Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

5a Cursa Besòs-Maresme

5K

09 juny 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:00

T. oficial: 00:29:02

Inici real: 08:33:35

Hora meta: 09:02:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: club casal de sordos

0:30:12
00:29:02
0:27:52
i
Alexandra Krapivina
00:29:17 (Tr: 0:28:58)
i
Sin datos del Dorsal 450
00:29:22 (Tr: 0:28:51)
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)

T. real: 00:28:58

T. oficial: 00:29:17

Inici real: 08:33:51

Hora meta: 09:02:49

Cat:AbsF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: cska

0:30:12
00:29:17
0:28:21
i
Cristia marc Sanchez Zamorano
00:29:02 (Tr: 0:29:00)
i
Sin datos del Dorsal 450
00:29:22 (Tr: 0:28:51)
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)

T. real: 00:28:51

T. oficial: 00:29:22

Inici real: 08:34:04

Hora meta: 09:02:54

Cat:AbsM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:30:12
00:29:22
0:28:32
i
Cristia marc Sanchez Zamorano
00:29:02 (Tr: 0:29:00)
i
Alexandra Krapivina
00:29:17 (Tr: 0:28:58)
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)

T. real: 00:28:53

T. oficial: 00:29:24

Inici real: 08:34:03

Hora meta: 09:02:56

Cat:AbsM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:30:12
00:29:24
0:28:36
i
Cristia marc Sanchez Zamorano
00:29:02 (Tr: 0:29:00)
i
Alexandra Krapivina
00:29:17 (Tr: 0:28:58)
i
Sin datos del Dorsal 450
00:29:22 (Tr: 0:28:51)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)

T. real: 00:29:43

T. oficial: 00:30:04

Inici real: 08:33:54

Hora meta: 09:03:36

Cat:AbsF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

0:30:51
00:30:04
0:29:17
i
Alexandra Krapivina
00:29:17 (Tr: 0:28:58)
i
Sin datos del Dorsal 450
00:29:22 (Tr: 0:28:51)
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)

T. real: 00:29:57

T. oficial: 00:30:12

Inici real: 08:33:48

Hora meta: 09:03:44

Cat:AbsF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:31:01
00:30:12
0:29:22
i
Sin datos del Dorsal 450
00:29:22 (Tr: 0:28:51)
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)

T. real: 00:29:57

T. oficial: 00:30:12

Inici real: 08:33:47

Hora meta: 09:03:44

Cat:AbsM

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:31:00
00:30:12
0:29:24
Jaime Lamata Urruchi
00:29:24 (Tr: 0:28:53)
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)

T. real: 00:30:08

T. oficial: 00:30:16

Inici real: 08:33:41

Hora meta: 09:03:48

Cat:AbsF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:02 min/km

Club:

0:30:47
00:30:16
0:29:45
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)

T. real: 00:30:15

T. oficial: 00:30:37

Inici real: 08:33:54

Hora meta: 09:04:09

Cat:AbsF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club: prorunners barcelona

0:31:02
00:30:37
0:30:11
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)

T. real: 00:30:17

T. oficial: 00:30:46

Inici real: 08:34:01

Hora meta: 09:04:18

Cat:AbsM

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:31:19
00:30:46
0:30:12
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)
Lucia Martin Barahona
00:31:06 (Tr: 0:30:49)

T. real: 00:30:28

T. oficial: 00:30:47

Inici real: 08:33:52

Hora meta: 09:04:19

Cat:AbsF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:06 min/km

Club: cska

0:31:32
00:30:47
0:30:02
i
Emma Robles Lausin
00:30:04 (Tr: 0:29:43)
i
Estefania Oliver Palazon
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Salvador Cuenca Gimenez
00:30:12 (Tr: 0:29:57)
Elsa Perez Gonzalez
00:30:16 (Tr: 0:30:08)
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)
Lucia Martin Barahona
00:31:06 (Tr: 0:30:49)
Carlos Rojas Moreno
00:31:32 (Tr: 0:31:02)

T. real: 00:30:52

T. oficial: 00:31:02

Inici real: 08:33:43

Hora meta: 09:04:34

Cat:AbsF

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:31:33
00:31:02
0:30:31
Mercè Montero Fernández
00:30:37 (Tr: 0:30:15)
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)
Lucia Martin Barahona
00:31:06 (Tr: 0:30:49)
Carlos Rojas Moreno
00:31:32 (Tr: 0:31:02)
i
Yamila Massaro
00:31:33 (Tr: 0:31:01)

T. real: 00:30:49

T. oficial: 00:31:06

Inici real: 08:33:50

Hora meta: 09:04:38

Cat:AbsF

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club:

0:31:33
00:31:06
0:30:39
i
Carlos Garcia Gonzalez
00:30:46 (Tr: 0:30:17)
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)
Carlos Rojas Moreno
00:31:32 (Tr: 0:31:02)
i
Yamila Massaro
00:31:33 (Tr: 0:31:01)

T. real: 00:31:02

T. oficial: 00:31:32

Inici real: 08:34:03

Hora meta: 09:05:04

Cat:AbsM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:33:32

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:32:17
00:31:32
0:30:47
Irina Kotova
00:30:47 (Tr: 0:30:28)
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)
Lucia Martin Barahona
00:31:06 (Tr: 0:30:49)
i
Yamila Massaro
00:31:33 (Tr: 0:31:01)

T. real: 00:31:01

T. oficial: 00:31:33

Inici real: 08:34:05

Hora meta: 09:05:05

Cat:AbsF

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:33:32

Sexe:F

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:32:04
00:31:33
0:31:02
Beatriz Lopez Trabado
00:31:02 (Tr: 0:30:52)
Lucia Martin Barahona
00:31:06 (Tr: 0:30:49)
Carlos Rojas Moreno
00:31:32 (Tr: 0:31:02)