L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1 |
i
|
Maties Abad Carrillo | 8:31:50 (tr 8:28:22) | ||
T. real: 08:28:22 T. oficial: 08:31:50 Inici real: 08:02:14 Hora meta: 16:30:36 Cat:ME65 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 22.43 km/h Club: k109: 4:26:44 Hora k109 : 12:28:58 Meta: 8:28:22 Hora meta: 16:30:36
Split Times
4400
8:31:52
08:31:50
8:31:48
|
|||||||
/ | / | 4 |
i
|
Iñaki Abengoza Fernandez-montes | 7:47:29 (tr 7:44:39) | ||
T. real: 07:44:39 T. oficial: 07:47:29 Inici real: 08:01:37 Hora meta: 15:46:15 Cat:MA18 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 24.54 km/h Club: k109: 3:57:48 Hora k109 : 11:59:24 Meta: 7:44:39 Hora meta: 15:46:15
Split Times
4400
7:47:31
07:47:29
7:47:27
|
|||||||
/ | / | 10 |
i
|
Toni Agudo Fortes | 7:28:46 (tr 7:28:30) | ||
T. real: 07:28:30 T. oficial: 07:28:46 Inici real: 07:59:02 Hora meta: 15:27:32 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.42 km/h Club: k109: 3:43:08 Hora k109 : 11:42:09 Meta: 7:28:30 Hora meta: 15:27:32
Split Times
1867910
7:42:55
07:28:46
7:14:37
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 13 |
i
|
Jordi Agustina Reyes | 6:33:05 (tr 6:30:14) | ||
T. real: 06:30:14 T. oficial: 06:33:05 Inici real: 08:01:38 Hora meta: 14:31:51 Cat:MA18 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 29.21 km/h Club: k109: 3:27:26 Hora k109 : 11:29:03 Meta: 6:30:14 Hora meta: 14:31:51
Split Times
9217780
7:42:55
06:33:05
5:23:15
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 16 |
i
|
Pedro Alarcon Espejo | 4:25:58 (tr 4:23:11) | ||
T. real: 04:23:11 T. oficial: 04:25:58 Inici real: 08:01:33 Hora meta: 12:24:44 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 43.32 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 4:23:11 Hora meta: 12:24:44
Split Times
13958890
6:11:43
04:25:58
2:40:13
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
Victor Berga Abella
04:32:55 (Tr: 4:32:22)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 23 | Luís Aldamiz-echevar.iraurgui | 7:12:09 (tr 7:10:28) | |||
T. real: 07:10:28 T. oficial: 07:12:09 Inici real: 08:00:27 Hora meta: 15:10:55 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 26.48 km/h Club: k109: 3:41:39 Hora k109 : 11:42:06 Meta: 7:10:28 Hora meta: 15:10:55
Split Times
13632850
8:55:25
07:12:09
5:28:52
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Jose miguel Alvarez Dotu
08:55:25 (Tr: 8:52:45)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 26 |
i
|
Pedro Almela Gutierrez | 7:42:55 (tr 7:41:36) | ||
T. real: 07:41:36 T. oficial: 07:42:55 Inici real: 08:00:05 Hora meta: 15:41:41 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 24.7 km/h Club: k109: 3:59:18 Hora k109 : 11:59:23 Meta: 7:41:36 Hora meta: 15:41:41
Split Times
9217780
8:52:45
07:42:55
6:33:05
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 33 |
i
|
Marc Altisent Tirbió | 6:11:43 (tr 6:11:04) | ||
T. real: 06:11:04 T. oficial: 06:11:43 Inici real: 07:59:25 Hora meta: 14:10:29 Cat:MA18 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 30.72 km/h Club: k109: 3:21:22 Hora k109 : 11:20:46 Meta: 6:11:04 Hora meta: 14:10:29
Split Times
13958890
7:57:28
06:11:43
4:25:58
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
i
Pedro Alarcon Espejo
04:25:58 (Tr: 4:23:11)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
Victor Berga Abella
04:32:55 (Tr: 4:32:22)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 35 |
