Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

9a Sansi Bellaterra

10k

11 setembre 2019

10k 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:00:18

T. oficial: 01:00:37

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:02:48

Cat:M35

Pos. categoria: 72

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: r2l

1:02:33
01:00:37
0:58:42
Antoni Nebreda Garcia
01:00:54 (Tr: 1:00:34)
i
Matt Prosser
01:01:00 (Tr: 1:00:35)
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)

T. real: 01:00:34

T. oficial: 01:00:54

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:03:05

Cat:M45

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: runners espanyol

1:02:33
01:00:54
0:59:16
Albert Navarro Garcia
01:00:37 (Tr: 1:00:18)
i
Matt Prosser
01:01:00 (Tr: 1:00:35)
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)

T. real: 01:00:35

T. oficial: 01:01:00

Inici real: 10:02:37

Hora meta: 11:03:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

1:02:33
01:01:00
0:59:27
Albert Navarro Garcia
01:00:37 (Tr: 1:00:18)
Antoni Nebreda Garcia
01:00:54 (Tr: 1:00:34)
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)

T. real: 01:01:10

T. oficial: 01:01:39

Inici real: 10:02:41

Hora meta: 11:03:50

Cat:F35

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club:

1:02:41
01:01:39
1:00:37
Albert Navarro Garcia
01:00:37 (Tr: 1:00:18)
Antoni Nebreda Garcia
01:00:54 (Tr: 1:00:34)
i
Matt Prosser
01:01:00 (Tr: 1:00:35)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:01:26

T. oficial: 01:01:45

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:03:56

Cat:F35

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:09 min/km

Club: runomet

1:02:40
01:01:45
1:00:51
Antoni Nebreda Garcia
01:00:54 (Tr: 1:00:34)
i
Matt Prosser
01:01:00 (Tr: 1:00:35)
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:01:26

T. oficial: 01:02:02

Inici real: 10:02:47

Hora meta: 11:04:13

Cat:M45

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club:

1:03:04
01:02:02
1:01:00
i
Matt Prosser
01:01:00 (Tr: 1:00:35)
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)

T. real: 01:02:13

T. oficial: 01:02:33

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:04:44

Cat:F45

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:14 min/km

Club:

1:03:26
01:02:33
1:01:39
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)

T. real: 01:02:09

T. oficial: 01:02:40

Inici real: 10:02:42

Hora meta: 11:04:51

Cat:M35

Pos. categoria: 73

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

1:03:40
01:02:40
1:01:39
Elena García Jordán
01:01:39 (Tr: 1:01:10)
i
Sílvia López Lebrato
01:01:45 (Tr: 1:01:26)
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)

T. real: 01:02:39

T. oficial: 01:02:55

Inici real: 10:02:28

Hora meta: 11:05:06

Cat:SenF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club: gimnàs bordeta

1:03:48
01:02:55
1:02:02
Fernando Vallmitjana Martinaz
01:02:02 (Tr: 1:01:26)
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)

T. real: 01:02:39

T. oficial: 01:03:09

Inici real: 10:02:42

Hora meta: 11:05:20

Cat:M45

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club:

1:03:51
01:03:09
1:02:27
Esther Zamora Murillo
01:02:33 (Tr: 1:02:13)
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)
Jesus Diaz Bellon
01:03:51 (Tr: 1:03:29)

T. real: 01:03:12

T. oficial: 01:03:40

Inici real: 10:02:40

Hora meta: 11:05:51

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club:

1:04:41
01:03:40
1:02:40
i
David Más Mesa
01:02:40 (Tr: 1:02:09)
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)
Jesus Diaz Bellon
01:03:51 (Tr: 1:03:29)
Miriam Martin
01:03:54 (Tr: 1:03:36)
Martin Heredia
01:03:54 (Tr: 1:03:36)

T. real: 01:03:19

T. oficial: 01:03:42

Inici real: 10:02:35

Hora meta: 11:05:53

Cat:M55

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

1:04:30
01:03:42
1:02:55
i
Ramona Toncian
01:02:55 (Tr: 1:02:39)
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)
Jesus Diaz Bellon
01:03:51 (Tr: 1:03:29)
Miriam Martin
01:03:54 (Tr: 1:03:36)
Martin Heredia
01:03:54 (Tr: 1:03:36)

T. real: 01:03:29

T. oficial: 01:03:51

Inici real: 10:02:34

Hora meta: 11:06:02

Cat:M55

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: panteres grogues

1:04:34
01:03:51
1:03:09
i
Manuel alejandr Gavilá González
01:03:09 (Tr: 1:02:39)
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)
Miriam Martin
01:03:54 (Tr: 1:03:36)
Martin Heredia
01:03:54 (Tr: 1:03:36)

T. real: 01:03:36

T. oficial: 01:03:54

Inici real: 10:02:29

Hora meta: 11:06:05

Cat:F35

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:02:11

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club: cef fem força fondistas s

1:04:07
01:03:54
1:03:40
i
Naiara Diez Hidalgo
01:03:40 (Tr: 1:03:12)
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)
Jesus Diaz Bellon
01:03:51 (Tr: 1:03:29)
Martin Heredia
01:03:54 (Tr: 1:03:36)

T. real: 01:03:36

T. oficial: 01:03:54

Inici real: 10:02:29

Hora meta: 11:06:05

Cat:M35

Pos. categoria: 74

Inici cursa:10:02:11

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club: cef fem força fondistas s

1:04:05
01:03:54
1:03:42
José antonio Palacín Porté
01:03:42 (Tr: 1:03:19)
Jesus Diaz Bellon
01:03:51 (Tr: 1:03:29)
Miriam Martin
01:03:54 (Tr: 1:03:36)