SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa Caldes d'Estrac 3 Viles

10K

03 març 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:43:48

T. oficial: 00:43:49

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:13:55

Cat:MD

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:44:16
00:43:49
0:43:22
i
Eduard Petitpierre Mas
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Carlos Lopez Garrido
00:43:57 (Tr: 0:43:53)
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)

T. real: 00:43:50

T. oficial: 00:43:51

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:13:57

Cat:MD

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:44:16
00:43:51
0:43:26
Robert Guirado Crespo
00:43:49 (Tr: 0:43:48)
Carlos Lopez Garrido
00:43:57 (Tr: 0:43:53)
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)

T. real: 00:43:53

T. oficial: 00:43:57

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:14:03

Cat:MD

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:44:16
00:43:57
0:43:38
Robert Guirado Crespo
00:43:49 (Tr: 0:43:48)
i
Eduard Petitpierre Mas
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)

T. real: 00:43:52

T. oficial: 00:44:02

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:14:08

Cat:MC

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: 08110

0:44:16
00:44:02
0:43:48
Robert Guirado Crespo
00:43:49 (Tr: 0:43:48)
i
Eduard Petitpierre Mas
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Carlos Lopez Garrido
00:43:57 (Tr: 0:43:53)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)

T. real: 00:43:53

T. oficial: 00:44:02

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:14:08

Cat:MB

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:44:19
00:44:02
0:43:46
Robert Guirado Crespo
00:43:49 (Tr: 0:43:48)
i
Eduard Petitpierre Mas
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Carlos Lopez Garrido
00:43:57 (Tr: 0:43:53)
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)

T. real: 00:44:13

T. oficial: 00:44:13

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:14:19

Cat:MC

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: amunttrail

0:44:29
00:44:13
0:43:57
Carlos Lopez Garrido
00:43:57 (Tr: 0:43:53)
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)

T. real: 00:44:15

T. oficial: 00:44:16

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:14:22

Cat:MB

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:44:30
00:44:16
0:44:02
David Perez Almansa
00:44:02 (Tr: 0:43:52)
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)

T. real: 00:44:12

T. oficial: 00:44:19

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:14:25

Cat:MD

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: runners sant adria

0:44:35
00:44:19
0:44:02
Adria Fradera Salicru
00:44:02 (Tr: 0:43:53)
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)

T. real: 00:44:13

T. oficial: 00:44:20

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:14:26

Cat:MC

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:44:33
00:44:20
0:44:06
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)

T. real: 00:44:08

T. oficial: 00:44:23

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 10:14:29

Cat:MA

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:44:37
00:44:23
0:44:09
i
Francesc Codina Vallbona
00:44:13 (Tr: 0:44:13)
i
Cristian Martínez Lacambra
00:44:16 (Tr: 0:44:15)
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)
Indalecio Tutusaus Rosell
00:44:37 (Tr: 0:44:36)

T. real: 00:44:29

T. oficial: 00:44:32

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:14:38

Cat:ME

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: runsistencia

0:44:45
00:44:32
0:44:19
Jordi Lucia Oliveras
00:44:19 (Tr: 0:44:12)
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)
Indalecio Tutusaus Rosell
00:44:37 (Tr: 0:44:36)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:38 (Tr: 0:44:30)
i
Melina Araque Bekking
00:44:43 (Tr: 0:44:41)

T. real: 00:44:29

T. oficial: 00:44:33

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:14:39

Cat:MC

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:44:46
00:44:33
0:44:20
Albert Mir Brosa
00:44:20 (Tr: 0:44:13)
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Indalecio Tutusaus Rosell
00:44:37 (Tr: 0:44:36)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:38 (Tr: 0:44:30)
i
Melina Araque Bekking
00:44:43 (Tr: 0:44:41)

T. real: 00:44:36

T. oficial: 00:44:37

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:14:43

Cat:ME

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: korre korre

0:44:51
00:44:37
0:44:23
Enric Sans Rusiñol
00:44:23 (Tr: 0:44:08)
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:38 (Tr: 0:44:30)
i
Melina Araque Bekking
00:44:43 (Tr: 0:44:41)

T. real: 00:44:30

T. oficial: 00:44:38

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:14:44

Cat:MD

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: c.a.coty

0:44:44
00:44:38
0:44:32
Francisco Anton Perea
00:44:32 (Tr: 0:44:29)
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)
Indalecio Tutusaus Rosell
00:44:37 (Tr: 0:44:36)
i
Melina Araque Bekking
00:44:43 (Tr: 0:44:41)

T. real: 00:44:41

T. oficial: 00:44:43

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:14:49

Cat:FB

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: team trirelay

0:44:52
00:44:43
0:44:33
Oscar Wong Rodriguez
00:44:33 (Tr: 0:44:29)
Indalecio Tutusaus Rosell
00:44:37 (Tr: 0:44:36)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:38 (Tr: 0:44:30)