i
|
Jose miguel Alvarez Dotu | 8:55:25 (tr 8:52:45) | ||
T. real: 08:52:45 T. oficial: 08:55:25 Inici real: 08:01:26 Hora meta: 16:54:11 Cat:MD55 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 21.4 km/h Club: k109: 4:17:16 Hora k109 : 12:18:42 Meta: 8:52:45 Hora meta: 16:54:11
Split Times
13632850
10:38:42
08:55:25
7:12:09
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 38 |
i
|
Juan carlos Alvarez Valle | 6:33:06 (tr 6:33:03) | ||
T. real: 06:33:03 T. oficial: 06:33:06 Inici real: 07:58:49 Hora meta: 14:31:52 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 29.0 km/h Club: k109: 3:23:45 Hora k109 : 11:22:34 Meta: 6:33:03 Hora meta: 14:31:52
Split Times
15178570
8:28:05
06:33:06
4:38:07
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 44 |
i
|
Joan Andreu Boqué | 7:04:20 (tr 7:03:29) | ||
T. real: 07:03:29 T. oficial: 07:04:20 Inici real: 07:59:38 Hora meta: 15:03:06 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 26.92 km/h Club: k109: 3:39:09 Hora k109 : 11:38:46 Meta: 7:03:29 Hora meta: 15:03:06
Split Times
6946060
7:56:57
07:04:20
6:11:43
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 52 |
i
|
Miguel Arjona Garcia | 8:28:03 (tr 8:25:17) | ||
T. real: 08:25:17 T. oficial: 08:28:03 Inici real: 08:01:33 Hora meta: 16:26:49 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 22.56 km/h Club: k109: 4:10:57 Hora k109 : 12:12:30 Meta: 8:25:17 Hora meta: 16:26:49
Split Times
4400
8:28:05
08:28:03
8:28:01
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03) |
|||||||
/ | / | 54 |
i
|
Carlos Arnal Campos | 8:28:05 (tr 8:25:03) | ||
T. real: 08:25:03 T. oficial: 08:28:05 Inici real: 08:01:48 Hora meta: 16:26:51 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 22.57 km/h Club: k109: 4:22:01 Hora k109 : 12:23:49 Meta: 8:25:03 Hora meta: 16:26:51
Split Times
15178570
10:23:05
08:28:05
6:33:06
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Jose miguel Alvarez Dotu
08:55:25 (Tr: 8:52:45)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 59 |
i
|
Manuel Arrebola Verdugo | 7:21:01 (tr 7:19:09) | ||
T. real: 07:19:09 T. oficial: 07:21:01 Inici real: 08:00:38 Hora meta: 15:19:47 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.96 km/h Club: k109: 3:50:05 Hora k109 : 11:50:43 Meta: 7:19:09 Hora meta: 15:19:47
Split Times
4077150
7:51:54
07:21:01
6:50:08
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 64 |
i
|
Joan Aurin Sallan | 4:36:04 (tr 4:35:18) | ||
T. real: 04:35:18 T. oficial: 04:36:04 Inici real: 07:59:33 Hora meta: 12:34:50 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 41.41 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 4:35:18 Hora meta: 12:34:50
Split Times
14443330
6:25:30
04:36:04
2:46:39
i
Pedro Alarcon Espejo
04:25:58 (Tr: 4:23:11)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
Victor Berga Abella
04:32:55 (Tr: 4:32:22)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 66 |
i
|
Antonio Ayesa Grajea | 6:59:55 (tr 6:59:12) | ||
T. real: 06:59:12 T. oficial: 06:59:55 Inici real: 07:59:29 Hora meta: 14:58:41 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 27.19 km/h Club: k109: 3:45:37 Hora k109 : 11:45:05 Meta: 6:59:12 Hora meta: 14:58:41
Split Times
5017870
7:37:56
06:59:55
6:21:54
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 67 |
i
|
Karmelo Ayesta Sagarduy | 7:51:54 (tr 7:50:09) | ||
