SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:01:03

T. oficial: 02:01:03

Inici real: 09:31:20

Hora meta: 11:32:23

Cat:F3

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club:

K10: 0:55:27

Hora K10 : 10:26:47

Pos K10 : 378

-

Meta: 2:01:03

Hora meta: 11:32:23

Pos meta : 394

Y 16 posicions

2:02:23
02:01:03
1:59:43
i
Eulalia Pugés Comas
02:01:04 (Tr: 2:00:42)
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:00:42

T. oficial: 02:01:04

Inici real: 09:31:43

Hora meta: 11:32:24

Cat:F4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club:

K10: 0:56:26

Hora K10 : 10:28:08

Pos K10 : 406

-

Meta: 2:00:42

Hora meta: 11:32:24

Pos meta : 395

X 11 posicions

2:02:23
02:01:04
1:59:44
i
Sandra Jové I Gusi
02:01:03 (Tr: 2:01:03)
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:00:49

T. oficial: 02:01:10

Inici real: 09:31:42

Hora meta: 11:32:30

Cat:F3

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club:

K10: 0:57:31

Hora K10 : 10:29:12

Pos K10 : 411

-

Meta: 2:00:49

Hora meta: 11:32:30

Pos meta : 396

X 15 posicions

2:02:23
02:01:10
1:59:57
i
Sandra Jové I Gusi
02:01:03 (Tr: 2:01:03)
i
Eulalia Pugés Comas
02:01:04 (Tr: 2:00:42)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:01:00

T. oficial: 02:01:15

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:32:35

Cat:M3

Pos. categoria: 191

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: vo2

K10: 0:57:59

Hora K10 : 10:29:34

Pos K10 : 418

-

Meta: 2:01:00

Hora meta: 11:32:35

Pos meta : 397

X 21 posicions

2:02:23
02:01:15
2:00:06
i
Sandra Jové I Gusi
02:01:03 (Tr: 2:01:03)
i
Eulalia Pugés Comas
02:01:04 (Tr: 2:00:42)
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)

T. real: 02:01:02

T. oficial: 02:01:17

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:32:37

Cat:F3

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club:

K10: 0:57:59

Hora K10 : 10:29:34

Pos K10 : 419

-

Meta: 2:01:02

Hora meta: 11:32:37

Pos meta : 398

X 21 posicions

2:03:40
02:01:17
1:58:54
i
Sandra Jové I Gusi
02:01:03 (Tr: 2:01:03)
i
Eulalia Pugés Comas
02:01:04 (Tr: 2:00:42)
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)

T. real: 02:02:03

T. oficial: 02:02:23

Inici real: 09:31:41

Hora meta: 11:33:43

Cat:M3

Pos. categoria: 192

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

K10: 0:54:18

Hora K10 : 10:25:59

Pos K10 : 370

-

Meta: 2:02:03

Hora meta: 11:33:43

Pos meta : 399

Y 29 posicions

2:03:41
02:02:23
2:01:06
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)

T. real: 02:02:02

T. oficial: 02:02:23

Inici real: 09:31:42

Hora meta: 11:33:43

Cat:M4

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: fondistes pineda de mar

K10: 0:56:26

Hora K10 : 10:28:08

Pos K10 : 403

-

Meta: 2:02:02

Hora meta: 11:33:43

Pos meta : 400

X 3 posicions

2:03:53
02:02:23
2:00:54
i
Sandra Jové I Gusi
02:01:03 (Tr: 2:01:03)
i
Eulalia Pugés Comas
02:01:04 (Tr: 2:00:42)
Anna Verdura Contreras
02:01:10 (Tr: 2:00:49)
Jordi Solà López
02:01:15 (Tr: 2:01:00)
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)

T. real: 02:03:14

T. oficial: 02:03:40

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 11:35:00

Cat:F2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

K10: 0:58:54

Hora K10 : 10:30:40

Pos K10 : 431

-

Meta: 2:03:14

Hora meta: 11:35:00

Pos meta : 401

X 30 posicions

2:06:04
02:03:40
2:01:17
i
Ivet Giro
02:01:17 (Tr: 2:01:02)
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:03:15

T. oficial: 02:03:41

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:35:01

Cat:F3

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

K10: 0:58:54

Hora K10 : 10:30:40

Pos K10 : 430

-

Meta: 2:03:15

Hora meta: 11:35:01

Pos meta : 402

X 28 posicions

2:04:58
02:03:41
2:02:23
i
Alejandro Inglés Martínez
02:02:23 (Tr: 2:02:03)
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:03:43

T. oficial: 02:03:53

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:35:13

Cat:F4

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club:

K10: 0:54:37

Hora K10 : 10:26:07

Pos K10 : 375

-

Meta: 2:03:43

Hora meta: 11:35:13

Pos meta : 403

Y 28 posicions

2:05:22
02:03:53
2:02:23
i
Josep Cassola Navarro
02:02:23 (Tr: 2:02:02)
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:03:54

T. oficial: 02:04:08

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:35:28

Cat:M3

Pos. categoria: 193

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

K10: 0:54:23

Hora K10 : 10:25:57

Pos K10 : 365

-

Meta: 2:03:54

Hora meta: 11:35:28

Pos meta : 404

Y 39 posicions

2:04:42
02:04:08
2:03:33
i
Nerea Rodriguez Fernandez
02:03:40 (Tr: 2:03:14)
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)

T. real: 02:04:04

T. oficial: 02:04:21

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:35:41

Cat:F3

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

K10: 0:56:41

Hora K10 : 10:28:19

Pos K10 : 409

-

Meta: 2:04:04

Hora meta: 11:35:41

Pos meta : 405

X 4 posicions

2:05:02
02:04:21
2:03:41
i
Montse Fabregas Morillo
02:03:41 (Tr: 2:03:15)
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:04:06

T. oficial: 02:04:32

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:35:52

Cat:F3

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

K10: 0:57:30

Hora K10 : 10:29:15

Pos K10 : 414

-

Meta: 2:04:06

Hora meta: 11:35:52

Pos meta : 406

X 8 posicions

2:05:11
02:04:32
2:03:53
i
Sonia Monge
02:03:53 (Tr: 2:03:43)
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:04:25

T. oficial: 02:04:42

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:36:02

Cat:M4

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

K10: 0:57:42

Hora K10 : 10:29:20

Pos K10 : 416

-

Meta: 2:04:25

Hora meta: 11:36:02

Pos meta : 407

X 9 posicions

2:05:17
02:04:42
2:04:08
Carles Sanz Casañas
02:04:08 (Tr: 2:03:54)
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
Maria Romero Giménez
02:04:43 (Tr: 2:04:26)

T. real: 02:04:26

T. oficial: 02:04:43

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:36:03

Cat:F4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club:

K10: 0:57:42

Hora K10 : 10:29:19

Pos K10 : 415

-

Meta: 2:04:26

Hora meta: 11:36:03

Pos meta : 408

X 7 posicions

2:05:04
02:04:43
2:04:21
i
Cristina Velasco
02:04:21 (Tr: 2:04:04)
i
Gemma Brotons Comas
02:04:32 (Tr: 2:04:06)
José luis López Moreno
02:04:42 (Tr: 2:04:25)