SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:59:26

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:58:07

Cat:InfM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 71.31 segons/100Metres

Club: c.n. ferca-san jose

1:01:04
00:59:26
0:57:48
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)

T. real: 00:59:52

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:58:33

Cat:InfM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 71.84 segons/100Metres

Club: c.d.n. nadamas las marinas

1:01:04
00:59:52
0:58:40
i
Pablo Martinez Palop
00:59:26 (Tr: 0:59:26)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)

T. real: 00:59:52

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:58:33

Cat:InfM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 71.84 segons/100Metres

Club: c.n. tarraco

1:01:04
00:59:52
0:58:40
i
Pablo Martinez Palop
00:59:26 (Tr: 0:59:26)
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)

T. real: 00:59:55

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:58:36

Cat:InfM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 71.89 segons/100Metres

Club: switzerland

1:01:04
00:59:55
0:58:45
i
Pablo Martinez Palop
00:59:26 (Tr: 0:59:26)
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)

T. real: 01:00:45

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:26

Cat:InfM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 72.89 segons/100Metres

Club: c.n. tenis elche

1:01:38
01:00:45
0:59:52
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)

T. real: 01:00:46

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:27

Cat:InfM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 72.92 segons/100Metres

Club: c.n. metropole

1:01:40
01:00:46
0:59:52
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)

T. real: 01:01:04

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:45

Cat:InfM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 73.28 segons/100Metres

Club: switzerland

1:02:14
01:01:04
0:59:55
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)

T. real: 01:01:09

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:50

Cat:InfM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 73.37 segons/100Metres

Club: club natación marina-cartagena 'anc

1:02:17
01:01:09
1:00:01
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)

T. real: 01:01:11

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:52

Cat:InfM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 73.4 segons/100Metres

Club: c.n. liceo

1:02:50
01:01:11
0:59:31
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)

T. real: 01:01:13

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 13:59:54

Cat:InfM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 73.44 segons/100Metres

Club: c.n. rias baixas

1:03:07
01:01:13
0:59:18
i
Pablo Martinez Palop
00:59:26 (Tr: 0:59:26)
i
Juan Jose De Armas Delgado
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Martí Rosell Díez
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Aurel Achleitner
00:59:55 (Tr: 0:59:55)
i
Daniel Calavia Zellinger
01:00:45 (Tr: 1:00:45)
i
Javier Nuñez Alonso
01:00:46 (Tr: 1:00:46)
i
Attila Polster
01:01:04 (Tr: 1:01:04)
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:02:17

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:00:58

Cat:InfM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 74.73 segons/100Metres

Club: c.n. ponteareas

1:03:25
01:02:17
1:01:09
i
Jorge Navarro Orts
01:01:09 (Tr: 1:01:09)
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)

T. real: 01:02:50

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:01:31

Cat:InfM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 75.39 segons/100Metres

Club: c.n. churriana

1:04:29
01:02:50
1:01:11
i
Xoel Cubeiro Rosende
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)

T. real: 01:03:07

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:01:48

Cat:InfM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 75.73 segons/100Metres

Club: c.n. teneteide

1:05:01
01:03:07
1:01:13
i
Teo Alonso Vidal
01:01:13 (Tr: 1:01:13)
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)

T. real: 01:03:09

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:01:50

Cat:InfM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 75.78 segons/100Metres

Club: c.n. san vicente

1:04:02
01:03:09
1:02:17
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)

T. real: 01:03:59

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:02:40

Cat:InfM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 76.78 segons/100Metres

Club: c.n. ferca-san jose

1:05:09
01:03:59
1:02:50
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)

T. real: 01:04:01

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:02:42

Cat:InfM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 76.81 segons/100Metres

Club: c.n. banyoles

1:04:55
01:04:01
1:03:07
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)

T. real: 01:04:01

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:02:42

Cat:InfM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 76.82 segons/100Metres

Club: c.n. teneteide

1:05:33
01:04:01
1:02:30
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)

T. real: 01:04:04

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:02:45

Cat:InfM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 76.88 segons/100Metres

Club: c.n. murcia san jorge

1:06:11
01:04:04
1:01:58
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)

T. real: 01:04:07

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:02:48

Cat:InfM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 76.94 segons/100Metres

Club: c.n.cartagonova cartagena

1:06:30
01:04:07
1:01:44
i
Yoel Faro Martinez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Miguel Caliz Garcia
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Cristian Chaves Rodriguez
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Jeronimo Talavera Delgado
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Victor Furones Gimeno
01:03:59 (Tr: 1:03:59)
i
Eloi Riera Canelada
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)

T. real: 01:05:33

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:04:14

Cat:InfM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 78.64 segons/100Metres

Club: c.n.cartagonova cartagena

1:07:04
01:05:33
1:04:01
i
Javier Rodriguez Diaz
01:04:01 (Tr: 1:04:01)
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)

T. real: 01:06:11

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:04:52

Cat:InfM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 79.41 segons/100Metres

Club: c.d. torrelago wellness

1:08:17
01:06:11
1:04:04
i
Adrian Amo Sanchez
01:04:04 (Tr: 1:04:04)
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:06:30

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:05:11

Cat:InfM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 79.79 segons/100Metres

Club: c.n. teneteide

1:08:53
01:06:30
1:04:07
i
Juan Francisco Fernandez Lopez
01:04:07 (Tr: 1:04:07)
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:06:44

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:05:25

Cat:InfM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 80.08 segons/100Metres

Club: c.n.e. gandia

1:07:56
01:06:44
1:05:33
i
Hugo Conesa Moreno
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)

T. real: 01:06:45

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:05:26

Cat:InfM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 80.08 segons/100Metres

Club: c.n. galaico

1:07:55
01:06:45
1:05:34
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)

T. real: 01:06:52

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:05:33

Cat:InfM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 80.23 segons/100Metres

Club: c.n. teneteide

1:07:56
01:06:52
1:05:48
i
Guillermo Cano Gonzalez
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Jorge Porrero Martin
01:06:30 (Tr: 1:06:30)
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)

T. real: 01:07:31

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:06:12

Cat:InfM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 81.01 segons/100Metres

Club: c.n. montoro

1:08:18
01:07:31
1:06:44
i
Wacim Mohamed Laourari Belloumi
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:55

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:06:36

Cat:InfM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 81.5 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:09:06
01:07:55
1:06:45
i
Pedro Barros Da Silva
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:56

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:06:37

Cat:InfM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 81.51 segons/100Metres

Club: geieg

1:09:00
01:07:56
1:06:52
i
Airam Fernandez Acuña
01:06:52 (Tr: 1:06:52)
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:58

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:06:39

Cat:InfM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 81.55 segons/100Metres

Club: c.n. tenis elche

1:08:25
01:07:58
1:07:31
i
Raul Camino Cubero
01:07:31 (Tr: 1:07:31)
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Angel Lopez Jodar
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:08:02

Inici real: 12:58:41

Hora meta: 14:06:43

Cat:InfM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:58:41

Sexe:M

Ritme: 81.62 segons/100Metres

Club: c.n. aguilas

1:08:08
01:08:02
1:07:55
i
Jan Vilaseca Martin
01:07:55 (Tr: 1:07:55)
i
Marc Roura Clemente
01:07:56 (Tr: 1:07:56)
i
Rodrigo Gomariz Linero
01:07:58 (Tr: 1:07:58)