T. real: 07:50:09 T. oficial: 07:51:54 Inici real: 08:00:32 Hora meta: 15:50:40 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 24.25 km/h Club: k109: 4:03:35 Hora k109 : 12:04:07 Meta: 7:50:09 Hora meta: 15:50:40
Split Times
4077150
8:22:47
07:51:54
7:21:01
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 69 |
i
|
Senen Bacardit Bertran | 6:25:30 (tr 6:25:19) | ||
T. real: 06:25:19 T. oficial: 06:25:30 Inici real: 07:58:57 Hora meta: 14:24:16 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 29.59 km/h Club: k109: 3:21:47 Hora k109 : 11:20:44 Meta: 6:25:19 Hora meta: 14:24:16
Split Times
14443330
8:14:55
06:25:30
4:36:04
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 76 |
i
|
Manuel Balderas Cejudo | 7:37:56 (tr 7:35:36) | ||
T. real: 07:35:36 T. oficial: 07:37:56 Inici real: 08:01:06 Hora meta: 15:36:42 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.02 km/h Club: k109: 3:52:28 Hora k109 : 11:53:34 Meta: 7:35:36 Hora meta: 15:36:42
Split Times
5017870
8:15:56
07:37:56
6:59:55
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 86 |
i
|
Isaias Barrueco Rodriguez | 7:07:44 (tr 7:04:23) | ||
T. real: 07:04:23 T. oficial: 07:07:44 Inici real: 08:02:07 Hora meta: 15:06:30 Cat:MD55 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 26.86 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 7:04:23 Hora meta: 15:06:30
Split Times
4400
7:07:46
07:07:44
7:07:42
|
|||||||
/ | / | 87 |
i
|
Lluís Bartoló Simon | 5:47:41 (tr 5:44:48) | ||
T. real: 05:44:48 T. oficial: 05:47:41 Inici real: 08:01:39 Hora meta: 13:46:27 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 33.06 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 5:44:48 Hora meta: 13:46:27
Split Times
12324840
7:21:03
05:47:41
4:14:18
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
i
Pedro Alarcon Espejo
04:25:58 (Tr: 4:23:11)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
Victor Berga Abella
04:32:55 (Tr: 4:32:22)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 88 | Oscar Bartra Florista | 7:21:01 (tr 7:20:52) | |||
T. real: 07:20:52 T. oficial: 07:21:01 Inici real: 07:58:56 Hora meta: 15:19:47 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.86 km/h Club: k109: 3:51:50 Hora k109 : 11:50:46 Meta: 7:20:52 Hora meta: 15:19:47
Split Times
1974830
7:35:59
07:21:01
7:06:04
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 93 |
i
|
Jose antonio Belmonte Soria | 4:41:35 (tr 4:40:29) | ||
T. real: 04:40:29 T. oficial: 04:41:35 Inici real: 07:59:52 Hora meta: 12:40:21 Cat:MD55 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 40.65 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 4:40:29 Hora meta: 12:40:21
Split Times
4400
4:41:37
04:41:35
4:41:33
|
|||||||
/ | / | 95 |
i
|
Jaume Benavides Viñas | 7:21:03 (tr 7:19:08) | ||
T. real: 07:19:08 T. oficial: 07:21:03 Inici real: 08:00:42 Hora meta: 15:19:49 Cat:MD55 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.96 km/h Club: k109: 3:48:34 Hora k109 : 11:49:15 Meta: 7:19:08 Hora meta: 15:19:49
Split Times
12324840
8:54:25
07:21:03
5:47:41
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 96 |
i
|
David Benedi Lajusticia | 7:35:59 (tr 7:35:00) | ||
T. real: 07:35:00 T. oficial: 07:35:59 Inici real: 07:59:45 Hora meta: 15:34:45 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.06 km/h Club: k109: 3:55:02 Hora k109 : 11:54:46 Meta: 7:35:00 Hora meta: 15:34:45
Split Times
1974830
7:50:57
07:35:59
7:21:01
