SubCurses

8RESULTATS

10a Sansi Bellaterra

10k

11 setembre 2021

10k 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:45:44

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:46:31

Cat:M35

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: kin pedal team

0:46:33
00:45:46
0:44:58
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)

T. real: 00:45:54

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 10:46:43

Cat:M45

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:46:33
00:45:58
0:45:23
Jordi Clopés Collbatallé
00:45:46 (Tr: 0:45:44)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)

T. real: 00:45:59

Inici real: 10:00:46

Hora meta: 10:46:44

Cat:M55

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: sedentaris.cat

0:46:33
00:45:59
0:45:25
Jordi Clopés Collbatallé
00:45:46 (Tr: 0:45:44)
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)

T. real: 00:46:02

Inici real: 10:02:53

Hora meta: 10:48:55

Cat:M55

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: club atletic calderí

0:50:34
00:48:10
0:45:46
Jordi Clopés Collbatallé
00:45:46 (Tr: 0:45:44)
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
Jordi Sánchez Delgado
00:47:07 (Tr: 0:47:01)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)
Gabriel Gordillo Jimenez
00:47:20 (Tr: 0:47:12)

T. real: 00:46:06

Inici real: 10:00:56

Hora meta: 10:47:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: gpa running team

0:46:36
00:46:16
0:45:56
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)

T. real: 00:46:22

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:47:16

Cat:M35

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:47:03
00:46:31
0:45:59
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)

T. real: 00:46:24

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:47:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:45

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:46:35
00:46:33
0:46:31
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)

T. real: 00:46:25

Inici real: 10:00:57

Hora meta: 10:47:21

Cat:M55

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: la sansi

0:46:56
00:46:36
0:46:16
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)

T. real: 00:46:26

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 10:47:14

Cat:M55

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: corredors.cat

0:51:15
00:46:29
0:41:43
Jordi Clopés Collbatallé
00:45:46 (Tr: 0:45:44)
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:48:10 (Tr: 0:46:02)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
i
Sebas Ayala Faure
00:51:15 (Tr: 0:46:46)
Jordi Sánchez Delgado
00:47:07 (Tr: 0:47:01)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)
Gabriel Gordillo Jimenez
00:47:20 (Tr: 0:47:12)

T. real: 00:46:27

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:47:17

Cat:M35

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:47:07
00:46:32
0:45:57
Miguel angel Martín Guisado
00:45:58 (Tr: 0:45:54)
Segundo Sergio Perugachi
00:45:59 (Tr: 0:45:59)
Adria Fradera Salicru
00:46:16 (Tr: 0:46:06)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
Jordi Sánchez Delgado
00:47:07 (Tr: 0:47:01)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)

T. real: 00:46:39

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:47:31

Cat:M55

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: cac

0:47:04
00:46:46
0:46:28
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)

T. real: 00:46:46

Inici real: 10:05:15

Hora meta: 10:52:00

Cat:M35

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:56:01
00:51:15
0:46:29
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:48:10 (Tr: 0:46:02)
Santi Alvarez Badiella
00:46:31 (Tr: 0:46:22)
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Toni Claria Martinez
00:46:29 (Tr: 0:46:26)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
Jordi Sánchez Delgado
00:47:07 (Tr: 0:47:01)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)
Gabriel Gordillo Jimenez
00:47:20 (Tr: 0:47:12)

T. real: 00:47:01

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:47:52

Cat:M45

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: real club polo barcelona

0:47:42
00:47:07
0:46:32
Inês Mota
00:46:33 (Tr: 0:46:24)
Antoni Baltar
00:46:36 (Tr: 0:46:25)
Rafa Ojeda Garcia
00:46:32 (Tr: 0:46:27)
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
Pedro Talavera Romero
00:47:04 (Tr: 0:47:01)
Gabriel Gordillo Jimenez
00:47:20 (Tr: 0:47:12)

T. real: 00:47:01

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 10:47:49

Cat:M55

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: gassstriatlon cerdanyola

0:47:23
00:47:04
0:46:46
Joan Hernandez Cutillas
00:46:46 (Tr: 0:46:39)
Jordi Sánchez Delgado
00:47:07 (Tr: 0:47:01)
Gabriel Gordillo Jimenez
00:47:20 (Tr: 0:47:12)

T. real: 00:47:12

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:48:05

Cat:M35

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:45

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: born to run

0:47:22
00:47:20
0:47:18