Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

5a Cursa Besòs-Maresme

5K

09 juny 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:22:17

T. oficial: 00:22:23

Inici real: 08:33:38

Hora meta: 08:55:55

Cat:AbsF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: independiente

0:24:12
00:22:23
0:20:34
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:22:48 (Tr: 0:22:33)
i
Ruben Herrera Soriano
00:22:49 (Tr: 0:22:27)
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)

T. real: 00:22:33

T. oficial: 00:22:48

Inici real: 08:33:47

Hora meta: 08:56:20

Cat:AbsM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:24:12
00:22:48
0:21:24
i
Ana Arjona Cabrera
00:22:23 (Tr: 0:22:17)
i
Ruben Herrera Soriano
00:22:49 (Tr: 0:22:27)
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)

T. real: 00:22:27

T. oficial: 00:22:49

Inici real: 08:33:55

Hora meta: 08:56:21

Cat:AbsM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: kipilis

0:24:12
00:22:49
0:21:27
i
Ana Arjona Cabrera
00:22:23 (Tr: 0:22:17)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:22:48 (Tr: 0:22:33)
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)

T. real: 00:23:25

T. oficial: 00:23:34

Inici real: 08:33:42

Hora meta: 08:57:06

Cat:AbsF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:24:46
00:23:34
0:22:23
i
Ana Arjona Cabrera
00:22:23 (Tr: 0:22:17)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:22:48 (Tr: 0:22:33)
i
Ruben Herrera Soriano
00:22:49 (Tr: 0:22:27)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:23:32

T. oficial: 00:23:39

Inici real: 08:33:39

Hora meta: 08:57:11

Cat:AbsM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: club atletismo paterna running

0:24:30
00:23:39
0:22:48
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:22:48 (Tr: 0:22:33)
i
Ruben Herrera Soriano
00:22:49 (Tr: 0:22:27)
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:23:40

T. oficial: 00:23:56

Inici real: 08:33:48

Hora meta: 08:57:28

Cat:AbsM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:25:02
00:23:56
0:22:49
i
Ruben Herrera Soriano
00:22:49 (Tr: 0:22:27)
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:12

Inici real: 08:33:46

Hora meta: 08:57:44

Cat:AbsM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:49
00:24:12
0:23:34
i
Gemma Pla Garriga
00:23:34 (Tr: 0:23:25)
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:24:17

Inici real: 08:33:52

Hora meta: 08:57:49

Cat:AbsM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: prorunners barcelona

0:24:55
00:24:17
0:23:39
Eusebio Visitado Yañez
00:23:39 (Tr: 0:23:32)
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:17

Inici real: 08:33:52

Hora meta: 08:57:49

Cat:AbsM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: prorunners barcelona

0:24:39
00:24:17
0:23:56
David Martínez Veciana
00:23:56 (Tr: 0:23:40)
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:24:06

T. oficial: 00:24:18

Inici real: 08:33:45

Hora meta: 08:57:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:25
00:24:18
0:24:11
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:24:06

T. oficial: 00:24:18

Inici real: 08:33:45

Hora meta: 08:57:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: fisio monasterio

0:24:31
00:24:18
0:24:06
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)

T. real: 00:24:10

T. oficial: 00:24:21

Inici real: 08:33:44

Hora meta: 08:57:53

Cat:AbsF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:35
00:24:21
0:24:06
i
Albert Godoy García
00:24:12 (Tr: 0:23:58)
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:24:21

T. oficial: 00:24:25

Inici real: 08:33:36

Hora meta: 08:57:57

Cat:AbsM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:35
00:24:25
0:24:14
i
Albert Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Duran Lligonya
00:24:17 (Tr: 0:23:58)
i
Peter Sumner
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:24:10

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 08:33:53

Hora meta: 08:58:03

Cat:AbsM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: los setos

0:24:43
00:24:31
0:24:18
Oriol Mirapeix Tomas
00:24:18 (Tr: 0:24:06)
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Judith Bonjorn Charte
00:24:35 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:24:29

T. oficial: 00:24:35

Inici real: 08:33:39

Hora meta: 08:58:07

Cat:AbsF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:24:49
00:24:35
0:24:21
i
Nerina Bruni
00:24:21 (Tr: 0:24:10)
Manuel Rodríguez Bartolomé
00:24:25 (Tr: 0:24:21)
Jose bernardo Gilaberte Valentin
00:24:31 (Tr: 0:24:10)