SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:38:47

T. oficial: 01:38:55

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 11:10:15

Cat:M3

Pos. categoria: 101

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: tricbm

K10: 0:44:39

Hora K10 : 10:16:07

Pos K10 : 128

-

Meta: 1:38:47

Hora meta: 11:10:15

Pos meta : 170

Y 42 posicions

1:39:33
01:38:55
1:38:17
i
Santiago Macip Esteller
01:38:55 (Tr: 1:38:51)
Francesc Batista Badia
01:38:56 (Tr: 1:38:47)
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)

T. real: 01:38:51

T. oficial: 01:38:55

Inici real: 09:31:24

Hora meta: 11:10:15

Cat:M4

Pos. categoria:

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: fondistes de pineda

K10: No data

Hora K10: No data

Pos K10 : -

-

Meta: 1:38:51

Hora meta: 11:10:15

Pos meta :

-

1:39:33
01:38:55
1:38:18
Alberto Gomez Sanchez
01:38:55 (Tr: 1:38:47)
Francesc Batista Badia
01:38:56 (Tr: 1:38:47)
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)

T. real: 01:38:47

T. oficial: 01:38:56

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:10:16

Cat:M2

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

K10: 0:46:12

Hora K10 : 10:17:41

Pos K10 : 162

-

Meta: 1:38:47

Hora meta: 11:10:16

Pos meta : 171

Y 9 posicions

1:39:33
01:38:56
1:38:20
Alberto Gomez Sanchez
01:38:55 (Tr: 1:38:47)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:55 (Tr: 1:38:51)
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)

T. real: 01:38:48

T. oficial: 01:38:57

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:10:17

Cat:M2

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

K10: 0:46:13

Hora K10 : 10:17:41

Pos K10 : 164

-

Meta: 1:38:48

Hora meta: 11:10:17

Pos meta : 172

Y 8 posicions

1:39:33
01:38:57
1:38:20
Alberto Gomez Sanchez
01:38:55 (Tr: 1:38:47)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:55 (Tr: 1:38:51)
Francesc Batista Badia
01:38:56 (Tr: 1:38:47)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)

T. real: 01:38:58

T. oficial: 01:39:03

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:10:23

Cat:M1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

K10: 0:49:01

Hora K10 : 10:20:26

Pos K10 : 243

-

Meta: 1:38:58

Hora meta: 11:10:23

Pos meta : 173

X 70 posicions

1:39:34
01:39:03
1:38:33
Alberto Gomez Sanchez
01:38:55 (Tr: 1:38:47)
i
Santiago Macip Esteller
01:38:55 (Tr: 1:38:51)
Francesc Batista Badia
01:38:56 (Tr: 1:38:47)
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)

T. real: 01:39:11

T. oficial: 01:39:25

Inici real: 09:31:34

Hora meta: 11:10:45

Cat:M2

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: tri cbm

K10: 0:47:16

Hora K10 : 10:18:50

Pos K10 : 209

-

Meta: 1:39:11

Hora meta: 11:10:45

Pos meta : 174

X 35 posicions

1:39:53
01:39:25
1:38:56
Francesc Batista Badia
01:38:56 (Tr: 1:38:47)
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:26

T. oficial: 01:39:33

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 11:10:53

Cat:M4

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: independiente

K10: 0:46:12

Hora K10 : 10:17:39

Pos K10 : 158

-

Meta: 1:39:26

Hora meta: 11:10:53

Pos meta : 175

Y 17 posicions

1:40:09
01:39:33
1:38:57
i
Lander Estrella Velasco
01:38:57 (Tr: 1:38:48)
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:23

T. oficial: 01:39:34

Inici real: 09:31:31

Hora meta: 11:10:54

Cat:M4

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: one life team

K10: 0:47:21

Hora K10 : 10:18:51

Pos K10 : 215

-

Meta: 1:39:23

Hora meta: 11:10:54

Pos meta : 176

X 39 posicions

1:40:04
01:39:34
1:39:03
Carlos Aizpún Artiñano
01:39:03 (Tr: 1:38:58)
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:34

T. oficial: 01:39:37

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:10:57

Cat:M1

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: fondistes tossa

K10: 0:47:22

Hora K10 : 10:18:45

Pos K10 : 187

-

Meta: 1:39:34

Hora meta: 11:10:57

Pos meta : 178

X 9 posicions

1:39:49
01:39:37
1:39:25
David Rodríguez Abad
01:39:25 (Tr: 1:39:11)
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:29

T. oficial: 01:39:37

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:10:57

Cat:F4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: runningvigia

K10: 0:47:20

Hora K10 : 10:18:48

Pos K10 : 194

-

Meta: 1:39:29

Hora meta: 11:10:57

Pos meta : 177

X 17 posicions

1:39:41
01:39:37
1:39:33
i
Valeriano Ramirez Sanchez
01:39:33 (Tr: 1:39:26)
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:35

T. oficial: 01:39:38

Inici real: 09:31:24

Hora meta: 11:10:58

Cat:F3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: club atlètic torelló

K10: 0:46:21

Hora K10 : 10:17:45

Pos K10 : 169

-

Meta: 1:39:35

Hora meta: 11:10:58

Pos meta : 179

Y 10 posicions

1:39:43
01:39:38
1:39:34
Juan pedro Sobrino Martinez
01:39:34 (Tr: 1:39:23)
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:35

T. oficial: 01:39:39

Inici real: 09:31:25

Hora meta: 11:10:59

Cat:M3

Pos. categoria: 102

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: club atlètic torelló

K10: 0:46:20

Hora K10 : 10:17:45

Pos K10 : 168

-

Meta: 1:39:35

Hora meta: 11:10:59

Pos meta : 180

Y 12 posicions

1:39:41
01:39:39
1:39:37
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:31

T. oficial: 01:39:40

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:11:00

Cat:M3

Pos. categoria: 103

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: atletisme canet de mar

K10: 0:47:17

Hora K10 : 10:18:46

Pos K10 : 190

-

Meta: 1:39:31

Hora meta: 11:11:00

Pos meta : 181

X 9 posicions

1:39:43
01:39:40
1:39:37
i
Joan Macaya Rodriguez
01:39:37 (Tr: 1:39:34)
Isabel Abril Centeno
01:39:37 (Tr: 1:39:29)
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:29

T. oficial: 01:39:40

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 11:11:00

Cat:M3

Pos. categoria: 104

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

K10: 0:48:10

Hora K10 : 10:19:41

Pos K10 : 230

-

Meta: 1:39:29

Hora meta: 11:11:00

Pos meta : 182

X 48 posicions

1:39:42
01:39:40
1:39:38
Laura Papell Puigferrer
01:39:38 (Tr: 1:39:35)
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
i
Joan Gordillo García
01:39:41 (Tr: 1:39:31)

T. real: 01:39:31

T. oficial: 01:39:41

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:11:01

Cat:M3

Pos. categoria: 105

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

K10: 0:47:17

Hora K10 : 10:18:46

Pos K10 : 191

-

Meta: 1:39:31

Hora meta: 11:11:01

Pos meta : 183

X 8 posicions

1:39:43
01:39:41
1:39:39
i
David Botello Jimenez
01:39:39 (Tr: 1:39:35)
i
Oriol Alcorta Hojas
01:39:40 (Tr: 1:39:31)
Eugeni Garcia Bargo
01:39:40 (Tr: 1:39:29)