Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Montsec Montsec 2023

Mitja

20 maig 2023

Curta Llarga Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 05:40:23

T. oficial: 05:41:46

Inici real: 08:01:24

Hora meta: 13:41:46

Cat:M

Pos. categoria: 250

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.68 km/h

Club: prat, agrupacio ciclista

K122: 5:11:12

Hora K122 : 13:12:35

Pos K122 : 266

-

Meta: 5:40:23

Hora meta: 13:41:46

Pos meta : 262

X 4 posicions

5:41:48
05:41:46
5:41:44

T. real: 05:17:55

T. oficial: 05:19:34

Inici real: 08:01:40

Hora meta: 13:19:34

Cat:M

Pos. categoria: 131

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.42 km/h

Club: altorricon c.c

K122: 4:50:01

Hora K122 : 12:51:40

Pos K122 : 144

-

Meta: 5:17:55

Hora meta: 13:19:34

Pos meta : 136

X 8 posicions

5:37:52
05:19:34
5:01:16
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)

T. real: 04:46:42

T. oficial: 04:47:17

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 12:47:17

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 29.3 km/h

Club: tramdur alpicat

K122: 4:21:17

Hora K122 : 12:21:52

Pos K122 : 50

-

Meta: 4:46:42

Hora meta: 12:47:17

Pos meta : 49

X 1 posició

5:37:52
04:47:17
3:56:43
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Jofre Llort
04:22:51 (Tr: 4:22:24)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 05:35:48

T. oficial: 05:37:00

Inici real: 08:01:12

Hora meta: 13:37:00

Cat:M

Pos. categoria: 223

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.02 km/h

Club: 100 x 100 fond. tàrrega

K122: 5:06:17

Hora K122 : 13:07:29

Pos K122 : 221

-

Meta: 5:35:48

Hora meta: 13:37:00

Pos meta : 233

Y 12 posicions

5:37:52
05:37:00
5:36:09
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)

T. real: 05:05:54

T. oficial: 05:06:20

Inici real: 08:00:26

Hora meta: 13:06:20

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 27.46 km/h

Club: club ciclista guissona

K122: 4:31:37

Hora K122 : 12:32:02

Pos K122 : 79

-

Meta: 5:05:54

Hora meta: 13:06:20

Pos meta : 90

Y 11 posicions

5:06:22
05:06:20
5:06:18

T. real: 04:57:21

T. oficial: 04:59:06

Inici real: 08:01:45

Hora meta: 12:59:06

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 28.25 km/h

Club: navarcles, penya ciclista

K122: 4:31:59

Hora K122 : 12:33:43

Pos K122 : 83

-

Meta: 4:57:21

Hora meta: 12:59:06

Pos meta : 80

X 3 posicions

5:11:20
04:59:06
4:46:52
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 05:37:11

T. oficial: 05:37:52

Inici real: 08:00:42

Hora meta: 13:37:52

Cat:M

Pos. categoria: 244

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.91 km/h

Club: sense club ciclista

K122: 5:09:13

Hora K122 : 13:09:54

Pos K122 : 253

-

Meta: 5:37:11

Hora meta: 13:37:52

Pos meta : 256

Y 3 posicions

6:14:42
05:37:52
5:01:02
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 04:57:24

T. oficial: 04:59:04

Inici real: 08:01:40

Hora meta: 12:59:04

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 28.25 km/h

Club: andorrana, agrupaci? cicl

K122: 4:32:03

Hora K122 : 12:33:43

Pos K122 : 81

-

Meta: 4:57:24

Hora meta: 12:59:04

Pos meta : 78

X 3 posicions

5:37:17
04:59:04
4:20:51
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Jofre Llort
04:22:51 (Tr: 4:22:24)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 05:10:51

T. oficial: 05:11:20

Inici real: 08:00:30

Hora meta: 13:11:20

Cat:M

Pos. categoria: 104

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 27.02 km/h

Club: andorrana, agrupaci? cicl

K122: 4:43:43

Hora K122 : 12:44:13

Pos K122 : 107

-

Meta: 5:10:51

Hora meta: 13:11:20

Pos meta : 108

Y 1 posició

5:37:18
05:11:20
4:45:23
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 06:12:07

