L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 287 |
i
|
Brian Curcó Panadés | 3:24:13 (tr 3:22:51) | ||
T. real: 03:22:51 T. oficial: 03:24:13 Inici real: 08:02:17 Hora meta: 11:25:08 Cat:M Pos. categoria: 65 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 23.66 km/h Club: torres de segre
2000427
3:39:22
03:24:13
3:09:04
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 296 |
i
|
Raul joaquin Delgado Torres | 3:47:14 (tr 3:46:05) | ||
T. real: 03:46:05 T. oficial: 03:47:14 Inici real: 08:02:05 Hora meta: 11:48:09 Cat:M Pos. categoria: 106 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 21.23 km/h Club: l'aire
3038488
4:10:15
03:47:14
3:24:13
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01) |
|||||||
/ | / | 297 |
i
|
Miquel Descamps Vila | 4:39:32 (tr 4:38:04) | ||
T. real: 04:38:04 T. oficial: 04:39:32 Inici real: 08:02:23 Hora meta: 12:40:27 Cat:M Pos. categoria: 161 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 17.26 km/h Club: c.n. banyoles
9942121
5:54:51
04:39:32
3:24:13
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01) |
|||||||
/ | / | 298 |
i
|
Josep m Descarrega Castellví | 3:51:50 (tr 3:50:45) | ||
T. real: 03:50:45 T. oficial: 03:51:50 Inici real: 08:02:01 Hora meta: 11:52:45 Cat:M Pos. categoria: 113 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 20.8 km/h Club: club triatleta cervera
3645633
4:19:27
03:51:50
3:24:13
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01) |
|||||||
/ | / | 307 |
i
|
Carol Egea Gil | 4:22:05 (tr 4:20:33) | ||
T. real: 04:20:33 T. oficial: 04:22:05 Inici real: 08:02:28 Hora meta: 12:23:00 Cat:F Pos. categoria: 25 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 18.42 km/h Club: cervera, penya ciclista
4601051
4:56:57
04:22:05
3:47:14
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39) |
|||||||
/ | / | 316 |
i
|
Clara Escudé Muixí | 4:37:25 (tr 4:35:40) | ||
T. real: 04:35:40 T. oficial: 04:37:25 Inici real: 08:02:41 Hora meta: 12:38:20 Cat:F Pos. categoria: 35 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 17.41 km/h Club: cn sallent
4400
4:37:27
04:37:25
4:37:23
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27) |
|||||||
/ | / | 317 |
i
|
Jordi Espin Adop | 3:39:22 (tr 3:38:43) | ||
T. real: 03:38:43 T. oficial: 03:39:22 Inici real: 08:01:34 Hora meta: 11:40:17 Cat:M Pos. categoria: 91 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 21.95 km/h Club: sense club ciclista
4078206
4:10:16
03:39:22
3:08:28
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 320 |
i
|
Alex Estales Ribes | 4:49:06 (tr 4:47:12) | ||
T. real: 04:47:12 T. oficial: 04:49:06 Inici real: 08:02:49 Hora meta: 12:50:01 Cat:M Pos. categoria: 165 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 16.71 km/h Club: sense club ciclista
23563467
7:47:36
04:49:06
1:50:35
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Divina Farreny Justribó
07:47:36 (Tr: 7:45:49)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 323 |
i
|
Antoni Esteve Arnau | 2:22:59 (tr 2:22:59) | ||
T. real: 02:22:59 T. oficial: 02:22:59 Inici real: 08:00:56 Hora meta: 10:23:54 Cat:M Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 33.57 km/h Club: bellpuig, penya pedal
5176573
3:02:12
02:22:59
1:43:46
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55) |
|||||||
/ | / | 326 |
i
|
Joan Esteve Munté | 4:10:16 (tr 4:09:09) | ||
T. real: 04:09:09 T. oficial: 04:10:16 Inici real: 08:02:02 Hora meta: 12:11:11 Cat:M Pos. categoria: 133 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 19.27 km/h Club: castelldefels, club cicli
4078206
4:41:10
04:10:16
3:39:22
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01) |
|||||||
/ | / | 335 |
i
|
Divina Farreny Justribó | 7:47:36 (tr 7:45:49) | ||
T. real: 07:45:49 T. oficial: 07:47:36 Inici real: 08:02:43 Hora meta: 15:48:31 Cat:F Pos. categoria: 38 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 10.3 km/h Club: l'aire
23563467
10:46:07
07:47:36
4:49:06
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05) |
|||||||
/ | / | 341 |
i
|
Carlos Fernandez Hernández | 3:02:12 (tr 3:01:41) | ||
