Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Besòs-Maresme

5K

10 juny 2018

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:30:53

T. oficial: 00:31:09

Inici real: 08:30:44

Hora meta: 09:01:37

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:33:03
00:31:09
0:29:16
Jose González Pasarón
00:31:39 (Tr: 0:31:29)
i
Sandra Izquierdo Gonzalez
00:31:55 (Tr: 0:31:37)
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)

T. real: 00:31:29

T. oficial: 00:31:39

Inici real: 08:30:38

Hora meta: 09:02:07

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club:

0:33:03
00:31:39
0:30:16
i
Carla Valls Torrent
00:31:09 (Tr: 0:30:53)
i
Sandra Izquierdo Gonzalez
00:31:55 (Tr: 0:31:37)
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)

T. real: 00:31:37

T. oficial: 00:31:55

Inici real: 08:30:46

Hora meta: 09:02:23

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club:

0:33:03
00:31:55
0:30:47
i
Carla Valls Torrent
00:31:09 (Tr: 0:30:53)
Jose González Pasarón
00:31:39 (Tr: 0:31:29)
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)

T. real: 00:31:24

T. oficial: 00:31:56

Inici real: 08:31:01

Hora meta: 09:02:24

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: fundación theodora

0:33:03
00:31:56
0:30:50
i
Carla Valls Torrent
00:31:09 (Tr: 0:30:53)
Jose González Pasarón
00:31:39 (Tr: 0:31:29)
i
Sandra Izquierdo Gonzalez
00:31:55 (Tr: 0:31:37)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)

T. real: 00:32:25

T. oficial: 00:32:39

Inici real: 08:30:43

Hora meta: 09:03:07

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:29 min/km

Club: los miércoles son domingo

0:33:40
00:32:39
0:31:39
Jose González Pasarón
00:31:39 (Tr: 0:31:29)
i
Sandra Izquierdo Gonzalez
00:31:55 (Tr: 0:31:37)
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)

T. real: 00:32:40

T. oficial: 00:32:58

Inici real: 08:30:47

Hora meta: 09:03:26

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:32 min/km

Club:

0:34:02
00:32:58
0:31:55
i
Sandra Izquierdo Gonzalez
00:31:55 (Tr: 0:31:37)
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)

T. real: 00:32:43

T. oficial: 00:33:03

Inici real: 08:30:48

Hora meta: 09:03:31

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club:

0:34:10
00:33:03
0:31:56
Joel Lamata Martín
00:31:56 (Tr: 0:31:24)
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)

T. real: 00:32:44

T. oficial: 00:33:04

Inici real: 08:30:49

Hora meta: 09:03:32

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club:

0:34:05
00:33:04
0:32:02
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)

T. real: 00:33:02

T. oficial: 00:33:21

Inici real: 08:30:47

Hora meta: 09:03:49

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:37 min/km

Club: cem bac de roda

0:34:08
00:33:21
0:32:33
Lanuza Cuenca Carolina
00:32:39 (Tr: 0:32:25)
Claudi Cordero Güiza
00:32:58 (Tr: 0:32:40)
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)

T. real: 00:33:29

T. oficial: 00:33:51

Inici real: 08:30:50

Hora meta: 09:04:19

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:30:28

Sexe:M

Ritme: 6:42 min/km

Club:

0:34:39
00:33:51
0:33:03
i
Alex Chacon Algarra
00:33:03 (Tr: 0:32:43)
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)
Maria jesus Zurriaga Garcia
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Flor Molino
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Llorens Selles
00:34:13 (Tr: 0:33:49)

T. real: 00:33:51

T. oficial: 00:34:05

Inici real: 08:30:43

Hora meta: 09:04:33

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:47 min/km

Club:

0:35:07
00:34:05
0:33:04
i
Pere Chacon Sanahuja
00:33:04 (Tr: 0:32:44)
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)
Maria jesus Zurriaga Garcia
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Flor Molino
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Llorens Selles
00:34:13 (Tr: 0:33:49)

T. real: 00:33:52

T. oficial: 00:34:08

Inici real: 08:30:44

Hora meta: 09:04:36

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:47 min/km

Club:

0:34:55
00:34:08
0:33:21
i
Maria Lobo
00:33:21 (Tr: 0:33:02)
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
Maria jesus Zurriaga Garcia
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Flor Molino
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Llorens Selles
00:34:13 (Tr: 0:33:49)

T. real: 00:34:00

T. oficial: 00:34:12

Inici real: 08:30:41

Hora meta: 09:04:40

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club:

0:34:32
00:34:12
0:33:51
i
Eduard Palomino Barreda
00:33:51 (Tr: 0:33:29)
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)
i
Flor Molino
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Llorens Selles
00:34:13 (Tr: 0:33:49)

T. real: 00:34:00

T. oficial: 00:34:12

Inici real: 08:30:41

Hora meta: 09:04:40

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club:

0:34:18
00:34:12
0:34:05
i
Marta Bensusan Hernandez
00:34:05 (Tr: 0:33:51)
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)
Maria jesus Zurriaga Garcia
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Llorens Selles
00:34:13 (Tr: 0:33:49)

T. real: 00:33:49

T. oficial: 00:34:13

Inici real: 08:30:52

Hora meta: 09:04:41

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:30:28

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club:

0:34:17
00:34:13
0:34:08
i
Carme Martínez Garrido
00:34:08 (Tr: 0:33:52)
Maria jesus Zurriaga Garcia
00:34:12 (Tr: 0:34:00)
i
Flor Molino
00:34:12 (Tr: 0:34:00)