Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Montsec Montsec 2023

Llarga

20 maig 2023

Curta Llarga Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 08:09:30

T. oficial: 08:10:36

Inici real: 08:01:06

Hora meta: 16:10:36

Cat:M

Pos. categoria: 190

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.29 km/h

Club: torregrossa, club ciclist

k109: 4:12:55

Hora k109 : 12:14:00

Pos k109 : 192

-

Meta: 8:09:30

Hora meta: 16:10:36

Pos meta : 198

Y 6 posicions

8:10:38
08:10:36
8:10:34

T. real: 07:18:24

T. oficial: 07:20:26

Inici real: 08:02:03

Hora meta: 15:20:26

Cat:M

Pos. categoria: 119

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.0 km/h

Club: montbike cycling club

k109: 3:55:25

Hora k109 : 11:57:28

Pos k109 : 137

-

Meta: 7:18:24

Hora meta: 15:20:26

Pos meta : 122

X 15 posicions

7:46:13
07:20:26
6:54:40
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 08:26:08

T. oficial: 08:28:24

Inici real: 08:02:17

Hora meta: 16:28:24

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 22.52 km/h

Club: multibike lleida cc

k109: 4:26:44

Hora k109 : 12:29:00

Pos k109 : 216

-

Meta: 8:26:08

Hora meta: 16:28:24

Pos meta : 229

Y 13 posicions

8:46:12
08:28:24
8:10:36
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)

T. real: 07:33:14

T. oficial: 07:34:25

Inici real: 08:01:12

Hora meta: 15:34:25

Cat:M

Pos. categoria: 149

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.15 km/h

Club: agramunt, club ciclista

k109: 4:05:47

Hora k109 : 12:06:58

Pos k109 : 171

-

Meta: 7:33:14

Hora meta: 15:34:25

Pos meta : 154

X 17 posicions

7:46:13
07:34:25
7:22:37
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)

T. real: 08:12:13

T. oficial: 08:13:11

Inici real: 08:00:59

Hora meta: 16:13:11

Cat:M

Pos. categoria: 203

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.16 km/h

Club: sense club ciclista

k109: 4:29:02

Hora k109 : 12:30:00

Pos k109 : 221

-

Meta: 8:12:13

Hora meta: 16:13:11

Pos meta : 213

X 8 posicions

9:05:56
08:13:11
7:20:26
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Nuria Duch Turmo
08:28:24 (Tr: 8:26:08)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 05:58:36

T. oficial: 05:58:59

Inici real: 08:00:24

Hora meta: 13:58:59

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 31.79 km/h

Club: ennortis

k109: 3:08:54

Hora k109 : 11:09:17

Pos k109 : 12

-

Meta: 5:58:36

Hora meta: 13:58:59

Pos meta : 13

Y 1 posició

8:20:55
05:58:59
3:37:03
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 07:45:28

T. oficial: 07:46:13

Inici real: 08:00:45

Hora meta: 15:46:13

Cat:M

Pos. categoria: 159

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.49 km/h

Club: manresa, esport ciclista

k109: 3:59:16

Hora k109 : 12:00:00

Pos k109 : 156

-

Meta: 7:45:28

Hora meta: 15:46:13

Pos meta : 164

Y 8 posicions

7:58:01
07:46:13
7:34:25
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)

T. real: 07:12:29

T. oficial: 07:13:36

Inici real: 08:01:08

Hora meta: 15:13:36

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.36 km/h

Club: 100 x 100 fond. tàrrega

k109: 3:43:15

Hora k109 : 11:44:22

Pos k109 : 99

-

Meta: 7:12:29

Hora meta: 15:13:36

Pos meta : 101

Y 2 posicions

7:35:20
07:13:36
6:51:52
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 08:19:59

