Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa Caldes d'Estrac 3 Viles

10K

03 març 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:40:26

T. oficial: 00:40:26

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:10:32

Cat:MC

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:40:58
00:40:26
0:39:53
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)

T. real: 00:40:33

T. oficial: 00:40:34

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:10:40

Cat:MC

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: duscholux

0:40:58
00:40:34
0:40:10
28109 dw8wd8k
Carles Casanova Cordoba
00:40:26 (Tr: 0:40:26)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)

T. real: 00:40:42

T. oficial: 00:40:47

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 10:10:53

Cat:MD

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: club esportiu canet

0:41:08
00:40:47
0:40:26
28109 dw8wd8k
Carles Casanova Cordoba
00:40:26 (Tr: 0:40:26)
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)

T. real: 00:40:49

T. oficial: 00:40:49

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:10:55

Cat:MB

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: run to be wild

0:41:12
00:40:49
0:40:26
28109 dw8wd8k
Carles Casanova Cordoba
00:40:26 (Tr: 0:40:26)
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)

T. real: 00:40:51

T. oficial: 00:40:51

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:10:57

Cat:MC

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: penya fondistes badalona

0:41:07
00:40:51
0:40:34
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)

T. real: 00:40:57

T. oficial: 00:40:57

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:11:03

Cat:MC

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:41:07
00:40:57
0:40:47
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)

T. real: 00:40:57

T. oficial: 00:40:58

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:11:04

Cat:MD

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: born to run

0:41:07
00:40:58
0:40:48
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)

T. real: 00:41:00

T. oficial: 00:41:02

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:11:08

Cat:ME

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: fisio monasterio

0:41:32
00:41:02
0:40:32
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)

T. real: 00:41:03

T. oficial: 00:41:03

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:11:09

Cat:FC

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: duscholux

0:41:42
00:41:03
0:40:25
28109 dw8wd8k
Carles Casanova Cordoba
00:40:26 (Tr: 0:40:26)
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)

T. real: 00:41:07

T. oficial: 00:41:07

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:11:13

Cat:MD

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: grup de fons malgrat

0:41:45
00:41:07
0:40:29
109 dw66zwv
Roger De La Guerra Grao
00:40:34 (Tr: 0:40:33)
i
Martí Ayma Garcia
00:40:47 (Tr: 0:40:42)
i
Manel López
00:40:49 (Tr: 0:40:49)
7309 dg9t4gz
Sergi Vizcaino Navarro
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
1905 df44gwf
Fran Glez
00:40:57 (Tr: 0:40:57)
505 dy789xt
Daniel Prada Martin
00:40:58 (Tr: 0:40:57)
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)
34326 he8c46b
Ramón Capdevila Grases
00:41:45 (Tr: 0:41:43)

T. real: 00:41:31

T. oficial: 00:41:32

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:11:38

Cat:MC

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: c.m. sigueme

0:42:01
00:41:32
0:41:02
4337 dy06xh1
Josep Otero Sanz
00:41:02 (Tr: 0:41:00)
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)
34326 he8c46b
Ramón Capdevila Grases
00:41:45 (Tr: 0:41:43)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:41:46 (Tr: 0:41:42)
i
Joan Joan Fernandez Forner
00:41:48 (Tr: 0:41:48)

T. real: 00:41:40

T. oficial: 00:41:42

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:11:48

Cat:MB

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: vallserena club

0:42:20
00:41:42
0:41:03
6510 dx26e3w
Esther Cruz Sanchez
00:41:03 (Tr: 0:41:03)
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)
34326 he8c46b
Ramón Capdevila Grases
00:41:45 (Tr: 0:41:43)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:41:46 (Tr: 0:41:42)
i
Joan Joan Fernandez Forner
00:41:48 (Tr: 0:41:48)

T. real: 00:41:43

T. oficial: 00:41:45

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:11:51

Cat:MB

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: rc polo barcelona

0:42:22
00:41:45
0:41:07
7698 dr3wpgz
Albert Fandos Sadurni
00:41:07 (Tr: 0:41:07)
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:41:46 (Tr: 0:41:42)
i
Joan Joan Fernandez Forner
00:41:48 (Tr: 0:41:48)

T. real: 00:41:42

T. oficial: 00:41:46

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 10:11:52

Cat:MD

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

0:42:01
00:41:46
0:41:32
116 dx1ngw7
Oscar Piquera Naranjo
00:41:32 (Tr: 0:41:31)
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)
34326 he8c46b
Ramón Capdevila Grases
00:41:45 (Tr: 0:41:43)
i
Joan Joan Fernandez Forner
00:41:48 (Tr: 0:41:48)

T. real: 00:41:48

T. oficial: 00:41:48

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:11:54

Cat:ME

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: atletic berga

0:41:53
00:41:48
0:41:42
i
Javier Fernandez Barrado
00:41:42 (Tr: 0:41:40)
34326 he8c46b
Ramón Capdevila Grases
00:41:45 (Tr: 0:41:43)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:41:46 (Tr: 0:41:42)