SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:46:49

T. oficial: 01:47:07

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:18:27

Cat:M3

Pos. categoria: 142

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

K10: 0:49:33

Hora K10 : 10:21:10

Pos K10 : 272

-

Meta: 1:46:49

Hora meta: 11:18:27

Pos meta : 259

X 13 posicions

1:47:32
01:47:07
1:46:41
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)

T. real: 01:47:10

T. oficial: 01:47:18

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 11:18:38

Cat:M4

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

K10: 0:48:49

Hora K10 : 10:20:17

Pos K10 : 242

-

Meta: 1:47:10

Hora meta: 11:18:38

Pos meta : 260

Y 18 posicions

1:47:32
01:47:18
1:47:04
Ricard Munné Jurio
01:47:07 (Tr: 1:46:49)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)

T. real: 01:47:10

T. oficial: 01:47:18

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:18:38

Cat:M3

Pos. categoria: 143

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

K10: 0:48:49

Hora K10 : 10:20:17

Pos K10 : 241

-

Meta: 1:47:10

Hora meta: 11:18:38

Pos meta : 261

Y 20 posicions

1:47:32
01:47:18
1:47:04
Ricard Munné Jurio
01:47:07 (Tr: 1:46:49)
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)

T. real: 01:47:06

T. oficial: 01:47:23

Inici real: 09:31:37

Hora meta: 11:18:43

Cat:M2

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: santvicenti

K10: 0:51:10

Hora K10 : 10:22:46

Pos K10 : 291

-

Meta: 1:47:06

Hora meta: 11:18:43

Pos meta : 262

X 29 posicions

1:47:39
01:47:23
1:47:07
Ricard Munné Jurio
01:47:07 (Tr: 1:46:49)
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)

T. real: 01:47:17

T. oficial: 01:47:23

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:18:43

Cat:F3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:06 min/km

Club: c. e. mediterrani

K10: 0:50:01

Hora K10 : 10:21:27

Pos K10 : 275

-

Meta: 1:47:17

Hora meta: 11:18:43

Pos meta : 263

X 12 posicions

1:47:35
01:47:23
1:47:11
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)

T. real: 01:47:25

T. oficial: 01:47:25

Inici real: 09:31:20

Hora meta: 11:18:45

Cat:M4

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

K10: 0:52:12

Hora K10 : 10:23:32

Pos K10 : 306

-

Meta: 1:47:25

Hora meta: 11:18:45

Pos meta : 264

X 42 posicions

1:47:35
01:47:25
1:47:14
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)

T. real: 01:47:06

T. oficial: 01:47:32

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:18:52

Cat:M2

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

K10: 0:48:25

Hora K10 : 10:20:11

Pos K10 : 239

-

Meta: 1:47:06

Hora meta: 11:18:52

Pos meta : 265

Y 26 posicions

1:47:41
01:47:32
1:47:23
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)

T. real: 01:47:26

T. oficial: 01:47:35

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:18:55

Cat:M2

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

K10: 0:50:46

Hora K10 : 10:22:15

Pos K10 : 284

-

Meta: 1:47:26

Hora meta: 11:18:55

Pos meta : 266

X 18 posicions

1:47:49
01:47:35
1:47:21
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)

T. real: 01:47:27

T. oficial: 01:47:35

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:18:55

Cat:M2

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

K10: 0:50:46

Hora K10 : 10:22:14

Pos K10 : 283

-

Meta: 1:47:27

Hora meta: 11:18:55

Pos meta : 267

X 16 posicions

1:47:58
01:47:35
1:47:12
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)

