Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa Caldes d'Estrac 3 Viles

10K

03 març 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:51:04

T. oficial: 00:51:08

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:21:14

Cat:MB

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:51:52
00:51:08
0:50:24
Miquel Galofré Gual
00:51:12 (Tr: 0:50:55)
Maria Marcè Mata
00:51:19 (Tr: 0:51:11)
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)

T. real: 00:50:55

T. oficial: 00:51:12

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:21:18

Cat:ME

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

0:51:52
00:51:12
0:50:33
Miquel Carabaño Cortina
00:51:08 (Tr: 0:51:04)
Maria Marcè Mata
00:51:19 (Tr: 0:51:11)
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)

T. real: 00:51:11

T. oficial: 00:51:19

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:21:25

Cat:FE

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 5:08 min/km

Club: runners sant adria

0:51:52
00:51:19
0:50:46
Miquel Carabaño Cortina
00:51:08 (Tr: 0:51:04)
Miquel Galofré Gual
00:51:12 (Tr: 0:50:55)
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)

T. real: 00:51:20

T. oficial: 00:51:27

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:21:33

Cat:ME

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:51:52
00:51:27
0:51:01
Miquel Carabaño Cortina
00:51:08 (Tr: 0:51:04)
Miquel Galofré Gual
00:51:12 (Tr: 0:50:55)
Maria Marcè Mata
00:51:19 (Tr: 0:51:11)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)

T. real: 00:51:26

T. oficial: 00:51:46

Inici real: 09:30:27

Hora meta: 10:21:52

Cat:MC

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

0:52:21
00:51:46
0:51:12
Miquel Galofré Gual
00:51:12 (Tr: 0:50:55)
Maria Marcè Mata
00:51:19 (Tr: 0:51:11)
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)

T. real: 00:51:34

T. oficial: 00:51:52

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:21:58

Cat:MB

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:52:25
00:51:52
0:51:19
Maria Marcè Mata
00:51:19 (Tr: 0:51:11)
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)

T. real: 00:51:34

T. oficial: 00:51:52

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:21:58

Cat:MB

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:52:17
00:51:52
0:51:27
Julian Vazquez Mendez
00:51:27 (Tr: 0:51:20)
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)

T. real: 00:51:53

T. oficial: 00:51:59

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 10:22:05

Cat:FD

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: c.m. sigueme

0:52:21
00:51:59
0:51:36
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)

T. real: 00:51:53

T. oficial: 00:52:05

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:22:11

Cat:FD

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: club esportiu canet

0:52:26
00:52:05
0:51:44
i
Raul Ortiz Lopez
00:51:46 (Tr: 0:51:26)
i
Kílian Aguilar
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)

T. real: 00:51:56

T. oficial: 00:52:14

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:22:20

Cat:MC

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club: outdoor n. f.

0:52:36
00:52:14
0:51:52
i
Alexis Bahamonde Cassiba
00:51:52 (Tr: 0:51:34)
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
Pau Boltes Requena
00:52:32 (Tr: 0:51:38)
Adolfo Zulueta Vallejo
00:52:33 (Tr: 0:52:19)

T. real: 00:52:11

T. oficial: 00:52:21

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:22:27

Cat:MD

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club:

0:52:44
00:52:21
0:51:59
Anabel Petit Mora
00:51:59 (Tr: 0:51:53)
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
Pau Boltes Requena
00:52:32 (Tr: 0:51:38)
Adolfo Zulueta Vallejo
00:52:33 (Tr: 0:52:19)
i
Sílvia Martínez Benito
00:52:37 (Tr: 0:52:32)

T. real: 00:52:15

T. oficial: 00:52:26

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:22:32

Cat:FD

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 5:14 min/km

Club:

0:52:47
00:52:26
0:52:05
Teresa Turon Sola
00:52:05 (Tr: 0:51:53)
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)
Pau Boltes Requena
00:52:32 (Tr: 0:51:38)
Adolfo Zulueta Vallejo
00:52:33 (Tr: 0:52:19)
i
Sílvia Martínez Benito
00:52:37 (Tr: 0:52:32)

T. real: 00:51:38

T. oficial: 00:52:32

Inici real: 09:31:00

Hora meta: 10:22:38

Cat:MA

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:52:49
00:52:32
0:52:14
i
Jose antonio Beneyto Garcia
00:52:14 (Tr: 0:51:56)
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
Adolfo Zulueta Vallejo
00:52:33 (Tr: 0:52:19)
i
Sílvia Martínez Benito
00:52:37 (Tr: 0:52:32)

T. real: 00:52:19

T. oficial: 00:52:33

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 10:22:39

Cat:MD

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: runnerscsm

0:52:45
00:52:33
0:52:21
Xavier Urios Aparisi
00:52:21 (Tr: 0:52:11)
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
Pau Boltes Requena
00:52:32 (Tr: 0:51:38)
i
Sílvia Martínez Benito
00:52:37 (Tr: 0:52:32)

T. real: 00:52:32

T. oficial: 00:52:37

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 10:22:43

Cat:FD

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: ga lluïsos mataró

0:52:48
00:52:37
0:52:26
i
Marta Llavina
00:52:26 (Tr: 0:52:15)
Pau Boltes Requena
00:52:32 (Tr: 0:51:38)
Adolfo Zulueta Vallejo
00:52:33 (Tr: 0:52:19)