T. oficial: 06:14:42

Inici real: 08:02:35

Hora meta: 14:14:42

Cat:M

Pos. categoria: 338

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 22.57 km/h

Club: terraferma, club ciclista

K122: 5:39:18

Hora K122 : 13:41:53

Pos K122 : 363

-

Meta: 6:12:07

Hora meta: 14:14:42

Pos meta : 359

X 4 posicions

6:51:32
06:14:42
5:37:52
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Jose antonio Leite Da Costa
06:27:59 (Tr: 6:25:50)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:36:49

T. oficial: 05:37:17

Inici real: 08:00:28

Hora meta: 13:37:17

Cat:M

Pos. categoria: 231

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.94 km/h

Club: martorell, penya ciclista

K122: 5:07:13

Hora K122 : 13:07:40

Pos K122 : 238

-

Meta: 5:36:49

Hora meta: 13:37:17

Pos meta : 241

Y 3 posicions

6:51:37
05:37:17
4:22:57
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Carl Johnson
06:51:37 (Tr: 6:49:57)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Jose antonio Leite Da Costa
06:27:59 (Tr: 6:25:50)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:35:17

T. oficial: 05:37:18

Inici real: 08:02:01

Hora meta: 13:37:18

Cat:M

Pos. categoria: 232

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.05 km/h

Club: sense club ciclista

K122: 5:07:55

Hora K122 : 13:09:55

Pos K122 : 257

-

Meta: 5:35:17

Hora meta: 13:37:18

Pos meta : 242

X 15 posicions

6:03:15
05:37:18
5:11:20
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:32:52

T. oficial: 05:33:35

Inici real: 08:00:43

Hora meta: 13:33:35

Cat:M

Pos. categoria: 193

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.24 km/h

Club: gramabikes

K122: 5:01:03

Hora K122 : 13:01:46

Pos K122 : 205

-

Meta: 5:32:52

Hora meta: 13:33:35

Pos meta : 203

X 2 posicions

5:51:33
05:33:35
5:15:36
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 06:49:57

T. oficial: 06:51:37

Inici real: 08:01:40

Hora meta: 14:51:37

Cat:M

Pos. categoria: 386

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 20.49 km/h

Club:

K122: 6:12:15

Hora K122 : 14:13:54

Pos K122 : 412

-

Meta: 6:49:57

Hora meta: 14:51:37

Pos meta : 413

Y 1 posició

8:05:56
06:51:37
5:37:17
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Jose antonio Leite Da Costa
06:27:59 (Tr: 6:25:50)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:32:47

T. oficial: 05:33:48

Inici real: 08:01:01

Hora meta: 13:33:48

Cat:M

Pos. categoria: 197

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.24 km/h

Club: sense club ciclista

K122: 4:59:29

Hora K122 : 13:00:29

Pos K122 : 200

-

Meta: 5:32:47

Hora meta: 13:33:48

Pos meta : 207

Y 7 posicions

6:27:59
05:33:48
4:39:36
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Jose antonio Leite Da Costa
06:27:59 (Tr: 6:25:50)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:49:29

T. oficial: 05:51:33

Inici real: 08:02:05

Hora meta: 13:51:33

Cat:M

Pos. categoria: 280

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.04 km/h

Club: club ciclista muros

K122: 5:21:43

Hora K122 : 13:23:47

Pos K122 : 306

-

Meta: 5:49:29

Hora meta: 13:51:33

Pos meta : 293

X 13 posicions

6:09:31
05:51:33
5:33:35
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:47:54

T. oficial: 05:49:10

Inici real: 08:01:17

Hora meta: 13:49:10

Cat:M

Pos. categoria: 275

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.15 km/h

Club: super u

K122: 5:18:22

Hora K122 : 13:19:38

Pos K122 : 288

-

Meta: 5:47:54

Hora meta: 13:49:10

Pos meta : 288

Z

5:49:36
05:49:10
5:48:45
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)

