SubCurses

1K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:06:47

T. oficial: 00:06:47

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:09:30

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 6:47 min/km

Club:

0:07:47
00:06:47
0:05:46
i
Leyre Osuna Casaucao
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)

T. real: 00:07:03

T. oficial: 00:07:03

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:09:46

Cat:Inf

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:03 min/km

Club:

0:07:47
00:07:03
0:06:18
i
Lluvia Lara Valle
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)

T. real: 00:07:15

T. oficial: 00:07:15

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:09:58

Cat:Inf

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:15 min/km

Club: vengadores svh

0:07:47
00:07:15
0:06:42
i
Lluvia Lara Valle
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Leyre Osuna Casaucao
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)

T. real: 00:07:23

T. oficial: 00:07:23

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:06

Cat:Inf

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club:

0:08:00
00:07:23
0:06:47
i
Lluvia Lara Valle
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Leyre Osuna Casaucao
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)

T. real: 00:07:27

T. oficial: 00:07:27

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:10

Cat:Inf

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:27 min/km

Club:

0:07:55
00:07:27
0:06:59
i
Leyre Osuna Casaucao
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)

T. real: 00:07:47

T. oficial: 00:07:47

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:30

Cat:Inf

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:47 min/km

Club:

0:08:19
00:07:47
0:07:15
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)

T. real: 00:07:47

T. oficial: 00:07:47

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:30

Cat:Inf

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:47 min/km

Club:

0:08:16
00:07:47
0:07:18
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)

T. real: 00:07:55

T. oficial: 00:07:55

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:38

Cat:Inf

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 7:55 min/km

Club:

0:08:24
00:07:55
0:07:27
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)

T. real: 00:08:05

T. oficial: 00:08:05

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:48

Cat:Inf

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 8:05 min/km

Club:

0:08:55
00:08:05
0:07:15
i
Lucia Alvarez Almendros
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Eider Escrihuela Escrihuela
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)

T. real: 00:08:16

T. oficial: 00:08:16

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:10:59

Cat:Inf

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 8:16 min/km

Club:

0:08:59
00:08:16
0:07:32
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)
i
Leire Restoy Sansoli
00:08:59 (Tr: 0:08:59)

T. real: 00:08:21

T. oficial: 00:08:21

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:11:04

Cat:Inf

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 8:21 min/km

Club:

0:09:14
00:08:21
0:07:27
i
Núria Carreté Prat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Aina Escofet Badosa
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Martina Giménez Boltà
00:07:47 (Tr: 0:07:47)
i
Ainhoa Liria Manzanas
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)
i
Leire Restoy Sansoli
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Paula Garcia Dominguez
00:09:14 (Tr: 0:09:14)

T. real: 00:08:55

T. oficial: 00:08:55

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:11:38

Cat:Inf

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 8:55 min/km

Club:

0:09:54
00:08:55
0:07:57
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Leire Restoy Sansoli
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Paula Garcia Dominguez
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Iona Sol Prats
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:08:59

T. oficial: 00:08:59

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:11:42

Cat:Inf

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 8:59 min/km

Club:

0:09:54
00:08:59
0:08:04
i
Aina Villarrubia Canas
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Carla Escribano Garcia
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)
i
Paula Garcia Dominguez
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Iona Sol Prats
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:14

T. oficial: 00:09:14

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:11:57

Cat:Inf

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 9:14 min/km

Club:

0:10:08
00:09:14
0:08:21
i
Júlia Canedo Rodriguez
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)
i
Leire Restoy Sansoli
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Iona Sol Prats
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:54

T. oficial: 00:09:54

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 09:12:37

Cat:Inf

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:02:43

Sexe:F

Ritme: 9:54 min/km

Club:

0:10:52
00:09:54
0:08:55
i
Sira Macia Hernández
00:08:55 (Tr: 0:08:55)
i
Leire Restoy Sansoli
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Paula Garcia Dominguez
00:09:14 (Tr: 0:09:14)