Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Botifarunner

12K

24 febrer 2019

12K 22K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:46:29

T. oficial: 01:46:45

Inici real: 10:30:40

Hora meta: 12:17:09

Cat:VetF

Pos. categoria: 136

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 8:53 min/km

Club: goo sport club

2:03:38
01:46:45
1:29:51
i
Gema dolores Galbis Aviño
01:48:37 (Tr: 1:48:26)
i
Mireia Jorba Cartoixà
01:49:43 (Tr: 1:49:27)
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)

T. real: 01:48:26

T. oficial: 01:48:37

Inici real: 10:30:36

Hora meta: 12:19:01

Cat:SenF

Pos. categoria: 137

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 9:03 min/km

Club: bonesvalls trail

2:03:38
01:48:37
1:33:36
Sandra Mosquera
01:46:45 (Tr: 1:46:29)
i
Mireia Jorba Cartoixà
01:49:43 (Tr: 1:49:27)
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)

T. real: 01:49:27

T. oficial: 01:49:43

Inici real: 10:30:40

Hora meta: 12:20:07

Cat:VetF

Pos. categoria: 138

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 9:08 min/km

Club:

2:03:38
01:49:43
1:35:47
Sandra Mosquera
01:46:45 (Tr: 1:46:29)
i
Gema dolores Galbis Aviño
01:48:37 (Tr: 1:48:26)
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)

T. real: 01:54:16

T. oficial: 01:54:34

Inici real: 10:30:42

Hora meta: 12:24:58

Cat:VetM

Pos. categoria: 139

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 9:32 min/km

Club: trojans

2:03:38
01:54:34
1:45:29
Sandra Mosquera
01:46:45 (Tr: 1:46:29)
i
Gema dolores Galbis Aviño
01:48:37 (Tr: 1:48:26)
i
Mireia Jorba Cartoixà
01:49:43 (Tr: 1:49:27)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)

T. real: 01:54:42

T. oficial: 01:54:42

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 12:25:06

Cat:SenF

Pos. categoria: 140

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 9:34 min/km

Club: cc free-xenet

2:05:11
01:54:42
1:44:14
Sandra Mosquera
01:46:45 (Tr: 1:46:29)
i
Gema dolores Galbis Aviño
01:48:37 (Tr: 1:48:26)
i
Mireia Jorba Cartoixà
01:49:43 (Tr: 1:49:27)
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)

T. real: 01:55:35

T. oficial: 01:56:09

Inici real: 10:30:58

Hora meta: 12:26:33

Cat:SenF

Pos. categoria: 141

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 9:38 min/km

Club: c.m. sigueme

2:05:54
01:56:09
1:46:24
Sandra Mosquera
01:46:45 (Tr: 1:46:29)
i
Gema dolores Galbis Aviño
01:48:37 (Tr: 1:48:26)
i
Mireia Jorba Cartoixà
01:49:43 (Tr: 1:49:27)
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)

T. real: 02:03:26

T. oficial: 02:03:38

Inici real: 10:30:37

Hora meta: 12:34:02

Cat:VetF

Pos. categoria: 142

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 10:18 min/km

Club:

2:12:43
02:03:38
1:54:34
Rafael Romero Muñoz
01:54:34 (Tr: 1:54:16)
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)

T. real: 02:04:48

T. oficial: 02:05:11

Inici real: 10:30:48

Hora meta: 12:35:35

Cat:VetF

Pos. categoria: 143

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 10:24 min/km

Club:

2:15:39
02:05:11
1:54:42
i
Dune Asenjo Poblet
01:54:42 (Tr: 1:54:42)
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:05:40

T. oficial: 02:05:54

Inici real: 10:30:38

Hora meta: 12:36:18

Cat:VetM

Pos. categoria: 144

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 10:29 min/km

Club: grup atlètic tmb

2:15:39
02:05:54
1:56:09
Itsaso Belloso Garay
01:56:09 (Tr: 1:55:35)
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:07:48

T. oficial: 02:08:08

Inici real: 10:30:45

Hora meta: 12:38:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 145

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 10:39 min/km

Club: la cupula running

2:14:14
02:08:08
2:02:01
Lina Camprubi Santasusana
02:03:38 (Tr: 2:03:26)
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)

T. real: 02:09:32

T. oficial: 02:09:52

Inici real: 10:30:45

Hora meta: 12:40:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 146

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 10:48 min/km

Club:

2:14:33
02:09:52
2:05:11
Katja Werno
02:05:11 (Tr: 2:04:48)
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:09:33

T. oficial: 02:09:52

Inici real: 10:30:44

Hora meta: 12:40:16

Cat:SenF

Pos. categoria: 147

Inici cursa:10:30:24

Sexe:F

Ritme: 10:48 min/km

Club:

2:14:15
02:09:52
2:05:29
Jose luis Castaño Gascón
02:05:54 (Tr: 2:05:40)
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:13:50

T. oficial: 02:14:14

Inici real: 10:30:49

Hora meta: 12:44:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 148

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 11:10 min/km

Club:

2:20:21
02:14:14
2:08:08
i
Daniel Sanz Mayo
02:08:08 (Tr: 2:07:48)
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:13:53

T. oficial: 02:14:15

Inici real: 10:30:47

Hora meta: 12:44:39

Cat:VetM

Pos. categoria: 149

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 11:10 min/km

Club:

2:18:37
02:14:15
2:09:52
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Otger Costa I Gabarró
02:14:15 (Tr: 2:13:52)

T. real: 02:13:52

T. oficial: 02:14:15

Inici real: 10:30:47

Hora meta: 12:44:39

Cat:VetM

Pos. categoria: 150

Inici cursa:10:30:24

Sexe:M

Ritme: 11:10 min/km

Club:

2:18:38
02:14:15
2:09:52
Salvi Mascaró Torras
02:09:52 (Tr: 2:09:32)
i
Bàrbara Garcia Bó
02:09:52 (Tr: 2:09:33)
i
Oriol Pons Bonjorn
02:14:14 (Tr: 2:13:50)
i
Albert Burzon
02:14:15 (Tr: 2:13:53)