T. oficial: 08:20:55

Inici real: 08:00:57

Hora meta: 16:20:55

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 22.8 km/h

Club: triatló terrassa sports

k109: 4:29:04

Hora k109 : 12:30:00

Pos k109 : 222

-

Meta: 8:19:59

Hora meta: 16:20:55

Pos meta : 223

Y 1 posició

10:42:51
08:20:55
5:58:59
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Nuria Duch Turmo
08:28:24 (Tr: 8:26:08)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
David Estevez Caparros
05:58:59 (Tr: 5:58:36)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 07:23:15

T. oficial: 07:24:58

Inici real: 08:01:44

Hora meta: 15:24:58

Cat:M

Pos. categoria: 132

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.72 km/h

Club: la marca

k109: 3:59:08

Hora k109 : 12:00:51

Pos k109 : 159

-

Meta: 7:23:15

Hora meta: 15:24:58

Pos meta : 137

X 22 posicions

7:40:18
07:24:58
7:09:38
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 07:34:26

T. oficial: 07:35:20

Inici real: 08:00:55

Hora meta: 15:35:20

Cat:M

Pos. categoria: 150

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.09 km/h

Club: sense club ciclista

k109: 3:56:34

Hora k109 : 11:57:28

Pos k109 : 138

-

Meta: 7:34:26

Hora meta: 15:35:20

Pos meta : 155

Y 17 posicions

8:11:27
07:35:20
6:59:13
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 08:03:48

T. oficial: 08:04:21

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 16:04:21

Cat:M

Pos. categoria: 182

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.56 km/h

Club: c.c castelldefels b.s

k109: 4:11:28

Hora k109 : 12:12:00

Pos k109 : 188

-

Meta: 8:03:48

Hora meta: 16:04:21

Pos meta : 189

Y 1 posició

8:04:23
08:04:21
8:04:19

T. real: 07:38:34

T. oficial: 07:40:18

Inici real: 08:01:44

Hora meta: 15:40:18

Cat:M

Pos. categoria: 152

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.86 km/h

Club: sant cugat 2013, club cic

k109: 3:49:42

Hora k109 : 11:51:26

Pos k109 : 113

-

Meta: 7:38:34

Hora meta: 15:40:18

Pos meta : 157

Y 44 posicions

7:55:38
07:40:18
7:24:58
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)

T. real: 08:09:50

T. oficial: 08:11:27

Inici real: 08:01:38

Hora meta: 16:11:27

Cat:M

Pos. categoria: 193

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.27 km/h

Club: terraferma, club ciclista

k109: 4:16:51

Hora k109 : 12:18:28

Pos k109 : 205

-

Meta: 8:09:50

Hora meta: 16:11:27

Pos meta : 202

X 3 posicions

8:47:34
08:11:27
7:35:20
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Nuria Duch Turmo
08:28:24 (Tr: 8:26:08)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)

T. real: 07:41:46

T. oficial: 07:42:33

Inici real: 08:00:48

Hora meta: 15:42:33

Cat:M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.69 km/h

Club: cicles vic c.c.

k109: 3:54:09

Hora k109 : 11:54:56

Pos k109 : 123

-

Meta: 7:41:46

Hora meta: 15:42:33

Pos meta : 161

Y 38 posicions

7:42:35
07:42:33
7:42:31

T. real: 07:18:24

T. oficial: 07:20:26

Inici real: 08:02:03

Hora meta: 15:20:26

Cat:M

Pos. categoria: 120

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.0 km/h

Club: solcam-montbike

k109: 3:55:26

Hora k109 : 11:57:29

Pos k109 : 139

-

Meta: 7:18:24

Hora meta: 15:20:26

Pos meta : 123

X 16 posicions

7:20:28
07:20:26
7:20:24
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)

T. real: 07:17:46

T. oficial: 07:18:38

Inici real: 08:00:52

Hora meta: 15:18:38

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.04 km/h

Club: ramon vilella

k109: 3:54:09

Hora k109 : 11:55:00

Pos k109 : 126

-

Meta: 7:17:46

Hora meta: 15:18:38

Pos meta : 113

X 13 posicions

7:18:40
07:18:38
7:18:36

T. real: 07:14:46

T. oficial: 07:16:53

Inici real: 08:02:08

Hora meta: 15:16:53

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.22 km/h

Club: club triatlon lleida

k109: 3:51:57

Hora k109 : 11:54:05

Pos k109 : 121

-

Meta: 7:14:46

Hora meta: 15:16:53

Pos meta : 110

X 11 posicions

7:54:20
07:16:53
6:39:27
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 06:07:15