T. real: 06:25:50

T. oficial: 06:27:59

Inici real: 08:02:10

Hora meta: 14:27:59

Cat:M

Pos. categoria: 350

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 21.77 km/h

Club: activabike

K122: 5:52:23

Hora K122 : 13:54:32

Pos K122 : 375

-

Meta: 6:25:50

Hora meta: 14:27:59

Pos meta : 375

Z

7:22:11
06:27:59
5:33:48
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Carl Johnson
06:51:37 (Tr: 6:49:57)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:52:01

T. oficial: 05:53:02

Inici real: 08:01:02

Hora meta: 13:53:02

Cat:M

Pos. categoria: 281

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.86 km/h

Club: ratpenat, club ciclista

K122: 5:19:57

Hora K122 : 13:20:58

Pos K122 : 300

-

Meta: 5:52:01

Hora meta: 13:53:02

Pos meta : 294

X 6 posicions

6:14:32
05:53:02
5:31:33
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:49:11

T. oficial: 05:49:36

Inici real: 08:00:25

Hora meta: 13:49:36

Cat:M

Pos. categoria: 278

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.06 km/h

Club: terraferma, club ciclista

K122: 5:20:25

Hora K122 : 13:20:49

Pos K122 : 290

-

Meta: 5:49:11

Hora meta: 13:49:36

Pos meta : 291

Y 1 posició

5:50:01
05:49:36
5:49:10
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)

T. real: 05:35:44

T. oficial: 05:37:49

Inici real: 08:02:05

Hora meta: 13:37:49

Cat:M

Pos. categoria: 238

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.02 km/h

Club: montbike, club btt

K122: 5:07:47

Hora K122 : 13:09:51

Pos K122 : 243

-

Meta: 5:35:44

Hora meta: 13:37:49

Pos meta : 249

Y 6 posicions

5:37:51
05:37:49
5:37:47

T. real: 06:12:07

T. oficial: 06:14:32

Inici real: 08:02:26

Hora meta: 14:14:32

Cat:M

Pos. categoria: 336

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 22.57 km/h

Club: fondistes solsones

K122: 5:41:01

Hora K122 : 13:43:26

Pos K122 : 366

-

Meta: 6:12:07

Hora meta: 14:14:32

Pos meta : 357

X 9 posicions

6:36:02
06:14:32
5:53:02
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Jose antonio Leite Da Costa
06:27:59 (Tr: 6:25:50)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)

T. real: 05:15:36

T. oficial: 05:16:18

Inici real: 08:00:42

Hora meta: 13:16:18

Cat:M

Pos. categoria: 128

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.62 km/h

Club: 100 x 100 fond. tàrrega

K122: 4:48:40

Hora K122 : 12:49:21

Pos K122 : 130

-

Meta: 5:15:36

Hora meta: 13:16:18

Pos meta : 133

Y 3 posicions

5:33:36
05:16:18
4:59:00
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 05:15:28

T. oficial: 05:16:07

Inici real: 08:00:39

Hora meta: 13:16:07

Cat:M

Pos. categoria: 119

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.63 km/h

Club: a.a. xafatolls de mollerussa

K122: 4:48:36

Hora K122 : 12:49:14

Pos K122 : 127

-

Meta: 5:15:28

Hora meta: 13:16:07

Pos meta : 124

X 3 posicions

5:24:02
05:16:07
5:08:11
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)

T. real: 04:22:24

T. oficial: 04:22:51

Inici real: 08:00:28

Hora meta: 12:22:51

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 32.01 km/h

Club: andorrana, agrupaci? cicl

K122: 3:54:45

Hora K122 : 11:55:13

Pos K122 : 6

-

Meta: 4:22:24

Hora meta: 12:22:51

Pos meta : 7

Y 1 posició

4:59:03
04:22:51
3:46:39
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Francisco javie Lopez Serrano
04:59:03 (Tr: 4:56:41)

T. real: 05:32:26

T. oficial: 05:33:36

Inici real: 08:01:10

Hora meta: 13:33:36

Cat:M

Pos. categoria: 195

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 25.27 km/h

Club: castelldefels, club cicli

K122: 5:02:58

Hora K122 : 13:04:08

Pos K122 : 213

-

Meta: 5:32:26

Hora meta: 13:33:36

Pos meta : 205

X 8 posicions

5:54:29
05:33:36
5:12:42
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Raul Lorenzo Hinojosa
05:54:29 (Tr: 5:52:09)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:22:30

