Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa Caldes d'Estrac 3 Viles

10K

03 març 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:46:54

T. oficial: 00:47:06

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:17:12

Cat:FD

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club: fermorfamily

0:47:39
00:47:06
0:46:32
i
Raquel Hurtado Portero
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
i
Carles Sola
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)

T. real: 00:47:00

T. oficial: 00:47:10

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:17:16

Cat:FB

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club: club atletisme canet

0:47:39
00:47:10
0:46:40
i
Paqui Lombardo Orihuela
00:47:06 (Tr: 0:46:54)
i
Carles Sola
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)

T. real: 00:47:00

T. oficial: 00:47:10

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:17:16

Cat:MB

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:47:39
00:47:10
0:46:41
i
Paqui Lombardo Orihuela
00:47:06 (Tr: 0:46:54)
i
Raquel Hurtado Portero
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)

T. real: 00:47:01

T. oficial: 00:47:12

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:17:18

Cat:MD

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: cames ajudeu-me!

0:47:39
00:47:12
0:46:45
i
Paqui Lombardo Orihuela
00:47:06 (Tr: 0:46:54)
i
Raquel Hurtado Portero
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
i
Carles Sola
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)

T. real: 00:46:58

T. oficial: 00:47:16

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 10:17:22

Cat:MB

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:47:51
00:47:16
0:46:41
i
Paqui Lombardo Orihuela
00:47:06 (Tr: 0:46:54)
i
Raquel Hurtado Portero
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
i
Carles Sola
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)

T. real: 00:47:24

T. oficial: 00:47:33

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 10:17:39

Cat:MC

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: c.a.coty

0:47:55
00:47:33
0:47:10
i
Carles Sola
00:47:10 (Tr: 0:47:00)
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)

T. real: 00:47:28

T. oficial: 00:47:39

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:17:45

Cat:MB

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:48:06
00:47:39
0:47:12
Antonio Gamez Espejo
00:47:12 (Tr: 0:47:01)
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)

T. real: 00:47:49

T. oficial: 00:47:51

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:17:57

Cat:MD

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:48:25
00:47:51
0:47:16
i
Marc Mateu Crespo
00:47:16 (Tr: 0:46:58)
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)
Mari carmen Gallego Cepas
00:48:11 (Tr: 0:48:07)

T. real: 00:47:50

T. oficial: 00:47:51

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:17:57

Cat:ME

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: pic del vent

0:48:09
00:47:51
0:47:33
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)

T. real: 00:47:37

T. oficial: 00:47:52

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 10:17:58

Cat:MD

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club: no

0:48:04
00:47:52
0:47:39
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)

T. real: 00:47:53

T. oficial: 00:47:53

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:17:59

Cat:MA

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: brawler's team

0:48:11
00:47:53
0:47:36
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)
Mari carmen Gallego Cepas
00:48:11 (Tr: 0:48:07)

T. real: 00:47:57

T. oficial: 00:48:00

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:18:06

Cat:MC

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:48:38
00:48:00
0:47:22
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)
Mari carmen Gallego Cepas
00:48:11 (Tr: 0:48:07)
Peter Gustafsson
00:48:38 (Tr: 0:48:29)

T. real: 00:47:56

T. oficial: 00:48:04

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 10:18:10

Cat:ME

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: runners sant adria

0:48:38
00:48:04
0:47:31
Rubén Espés Félix
00:47:33 (Tr: 0:47:24)
Marc Gascon Parramon
00:47:39 (Tr: 0:47:28)
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Mari carmen Gallego Cepas
00:48:11 (Tr: 0:48:07)
Peter Gustafsson
00:48:38 (Tr: 0:48:29)

T. real: 00:48:07

T. oficial: 00:48:11

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:18:17

Cat:FC

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club: maiparo team

0:48:38
00:48:11
0:47:43
Juanjo López Mateos
00:47:51 (Tr: 0:47:49)
i
Domingo Laprea Sánchez
00:47:51 (Tr: 0:47:50)
Manel Ruiz Rojas
00:47:52 (Tr: 0:47:37)
i
David González Vila
00:47:53 (Tr: 0:47:53)
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)
Peter Gustafsson
00:48:38 (Tr: 0:48:29)

T. real: 00:48:29

T. oficial: 00:48:38

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 10:18:44

Cat:MC

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: db runners

0:49:16
00:48:38
0:48:00
Xavier Colomer Agulló
00:48:00 (Tr: 0:47:57)
Esteve Llitrà Virgili
00:48:04 (Tr: 0:47:56)
Mari carmen Gallego Cepas
00:48:11 (Tr: 0:48:07)