T. oficial: 06:07:41

Inici real: 08:00:26

Hora meta: 14:07:41

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 31.04 km/h

Club: qpedals associacó

k109: 3:15:05

Hora k109 : 11:15:30

Pos k109 : 18

-

Meta: 6:07:15

Hora meta: 14:07:41

Pos meta : 27

Y 9 posicions

7:19:08
06:07:41
4:56:14
i
David Estevez Caparros
05:58:59 (Tr: 5:58:36)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)

T. real: 06:47:31

T. oficial: 06:48:03

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 14:48:03

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 27.98 km/h

Club: bikestocks

k109: 3:33:47

Hora k109 : 11:34:20

Pos k109 : 58

-

Meta: 6:47:31

Hora meta: 14:48:03

Pos meta : 64

Y 6 posicions

6:48:05
06:48:03
6:48:01
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)

T. real: 07:53:47

T. oficial: 07:54:20

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 15:54:20

Cat:M

Pos. categoria: 171

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.06 km/h

Club: bikestocks

k109: 4:06:26

Hora k109 : 12:06:59

Pos k109 : 172

-

Meta: 7:53:47

Hora meta: 15:54:20

Pos meta : 177

Y 5 posicions

8:31:46
07:54:20
7:16:53
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Nuria Duch Turmo
08:28:24 (Tr: 8:26:08)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 07:18:00

T. oficial: 07:19:08

Inici real: 08:01:09

Hora meta: 15:19:08

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.03 km/h

Club: centelles, penya ciclista

k109: 3:52:52

Hora k109 : 11:54:00

Pos k109 : 118

-

Meta: 7:18:00

Hora meta: 15:19:08

Pos meta : 119

Y 1 posició

8:30:35
07:19:08
6:07:41
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Nuria Duch Turmo
08:28:24 (Tr: 8:26:08)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Fernando España Rodríguez
08:13:11 (Tr: 8:12:13)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Karme Fernandez Roman
08:20:55 (Tr: 8:19:59)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Josep antoni Font Amperi
08:11:27 (Tr: 8:09:50)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 06:19:55

T. oficial: 06:20:23

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 14:20:23

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 30.01 km/h

Club: cc agramunt

k109: 3:22:35

Hora k109 : 11:23:03

Pos k109 : 42

-

Meta: 6:19:55

Hora meta: 14:20:23

Pos meta : 39

X 3 posicions

6:28:15
06:20:23
6:12:31
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)

T. real: 06:07:14

T. oficial: 06:07:41

Inici real: 08:00:27

Hora meta: 14:07:41

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 31.04 km/h

Club: sense club ciclista

k109: 3:22:33

Hora k109 : 11:23:00

Pos k109 : 32

-

Meta: 6:07:14

Hora meta: 14:07:41

Pos meta : 29

X 3 posicions

6:31:56
06:07:41
5:43:25
i
David Estevez Caparros
05:58:59 (Tr: 5:58:36)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)

T. real: 07:29:01

T. oficial: 07:30:53

Inici real: 08:01:52

Hora meta: 15:30:53

Cat:M

Pos. categoria: 144

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.39 km/h

Club: sense club ciclista

k109: 3:58:59

Hora k109 : 12:00:50

Pos k109 : 157

-

Meta: 7:29:01

Hora meta: 15:30:53

Pos meta : 149

X 8 posicions

7:42:37
07:30:53
7:19:08
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 06:26:51

T. oficial: 06:28:15

Inici real: 08:01:25

Hora meta: 14:28:15

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 29.47 km/h

Club: sense club ciclista

k109: 3:21:38

Hora k109 : 11:23:02

Pos k109 : 41

-

Meta: 6:26:51

Hora meta: 14:28:15

Pos meta : 47

Y 6 posicions

6:48:02
06:28:15
6:08:27
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)