T. real: 03:01:41 T. oficial: 03:02:12 Inici real: 08:01:27 Hora meta: 11:03:07 Cat:M Pos. categoria: 31 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 26.42 km/h Club: agramunt, club ciclista
12567539
4:37:25
03:02:12
1:27:00
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 361 |
i
|
Josep maria Font Solans | 3:45:54 (tr 3:44:32) | ||
T. real: 03:44:32 T. oficial: 03:45:54 Inici real: 08:02:17 Hora meta: 11:46:49 Cat:M Pos. categoria: 99 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 21.38 km/h Club: sense club ciclista
10171858
5:02:57
03:45:54
2:28:50
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 367 |
i
|
Enric Franch Olivares | 2:58:08 (tr 2:57:25) | ||
T. real: 02:57:25 T. oficial: 02:58:08 Inici real: 08:01:38 Hora meta: 10:59:03 Cat:M Pos. categoria: 24 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 27.06 km/h Club: ce garrigues altes
13106863
4:37:26
02:58:08
1:18:51
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 368 |
i
|
Laura Franch Sunyer | 4:37:25 (tr 4:35:39) | ||
T. real: 04:35:39 T. oficial: 04:37:25 Inici real: 08:02:41 Hora meta: 12:38:20 Cat:F Pos. categoria: 34 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 17.41 km/h Club: cn sallent
12567539
6:12:37
04:37:25
3:02:12
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 369 |
i
|
Silvia Franco Estopa | 5:02:57 (tr 5:01:16) | ||
T. real: 05:01:16 T. oficial: 05:02:57 Inici real: 08:02:37 Hora meta: 13:03:52 Cat:F Pos. categoria: 36 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 15.93 km/h Club: sense club ciclista
10171858
6:20:01
05:02:57
3:45:54
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39) |
|||||||
/ | / | 374 |
i
|
Miquel Gabernet Talarn | 4:37:26 (tr 4:35:27) | ||
T. real: 04:35:27 T. oficial: 04:37:26 Inici real: 08:02:54 Hora meta: 12:38:21 Cat:M Pos. categoria: 159 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 17.43 km/h Club: terraferma, club ciclista
13106863
6:16:44
04:37:26
2:58:08
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 376 |
i
|
Jordi Gajas Giralt | 2:59:31 (tr 2:58:06) | ||
T. real: 02:58:06 T. oficial: 02:59:31 Inici real: 08:02:21 Hora meta: 11:00:26 Cat:M Pos. categoria: 27 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 26.95 km/h Club: sense club ciclista
6389933
3:47:55
02:59:31
2:11:06
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 380 |
i
|
Manuel Garcia Arias | 5:05:55 (tr 5:04:08) | ||
T. real: 05:04:08 T. oficial: 05:05:55 Inici real: 08:02:42 Hora meta: 13:06:50 Cat:M Pos. categoria: 172 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 15.78 km/h Club: 100 x 100 fond. tàrrega
390339
5:08:52
05:05:55
5:02:57
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16) |
|||||||
/ | / | 383 |
i
|
Núria Garcia Farré | 2:46:21 (tr 2:46:04) | ||
T. real: 02:46:04 T. oficial: 02:46:21 Inici real: 08:01:13 Hora meta: 10:47:16 Cat:F Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 28.91 km/h Club: cervera, penya ciclista
9535779
3:58:36
02:46:21
1:34:07
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 389 |
i
|
M. isabel Garcia Pladevall | 3:47:55 (tr 3:46:17) | ||
T. real: 03:46:17 T. oficial: 03:47:55 Inici real: 08:02:33 Hora meta: 11:48:50 Cat:F Pos. categoria: 18 Inici cursa:8:00:55 Sexe:F Ritme: 21.21 km/h Club: sense club ciclista
6389933
4:36:20
03:47:55
2:59:31
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 397 |
i
|
Manuel Gigo Atienza | 4:50:23 (tr 4:49:05) | ||
T. real: 04:49:05 T. oficial: 04:50:23 Inici real: 08:02:14 Hora meta: 12:51:18 Cat:M Pos. categoria: 166 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 16.61 km/h Club: sense club ciclista
4400
4:50:25
04:50:23
4:50:21
|
|||||||
/ | / | 400 |
i
|
Eduardo Gironella | 3:58:36 (tr 3:57:57) | ||
T. real: 03:57:57 T. oficial: 03:58:36 Inici real: 08:01:34 Hora meta: 11:59:31 Cat:M Pos. categoria: 118 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 20.17 km/h Club: club ciclista pallejà. (4
9535779
5:10:50
03:58:36
2:46:21
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Miquel Descamps Vila
04:39:32 (Tr: 4:38:04)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Clara Escudé Muixí
