SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa Caldes d'Estrac 3 Viles

10K

03 març 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:41:50

T. oficial: 00:41:50

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:11:56

Cat:FB

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: c. e. mediterrani

0:42:19
00:41:50
0:41:22
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)

T. real: 00:41:52

T. oficial: 00:41:54

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:12:00

Cat:MB

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:42:19
00:41:54
0:41:29
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)

T. real: 00:41:52

T. oficial: 00:41:55

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:12:01

Cat:MA

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:42:19
00:41:55
0:41:31
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)

T. real: 00:42:02

T. oficial: 00:42:03

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:12:09

Cat:MC

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: corredors.cat

0:42:19
00:42:03
0:41:47
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)

T. real: 00:42:09

T. oficial: 00:42:13

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:12:19

Cat:MD

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: run to be wild

0:42:39
00:42:13
0:41:47
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)

T. real: 00:42:18

T. oficial: 00:42:18

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:12:24

Cat:MA

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: brawler's team

0:42:46
00:42:18
0:41:49
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)

T. real: 00:42:17

T. oficial: 00:42:19

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:12:25

Cat:MD

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:42:50
00:42:19
0:41:47
Inês Mota
00:41:50 (Tr: 0:41:50)
Alex Codina Riera
00:41:54 (Tr: 0:41:52)
Marc Cuesta Gomez
00:41:55 (Tr: 0:41:52)
Oriol Berengueres Llordés
00:42:03 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)

T. real: 00:42:36

T. oficial: 00:42:39

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:12:45

Cat:MB

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: reportbike

0:43:04
00:42:39
0:42:13
i
Antonio Alcolea Zamora
00:42:13 (Tr: 0:42:09)
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)

T. real: 00:42:43

T. oficial: 00:42:46

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:12:52

Cat:MB

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:43:15
00:42:46
0:42:18
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)

T. real: 00:42:47

T. oficial: 00:42:50

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:12:56

Cat:FC

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:43:21
00:42:50
0:42:19
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)
Laura Fernandez Cambara
00:43:20 (Tr: 0:43:20)

T. real: 00:42:47

T. oficial: 00:42:50

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:12:56

Cat:MD

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: c.t. erportrissim

0:43:20
00:42:50
0:42:21
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)
Laura Fernandez Cambara
00:43:20 (Tr: 0:43:20)

T. real: 00:43:00

T. oficial: 00:43:00

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:13:06

Cat:MA

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:43:44
00:43:00
0:42:15
Eduard Serra Tuneu
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Epifanio Anton Perea
00:42:19 (Tr: 0:42:17)
i
Marc Hernández Agell
00:42:39 (Tr: 0:42:36)
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)
Laura Fernandez Cambara
00:43:20 (Tr: 0:43:20)
i
Sergi Collado Hidalgo
00:43:44 (Tr: 0:43:43)

T. real: 00:43:13

T. oficial: 00:43:13

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:13:19

Cat:MD

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:43:44
00:43:13
0:42:42
Jordi Fontdeglòria Solà
00:42:46 (Tr: 0:42:43)
i
Beatriz Acebal Martinez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Laura Fernandez Cambara
00:43:20 (Tr: 0:43:20)
i
Sergi Collado Hidalgo
00:43:44 (Tr: 0:43:43)

T. real: 00:43:20

T. oficial: 00:43:20

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:13:26

Cat:FC

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club: duscholux

0:43:50
00:43:20
0:42:50
i
Jesus Valladares Gomez
00:42:50 (Tr: 0:42:47)
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)
i
Sergi Collado Hidalgo
00:43:44 (Tr: 0:43:43)

T. real: 00:43:43

T. oficial: 00:43:44

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:13:50

Cat:MB

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:44:29
00:43:44
0:43:00
Max Conesa Llobet
00:43:00 (Tr: 0:43:00)
Miquel Guri Lopez
00:43:13 (Tr: 0:43:13)
Laura Fernandez Cambara
00:43:20 (Tr: 0:43:20)