SubCurses

8RESULTATS

10a Sansi Bellaterra

10k

11 setembre 2021

10k 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:09:00

Inici real: 10:02:54

Hora meta: 11:11:54

Cat:M45

Pos. categoria: 62

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club:

1:13:53
01:11:09
1:08:25
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)

T. real: 01:09:00

Inici real: 10:02:55

Hora meta: 11:11:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club: club triathlon vilarencaq

1:13:53
01:11:09
1:08:26
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)

T. real: 01:09:01

Inici real: 10:02:54

Hora meta: 11:11:54

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 6:55 min/km

Club:

1:13:53
01:11:09
1:08:26
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)

T. real: 01:09:33

Inici real: 10:03:00

Hora meta: 11:12:32

Cat:F45

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 6:58 min/km

Club:

1:13:53
01:11:47
1:09:42
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)

T. real: 01:10:31

Inici real: 10:04:59

Hora meta: 11:15:29

Cat:F45

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club:

1:19:01
01:14:44
1:10:28
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)

T. real: 01:10:41

Inici real: 10:02:55

Hora meta: 11:13:36

Cat:F45

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 7:05 min/km

Club:

1:19:54
01:12:51
1:05:48
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
i
Mònica Ventura Gómez
01:14:44 (Tr: 1:10:31)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)

T. real: 01:11:45

Inici real: 10:02:53

Hora meta: 11:14:38

Cat:M55

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club:

1:18:11
01:13:53
1:09:35
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
i
Mònica Ventura Gómez
01:14:44 (Tr: 1:10:31)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)

T. real: 01:14:37

Inici real: 10:05:09

Hora meta: 11:19:46

Cat:M65

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 7:28 min/km

Club: vertic

1:27:40
01:19:01
1:10:22
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
i
Mònica Ventura Gómez
01:14:44 (Tr: 1:10:31)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)

T. real: 01:15:15

Inici real: 10:05:24

Hora meta: 11:20:39

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 7:32 min/km

Club: eu corredora

1:27:40
01:19:54
1:12:07
i
Mònica Ventura Gómez
01:14:44 (Tr: 1:10:31)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)

T. real: 01:16:00

Inici real: 10:02:57

Hora meta: 11:18:56

Cat:F55

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 7:36 min/km

Club:

1:27:42
01:18:11
1:08:40
David Bullido Rayo
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Esteban Ramírez Sánchez
01:11:09 (Tr: 1:09:00)
Sonia Hernández
01:11:09 (Tr: 1:09:01)
Isa Lage
01:11:47 (Tr: 1:09:33)
i
Mònica Ventura Gómez
01:14:44 (Tr: 1:10:31)
Agatha Estera Ferrer
01:12:51 (Tr: 1:10:41)
Iñigo Igartua Arregui
01:13:53 (Tr: 1:11:45)
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)
i
Donovan ariel Raza Guzmán
01:27:42 (Tr: 1:23:05)
David Baleta Valero
01:27:41 (Tr: 1:23:05)

T. real: 01:23:03

Inici real: 10:05:22

Hora meta: 11:28:25

Cat:M35

Pos. categoria: 82

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 8:19 min/km

Club: tiger runners bcn

1:36:18
01:27:40
1:19:01
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)
i
Donovan ariel Raza Guzmán
01:27:42 (Tr: 1:23:05)
David Baleta Valero
01:27:41 (Tr: 1:23:05)
i
Juan francisco Alcantara Garcia
01:34:15 (Tr: 1:29:56)

T. real: 01:23:05

Inici real: 10:05:21

Hora meta: 11:28:25

Cat:F45

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 8:19 min/km

Club: tiger running barcelona

1:35:27
01:27:40
1:19:54
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)
i
Donovan ariel Raza Guzmán
01:27:42 (Tr: 1:23:05)
David Baleta Valero
01:27:41 (Tr: 1:23:05)
i
Juan francisco Alcantara Garcia
01:34:15 (Tr: 1:29:56)

T. real: 01:23:05

Inici real: 10:05:23

Hora meta: 11:28:27

Cat:JunM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 8:19 min/km

Club: tiger runners

1:37:13
01:27:42
1:18:11
i
Juan Martinez Marquez
01:19:01 (Tr: 1:14:37)
i
Iracy Pimenta
01:19:54 (Tr: 1:15:15)
i
Chantal Berini Marsal
01:18:11 (Tr: 1:16:00)
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)
David Baleta Valero
01:27:41 (Tr: 1:23:05)
i
Juan francisco Alcantara Garcia
01:34:15 (Tr: 1:29:56)

T. real: 01:23:05

Inici real: 10:05:21

Hora meta: 11:28:26

Cat:M35

Pos. categoria: 83

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 8:19 min/km

Club: club tiger runner

1:34:15
01:27:41
1:21:06
Colomer Noé Jordi
01:27:40 (Tr: 1:23:03)
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)
i
Donovan ariel Raza Guzmán
01:27:42 (Tr: 1:23:05)
i
Juan francisco Alcantara Garcia
01:34:15 (Tr: 1:29:56)

T. real: 01:29:56

Inici real: 10:05:05

Hora meta: 11:35:00

Cat:M65

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 9:00 min/km

Club:

1:40:51
01:34:15
1:27:40
Aura Baleanu
01:27:40 (Tr: 1:23:05)
i
Donovan ariel Raza Guzmán
01:27:42 (Tr: 1:23:05)
David Baleta Valero
01:27:41 (Tr: 1:23:05)