04:37:25 (Tr: 4:35:40)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Alex Estales Ribes
04:49:06 (Tr: 4:47:12)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Laura Franch Sunyer
04:37:25 (Tr: 4:35:39)
i
Silvia Franco Estopa
05:02:57 (Tr: 5:01:16)
i
Miquel Gabernet Talarn
04:37:26 (Tr: 4:35:27)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Manuel Garcia Arias
05:05:55 (Tr: 5:04:08)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Manuel Gigo Atienza
04:50:23 (Tr: 4:49:05)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Emili Grau Fuentes
04:31:23 (Tr: 4:29:39)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 411 |
i
|
Xavier Gonzàlez Farré | 2:57:58 (tr 2:55:53) | ||
T. real: 02:55:53 T. oficial: 02:57:58 Inici real: 08:03:00 Hora meta: 10:58:53 Cat:M Pos. categoria: 23 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 27.29 km/h Club: sense club ciclista
6130990
3:44:24
02:57:58
2:11:31
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
Francisco javie Guerrero Denche
03:44:24 (Tr: 3:43:01)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 423 |
i
|
Emili Grau Fuentes | 4:31:23 (tr 4:29:39) | ||
T. real: 04:29:39 T. oficial: 04:31:23 Inici real: 08:02:40 Hora meta: 12:32:18 Cat:M Pos. categoria: 155 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 17.8 km/h Club: terraferma, club ciclista
4400
4:31:25
04:31:23
4:31:21
|
|||||||
/ | / | 424 |
i
|
Mauri Grigelmo De La Cruz | 2:23:17 (tr 2:23:15) | ||
T. real: 02:23:15 T. oficial: 02:23:17 Inici real: 08:00:58 Hora meta: 10:24:12 Cat:M Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 33.51 km/h Club: la serreta de corbins
3696466
2:51:18
02:23:17
1:55:17
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
Guillem Hernández Prat
02:51:18 (Tr: 2:49:55) |
|||||||
/ | / | 430 |
i
|
Francisco javie Guerrero Denche | 3:44:24 (tr 3:43:01) | ||
T. real: 03:43:01 T. oficial: 03:44:24 Inici real: 08:02:18 Hora meta: 11:45:19 Cat:M Pos. categoria: 98 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 21.52 km/h Club: sense club ciclista
6130990
4:30:51
03:44:24
2:57:58
i
Brian Curcó Panadés
03:24:13 (Tr: 3:22:51)
i
Raul joaquin Delgado Torres
03:47:14 (Tr: 3:46:05)
i
Josep m Descarrega Castellví
03:51:50 (Tr: 3:50:45)
i
Carol Egea Gil
04:22:05 (Tr: 4:20:33)
i
Jordi Espin Adop
03:39:22 (Tr: 3:38:43)
i
Joan Esteve Munté
04:10:16 (Tr: 4:09:09)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Josep maria Font Solans
03:45:54 (Tr: 3:44:32)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
M. isabel Garcia Pladevall
03:47:55 (Tr: 3:46:17)
i
Eduardo Gironella
03:58:36 (Tr: 3:57:57)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
François Guerrero Rodríguez
03:23:00 (Tr: 3:22:29)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 432 |
i
|
François Guerrero Rodríguez | 3:23:00 (tr 3:22:29) | ||
T. real: 03:22:29 T. oficial: 03:23:00 Inici real: 08:01:26 Hora meta: 11:23:55 Cat:M Pos. categoria: 59 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 23.71 km/h Club: colla pedalada juneda, cc
4400
3:23:02
03:23:00
3:22:58
|
|||||||
/ | / | 439 |
i
|
Guillem Hernández Prat | 2:51:18 (tr 2:49:55) | ||
T. real: 02:49:55 T. oficial: 02:51:18 Inici real: 08:02:18 Hora meta: 10:52:13 Cat:M Pos. categoria: 16 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 28.25 km/h Club: sense club ciclista
3991640
3:21:32
02:51:18
2:21:03
i
Antoni Esteve Arnau
02:22:59 (Tr: 2:22:59)
i
Carlos Fernandez Hernández
03:02:12 (Tr: 3:01:41)
i
Enric Franch Olivares
02:58:08 (Tr: 2:57:25)
i
Jordi Gajas Giralt
02:59:31 (Tr: 2:58:06)
i
Núria Garcia Farré
02:46:21 (Tr: 2:46:04)
i
Xavier Gonzàlez Farré
02:57:58 (Tr: 2:55:53)
i
Mauri Grigelmo De La Cruz
02:23:17 (Tr: 2:23:15)
i
José antonio Hernández Romero
03:21:32 (Tr: 3:20:10) |
|||||||
/ | / | 440 |
i
|
José antonio Hernández Romero | 3:21:32 (tr 3:20:10) | ||
T. real: 03:20:10 T. oficial: 03:21:32 Inici real: 08:02:18 Hora meta: 11:22:27 Cat:M Pos. categoria: 52 Inici cursa:8:00:55 Sexe:M Ritme: 23.98 km/h Club: piragüisme sícoris
4400
3:21:34
03:21:32
3:21:30
|
|||||||