SubCurses

8RESULTATS

11a Sansi Bellaterra

5K

11 setembre 2022

10k 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:28:52

Inici real: 10:02:55

Hora meta: 10:31:47

Cat:M35

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:29:40
00:29:25
0:29:09
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
i
Yaris Sarria
00:29:11 (Tr: 0:29:04)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)

T. real: 00:28:57

Inici real: 10:02:51

Hora meta: 10:31:48

Cat:F45

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: no

0:29:40
00:29:26
0:29:12
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)

T. real: 00:29:01

Inici real: 10:02:42

Hora meta: 10:31:42

Cat:M35

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:40
00:29:20
0:29:00
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Yaris Sarria
00:29:11 (Tr: 0:29:04)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)

T. real: 00:29:04

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 10:31:33

Cat:F45

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:40
00:29:11
0:28:42
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)

T. real: 00:29:06

Inici real: 10:02:51

Hora meta: 10:31:56

Cat:M45

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:29:49
00:29:34
0:29:20
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)

T. real: 00:29:13

Inici real: 10:02:56

Hora meta: 10:32:09

Cat:M55

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: panteres grogues

0:30:14
00:29:47
0:29:20
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:14

Inici real: 10:02:49

Hora meta: 10:32:02

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:30:09
00:29:40
0:29:11
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
i
Yaris Sarria
00:29:11 (Tr: 0:29:04)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:14

Inici real: 10:02:57

Hora meta: 10:32:11

Cat:M55

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: running club egara

0:30:04
00:29:49
0:29:34
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:18

Inici real: 10:02:43

Hora meta: 10:32:01

Cat:ProM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:44
00:29:39
0:29:33
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)

T. real: 00:29:20

Inici real: 10:02:46

Hora meta: 10:32:05

Cat:F35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:48
00:29:43
0:29:39
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)

T. real: 00:29:20

Inici real: 10:02:46

Hora meta: 10:32:05

Cat:F45

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:48
00:29:43
0:29:39
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)

T. real: 00:29:21

Inici real: 10:02:46

Hora meta: 10:32:06

Cat:M35

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:04
00:29:44
0:29:23
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:22

Inici real: 10:02:49

Hora meta: 10:32:10

Cat:M35

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:29:53
00:29:48
0:29:43
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)

T. real: 00:29:23

Inici real: 10:02:48

Hora meta: 10:32:10

Cat:ProM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:29:53
00:29:48
0:29:43
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)

T. real: 00:29:24

Inici real: 10:03:03

Hora meta: 10:32:26

Cat:SenF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:25
00:30:04
0:29:44
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:24

Inici real: 10:02:36

Hora meta: 10:32:00

Cat:F45

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:29:41
00:29:38
0:29:34
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)

T. real: 00:29:25

Inici real: 10:02:43

Hora meta: 10:32:08

Cat:M65

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: fisio monasterio

0:29:57
00:29:46
0:29:35
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:27

Inici real: 10:02:37

Hora meta: 10:32:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: pacorun

0:29:50
00:29:41
0:29:32
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)

T. real: 00:29:29

Inici real: 10:02:35

Hora meta: 10:32:03

Cat:ProM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:29:53
00:29:41
0:29:28
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:30

Inici real: 10:02:49

Hora meta: 10:32:19

Cat:F35

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club: voluntaris 2000

0:30:08
00:29:57
0:29:46
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:31

Inici real: 10:02:41

Hora meta: 10:32:12

Cat:SenF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club: super mamis

0:30:07
00:29:50
0:29:33
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:34

Inici real: 10:02:42

Hora meta: 10:32:15

Cat:ProM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club: bcn dragons

0:30:06
00:29:53
0:29:41
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:35

Inici real: 10:02:38

Hora meta: 10:32:13

Cat:F35

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club: bcn dragons

0:29:53
00:29:51
0:29:48
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:29:37

Inici real: 10:02:53

Hora meta: 10:32:29

Cat:M35

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:24
00:30:07
0:29:50
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:37

Inici real: 10:02:35

Hora meta: 10:32:12

Cat:M45

Pos. categoria: 50

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: los pantanis

0:30:12
00:29:50
0:29:27
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:40

Inici real: 10:02:35

Hora meta: 10:32:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: fedac horta runners

0:30:29
00:29:53
0:29:17
i
Carlos Muñoz Luque
00:29:25 (Tr: 0:28:52)
Belén Sánchez Pérez
00:29:26 (Tr: 0:28:57)
i
Xavi Sans
00:29:20 (Tr: 0:29:01)
Alex Rodrigo López
00:29:34 (Tr: 0:29:06)
Jesus Diaz Bellon
00:29:47 (Tr: 0:29:13)
i
Marta López Vigara
00:29:40 (Tr: 0:29:14)
Ramon Fernández Perea
00:29:49 (Tr: 0:29:14)
i
Xavi Gassó
00:29:39 (Tr: 0:29:18)
i
Lorena Hernández Santos
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
Elena De Frutos Echaniz
00:29:43 (Tr: 0:29:20)
i
Daniel Rodriguez Navarro
00:29:44 (Tr: 0:29:21)
i
Diego Moya Alcocer
00:29:48 (Tr: 0:29:22)
i
Alex García Reyes
00:29:48 (Tr: 0:29:23)
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Cristina Retamero Román
00:29:38 (Tr: 0:29:24)
Toni Foj Alonso
00:29:46 (Tr: 0:29:25)
i
Alex Benitez Calabria
00:29:41 (Tr: 0:29:27)
i
Adam Bartolomé Calixt
00:29:41 (Tr: 0:29:29)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
i
Enrique Delgado
00:30:29 (Tr: 0:29:54)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:46

Inici real: 10:02:49

Hora meta: 10:32:35

Cat:F45

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:02:22

Sexe:F

Ritme: 5:58 min/km

Club:

0:30:19
00:30:13
0:30:07
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:47

Inici real: 10:02:47

Hora meta: 10:32:34

Cat:M45

Pos. categoria: 51

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

0:30:34
00:30:12
0:29:50
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Irene Fernandez Cejuela
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
Julia Mandaña Codina
00:29:51 (Tr: 0:29:35)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
i
Carlos Fernandez Martin
00:29:50 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
i
Enrique Delgado
00:30:29 (Tr: 0:29:54)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:54

Inici real: 10:02:57

Hora meta: 10:32:51

Cat:M45

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club:

0:31:05
00:30:29
0:29:53
Marta Giner Segura
00:30:04 (Tr: 0:29:24)
Mireia Almellones Beltran
00:29:57 (Tr: 0:29:30)
i
Nico Gallardo Mandaña
00:29:53 (Tr: 0:29:34)
i
Xavi Campos
00:30:07 (Tr: 0:29:37)
Isaac Perez Arrondo
00:29:53 (Tr: 0:29:40)
i
Meritxell Reyes Mengual
00:30:13 (Tr: 0:29:46)
Josep antoni Mas Torre
00:30:12 (Tr: 0:29:47)
Colomer Noé Jordi
00:30:09 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:55

Inici real: 10:02:37

Hora meta: 10:32:31

Cat:M35

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:02:22

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club: tiger runners bcn

0:30:11
00:30:09
0:30:07