T. oficial: 05:24:02

Inici real: 08:01:32

Hora meta: 13:24:02

Cat:M

Pos. categoria: 167

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 26.05 km/h

Club: piera, club ciclista

K122: 4:49:30

Hora K122 : 12:51:02

Pos K122 : 137

-

Meta: 5:22:30

Hora meta: 13:24:02

Pos meta : 174

Y 37 posicions

5:37:54
05:24:02
5:10:09
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 04:56:41

T. oficial: 04:59:03

Inici real: 08:02:22

Hora meta: 12:59:03

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 28.31 km/h

Club: penya ciclista navarcles

K122: 4:31:23

Hora K122 : 12:33:44

Pos K122 : 84

-

Meta: 4:56:41

Hora meta: 12:59:03

Pos meta : 77

X 7 posicions

5:37:54
04:59:03
4:20:12
i
Juan manuel Gordillo Almazan
05:19:34 (Tr: 5:17:55)
i
Josep Gorgues Mayench
04:47:17 (Tr: 4:46:42)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Alex Gual Ripoll
05:06:20 (Tr: 5:05:54)
i
Francisco Hinojosa Garcia
04:59:06 (Tr: 4:57:21)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Toni Iglesias Arroyo
04:59:04 (Tr: 4:57:24)
i
Pau Iglesias Rodríguez
05:11:20 (Tr: 5:10:51)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Andreu Llanes Valls
05:16:18 (Tr: 5:15:36)
i
Sergi Llanes Valls
05:16:07 (Tr: 5:15:28)
i
Jofre Llort
04:22:51 (Tr: 4:22:24)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:52:09

T. oficial: 05:54:29

Inici real: 08:02:21

Hora meta: 13:54:29

Cat:M

Pos. categoria: 286

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 23.85 km/h

Club: p.c.navarcles

K122: 5:21:42

Hora K122 : 13:24:02

Pos K122 : 310

-

Meta: 5:52:09

Hora meta: 13:54:29

Pos meta : 300

X 10 posicions

6:15:22
05:54:29
5:33:36
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Justri J. Lluís Justribó
06:14:42 (Tr: 6:12:07)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Xavier León
05:53:02 (Tr: 5:52:01)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Xavier Llàcer Cascales
06:14:32 (Tr: 6:12:07)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Arnau Lores Panades
05:37:54 (Tr: 5:36:48)

T. real: 05:36:48

T. oficial: 05:37:54

Inici real: 08:01:07

Hora meta: 13:37:54

Cat:M

Pos. categoria: 247

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 24.94 km/h

Club: sense club ciclista

K122: 5:06:34

Hora K122 : 13:07:41

Pos K122 : 239

-

Meta: 5:36:48

Hora meta: 13:37:54

Pos meta : 259

Y 20 posicions

5:51:47
05:37:54
5:24:02
i
Domingo Gonzalez Cano
05:41:46 (Tr: 5:40:23)
i
Josep maria Gual Campabadal
05:37:00 (Tr: 5:35:48)
i
Cristian Hurtado Azorin
05:37:52 (Tr: 5:37:11)
i
Pedro Jimenez Bermudez
05:37:17 (Tr: 5:36:49)
i
Albert Jimenez Campos
05:37:18 (Tr: 5:35:17)
i
Aitor Jiménez Payo
05:33:35 (Tr: 5:32:52)
i
Ruben Joya Jiménez
05:33:48 (Tr: 5:32:47)
i
Jose antonio Lado Leston
05:51:33 (Tr: 5:49:29)
i
Víctor Larroya Casas
05:49:10 (Tr: 5:47:54)
i
Angel Lerma Garcia
05:49:36 (Tr: 5:49:11)
i
Josep Llaberia Fernandez
05:37:49 (Tr: 5:35:44)
i
Juan carlos Lopez Chaparro
05:33:36 (Tr: 5:32:26)
i
Daniel López Romero
05:24:02 (Tr: 5:22:30)