (Tr: 0:18:26)
Jan Najera Elvira
00:18:50 (Tr: 0:18:47)
David Sainz Cerezo
00:18:52 (Tr: 0:18:04)
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:19:50

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:02

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: ceme mossos d'esquadra

0:20:43
00:19:48
0:18:52
Maxi Viale
00:18:52 (Tr: 0:18:48)
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:19:19

T. oficial: 00:19:53

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: la cerezal

0:20:41
00:19:53
0:19:04
Jose Pereira Ruiz
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:19:59

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:20:09

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club esportiu universitar

0:20:58
00:20:07
0:19:16
Gus Herrera Molina
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)

T. real: 00:20:05

T. oficial: 00:20:10

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:20:12

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: fondiesteam

0:20:33
00:20:10
0:19:48
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:20:05

T. oficial: 00:20:14

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:20:16

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:35
00:20:14
0:19:53
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:20:06

T. oficial: 00:20:15

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 20:20:17

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: cnbadalona

0:20:36
00:20:15
0:19:53
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)

T. real: 00:20:28

T. oficial: 00:20:32

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: running vigia

0:20:53
00:20:32
0:20:10
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)

T. real: 00:20:30

T. oficial: 00:20:32

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: el círcol

0:20:51
00:20:32
0:20:14
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)

T. real: 00:20:29

T. oficial: 00:20:36

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:20:38

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: bcteam

0:21:05
00:20:36
0:20:08
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)

T. real: 00:20:30

T. oficial: 00:20:37

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:20:39

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: bcteam

0:21:29
00:20:37
0:19:45
i
Mireia Suñe
00:19:48 (Tr: 0:19:45)
Valentin Rangel Delgado
00:19:53 (Tr: 0:19:19)
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Dani Camps Martínez
00:21:29 (Tr: 0:21:11)

T. real: 00:20:38

T. oficial: 00:20:48

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 20:20:50

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:21:40
00:20:48
0:19:56
i
Ruben Lloberas Torreblanca
00:20:07 (Tr: 0:19:59)
Javier Galve Ramo
00:20:10 (Tr: 0:20:05)
i
Juan cruz Cristodulaquis
00:20:14 (Tr: 0:20:05)
Angel Valera Muñoz
00:20:15 (Tr: 0:20:06)
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Dani Camps Martínez
00:21:29 (Tr: 0:21:11)
Jordi López Vendrell
00:21:40 (Tr: 0:21:37)

T. real: 00:21:05

T. oficial: 00:21:05

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:21:07

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: aspanin

0:21:52
00:21:05
0:20:18
i
Hector Centeno Abril
00:20:32 (Tr: 0:20:28)
Gerard Castro
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
David Castañer Gascon
00:20:36 (Tr: 0:20:29)
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)
Dani Camps Martínez
00:21:29 (Tr: 0:21:11)
Jordi López Vendrell
00:21:40 (Tr: 0:21:37)
Sonia Rodriguez Manzano
00:21:52 (Tr: 0:21:44)

T. real: 00:21:11

T. oficial: 00:21:29

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:21:31

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: prorunners

0:22:22
00:21:29
0:20:37
Pilou Buono
00:20:37 (Tr: 0:20:30)
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Jordi López Vendrell
00:21:40 (Tr: 0:21:37)
Sonia Rodriguez Manzano
00:21:52 (Tr: 0:21:44)

T. real: 00:21:37

T. oficial: 00:21:40

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:21:42

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:20:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: prorunners barcelona

0:22:32
00:21:40
0:20:48
i
David Arroyo Lozano
00:20:48 (Tr: 0:20:38)
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Dani Camps Martínez
00:21:29 (Tr: 0:21:11)
Sonia Rodriguez Manzano
00:21:52 (Tr: 0:21:44)

T. real: 00:21:44

T. oficial: 00:21:52

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:21:54

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:02

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: runaways team

0:22:39
00:21:52
0:21:05
i
Miguel Fernández Alarcón
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Dani Camps Martínez
00:21:29 (Tr: 0:21:11)
Jordi López Vendrell
00:21:40 (Tr: 0:21:37)