T. real: 01:47:22

T. oficial: 01:47:39

Inici real: 09:31:37

Hora meta: 11:18:59

Cat:M3

Pos. categoria: 144

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: club esportiu tordera

K10: 0:49:15

Hora K10 : 10:20:52

Pos K10 : 251

-

Meta: 1:47:22

Hora meta: 11:18:59

Pos meta : 268

Y 17 posicions

1:48:03
01:47:39
1:47:15
Agustí Juan Llauro
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
Marcos Lopez Arenas
01:47:18 (Tr: 1:47:10)
i
Juan carlos Fernandez Casas
01:47:23 (Tr: 1:47:06)
Carolina Areste Berdejo
01:47:23 (Tr: 1:47:17)
i
Jordi Mas Garcia
01:47:25 (Tr: 1:47:25)
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)
Jordi Longarón Capdevila
01:48:03 (Tr: 1:47:50)

T. real: 01:47:28

T. oficial: 01:47:49

Inici real: 09:31:41

Hora meta: 11:19:09

Cat:M4

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

K10: 0:52:22

Hora K10 : 10:24:03

Pos K10 : 332

-

Meta: 1:47:28

Hora meta: 11:19:09

Pos meta : 269

X 63 posicions

1:48:13
01:47:49
1:47:25
i
Sergi Playá Lluís
01:47:32 (Tr: 1:47:06)
i
Pepe Espinosa Mora
01:47:35 (Tr: 1:47:26)
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)
Jordi Longarón Capdevila
01:48:03 (Tr: 1:47:50)
Maica Fernandez Ferrer
01:48:13 (Tr: 1:48:07)

T. real: 01:47:49

T. oficial: 01:47:58

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:19:18

Cat:M4

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club:

K10: 0:51:54

Hora K10 : 10:23:23

Pos K10 : 301

-

Meta: 1:47:49

Hora meta: 11:19:18

Pos meta : 270

X 31 posicions

1:48:21
01:47:58
1:47:35
i
Diego Gomez Abal
01:47:35 (Tr: 1:47:27)
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)
Jordi Longarón Capdevila
01:48:03 (Tr: 1:47:50)
Maica Fernandez Ferrer
01:48:13 (Tr: 1:48:07)
i
Marc Vergés Roura
01:48:16 (Tr: 1:48:05)

T. real: 01:47:50

T. oficial: 01:48:03

Inici real: 09:31:34

Hora meta: 11:19:23

Cat:M4

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: runnerscsm

K10: 0:47:03

Hora K10 : 10:18:36

Pos K10 : 183

-

Meta: 1:47:50

Hora meta: 11:19:23

Pos meta : 271

Y 88 posicions

1:48:27
01:48:03
1:47:39
i
Alberto Lopera Sevillano
01:47:39 (Tr: 1:47:22)
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)
Maica Fernandez Ferrer
01:48:13 (Tr: 1:48:07)
i
Marc Vergés Roura
01:48:16 (Tr: 1:48:05)

T. real: 01:48:07

T. oficial: 01:48:13

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:19:33

Cat:F3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:08 min/km

Club: club esportiu canet

K10: 0:51:37

Hora K10 : 10:23:04

Pos K10 : 293

-

Meta: 1:48:07

Hora meta: 11:19:33

Pos meta : 272

X 21 posicions

1:48:37
01:48:13
1:47:49
Carles Villagrasa Segura
01:47:49 (Tr: 1:47:28)
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)
Jordi Longarón Capdevila
01:48:03 (Tr: 1:47:50)
i
Marc Vergés Roura
01:48:16 (Tr: 1:48:05)

T. real: 01:48:05

T. oficial: 01:48:16

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 11:19:36

Cat:M3

Pos. categoria: 145

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

K10: 0:52:05

Hora K10 : 10:23:37

Pos K10 : 309

-

Meta: 1:48:05

Hora meta: 11:19:36

Pos meta : 273

X 36 posicions

1:48:34
01:48:16
1:47:58
Ramon Valenzuela Morata
01:47:58 (Tr: 1:47:49)
Jordi Longarón Capdevila
01:48:03 (Tr: 1:47:50)
Maica Fernandez Ferrer
01:48:13 (Tr: 1:48:07)