Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Botifarunner

22K

24 febrer 2019

12K 22K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:20:57

T. oficial: 02:20:59

Inici real: 10:00:46

Hora meta: 12:21:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:25 min/km

Club: jabatillos

2:23:01
02:20:59
2:18:57
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)

T. real: 02:21:57

T. oficial: 02:21:57

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 12:22:41

Cat:SenM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

2:23:01
02:21:57
2:20:53
Dani Cordoba Genoves
02:20:59 (Tr: 2:20:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)

T. real: 02:22:04

T. oficial: 02:22:09

Inici real: 10:00:50

Hora meta: 12:22:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

2:23:20
02:22:09
2:20:59
Dani Cordoba Genoves
02:20:59 (Tr: 2:20:57)
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)

T. real: 02:22:28

T. oficial: 02:22:33

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 12:23:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club:

2:24:08
02:22:33
2:20:59
Dani Cordoba Genoves
02:20:59 (Tr: 2:20:57)
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)

T. real: 02:22:45

T. oficial: 02:22:49

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 12:23:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: ce deporunners

2:24:21
02:22:49
2:21:17
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)

T. real: 02:22:46

T. oficial: 02:22:54

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 12:23:38

Cat:VetM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: koalas team

2:24:40
02:22:54
2:21:08
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)

T. real: 02:22:54

T. oficial: 02:23:01

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 12:23:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: grup de muntanya sant sadurni

2:24:51
02:23:01
2:21:12
i
Oriol Borreda
02:21:57 (Tr: 2:21:57)
Cristian Bars Mabras
02:22:09 (Tr: 2:22:04)
i
Josep Lopez De Recalde Martorell
02:22:33 (Tr: 2:22:28)
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)

T. real: 02:24:12

T. oficial: 02:24:21

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 12:25:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:34 min/km

Club: aemdekp

2:25:53
02:24:21
2:22:49
Daniel Almonacid Victoriano
02:22:49 (Tr: 2:22:45)
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:24:35

T. oficial: 02:24:40

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 12:25:24

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:44

Sexe:F

Ritme: 6:35 min/km

Club:

2:26:25
02:24:40
2:22:54
i
Mans Sella Marcet
02:22:54 (Tr: 2:22:46)
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:24:50

T. oficial: 02:24:51

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 12:25:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 51

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:35 min/km

Club: safir team

2:26:41
02:24:51
2:23:01
i
Jordi Agusti Casanovas
02:23:01 (Tr: 2:22:54)
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:24:59

T. oficial: 02:25:09

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 12:25:53

Cat:VetM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club:

2:25:58
02:25:09
2:24:21
i
David Junyent Almirall
02:24:21 (Tr: 2:24:12)
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:25:01

T. oficial: 02:25:11

Inici real: 10:00:54

Hora meta: 12:25:55

Cat:VetM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: anabolic window

2:25:42
02:25:11
2:24:40
i
Paula Espinach Carbo
02:24:40 (Tr: 2:24:35)
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:25:08

T. oficial: 02:25:12

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 12:25:56

Cat:SenM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: esportiu penedès

2:25:32
02:25:12
2:24:51
Sergi Varea Aguilella
02:24:51 (Tr: 2:24:50)
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:25:15

T. oficial: 02:25:18

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 12:26:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: born to run

2:25:27
02:25:18
2:25:09
Fernando Perea Povedano
02:25:09 (Tr: 2:24:59)
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Marc Clemente Piñol
02:25:27 (Tr: 2:25:20)

T. real: 02:25:20

T. oficial: 02:25:27

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 12:26:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:00:44

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: atletes vng / grande jorge!

2:25:43
02:25:27
2:25:11
i
Juanjo Poveda Urbano
02:25:11 (Tr: 2:25:01)
Joan Blanch Batet
02:25:12 (Tr: 2:25:08)
Alfonso Rodríguez Dono
02:25:18 (Tr: 2:25:15)