T. real: 06:31:20

T. oficial: 06:31:56

Inici real: 08:00:37

Hora meta: 14:31:56

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 29.13 km/h

Club: the cyclebox crew

k109: 3:30:56

Hora k109 : 11:31:32

Pos k109 : 55

-

Meta: 6:31:20

Hora meta: 14:31:56

Pos meta : 51

X 4 posicions

7:21:29
06:31:56
5:42:24
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
David Estevez Caparros
05:58:59 (Tr: 5:58:36)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Oscar Gonzalez Marin
06:07:42 (Tr: 6:06:44)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 06:06:44

T. oficial: 06:07:42

Inici real: 08:00:59

Hora meta: 14:07:42

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 31.09 km/h

Club: club ciclista reus rocau

k109: 3:16:09

Hora k109 : 11:17:07

Pos k109 : 25

-

Meta: 6:06:44

Hora meta: 14:07:42

Pos meta : 32

Y 7 posicions

7:21:29
06:07:42
4:53:55
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
David Estevez Caparros
05:58:59 (Tr: 5:58:36)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Javier Garcia-die Azqueta
06:07:41 (Tr: 6:07:15)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Iris Gomez Argiles
06:07:41 (Tr: 6:07:14)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 06:47:28

T. oficial: 06:48:02

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 14:48:02

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 27.98 km/h

Club: bellpuig, penya pedal

k109: 3:33:47

Hora k109 : 11:34:21

Pos k109 : 60

-

Meta: 6:47:28

Hora meta: 14:48:02

Pos meta : 63

Y 3 posicions

7:21:29
06:48:02
6:14:35
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Manel Ginesta Pérez
06:20:23 (Tr: 6:19:55)
i
Pedro González Heras
06:28:15 (Tr: 6:26:51)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Alberto Guerra Martin
07:21:29 (Tr: 7:19:37)

T. real: 07:19:37

T. oficial: 07:21:29

Inici real: 08:01:52

Hora meta: 15:21:29

Cat:M

Pos. categoria: 123

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.93 km/h

Club: ac.montjuic

k109: 3:55:34

Hora k109 : 11:57:26

Pos k109 : 135

-

Meta: 7:19:37

Hora meta: 15:21:29

Pos meta : 126

X 9 posicions

8:11:01
07:21:29
6:31:56
i
Josep ramon Dones Cortes
08:10:36 (Tr: 8:09:30)
i
Ivan Dot
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carlos Escartin Samperiz
07:34:25 (Tr: 7:33:14)
i
Joan Falco Tomasa
07:46:13 (Tr: 7:45:28)
i
Josep maria Farré Grau
07:13:36 (Tr: 7:12:29)
i
Josep mª Ferré Ruiz
07:24:58 (Tr: 7:23:15)
i
Gerard Ferrer Muñoz
07:35:20 (Tr: 7:34:26)
i
Santiago Ferrer Yuste
08:04:21 (Tr: 8:03:48)
i
Pere Florensa Llusa
07:40:18 (Tr: 7:38:34)
i
Albert Fuentes Narro
07:42:33 (Tr: 7:41:46)
i
Javier Garcia Alba
07:20:26 (Tr: 7:18:24)
i
Carles Garcia Posino
07:18:38 (Tr: 7:17:46)
i
Josemaria Garcia Sanchez
07:16:53 (Tr: 7:14:46)
i
Miquel García-die Azqueta
06:48:03 (Tr: 6:47:31)
i
Iñigo Garcia-die Sanchez-guardamino
07:54:20 (Tr: 7:53:47)
i
Miquel Genolla Subirats
07:19:08 (Tr: 7:18:00)
i
Francesc josep Gómez Contreras
07:30:53 (Tr: 7:29:01)
i
Guillem Gonzàlez Marín
06:31:56 (Tr: 6:31:20)
i
Xavier Granollers Torrens
06:48:02 (Tr: 6:47:28)