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08) |
|||||||
/ | / | 99 | Victor Berga Abella | 4:32:55 (tr 4:32:22) | |||
T. real: 04:32:22 T. oficial: 04:32:55 Inici real: 07:59:20 Hora meta: 12:31:41 Cat:MC45 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 41.86 km/h Club: k109: No data Hora k109: No data Meta: 4:32:22 Hora meta: 12:31:41
Split Times
22198990
7:21:06
04:32:55
1:44:45
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
i
Pedro Alarcon Espejo
04:25:58 (Tr: 4:23:11)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Macià Biosca Giné
07:21:06 (Tr: 7:19:08)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 100 |
i
|
Toni Bergel Prieto | 7:09:03 (tr 7:07:03) | ||
T. real: 07:07:03 T. oficial: 07:09:03 Inici real: 08:00:46 Hora meta: 15:07:49 Cat:MA18 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 26.7 km/h Club: k109: 3:51:16 Hora k109 : 11:52:02 Meta: 7:07:03 Hora meta: 15:07:49
Split Times
4400
7:09:05
07:09:03
7:09:01
|
|||||||
/ | / | 103 |
i
|
Gerard Berroya Del Cueto | 6:25:30 (tr 6:24:34) | ||
T. real: 06:24:34 T. oficial: 06:25:30 Inici real: 07:59:42 Hora meta: 14:24:16 Cat:MB35 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 29.64 km/h Club: k109: 3:21:03 Hora k109 : 11:20:45 Meta: 6:24:34 Hora meta: 14:24:16
Split Times
4400
6:25:32
06:25:30
6:25:28
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19) |
|||||||
/ | / | 107 |
i
|
Macià Biosca Giné | 7:21:06 (tr 7:19:08) | ||
T. real: 07:19:08 T. oficial: 07:21:06 Inici real: 08:00:44 Hora meta: 15:19:52 Cat:MD55 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 25.96 km/h Club: k109: 3:51:29 Hora k109 : 11:52:12 Meta: 7:19:08 Hora meta: 15:19:52
Split Times
22198990
10:09:16
07:21:06
4:32:55
i
Maties Abad Carrillo
08:31:50 (Tr: 8:28:22)
i
Iñaki Abengoza Fernandez-montes
07:47:29 (Tr: 7:44:39)
i
Toni Agudo Fortes
07:28:46 (Tr: 7:28:30)
i
Jordi Agustina Reyes
06:33:05 (Tr: 6:30:14)
Luís Aldamiz-echevar.iraurgui
07:12:09 (Tr: 7:10:28)
i
Pedro Almela Gutierrez
07:42:55 (Tr: 7:41:36)
i
Marc Altisent Tirbió
06:11:43 (Tr: 6:11:04)
i
Jose miguel Alvarez Dotu
08:55:25 (Tr: 8:52:45)
i
Juan carlos Alvarez Valle
06:33:06 (Tr: 6:33:03)
i
Joan Andreu Boqué
07:04:20 (Tr: 7:03:29)
i
Miguel Arjona Garcia
08:28:03 (Tr: 8:25:17)
i
Carlos Arnal Campos
08:28:05 (Tr: 8:25:03)
i
Manuel Arrebola Verdugo
07:21:01 (Tr: 7:19:09)
i
Joan Aurin Sallan
04:36:04 (Tr: 4:35:18)
i
Antonio Ayesa Grajea
06:59:55 (Tr: 6:59:12)
i
Karmelo Ayesta Sagarduy
07:51:54 (Tr: 7:50:09)
i
Senen Bacardit Bertran
06:25:30 (Tr: 6:25:19)
i
Manuel Balderas Cejudo
07:37:56 (Tr: 7:35:36)
i
Isaias Barrueco Rodriguez
07:07:44 (Tr: 7:04:23)
i
Lluís Bartoló Simon
05:47:41 (Tr: 5:44:48)
Oscar Bartra Florista
07:21:01 (Tr: 7:20:52)
i
Jose antonio Belmonte Soria
04:41:35 (Tr: 4:40:29)
i
Jaume Benavides Viñas
07:21:03 (Tr: 7:19:08)
i
David Benedi Lajusticia
07:35:59 (Tr: 7:35:00)
Victor Berga Abella
04:32:55 (Tr: 4:32:22)
i
Toni Bergel Prieto
07:09:03 (Tr: 7:07:03)
i
Gerard Berroya Del Cueto
06:25:30 (Tr: 6:24:34)
i
Jon Blanco Ormazabal
05:48:40 (Tr: 5:48:28) |
|||||||
/ | / | 110 |
i
|
Jon Blanco Ormazabal | 5:48:40 (tr 5:48:28) | ||
T. real: 05:48:28 T. oficial: 05:48:40 Inici real: 07:58:58 Hora meta: 13:47:26 Cat:MA18 Pos. categoria: Inici cursa:7:58:46 Sexe:M Ritme: 32.72 km/h Club: k109: 3:13:06 Hora k109 : 11:12:04 Meta: 5:48:28 Hora meta: 13:47:26
Split Times
4400
5:48:42
05:48:40
5:48:38
|
|||||||